III Bieg Cukierkowy

Wydarzenie:
III Bieg Cukierkowy III Bieg Cukierkowy
Organizator:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Data:
18.12.2021
Miejsce:
Jastrzębie-Zdrój
Dystans:
5.0 km
Zgłoszonych:
279
Ukończyło:
222
Nieklasyfikowani:
57
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
OPEN K M

Klasyfikacja według płci: Mężczyźni

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKrajKlubMiasto2,5kmCzasStrataTempo
1 264 Wowry Grzegorz M (1) 1981 POL Ślęzak TEAM Cieszyn 09:28,3(5) 18:13,2 03:38
2 123 Kunina Paweł M (2) 1971 POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie Zdrój 09:28,1(3) 18:19,5 00:06,3 03:39
3 140 Meredyk Adrian M (3) 1982 POL ALL STARS MOSIR JASTRZEBIE Jastrzębie Zdrój 09:28,3(4) 18:30,3 00:17,1 03:42
4 256 Wala Piotr M (4) 2005 POL TL Athletics Jastrzębie Jastrzębie-Zdrój 09:27,8(2) 18:57,8 00:44,6 03:47
5 219 Spyrka Piotr M (5) 1988 POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie Zdrój 09:38,9(6) 19:02,3 00:49,1 03:48
6 194 Rajwa Roman M (6) 1991 POL TL Athletics Jastrzębie Jastrzębie-Zdrój 09:52,6(7) 19:35,1 01:21,9 03:55
7 23 Bućko Marcin M (7) 1978 POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 10:09,8(8) 19:51,1 01:37,9 03:58
8 11 Bezuch Paweł M (8) 1996 POL Wodzisław Śląski 10:29,0(12) 20:09,4 01:56,2 04:01
9 278 Janecki Mateusz M (9) 1994 POL Jastrzębie-Zdrój 10:27,8(11) 20:11,3 01:58,1 04:02
10 21 Bryła Rafał M (10) 1982 POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 10:27,2(10) 20:12,9 01:59,7 04:02
11 145 Mrowiec Bernard M (11) 1966 POL MKS SMS VICTORIA RACIBÓRZ Tworków 10:31,8(13) 20:15,0 02:01,8 04:03
12 99 Karplewicz Andrzej M (12) 1961 POL Galopujące Ślimaki Jastrzębie-Zdrój 10:19,9(9) 20:35,2 02:22,0 04:07
13 2 Adamczewski Waldemar M (13) 1965 POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 10:46,5(16) 20:47,2 02:34,0 04:09
14 84 Jakubowski Bartek M (14) 1981 POL Pawłowice 10:34,8(15) 20:52,5 02:39,3 04:10
15 74 Grzonka Andrzej M (15) 1977 POL Kamuflaż TATTO Jastrzębie-Zdrój 10:32,4(14) 21:02,7 02:49,5 04:12
16 57 Gałuszka Mateusz M (16) 1980 POL RUNTEAM Pawłowice Pawłowice 11:07,8(18) 21:34,7 03:21,5 04:18
17 198 Ratka-Matejko Marcin M (17) 1987 POL Jastrzębie-Zdrój 10:50,4(17) 21:48,3 03:35,1 04:21
18 226 Stolarski Paweł M (18) 1983 POL Czechowice-Dziedzice 11:11,5(20) 21:55,1 03:41,9 04:23
19 22 Buczak Łukasz M (19) 1986 POL FIT MORE RYBNIK Rybnik 11:21,0(21) 21:57,5 03:44,3 04:23
20 54 Foks Damian M (20) 1969 POL Warszowice 11:31,9(22) 22:33,5 04:20,3 04:30
21 222 Stateczny Patryk M (21) 1994 POL RUNTEAM Pawłowice 11:36,0(24) 22:39,9 04:26,7 04:31
22 164 Ogrodnik Damian M (22) 1980 POL Jastrzębie-Zdrój 12:00,2(33) 22:47,9 04:34,7 04:33
23 144 Mroczkowski Tomasz M (23) 1977 POL Jastrzębie-Zdrój 12:05,6(35) 22:49,2 04:36,0 04:33
24 224 Stawicki Grzegorz M (24) 1970 POL RUNTEAM Pawłowice Pawłowice 12:04,6(34) 22:49,7 04:36,5 04:33
25 214 Słowiński Dawid M (25) 1988 POL Runteam Pawłowice Pawłowice 11:51,9(29) 22:59,5 04:46,3 04:35
26 86 Jasiński Maksymilian M (26) 1962 POL MARO Team Jastrzębie- Żory Jastrzębie-Zdrój 11:56,4(31) 23:04,5 04:51,3 04:36
27 71 Gralak Wojciech M (27) 1993 POL Rybnik 12:38,2(43) 23:42,4 05:29,2 04:44
28 255 Wacławczyk Jan M (28) 1975 POL Żory 12:15,8(38) 23:43,9 05:30,7 04:44
29 106 Kobiela Arkadiusz M (29) 1986 POL Jastrzębie Zdrój 12:16,5(39) 23:45,5 05:32,3 04:45
30 130 Lorenz Marcin M (30) 1971 POL GB Galopujące Ślimaki Jastrzębie-Zdrój 12:17,6(41) 23:52,7 05:39,5 04:46
31 48 Dubilis Mateusz M (31) 1993 POL Mikołów 12:54,8(48) 24:17,1 06:03,9 04:51
32 3 Antończyk Przemysław M (32) 1987 POL Wodzisław Śląski 12:52,3(46) 24:33,9 06:20,7 04:54
33 115 Kowalski Robert M (33) 1968 POL SBD ENERGETYK RYBNIK Rybnik 13:23,3(62) 24:43,5 06:30,3 04:56
34 253 Tyrytko Jarosław M (34) 1972 POL WATAHA Pruchna 13:04,9(54) 24:44,7 06:31,5 04:56
35 37 Czyż Jacek M (35) 1973 POL Olza Cieszyn Cieszyn 12:41,2(44) 24:45,1 06:31,9 04:57
36 235 Szuścik Zbigniew M (36) 1973 POL WATAHA Jastrzębie-Zdrój 13:04,9(53) 24:45,4 06:32,2 04:57
37 176 Pidanty Łukasz M (37) 1984 POL Madyrun Jastrzębie Zdrój 13:30,0(66) 24:54,4 06:41,2 04:58
38 215 Sobieraj Paweł M (38) 1978 POL Klub Biegacza FARTLEK Jastrzębie Zdrój 12:15,0(37) 25:13,4 07:00,2 05:02
39 250 Twardzik Wojciech M (39) 1983 POL Fantastic Team Ustroń 13:34,7(74) 25:25,9 07:12,7 05:05
40 277 Olma Władysław M (40) 1964 POL Jastrzębie-Zdrój 12:59,3(50) 25:36,6 07:23,4 05:07
41 49 Dudziak Grzegorz M (41) 1976 POL Jastrzębie-Zdrój 13:24,6(63) 25:46,8 07:33,6 05:09
42 190 Pyzik Marcin M (42) 1978 POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 13:17,9(56) 26:05,7 07:52,5 05:13
43 77 Hawełka Edward M (43) 1971 POL Kończyce Małe 13:30,4(67) 26:10,7 07:57,5 05:14
44 32 Cieślik Rafał M (44) 1985 POL Wodzisław Śląski 13:31,6(68) 26:14,9 08:01,7 05:14
45 135 Maliszewski Dariusz M (45) 1985 POL Jastrzębie Zdrój 13:19,8(58) 26:39,7 08:26,5 05:19
46 109 Kołodziej Artur M (46) 1974 POL Jastrzębie Zdrój 13:26,7(64) 26:41,2 08:28,0 05:20
47 241 Torbiński Wiesław M (47) 1952 POL Szare Morsy Jastrzębie-Zdrój 14:39,3(93) 27:10,9 08:57,7 05:26
48 122 Kubica Tadeusz M (48) 1960 POL Nessi Time Żory Żory 14:24,5(84) 27:16,2 09:03,0 05:27
49 240 Tkocz Piotr M (49) 1981 POL Petarda team Jejkowice 14:44,3(99) 27:37,0 09:23,8 05:31
50 149 Myszka Piotr M (50) 1991 POL Petarda team Rybnik 14:44,0(98) 27:37,7 09:24,5 05:31
51 261 Woliński Dariusz M (51) 1977 POL HRMAX ŻORY Żory 14:37,2(92) 27:41,6 09:28,4 05:32
52 272 Zawierucha Aleksander M (52) 1967 POL MARO Team Jastrzębie-Żory Żory 14:50,6(102) 27:48,3 09:35,1 05:33
53 97 Kaproń Mariusz M (53) 1972 POL Jastrzębie-Zdrój 14:43,5(97) 28:13,0 09:59,8 05:38
54 94 Kajzer Robert M (54) 1986 POL Pawłowice 14:27,4(87) 28:37,1 10:23,9 05:43
55 26 Chmiel Dominik M (55) 1983 POL Gołkowice 14:55,0(105) 28:53,4 10:40,2 05:46
56 227 Strządała Marek M (56) 1991 POL BYLE DO METY Strumień 14:54,7(104) 29:23,9 11:10,7 05:52
57 25 Chmiel Jacek M (57) 1958 POL Powsinoga Jastrzebiezdroj 15:11,4(118) 29:34,6 11:21,4 05:54
58 118 Królik Arkadiusz M (58) 1978 POL MARO Team Jastrzębie-Żory Jastrzębie-Zdrój 15:52,7(127) 29:38,5 11:25,3 05:55
59 279 Żeruń Łukasz M (59) 1988 POL Białystok 15:05,0(111) 29:42,6 11:29,4 05:56
60 58 Gancarczyk Adam M (60) 1985 POL Biegowe Wariaty Jastrzębie Zdrój 15:05,5(113) 29:42,7 11:29,5 05:56
61 243 Trawnicki Maciej M (61) 1978 POL Jastrzębie-Zdrój 15:06,2(114) 29:42,9 11:29,7 05:56
62 203 Romaniuk-Demonchux Adam M (62) 1975 POL Klub Kopernika Rybnik 16:43,8(147) 29:57,7 11:44,5 05:59
63 47 Drozd Radek M (63) 1984 POL Runteam pawlowice Warszowice 15:54,3(128) 30:18,5 12:05,3 06:03
64 186 Prószyński Sławomir M (64) 1980 POL Jastrzębie Zdrój 15:54,5(130) 30:39,9 12:26,7 06:07
65 188 Psota Jarek M (65) 1980 POL Żory 16:55,7(153) 31:57,3 13:44,1 06:23
66 196 Rapucha Adam M (66) 1983 POL Adam Rapucha Żory 16:43,3(146) 32:08,2 13:55,0 06:25
67 126 Lechowicz Tadeusz M (67) 1960 POL Szare Morsy Jastrzębie-Zdrój 16:40,4(144) 32:23,8 14:10,6 06:28
68 73 Grzeszczuk Tomasz M (68) 1996 POL BYLE DO METY Jastrzębie-Zdrój 17:32,9(169) 33:33,6 15:20,4 06:42
69 120 Kubala Jan M (69) 1987 POL Pawłowice 17:27,4(168) 34:29,0 16:15,8 06:53
70 244 Trawnicki Jan M (70) 1951 POL Jastrzębie-Zdrój 17:19,4(162) 34:29,3 16:16,1 06:53
71 193 Radziewicz Tomasz M (71) 1975 POL Wisła Wielka 17:25,3(165) 34:59,2 16:46,0 06:59
72 67 Golasowski Dawid M (72) 1987 POL Kaczyce 17:11,7(158) 36:04,7 17:51,5 07:12
73 225 Stiff Piotr M (73) 1975 POL Grubiorze Lotajom Jastrzębie Zdrój 19:49,5(194) 37:51,8 19:38,6 07:34
74 210 Sirek Michał M (74) 1984 POL Olza Cieszyn Cieszyn 19:43,1(192) 39:09,8 20:56,6 07:49
75 41 Dejewski Jakub M (75) 1984 POL Galopujące Ślimaki Jastrzębie-Zdrój 23:29,7(222) 42:08,2 23:55,0 08:25
DNS 29 Chruszcz Wojciech M 1981 POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój
DNS 43 Dębowski Sylwester M 1969 POL Jastrzębie-Zdrój
DNS 85 Janota Piotr M 1989 POL Zuza walcząca Jastrzębie Zdroj
DNS 90 Jędryka Sebastian M 1979 POL GB Galopujące Ślimaki Jastrzębie-Zdrój
DNS 100 Kawulak Kazimierz M 1963 POL Jaworzno
DNS 102 Kiepiela Dawid M 1981 POL KluB Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój
DNS 117 Krainski Piotr M 1973 POL #czeladzbiega Czeladz
DNS 121 Kubas Mariusz M 1974 POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój
DNS 133 Łysek Paweł M 1975 POL Bziegacze Jastrzębie Zdrój
DNS 147 Musiał Łukasz M 1981 POL Galopujące Ślimaki Jastrzębie-Zdrój
DNS 182 Połeć Krzysztof M 1981 POL Jastrzębie-Zdrój
DNS 232 Szamburski Michał M 1981 POL Pawłwice
DNS 238 Świeca Marcin M 1973 POL Fundacja Pomocy Goldenom Aurea Górki Wielkie
DNS 251 Tyniec Łukasz M 1984 POL Voodoo Child Jastrzębie-Zdrój
DNS 265 Woźniak Przemysław M 1983 POL Jastrzębie Zdrój

BGTimeSport © 2015-2020