III Bieg Cukierkowy

Wydarzenie:
III Bieg Cukierkowy III Bieg Cukierkowy
Organizator:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Data:
18.12.2021
Miejsce:
Jastrzębie-Zdrój
Dystans:
5.0 km
Zgłoszonych:
279
Ukończyło:
222
Nieklasyfikowani:
57
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
OPEN K M
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKrajKlubMiasto2,5kmCzasStrataTempo
1 264 Wowry Grzegorz M (1) 1981 POL Ślęzak TEAM Cieszyn 09:28,3(5) 18:13,2 03:38
2 123 Kunina Paweł M (2) 1971 POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie Zdrój 09:28,1(3) 18:19,5 00:06,3 03:39
3 231 Suwaj Aneta K (1) 1986 POL Jastrzębie Zdrój 09:27,8(1) 18:27,8 00:14,6 03:41
4 140 Meredyk Adrian M (3) 1982 POL ALL STARS MOSIR JASTRZEBIE Jastrzębie Zdrój 09:28,3(4) 18:30,3 00:17,1 03:42
5 256 Wala Piotr M (4) 2005 POL TL Athletics Jastrzębie Jastrzębie-Zdrój 09:27,8(2) 18:57,8 00:44,6 03:47
6 219 Spyrka Piotr M (5) 1988 POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie Zdrój 09:38,9(6) 19:02,3 00:49,1 03:48
7 194 Rajwa Roman M (6) 1991 POL TL Athletics Jastrzębie Jastrzębie-Zdrój 09:52,6(7) 19:35,1 01:21,9 03:55
8 23 Bućko Marcin M (7) 1978 POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 10:09,8(8) 19:51,1 01:37,9 03:58
9 11 Bezuch Paweł M (8) 1996 POL Wodzisław Śląski 10:29,0(12) 20:09,4 01:56,2 04:01
10 278 Janecki Mateusz M (9) 1994 POL Jastrzębie-Zdrój 10:27,8(11) 20:11,3 01:58,1 04:02
11 21 Bryła Rafał M (10) 1982 POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 10:27,2(10) 20:12,9 01:59,7 04:02
12 145 Mrowiec Bernard M (11) 1966 POL MKS SMS VICTORIA RACIBÓRZ Tworków 10:31,8(13) 20:15,0 02:01,8 04:03
13 99 Karplewicz Andrzej M (12) 1961 POL Galopujące Ślimaki Jastrzębie-Zdrój 10:19,9(9) 20:35,2 02:22,0 04:07
14 2 Adamczewski Waldemar M (13) 1965 POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 10:46,5(16) 20:47,2 02:34,0 04:09
15 84 Jakubowski Bartek M (14) 1981 POL Pawłowice 10:34,8(15) 20:52,5 02:39,3 04:10
16 74 Grzonka Andrzej M (15) 1977 POL Kamuflaż TATTO Jastrzębie-Zdrój 10:32,4(14) 21:02,7 02:49,5 04:12
17 57 Gałuszka Mateusz M (16) 1980 POL RUNTEAM Pawłowice Pawłowice 11:07,8(18) 21:34,7 03:21,5 04:18
18 12 Białończyk Joanna K (2) 1987 POL BYLE DO METY Zebrzydowice 11:11,0(19) 21:35,7 03:22,5 04:19
19 198 Ratka-Matejko Marcin M (17) 1987 POL Jastrzębie-Zdrój 10:50,4(17) 21:48,3 03:35,1 04:21
20 226 Stolarski Paweł M (18) 1983 POL Czechowice-Dziedzice 11:11,5(20) 21:55,1 03:41,9 04:23
21 22 Buczak Łukasz M (19) 1986 POL FIT MORE RYBNIK Rybnik 11:21,0(21) 21:57,5 03:44,3 04:23
22 54 Foks Damian M (20) 1969 POL Warszowice 11:31,9(22) 22:33,5 04:20,3 04:30
23 44 Diachuk Natalia K (3) 1998 UKR Cieszyn 11:50,4(28) 22:38,4 04:25,2 04:31
24 222 Stateczny Patryk M (21) 1994 POL RUNTEAM Pawłowice 11:36,0(24) 22:39,9 04:26,7 04:31
25 223 Stateczny Joanna K (4) 1986 POL ZuzaWalcząca Pawłowice 11:37,1(25) 22:40,2 04:27,0 04:32
26 266 Wróblewska Judyta K (5) 1993 POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 11:37,1(26) 22:40,8 04:27,6 04:32
27 263 Wowry Sylwia K (6) 1981 POL Olza Cieszyn Cieszyn 11:35,4(23) 22:47,3 04:34,1 04:33
28 164 Ogrodnik Damian M (22) 1980 POL Jastrzębie-Zdrój 12:00,2(33) 22:47,9 04:34,7 04:33
29 144 Mroczkowski Tomasz M (23) 1977 POL Jastrzębie-Zdrój 12:05,6(35) 22:49,2 04:36,0 04:33
30 224 Stawicki Grzegorz M (24) 1970 POL RUNTEAM Pawłowice Pawłowice 12:04,6(34) 22:49,7 04:36,5 04:33
31 214 Słowiński Dawid M (25) 1988 POL Runteam Pawłowice Pawłowice 11:51,9(29) 22:59,5 04:46,3 04:35
32 86 Jasiński Maksymilian M (26) 1962 POL MARO Team Jastrzębie- Żory Jastrzębie-Zdrój 11:56,4(31) 23:04,5 04:51,3 04:36
33 159 Nowak Beata K (7) 1972 POL Olza Cieszyn Puńców 11:46,3(27) 23:14,8 05:01,6 04:38
34 36 Czyż Lila K (8) 1973 POL Olza Cieszyn Cieszyn 11:57,8(32) 23:21,6 05:08,4 04:40
35 72 Grycman Marta K (9) 1986 POL Turza Śląska 11:55,7(30) 23:24,7 05:11,5 04:40
36 71 Gralak Wojciech M (27) 1993 POL Rybnik 12:38,2(43) 23:42,4 05:29,2 04:44
37 255 Wacławczyk Jan M (28) 1975 POL Żory 12:15,8(38) 23:43,9 05:30,7 04:44
38 106 Kobiela Arkadiusz M (29) 1986 POL Jastrzębie Zdrój 12:16,5(39) 23:45,5 05:32,3 04:45
39 131 Lorenz Agnieszka K (10) 1977 POL GB Galopujące Ślimaki Jastrzębie-Zdrój 12:16,5(40) 23:52,4 05:39,2 04:46
40 130 Lorenz Marcin M (30) 1971 POL GB Galopujące Ślimaki Jastrzębie-Zdrój 12:17,6(41) 23:52,7 05:39,5 04:46
41 155 Niesłańczyk Małgorzata K (11) 1979 POL Wataha Jastrzębie-Zdrój 12:20,6(42) 23:53,5 05:40,3 04:46
42 161 Nowicka Katarzyna K (12) 1992 POL Jaworzno 12:13,6(36) 23:55,1 05:41,9 04:47
43 48 Dubilis Mateusz M (31) 1993 POL Mikołów 12:54,8(48) 24:17,1 06:03,9 04:51
44 3 Antończyk Przemysław M (32) 1987 POL Wodzisław Śląski 12:52,3(46) 24:33,9 06:20,7 04:54
45 115 Kowalski Robert M (33) 1968 POL SBD ENERGETYK RYBNIK Rybnik 13:23,3(62) 24:43,5 06:30,3 04:56
46 253 Tyrytko Jarosław M (34) 1972 POL WATAHA Pruchna 13:04,9(54) 24:44,7 06:31,5 04:56
47 37 Czyż Jacek M (35) 1973 POL Olza Cieszyn Cieszyn 12:41,2(44) 24:45,1 06:31,9 04:57
48 235 Szuścik Zbigniew M (36) 1973 POL WATAHA Jastrzębie-Zdrój 13:04,9(53) 24:45,4 06:32,2 04:57
49 176 Pidanty Łukasz M (37) 1984 POL Madyrun Jastrzębie Zdrój 13:30,0(66) 24:54,4 06:41,2 04:58
50 246 Trybała Danuta K (13) 1984 POL Wataha Pielgrzymowice 12:54,7(47) 24:54,5 06:41,3 04:58
51 208 Sikora Magdalena K (14) 1983 POL Cieszyn 12:58,8(49) 25:12,7 06:59,5 05:02
52 179 Piwońska Adriana K (15) 1980 POL Interaktywni Krostoszowice Podbucze 13:31,8(69) 25:12,9 06:59,7 05:02
53 215 Sobieraj Paweł M (38) 1978 POL Klub Biegacza FARTLEK Jastrzębie Zdrój 12:15,0(37) 25:13,4 07:00,2 05:02
54 83 Jakubowska Gosia K (16) 1987 POL Wataha Pawłowice 13:04,2(52) 25:14,8 07:01,6 05:02
55 19 Brocka Anita K (17) 1974 POL Turza Śląska 12:49,2(45) 25:16,9 07:03,7 05:03
56 250 Twardzik Wojciech M (39) 1983 POL Fantastic Team Ustroń 13:34,7(74) 25:25,9 07:12,7 05:05
57 104 Kluz Anna K (18) 1976 POL Fantastic Team Ustroń 13:34,4(73) 25:27,4 07:14,2 05:05
58 160 Nowak Justyna K (19) 1987 POL Falcon Żory 13:31,9(70) 25:28,9 07:15,7 05:05
59 183 Poppek Dorota K (20) 1982 POL Fantastic Team Ustroń 13:34,2(72) 25:34,9 07:21,7 05:06
60 277 Olma Władysław M (40) 1964 POL Jastrzębie-Zdrój 12:59,3(50) 25:36,6 07:23,4 05:07
61 60 Gawełczyk Marta K (21) 1988 POL CE PROGRESS Żory 13:15,3(55) 25:43,3 07:30,1 05:08
62 75 Grzonka Magdalena K (22) 1973 POL Jastzrębie-Zdrój 13:03,4(51) 25:44,9 07:31,7 05:08
63 128 Lerch Maria K (23) 1986 POL Hogwart Zuzi - SP2 w Pawłowicach Jastrzębie-Zdrój 13:18,5(57) 25:45,1 07:31,9 05:09
64 49 Dudziak Grzegorz M (41) 1976 POL Jastrzębie-Zdrój 13:24,6(63) 25:46,8 07:33,6 05:09
65 129 Lipka Edyta K (24) 1983 POL Jastrzębie-Zdrój 13:21,1(61) 26:00,4 07:47,2 05:12
66 190 Pyzik Marcin M (42) 1978 POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 13:17,9(56) 26:05,7 07:52,5 05:13
67 77 Hawełka Edward M (43) 1971 POL Kończyce Małe 13:30,4(67) 26:10,7 07:57,5 05:14
68 32 Cieślik Rafał M (44) 1985 POL Wodzisław Śląski 13:31,6(68) 26:14,9 08:01,7 05:14
69 216 Sobina Roksana K (25) 1982 POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 13:21,0(60) 26:22,8 08:09,6 05:16
70 234 Sztabla Liliana K (26) 1975 POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 13:20,7(59) 26:23,0 08:09,8 05:16
71 217 Sokół-Oleś Ewelina K (27) 1970 POL RUNTEAM Pawłowice Jastrzębie Zdrój 13:59,3(79) 26:27,3 08:14,1 05:17
72 135 Maliszewski Dariusz M (45) 1985 POL Jastrzębie Zdrój 13:19,8(58) 26:39,7 08:26,5 05:19
73 109 Kołodziej Artur M (46) 1974 POL Jastrzębie Zdrój 13:26,7(64) 26:41,2 08:28,0 05:20
74 163 Ogierman Małgorzata K (28) 1964 POL Pielgrzymowice 13:51,0(76) 26:49,7 08:36,5 05:21
75 24 Bujak Monika K (29) 1974 POL Jastrzębie-Zdrój 13:27,5(65) 26:57,5 08:44,3 05:23
76 254 Wacławczyk Marta K (30) 2005 POL Żory 13:32,6(71) 27:05,7 08:52,5 05:25
77 169 Pańtsk Liwia K (31) 1990 POL Żory 13:36,8(75) 27:10,8 08:57,6 05:26
78 241 Torbiński Wiesław M (47) 1952 POL Szare Morsy Jastrzębie-Zdrój 14:39,3(93) 27:10,9 08:57,7 05:26
79 122 Kubica Tadeusz M (48) 1960 POL Nessi Time Żory Żory 14:24,5(84) 27:16,2 09:03,0 05:27
80 247 Trybała Weronika K (32) 1995 POL WATAHA Pielgrzymowice 13:52,4(77) 27:21,4 09:08,2 05:28
81 136 Marciniak Beata K (33) 1977 POL Wataha Pielgrzymowice 13:53,0(78) 27:22,1 09:08,9 05:28
82 240 Tkocz Piotr M (49) 1981 POL Petarda team Jejkowice 14:44,3(99) 27:37,0 09:23,8 05:31
83 239 Tkocz Irena K (34) 1986 POL Petarda team Jejkowice 14:43,4(96) 27:37,6 09:24,4 05:31
84 149 Myszka Piotr M (50) 1991 POL Petarda team Rybnik 14:44,0(98) 27:37,7 09:24,5 05:31
85 79 Hyła Aleksandra K (35) 1993 POL Mszana 14:22,2(81) 27:38,3 09:25,1 05:31
86 92 Kaczorek Ania K (36) 1978 POL HRmax Żory Żory 14:23,6(83) 27:40,6 09:27,4 05:32
87 82 Jakubowska Agnieszka K (37) 1978 POL HRMAX Żory Żory 14:22,7(82) 27:41,3 09:28,1 05:32
88 261 Woliński Dariusz M (51) 1977 POL HRMAX ŻORY Żory 14:37,2(92) 27:41,6 09:28,4 05:32
89 158 Nowak Magdalena K (38) 1989 POL Nessi Time Żory Żory 14:25,0(85) 27:44,3 09:31,1 05:32
90 272 Zawierucha Aleksander M (52) 1967 POL MARO Team Jastrzębie-Żory Żory 14:50,6(102) 27:48,3 09:35,1 05:33
91 97 Kaproń Mariusz M (53) 1972 POL Jastrzębie-Zdrój 14:43,5(97) 28:13,0 09:59,8 05:38
92 101 Kempny Małgorzata K (39) 1990 POL Falcon team Żory 14:31,8(88) 28:14,2 10:01,0 05:38
93 124 Kusak-Krosny Bożena K (40) 1982 POL Pawłowice 14:34,9(89) 28:21,2 10:08,0 05:40
94 213 Słowińska Joanna K (41) 1988 POL Runteam Pawłowice Pawłowice 14:35,4(90) 28:32,4 10:19,2 05:42
95 64 Głąb Magdalena K (42) 1984 POL Tychy 14:21,1(80) 28:33,2 10:20,0 05:42
96 30 Chytroszek Eleonora K (43) 1970 POL Rogów 14:36,5(91) 28:33,9 10:20,7 05:42
97 262 Wosińska Helena K (44) 1979 POL RUNTEAM Pawłowice Pawłowice 14:40,1(94) 28:35,5 10:22,3 05:43
98 94 Kajzer Robert M (54) 1986 POL Pawłowice 14:27,4(87) 28:37,1 10:23,9 05:43
99 252 Tyrytko Sylwia K (45) 1982 POL WATAHA Pruchna 14:26,7(86) 28:52,1 10:38,9 05:46
100 26 Chmiel Dominik M (55) 1983 POL Gołkowice 14:55,0(105) 28:53,4 10:40,2 05:46
101 141 Miszczak Katarzyna K (46) 1976 POL Miraz Race Team Ruda Śląska 14:59,3(106) 28:55,8 10:42,6 05:47
102 31 Cielanga Barbara K (47) 1989 POL WATAHA Golasowice 14:51,0(103) 29:02,6 10:49,4 05:48
103 70 Górka Barbara K (48) 1982 POL Żory 14:45,0(100) 29:04,3 10:51,1 05:48
104 14 Bober Alicja K (49) 1983 POL Jastrzębie Zdrój 14:47,8(101) 29:08,6 10:55,4 05:49
105 108 Kołak Alicja K (50) 1988 POL Gliwice 14:59,8(107) 29:10,1 10:56,9 05:50
106 134 Malinowska Aneta K (51) 1975 POL Cieszyn 15:59,8(131) 29:14,6 11:01,4 05:50
107 143 Moskala Magdalena K (52) 1989 POL Klono Team Pawłowice 15:04,6(110) 29:22,5 11:09,3 05:52
108 227 Strządała Marek M (56) 1991 POL BYLE DO METY Strumień 14:54,7(104) 29:23,9 11:10,7 05:52
109 177 Piecyk Adrianna K (53) 1973 POL Żory 15:06,3(116) 29:25,4 11:12,2 05:53
110 195 Ransz Beata K (54) 1971 POL Jastrzębie Zdrój 15:25,2(120) 29:30,5 11:17,3 05:54
111 25 Chmiel Jacek M (57) 1958 POL Powsinoga Jastrzebiezdroj 15:11,4(118) 29:34,6 11:21,4 05:54
112 118 Królik Arkadiusz M (58) 1978 POL MARO Team Jastrzębie-Żory Jastrzębie-Zdrój 15:52,7(127) 29:38,5 11:25,3 05:55
113 59 Gancarczyk Karolina K (55) 1985 POL Biegowe Wariaty Jastrzębie Zdrój 15:05,4(112) 29:42,6 11:29,4 05:56
114 279 Żeruń Łukasz M (59) 1988 POL Białystok 15:05,0(111) 29:42,6 11:29,4 05:56
115 58 Gancarczyk Adam M (60) 1985 POL Biegowe Wariaty Jastrzębie Zdrój 15:05,5(113) 29:42,7 11:29,5 05:56
116 243 Trawnicki Maciej M (61) 1978 POL Jastrzębie-Zdrój 15:06,2(114) 29:42,9 11:29,7 05:56
117 178 Pilch Mirosława K (56) 1976 POL NESSI TIME Żory Żory 15:26,5(122) 29:43,6 11:30,4 05:56
118 242 Trawnicka Malgorzata K (57) 1983 POL Jastrzębie-Zdrój 15:06,7(117) 29:43,6 11:30,4 05:56
119 39 Dąbrowska Agata K (58) 1980 POL Nessi Time Zory Żory 15:26,5(121) 29:43,7 11:30,5 05:56
120 62 Gąsior Katarzyna K (59) 1989 POL Pawłowice 15:22,8(119) 29:46,0 11:32,8 05:57
121 34 Cząstkiewicz Alicja K (60) 1984 POL PowerGirls Gliwice 15:00,6(108) 29:46,6 11:33,4 05:57
122 212 Slabon Roma K (61) 1984 POL Gliwice 15:03,8(109) 29:47,3 11:34,1 05:57
123 95 Kamińska Agnieszka K (62) 1983 POL Zebrzydowice 15:38,0(124) 29:49,4 11:36,2 05:57
124 202 Romaniuk-Demonchaux Katarzyna K (63) 1978 POL Drużyna Kopernika Rybnik 16:44,0(149) 29:57,4 11:44,2 05:59
125 203 Romaniuk-Demonchux Adam M (62) 1975 POL Klub Kopernika Rybnik 16:43,8(147) 29:57,7 11:44,5 05:59
126 180 Piwowar Małgorzata K (64) 2005 POL Jastrzębie-Zdrój 14:43,0(95) 30:11,1 11:57,9 06:02
127 260 Wojoń-Stawicka Małgorzata K (65) 1965 POL RUNTEAM Pawłowice Pawłowice 15:35,6(123) 30:18,3 12:05,1 06:03
128 47 Drozd Radek M (63) 1984 POL Runteam pawlowice Warszowice 15:54,3(128) 30:18,5 12:05,3 06:03
129 167 Oszczęda Marzena K (66) 1975 POL Żory 15:06,3(115) 30:28,5 12:15,3 06:05
130 185 Prószyńska Agnieszka K (67) 1980 POL Jastrzębie-Zdrój 15:54,5(129) 30:39,6 12:26,4 06:07
131 186 Prószyński Sławomir M (64) 1980 POL Jastrzębie Zdrój 15:54,5(130) 30:39,9 12:26,7 06:07
132 200 Reymann Milena K (68) 1981 POL Jastrzębie-Zdrój 16:04,1(132) 31:01,7 12:48,5 06:12
133 228 Strzoda Barbara K (69) 1981 POL Pszczyna Biega Czarków 15:41,3(126) 31:27,2 13:14,0 06:17
134 132 Łoskot Aneta K (70) 1987 POL Warszowice 15:41,0(125) 31:27,4 13:14,2 06:17
135 188 Psota Jarek M (65) 1980 POL Żory 16:55,7(153) 31:57,3 13:44,1 06:23
136 35 Czyż Wiola K (71) 1984 POL Fit Bezy i Pączek Zabrze 16:30,0(139) 31:58,2 13:45,0 06:23
137 187 Psota Gosia K (72) 1986 POL Żory 16:55,7(152) 31:58,7 13:45,5 06:23
138 271 Zawadzka Beba K (73) 1983 POL Fit Bezy i Pączek Zabrze 16:29,7(137) 31:58,9 13:45,7 06:23
139 273 Zdeb Barbara K (74) 1980 POL Fit Bezy i Pączek Zabrze 16:31,0(141) 31:58,9 13:45,7 06:23
140 152 Olszewska Dorota K (75) 1974 POL Jastrzębie-Zdrój 16:29,9(138) 31:59,0 13:45,8 06:23
141 153 Nawrocka Agnieszka K (76) 1974 POL Pojechani Wariaci Wodzisław Śl. 16:05,5(134) 32:05,4 13:52,2 06:25
142 196 Rapucha Adam M (66) 1983 POL Adam Rapucha Żory 16:43,3(146) 32:08,2 13:55,0 06:25
143 197 Rapucha Katarzyna K (77) 1984 POL Żory 16:44,0(148) 32:08,5 13:55,3 06:25
144 28 Chromik Krystyna K (78) 1987 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 16:04,9(133) 32:14,6 14:01,4 06:26
145 88 Jastrzębska Ewa K (79) 1966 POL Jastrzębie Zdrój 16:39,4(142) 32:19,5 14:06,3 06:27
146 127 Lechowicz Irena K (80) 1964 POL Szare Morsy Jastrzębie-Zdrój 16:40,2(143) 32:23,7 14:10,5 06:28
147 126 Lechowicz Tadeusz M (67) 1960 POL Szare Morsy Jastrzębie-Zdrój 16:40,4(144) 32:23,8 14:10,6 06:28
148 233 Szewczuk Agnieszka K (81) 1975 POL BYLE DO METY Jastrzębie-Zdrój 16:59,3(157) 32:34,1 14:20,9 06:30
149 268 Zagórska Beata K (82) 1982 POL Goleszów 16:56,7(155) 32:47,6 14:34,4 06:33
150 192 Radziewicz Renata K (83) 1975 POL Wisła Wielka 17:23,7(164) 32:52,8 14:39,6 06:34
151 61 Gawlas Paulina K (84) 1992 POL Pierściec 16:52,8(151) 32:55,5 14:42,3 06:35
152 248 Trybała Monika K (85) 1981 POL WATAHA Jastrzębie -Zdrój 17:39,4(170) 33:02,8 14:49,6 06:36
153 93 Kafara Joanna K (86) 1985 POL WATAHA Jastrzębie-Zdrój 17:40,3(172) 33:05,3 14:52,1 06:37
154 156 Niestrój Sylwia K (87) 1971 POL Dystans Lubomia 16:30,2(140) 33:08,4 14:55,2 06:37
155 9 Bartnik Joanna K (88) 1976 POL Street-Spirit Jastrzębie-Zdrój 16:51,7(150) 33:16,3 15:03,1 06:39
156 50 Dynia Magdalena K (89) 1975 POL Jastrzębie-Zdrój 16:56,3(154) 33:16,5 15:03,3 06:39
157 191 Pyzik Barbara K (90) 1982 POL Jastrzębie-Zdrój 16:11,9(135) 33:19,7 15:06,5 06:39
158 142 Miśkowiec Agnieszka K (91) 1976 POL Jastrzębie Zdrój 16:13,5(136) 33:22,3 15:09,1 06:40
159 201 Rękal Dorota K (92) 1964 POL BYLE DO METY Zebrzydowice 16:58,2(156) 33:31,6 15:18,4 06:42
160 73 Grzeszczuk Tomasz M (68) 1996 POL BYLE DO METY Jastrzębie-Zdrój 17:32,9(169) 33:33,6 15:20,4 06:42
161 55 Foks Anna K (93) 2002 POL Warszowice 16:42,5(145) 33:34,0 15:20,8 06:42
162 116 Kozłowska Patrycja K (94) 1988 POL BYLE DO METY Jastrzębie-Zdój 17:12,7(160) 33:37,2 15:24,0 06:43
163 258 Wawrzyk Iwona K (95) 1966 POL Olza Cieszyn Cieszyn 17:20,2(163) 34:02,5 15:49,3 06:48
164 237 Świder Katarzyna K (96) 1989 POL Zuza walcząca Pawłowice 17:25,5(166) 34:03,4 15:50,2 06:48
165 174 Pelaczyk Dorota K (97) 1988 POL Jastrzębie-Zdrój 18:25,0(181) 34:04,2 15:51,0 06:48
166 120 Kubala Jan M (69) 1987 POL Pawłowice 17:27,4(168) 34:29,0 16:15,8 06:53
167 244 Trawnicki Jan M (70) 1951 POL Jastrzębie-Zdrój 17:19,4(162) 34:29,3 16:16,1 06:53
168 98 Karaś Daria K (98) 1986 POL Jastrzębie Zdrój 17:15,7(161) 34:36,5 16:23,3 06:55
169 148 Musiał Maria K (99) 1963 POL Jastrzębie-Zdrój 17:40,2(171) 34:40,0 16:26,8 06:56
170 113 Kowalska Małgorzata K (100) 1968 POL Jastrzębie-Zdrój 17:41,0(174) 34:41,0 16:27,8 06:56
171 193 Radziewicz Tomasz M (71) 1975 POL Wisła Wielka 17:25,3(165) 34:59,2 16:46,0 06:59
172 220 Staśkiewicz Monika K (101) 1974 POL Jastrzębie-Zdrój 18:02,2(178) 35:12,8 16:59,6 07:02
173 162 Anioł-Baruk Agnieszka K (102) 1976 POL Jastrzębie-Zdrój 17:26,1(167) 35:13,7 17:00,5 07:02
174 87 Jaskóła Iza K (103) 1989 POL Jastrzebie Zdrój 17:12,3(159) 36:03,5 17:50,3 07:12
175 67 Golasowski Dawid M (72) 1987 POL Kaczyce 17:11,7(158) 36:04,7 17:51,5 07:12
176 80 Idzikowska Urszula K (104) 1999 POL Jastrzębie-Zdrój 18:11,8(180) 36:14,5 18:01,3 07:14
177 81 Idzikowska Elżbieta K (105) 1978 POL Jastrzębie-Zdrój 18:11,6(179) 36:14,9 18:01,7 07:14
178 56 Franke Barbara K (106) 1973 POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie Zdrój 17:40,9(173) 36:25,9 18:12,7 07:17
179 63 Gibas Amanda K (107) 1983 POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdroj 17:42,0(176) 36:26,2 18:13,0 07:17
180 1 Adamczak Renata K (108) 1972 POL Jastrzębie Zdrój 19:37,3(188) 36:35,2 18:22,0 07:19
181 274 Ziętara Agata K (109) 1972 POL Jastrzębie-Zdrój 19:38,4(191) 36:36,3 18:23,1 07:19
182 114 Kowalska Dorota K (110) 1968 POL SBD ENERGETYK RYBNIK Rybnik 18:50,9(184) 36:39,3 18:26,1 07:19
183 96 Kania Grażyna K (111) 1973 POL Decathlon & przyjaciele Rybnik 18:49,8(183) 36:54,5 18:41,3 07:22
184 33 Cieślińska Jolanta K (112) 1969 POL Decathlon & Przyjaciele Rybnik 18:49,3(182) 36:54,6 18:41,4 07:22
185 18 Brandys Aneta K (113) 1986 POL parkrun Tychy Tychy 19:15,2(185) 37:05,4 18:52,2 07:25
186 157 Niestrój Żaneta K (114) 1998 POL Lubomia 17:50,8(177) 37:17,8 19:04,6 07:27
187 76 Gutowska Ewa K (115) 1965 POL Jastrzębie-Zdrój 17:41,6(175) 37:18,3 19:05,1 07:27
188 138 Maron Honorata K (116) 1994 POL Jastrzębie Zdrój 19:38,0(190) 37:30,3 19:17,1 07:30
189 40 Dąbrowska Katarzyna K (117) 1984 POL Skrbensko 19:23,7(186) 37:35,6 19:22,4 07:31
190 112 Kowalczyk Barbara K (118) 1983 POL Jastrzębie Zdrój 19:23,8(187) 37:35,6 19:22,4 07:31
191 225 Stiff Piotr M (73) 1975 POL Grubiorze Lotajom Jastrzębie Zdrój 19:49,5(194) 37:51,8 19:38,6 07:34
192 211 Skomra-Gajda Renata K (119) 1977 POL Szare Morsy Jastrzębie-Zdrój 19:49,4(193) 37:54,0 19:40,8 07:34
193 276 Żebrowska Matylda K (120) 1974 POL Mors Hubertus Mysłowice Mysłowice 19:37,8(189) 38:05,9 19:52,7 07:37
194 209 Sirek Izabela K (121) 1983 POL Olza Cieszyn Cieszyn 19:50,6(195) 39:09,3 20:56,1 07:49
195 210 Sirek Michał M (74) 1984 POL Olza Cieszyn Cieszyn 19:43,1(192) 39:09,8 20:56,6 07:49
196 275 Żebrowska Weronika K (122) 1998 POL Mors Hubertus Mysłowice Mysłowice 19:55,6(196) 39:22,1 21:08,9 07:52
197 221 Staśkiewicz Beata K (123) 1980 POL Ośrodek Pomocy Społecznej SJZ Jastrzębie-Zdrój 20:10,8(197) 40:24,4 22:11,2 08:04
198 13 Bober Aneta K (124) 1987 POL Jastrzębie Zdrój 21:52,0(198) 41:27,7 23:14,5 08:17
199 41 Dejewski Jakub M (75) 1984 POL Galopujące Ślimaki Jastrzębie-Zdrój 23:29,7(222) 42:08,2 23:55,0 08:25
200 154 Niedziołko Bożena K (125) 1968 POL Kobiety na 5 + Jastrzębie-Zdrój 23:24,8(213) 45:40,5 27:27,3 09:08
201 199 Raźniak Beata K (126) 1970 POL Kobiet na 5+ Jastrzębie Zdrój 23:20,4(202) 45:41,3 27:28,1 09:08
202 68 Gorzelak Joanna K (127) 1980 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie - Zdrój 23:23,5(206) 45:41,4 27:28,2 09:08
203 173 Pasławska Katarzyna K (128) 1978 POL Kobiety na 5 + Jastrzębie Zdrój 23:19,6(199) 45:41,4 27:28,2 09:08
204 10 Betańska Aneta K (129) 1976 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój 23:24,1(209) 45:42,4 27:29,2 09:08
205 5 Bajcar Beata K (130) 1972 POL Kobiety na 5+ Chybie 23:21,8(205) 45:42,6 27:29,4 09:08
206 181 Płaza Monika K (131) 1992 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój 23:21,5(204) 45:42,8 27:29,6 09:08
207 189 Puda Dorota K (132) 1972 POL Kobiety na 5+ Mnich 23:24,6(211) 45:43,2 27:30,0 09:08
208 7 Bała Justyna K (133) 1979 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 23:25,6(218) 45:43,3 27:30,1 09:08
209 45 Myśliwiec Barbara K (134) 1978 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 23:25,1(215) 46:24,8 28:11,6 09:16
210 165 Olczyk Wioletta K (135) 1971 POL Kobiety 5+ Jastrzebie Zdroj 23:20,3(201) 46:26,0 28:12,8 09:17
211 107 Kolat Jadwiga K (136) 1979 POL Jastrzębie-Zdrój 23:25,7(219) 46:26,4 28:13,2 09:17
212 205 Sawicka Marta K (137) 1981 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 23:24,9(214) 46:31,0 28:17,8 09:18
213 257 Wawoczny Anita K (138) 1982 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 23:23,7(207) 46:33,1 28:19,9 09:18
214 168 Pająk Małgorzata K (139) 1967 POL Kobiety na5+ Jastrzębie Zdrój 23:24,0(208) 46:33,6 28:20,4 09:18
215 65 Główczyk Izabella K (140) 1976 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 23:25,3(217) 46:34,5 28:21,3 09:18
216 139 Mazur Małgorzata K (141) 1977 POL Hogwardu Zuzi- Sp2 Pawłowice Jastrzębie- Zdrój 23:24,4(210) 46:35,0 28:21,8 09:19
217 151 Myśliwiec Monika K (142) 1976 POL Kobiety na 5 + Jastrzębie Zdrój 23:24,8(212) 46:35,6 28:22,4 09:19
218 230 Sury-Wolniewicz Kamila K (143) 1976 POL KOBIETY NA 5+ Jastrzębie-Zdrój 23:20,7(203) 46:36,2 28:23,0 09:19
219 46 Drobiak Kornelia K (144) 1986 POL Jastrzębie Zdrój 23:27,3(221) 46:37,5 28:24,3 09:19
220 270 Zalewska Barbara K (145) 1976 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie - Zdrój 23:25,2(216) 46:37,5 28:24,3 09:19
221 175 Perkowska Daria K (146) 1979 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 23:27,1(220) 46:37,6 28:24,4 09:19
222 172 Parzych Renata K (147) 1951 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój 23:19,9(200) 46:38,0 28:24,8 09:19
DNS 4 Auguścik Ewelina K 1986 POL Kobiety na 5 + Jastrzębie Zdrój
DNS 6 Balcerzak Magdalena K 1984 POL Żory
DNS 8 Bartecka Sabina K 1977 POL Nessi Time Żory Żory
DNS 15 Bodnar Anna K 1982 POL Ania Halska coaching Cieszyn
DNS 16 Bojarska Dorota K 1980 POL Pawłowice
DNS 17 Borkowska Paulina K 1981 POL Jastrzębie Zdrój
DNS 20 Broda Kamila K 1994 POL Piasek
DNS 27 Chrobok Józefa K 1970 POL Olza Cieszyn Cieszyn
DNS 29 Chruszcz Wojciech M 1981 POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój
DNS 38 Dąbrowska Emilia K 1979 POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie Zdrój
DNS 42 Dębowska Beata K 1970 POL Jastrzębie-Zdrój
DNS 43 Dębowski Sylwester M 1969 POL Jastrzębie-Zdrój
DNS 51 Dziendziel Renia K 1974 POL Nessi Time Żory Gogołowa
DNS 52 Feczko Lucyna K 1976 POL Polska Jastrzębie Zdrój
DNS 53 Fizia Joanna K 1986 POL Bąków
DNS 66 Gnaś Anna K 1983 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój
DNS 69 Góra Marta K 1982 POL Jastrzębie-Zdroj
DNS 78 Huba Agnieszka K 1986 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój
DNS 85 Janota Piotr M 1989 POL Zuza walcząca Jastrzębie Zdroj
DNS 89 Jędryka Patrycja K 1983 POL GB Galopujące Ślimaki Jastrzębie-Zdrój
DNS 90 Jędryka Sebastian M 1979 POL GB Galopujące Ślimaki Jastrzębie-Zdrój
DNS 91 Juraszczyk-Bogocz Agata K 1980 POL Rybnik
DNS 100 Kawulak Kazimierz M 1963 POL Jaworzno
DNS 102 Kiepiela Dawid M 1981 POL KluB Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój
DNS 103 Klimek Aleksandra K 1974 POL Fantastic Team Cieszyn
DNS 105 Kłosek-Taraszkiewicz Monika K 1982 POL RUNTEAM Pawlowice Pawłowice
DNS 110 Kopciowska-Wątroba Joanna K 1977 POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie Zdrój
DNS 111 Kosiacka Agnieszka K 1987 POL Rybnik
DNS 117 Krainski Piotr M 1973 POL #czeladzbiega Czeladz
DNS 119 Ksepko Kasia K 1986 POL Jastrzebie Zdroj172
DNS 121 Kubas Mariusz M 1974 POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój
DNS 125 Kuśmirska-Kubas Alina K 1971 POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój
DNS 133 Łysek Paweł M 1975 POL Bziegacze Jastrzębie Zdrój
DNS 137 Marcisz Natalia K 1983 POL Interaktywni Krostoszowice Krostoszowice
DNS 146 Musiał Wioletta K 1979 POL Galopujące Ślimaki Jastrzębie-Zdrój
DNS 147 Musiał Łukasz M 1981 POL Galopujące Ślimaki Jastrzębie-Zdrój
DNS 150 Myśliwiec Barbara K 1994 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój
DNS 166 Orzyszek Roksana K 1989 POL Aktywni Rydułtowy Rydułtowy
DNS 170 Papierok Sandra K 1997 POL Rybnik
DNS 171 Paraluk Agnieszka K 1994 POL Pawlowice
DNS 182 Połeć Krzysztof M 1981 POL Jastrzębie-Zdrój
DNS 184 Prokopiuk Adriana K 1981 POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój
DNS 204 Sawicka Agnieszła K 1979 POL Jastrzębie-Zdroj
DNS 206 Sekuła Marlena K 1980 POL Jastrzębie-Zdrój
DNS 207 Sieradzka Kinga K 1998 POL Zuza walcząca Pawłowice Jastrzębie Zdroj
DNS 218 Sokół-Piszczek Agnieszka K 1983 POL Nessi Time Żory Żory
DNS 229 Stuchlik Gabriela K 1982 POL Jarząbkowice
DNS 232 Szamburski Michał M 1981 POL Pawłwice
DNS 236 Szynal Magdalena K 1985 POL Jastrzębie-Zdrój
DNS 238 Świeca Marcin M 1973 POL Fundacja Pomocy Goldenom Aurea Górki Wielkie
DNS 245 Trefon Iwona K 1980 POL Lecymy Durś Rogoźnik
DNS 249 Trzcińska Joanna K 1990 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój
DNS 251 Tyniec Łukasz M 1984 POL Voodoo Child Jastrzębie-Zdrój
DNS 259 Wirth Agnieszka K 1982 POL Jastrzębie-Zdrój
DNS 265 Woźniak Przemysław M 1983 POL Jastrzębie Zdrój
DNS 267 Wuwer Jolanta K 1972 POL Wodzisław Śląski
DNS 269 Zajączkowska Emilia K 1987 POL Ośrodek Pomocy Społecznej SJZ Jastrzębie-Zdrój

BGTimeSport © 2015-2020