Wysokogórski Bieg im. dh. Franciszka Marduły

Wydarzenie:
Wysokogórski Bieg im. dh. Franciszka Marduły Wysokogórski Bieg im. dh. Franciszka Marduły
Organizator:
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem
Data:
12.06.2021
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
29.1 km
Zgłoszonych:
290
Ukończyło:
264
Nieklasyfikowani:
26
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: Weteran1-M (Weteran1-M)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGPKrajKlubMiastoCzasStratamin/km
1 9 Grochowski Marek M (20) 1970 Weteran1-M (1) GP (2) POL TG Sokół Zakopane Gdańsk 3:03:58,2 06:19
2 268 Szatanik Zbigniew M (60) 1968 Weteran1-M (2) POL Ujsoły 3:28:50,5 24:52,3 07:10
3 42 Kowalczyk Kazimierz M (68) 1968 Weteran1-M (3) POL KS Murzasichle Zakopane 3:33:41,4 29:43,2 07:20
4 112 Sztefko Józef M (75) 1965 Weteran1-M (4) POL Kozy 3:36:32,9 32:34,7 07:26
5 159 Żyrek Adam M (86) 1969 Weteran1-M (5) POL Beskid Żywiecki Jasło 3:41:55,9 37:57,7 07:37
6 189 Wagner Robert M (112) 1971 Weteran1-M (6) POL Klub Gość Niedzielny Bytom 3:50:04,6 46:06,4 07:54
7 79 Zięba Witold M (114) 1971 Weteran1-M (7) POL Zięba Team Ropczyce 3:50:53,2 46:55,0 07:56
8 265 Miszczyk Roman M (124) 1970 Weteran1-M (8) POL Wksb Bystra 3:54:34,4 50:36,2 08:03
9 78 Kuraszkiewicz Robert M (140) 1969 Weteran1-M (9) POL Ropczyce 4:02:18,3 58:20,1 08:19
10 221 Starzyński Wojciech M (161) 1971 Weteran1-M (10) POL Warszawa 4:17:35,0 1:13:36,8 08:51
11 90 Ścigalski Marcin M (167) 1969 Weteran1-M (11) POL Niepołomice Biegają Niepołomice 4:22:33,9 1:18:35,7 09:01
12 60 SZLĘZAK Edward M (170) 1971 Weteran1-M (12) POL Ewelina Runners Katowice 4:23:47,3 1:19:49,1 09:03
13 220 Tymicki Zbigniew M (172) 1969 Weteran1-M (13) POL Warszawa 4:24:18,5 1:20:20,3 09:04
14 171 Wesołowski Marcin M (179) 1970 Weteran1-M (14) POL Wksb Bielsko-biała 4:27:37,1 1:23:38,9 09:11
15 258 Michalak Sławomir M (184) 1967 Weteran1-M (15) POL inzynier.eu nosi trailowe botki Pruszków 4:30:21,9 1:26:23,7 09:17
16 36 Sędecki Piotr M (213) 1962 Weteran1-M (16) GP (42) POL biegam więc jestem skierniewice 4:53:59,3 1:50:01,1 10:06
17 16 Stawiński Piotr M (214) 1966 Weteran1-M (17) GP (43) POL Pro Patria Poznań 4:57:38,5 1:53:40,3 10:13
18 278 Czapski Piotr M (215) 1965 Weteran1-M (18) POL Warszawa 4:59:31,7 1:55:33,5 10:17
19 98 Gierszewski Cezary M (218) 1967 Weteran1-M (19) POL Załoga G Olecko 5:05:11,7 2:01:13,5 10:29
20 24 Górka Bogumił M (222) 1970 Weteran1-M (20) GP (46) POL Górka Team Szaflary 5:15:01,4 2:11:03,2 10:49
21 117 Skalski Tomasz M (226) 1967 Weteran1-M (21) POL Warszawa 5:26:45,1 2:22:46,9 11:13
DNF 152 Legoń Krzysztof M 1971 Weteran1-M POL Zakopane
DNS 241 Adamczyk Tomasz M 1967 Weteran1-M POL Lublin

BGTimeSport © 2015-2020