III Bieg Cukierkowy

Wydarzenie:
III Bieg Cukierkowy III Bieg Cukierkowy
Organizator:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Data:
18.12.2021
Miejsce:
Jastrzębie-Zdrój
Dystans:
5.0 km
Zgłoszonych:
279
Ukończyło:
222
Nieklasyfikowani:
57
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
OPEN K M

Klasyfikacja według płci: Kobiety

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKrajKlubMiasto2,5kmCzasStrataTempo
1 231 Suwaj Aneta K (1) 1986 POL Jastrzębie Zdrój 09:27,8(1) 18:27,8 03:41
2 12 Białończyk Joanna K (2) 1987 POL BYLE DO METY Zebrzydowice 11:11,0(19) 21:35,7 03:07,9 04:19
3 44 Diachuk Natalia K (3) 1998 UKR Cieszyn 11:50,4(28) 22:38,4 04:10,6 04:31
4 223 Stateczny Joanna K (4) 1986 POL ZuzaWalcząca Pawłowice 11:37,1(25) 22:40,2 04:12,4 04:32
5 266 Wróblewska Judyta K (5) 1993 POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 11:37,1(26) 22:40,8 04:13,0 04:32
6 263 Wowry Sylwia K (6) 1981 POL Olza Cieszyn Cieszyn 11:35,4(23) 22:47,3 04:19,5 04:33
7 159 Nowak Beata K (7) 1972 POL Olza Cieszyn Puńców 11:46,3(27) 23:14,8 04:47,0 04:38
8 36 Czyż Lila K (8) 1973 POL Olza Cieszyn Cieszyn 11:57,8(32) 23:21,6 04:53,8 04:40
9 72 Grycman Marta K (9) 1986 POL Turza Śląska 11:55,7(30) 23:24,7 04:56,9 04:40
10 131 Lorenz Agnieszka K (10) 1977 POL GB Galopujące Ślimaki Jastrzębie-Zdrój 12:16,5(40) 23:52,4 05:24,6 04:46
11 155 Niesłańczyk Małgorzata K (11) 1979 POL Wataha Jastrzębie-Zdrój 12:20,6(42) 23:53,5 05:25,7 04:46
12 161 Nowicka Katarzyna K (12) 1992 POL Jaworzno 12:13,6(36) 23:55,1 05:27,3 04:47
13 246 Trybała Danuta K (13) 1984 POL Wataha Pielgrzymowice 12:54,7(47) 24:54,5 06:26,7 04:58
14 208 Sikora Magdalena K (14) 1983 POL Cieszyn 12:58,8(49) 25:12,7 06:44,9 05:02
15 179 Piwońska Adriana K (15) 1980 POL Interaktywni Krostoszowice Podbucze 13:31,8(69) 25:12,9 06:45,1 05:02
16 83 Jakubowska Gosia K (16) 1987 POL Wataha Pawłowice 13:04,2(52) 25:14,8 06:47,0 05:02
17 19 Brocka Anita K (17) 1974 POL Turza Śląska 12:49,2(45) 25:16,9 06:49,1 05:03
18 104 Kluz Anna K (18) 1976 POL Fantastic Team Ustroń 13:34,4(73) 25:27,4 06:59,6 05:05
19 160 Nowak Justyna K (19) 1987 POL Falcon Żory 13:31,9(70) 25:28,9 07:01,1 05:05
20 183 Poppek Dorota K (20) 1982 POL Fantastic Team Ustroń 13:34,2(72) 25:34,9 07:07,1 05:06
21 60 Gawełczyk Marta K (21) 1988 POL CE PROGRESS Żory 13:15,3(55) 25:43,3 07:15,5 05:08
22 75 Grzonka Magdalena K (22) 1973 POL Jastzrębie-Zdrój 13:03,4(51) 25:44,9 07:17,1 05:08
23 128 Lerch Maria K (23) 1986 POL Hogwart Zuzi - SP2 w Pawłowicach Jastrzębie-Zdrój 13:18,5(57) 25:45,1 07:17,3 05:09
24 129 Lipka Edyta K (24) 1983 POL Jastrzębie-Zdrój 13:21,1(61) 26:00,4 07:32,6 05:12
25 216 Sobina Roksana K (25) 1982 POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 13:21,0(60) 26:22,8 07:55,0 05:16
26 234 Sztabla Liliana K (26) 1975 POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 13:20,7(59) 26:23,0 07:55,2 05:16
27 217 Sokół-Oleś Ewelina K (27) 1970 POL RUNTEAM Pawłowice Jastrzębie Zdrój 13:59,3(79) 26:27,3 07:59,5 05:17
28 163 Ogierman Małgorzata K (28) 1964 POL Pielgrzymowice 13:51,0(76) 26:49,7 08:21,9 05:21
29 24 Bujak Monika K (29) 1974 POL Jastrzębie-Zdrój 13:27,5(65) 26:57,5 08:29,7 05:23
30 254 Wacławczyk Marta K (30) 2005 POL Żory 13:32,6(71) 27:05,7 08:37,9 05:25
31 169 Pańtsk Liwia K (31) 1990 POL Żory 13:36,8(75) 27:10,8 08:43,0 05:26
32 247 Trybała Weronika K (32) 1995 POL WATAHA Pielgrzymowice 13:52,4(77) 27:21,4 08:53,6 05:28
33 136 Marciniak Beata K (33) 1977 POL Wataha Pielgrzymowice 13:53,0(78) 27:22,1 08:54,3 05:28
34 239 Tkocz Irena K (34) 1986 POL Petarda team Jejkowice 14:43,4(96) 27:37,6 09:09,8 05:31
35 79 Hyła Aleksandra K (35) 1993 POL Mszana 14:22,2(81) 27:38,3 09:10,5 05:31
36 92 Kaczorek Ania K (36) 1978 POL HRmax Żory Żory 14:23,6(83) 27:40,6 09:12,8 05:32
37 82 Jakubowska Agnieszka K (37) 1978 POL HRMAX Żory Żory 14:22,7(82) 27:41,3 09:13,5 05:32
38 158 Nowak Magdalena K (38) 1989 POL Nessi Time Żory Żory 14:25,0(85) 27:44,3 09:16,5 05:32
39 101 Kempny Małgorzata K (39) 1990 POL Falcon team Żory 14:31,8(88) 28:14,2 09:46,4 05:38
40 124 Kusak-Krosny Bożena K (40) 1982 POL Pawłowice 14:34,9(89) 28:21,2 09:53,4 05:40
41 213 Słowińska Joanna K (41) 1988 POL Runteam Pawłowice Pawłowice 14:35,4(90) 28:32,4 10:04,6 05:42
42 64 Głąb Magdalena K (42) 1984 POL Tychy 14:21,1(80) 28:33,2 10:05,4 05:42
43 30 Chytroszek Eleonora K (43) 1970 POL Rogów 14:36,5(91) 28:33,9 10:06,1 05:42
44 262 Wosińska Helena K (44) 1979 POL RUNTEAM Pawłowice Pawłowice 14:40,1(94) 28:35,5 10:07,7 05:43
45 252 Tyrytko Sylwia K (45) 1982 POL WATAHA Pruchna 14:26,7(86) 28:52,1 10:24,3 05:46
46 141 Miszczak Katarzyna K (46) 1976 POL Miraz Race Team Ruda Śląska 14:59,3(106) 28:55,8 10:28,0 05:47
47 31 Cielanga Barbara K (47) 1989 POL WATAHA Golasowice 14:51,0(103) 29:02,6 10:34,8 05:48
48 70 Górka Barbara K (48) 1982 POL Żory 14:45,0(100) 29:04,3 10:36,5 05:48
49 14 Bober Alicja K (49) 1983 POL Jastrzębie Zdrój 14:47,8(101) 29:08,6 10:40,8 05:49
50 108 Kołak Alicja K (50) 1988 POL Gliwice 14:59,8(107) 29:10,1 10:42,3 05:50
51 134 Malinowska Aneta K (51) 1975 POL Cieszyn 15:59,8(131) 29:14,6 10:46,8 05:50
52 143 Moskala Magdalena K (52) 1989 POL Klono Team Pawłowice 15:04,6(110) 29:22,5 10:54,7 05:52
53 177 Piecyk Adrianna K (53) 1973 POL Żory 15:06,3(116) 29:25,4 10:57,6 05:53
54 195 Ransz Beata K (54) 1971 POL Jastrzębie Zdrój 15:25,2(120) 29:30,5 11:02,7 05:54
55 59 Gancarczyk Karolina K (55) 1985 POL Biegowe Wariaty Jastrzębie Zdrój 15:05,4(112) 29:42,6 11:14,8 05:56
56 178 Pilch Mirosława K (56) 1976 POL NESSI TIME Żory Żory 15:26,5(122) 29:43,6 11:15,8 05:56
57 242 Trawnicka Malgorzata K (57) 1983 POL Jastrzębie-Zdrój 15:06,7(117) 29:43,6 11:15,8 05:56
58 39 Dąbrowska Agata K (58) 1980 POL Nessi Time Zory Żory 15:26,5(121) 29:43,7 11:15,9 05:56
59 62 Gąsior Katarzyna K (59) 1989 POL Pawłowice 15:22,8(119) 29:46,0 11:18,2 05:57
60 34 Cząstkiewicz Alicja K (60) 1984 POL PowerGirls Gliwice 15:00,6(108) 29:46,6 11:18,8 05:57
61 212 Slabon Roma K (61) 1984 POL Gliwice 15:03,8(109) 29:47,3 11:19,5 05:57
62 95 Kamińska Agnieszka K (62) 1983 POL Zebrzydowice 15:38,0(124) 29:49,4 11:21,6 05:57
63 202 Romaniuk-Demonchaux Katarzyna K (63) 1978 POL Drużyna Kopernika Rybnik 16:44,0(149) 29:57,4 11:29,6 05:59
64 180 Piwowar Małgorzata K (64) 2005 POL Jastrzębie-Zdrój 14:43,0(95) 30:11,1 11:43,3 06:02
65 260 Wojoń-Stawicka Małgorzata K (65) 1965 POL RUNTEAM Pawłowice Pawłowice 15:35,6(123) 30:18,3 11:50,5 06:03
66 167 Oszczęda Marzena K (66) 1975 POL Żory 15:06,3(115) 30:28,5 12:00,7 06:05
67 185 Prószyńska Agnieszka K (67) 1980 POL Jastrzębie-Zdrój 15:54,5(129) 30:39,6 12:11,8 06:07
68 200 Reymann Milena K (68) 1981 POL Jastrzębie-Zdrój 16:04,1(132) 31:01,7 12:33,9 06:12
69 228 Strzoda Barbara K (69) 1981 POL Pszczyna Biega Czarków 15:41,3(126) 31:27,2 12:59,4 06:17
70 132 Łoskot Aneta K (70) 1987 POL Warszowice 15:41,0(125) 31:27,4 12:59,6 06:17
71 35 Czyż Wiola K (71) 1984 POL Fit Bezy i Pączek Zabrze 16:30,0(139) 31:58,2 13:30,4 06:23
72 187 Psota Gosia K (72) 1986 POL Żory 16:55,7(152) 31:58,7 13:30,9 06:23
73 271 Zawadzka Beba K (73) 1983 POL Fit Bezy i Pączek Zabrze 16:29,7(137) 31:58,9 13:31,1 06:23
74 273 Zdeb Barbara K (74) 1980 POL Fit Bezy i Pączek Zabrze 16:31,0(141) 31:58,9 13:31,1 06:23
75 152 Olszewska Dorota K (75) 1974 POL Jastrzębie-Zdrój 16:29,9(138) 31:59,0 13:31,2 06:23
76 153 Nawrocka Agnieszka K (76) 1974 POL Pojechani Wariaci Wodzisław Śl. 16:05,5(134) 32:05,4 13:37,6 06:25
77 197 Rapucha Katarzyna K (77) 1984 POL Żory 16:44,0(148) 32:08,5 13:40,7 06:25
78 28 Chromik Krystyna K (78) 1987 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 16:04,9(133) 32:14,6 13:46,8 06:26
79 88 Jastrzębska Ewa K (79) 1966 POL Jastrzębie Zdrój 16:39,4(142) 32:19,5 13:51,7 06:27
80 127 Lechowicz Irena K (80) 1964 POL Szare Morsy Jastrzębie-Zdrój 16:40,2(143) 32:23,7 13:55,9 06:28
81 233 Szewczuk Agnieszka K (81) 1975 POL BYLE DO METY Jastrzębie-Zdrój 16:59,3(157) 32:34,1 14:06,3 06:30
82 268 Zagórska Beata K (82) 1982 POL Goleszów 16:56,7(155) 32:47,6 14:19,8 06:33
83 192 Radziewicz Renata K (83) 1975 POL Wisła Wielka 17:23,7(164) 32:52,8 14:25,0 06:34
84 61 Gawlas Paulina K (84) 1992 POL Pierściec 16:52,8(151) 32:55,5 14:27,7 06:35
85 248 Trybała Monika K (85) 1981 POL WATAHA Jastrzębie -Zdrój 17:39,4(170) 33:02,8 14:35,0 06:36
86 93 Kafara Joanna K (86) 1985 POL WATAHA Jastrzębie-Zdrój 17:40,3(172) 33:05,3 14:37,5 06:37
87 156 Niestrój Sylwia K (87) 1971 POL Dystans Lubomia 16:30,2(140) 33:08,4 14:40,6 06:37
88 9 Bartnik Joanna K (88) 1976 POL Street-Spirit Jastrzębie-Zdrój 16:51,7(150) 33:16,3 14:48,5 06:39
89 50 Dynia Magdalena K (89) 1975 POL Jastrzębie-Zdrój 16:56,3(154) 33:16,5 14:48,7 06:39
90 191 Pyzik Barbara K (90) 1982 POL Jastrzębie-Zdrój 16:11,9(135) 33:19,7 14:51,9 06:39
91 142 Miśkowiec Agnieszka K (91) 1976 POL Jastrzębie Zdrój 16:13,5(136) 33:22,3 14:54,5 06:40
92 201 Rękal Dorota K (92) 1964 POL BYLE DO METY Zebrzydowice 16:58,2(156) 33:31,6 15:03,8 06:42
93 55 Foks Anna K (93) 2002 POL Warszowice 16:42,5(145) 33:34,0 15:06,2 06:42
94 116 Kozłowska Patrycja K (94) 1988 POL BYLE DO METY Jastrzębie-Zdój 17:12,7(160) 33:37,2 15:09,4 06:43
95 258 Wawrzyk Iwona K (95) 1966 POL Olza Cieszyn Cieszyn 17:20,2(163) 34:02,5 15:34,7 06:48
96 237 Świder Katarzyna K (96) 1989 POL Zuza walcząca Pawłowice 17:25,5(166) 34:03,4 15:35,6 06:48
97 174 Pelaczyk Dorota K (97) 1988 POL Jastrzębie-Zdrój 18:25,0(181) 34:04,2 15:36,4 06:48
98 98 Karaś Daria K (98) 1986 POL Jastrzębie Zdrój 17:15,7(161) 34:36,5 16:08,7 06:55
99 148 Musiał Maria K (99) 1963 POL Jastrzębie-Zdrój 17:40,2(171) 34:40,0 16:12,2 06:56
100 113 Kowalska Małgorzata K (100) 1968 POL Jastrzębie-Zdrój 17:41,0(174) 34:41,0 16:13,2 06:56
101 220 Staśkiewicz Monika K (101) 1974 POL Jastrzębie-Zdrój 18:02,2(178) 35:12,8 16:45,0 07:02
102 162 Anioł-Baruk Agnieszka K (102) 1976 POL Jastrzębie-Zdrój 17:26,1(167) 35:13,7 16:45,9 07:02
103 87 Jaskóła Iza K (103) 1989 POL Jastrzebie Zdrój 17:12,3(159) 36:03,5 17:35,7 07:12
104 80 Idzikowska Urszula K (104) 1999 POL Jastrzębie-Zdrój 18:11,8(180) 36:14,5 17:46,7 07:14
105 81 Idzikowska Elżbieta K (105) 1978 POL Jastrzębie-Zdrój 18:11,6(179) 36:14,9 17:47,1 07:14
106 56 Franke Barbara K (106) 1973 POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie Zdrój 17:40,9(173) 36:25,9 17:58,1 07:17
107 63 Gibas Amanda K (107) 1983 POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdroj 17:42,0(176) 36:26,2 17:58,4 07:17
108 1 Adamczak Renata K (108) 1972 POL Jastrzębie Zdrój 19:37,3(188) 36:35,2 18:07,4 07:19
109 274 Ziętara Agata K (109) 1972 POL Jastrzębie-Zdrój 19:38,4(191) 36:36,3 18:08,5 07:19
110 114 Kowalska Dorota K (110) 1968 POL SBD ENERGETYK RYBNIK Rybnik 18:50,9(184) 36:39,3 18:11,5 07:19
111 96 Kania Grażyna K (111) 1973 POL Decathlon & przyjaciele Rybnik 18:49,8(183) 36:54,5 18:26,7 07:22
112 33 Cieślińska Jolanta K (112) 1969 POL Decathlon & Przyjaciele Rybnik 18:49,3(182) 36:54,6 18:26,8 07:22
113 18 Brandys Aneta K (113) 1986 POL parkrun Tychy Tychy 19:15,2(185) 37:05,4 18:37,6 07:25
114 157 Niestrój Żaneta K (114) 1998 POL Lubomia 17:50,8(177) 37:17,8 18:50,0 07:27
115 76 Gutowska Ewa K (115) 1965 POL Jastrzębie-Zdrój 17:41,6(175) 37:18,3 18:50,5 07:27
116 138 Maron Honorata K (116) 1994 POL Jastrzębie Zdrój 19:38,0(190) 37:30,3 19:02,5 07:30
117 40 Dąbrowska Katarzyna K (117) 1984 POL Skrbensko 19:23,7(186) 37:35,6 19:07,8 07:31
118 112 Kowalczyk Barbara K (118) 1983 POL Jastrzębie Zdrój 19:23,8(187) 37:35,6 19:07,8 07:31
119 211 Skomra-Gajda Renata K (119) 1977 POL Szare Morsy Jastrzębie-Zdrój 19:49,4(193) 37:54,0 19:26,2 07:34
120 276 Żebrowska Matylda K (120) 1974 POL Mors Hubertus Mysłowice Mysłowice 19:37,8(189) 38:05,9 19:38,1 07:37
121 209 Sirek Izabela K (121) 1983 POL Olza Cieszyn Cieszyn 19:50,6(195) 39:09,3 20:41,5 07:49
122 275 Żebrowska Weronika K (122) 1998 POL Mors Hubertus Mysłowice Mysłowice 19:55,6(196) 39:22,1 20:54,3 07:52
123 221 Staśkiewicz Beata K (123) 1980 POL Ośrodek Pomocy Społecznej SJZ Jastrzębie-Zdrój 20:10,8(197) 40:24,4 21:56,6 08:04
124 13 Bober Aneta K (124) 1987 POL Jastrzębie Zdrój 21:52,0(198) 41:27,7 22:59,9 08:17
125 154 Niedziołko Bożena K (125) 1968 POL Kobiety na 5 + Jastrzębie-Zdrój 23:24,8(213) 45:40,5 27:12,7 09:08
126 199 Raźniak Beata K (126) 1970 POL Kobiet na 5+ Jastrzębie Zdrój 23:20,4(202) 45:41,3 27:13,5 09:08
127 68 Gorzelak Joanna K (127) 1980 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie - Zdrój 23:23,5(206) 45:41,4 27:13,6 09:08
128 173 Pasławska Katarzyna K (128) 1978 POL Kobiety na 5 + Jastrzębie Zdrój 23:19,6(199) 45:41,4 27:13,6 09:08
129 10 Betańska Aneta K (129) 1976 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój 23:24,1(209) 45:42,4 27:14,6 09:08
130 5 Bajcar Beata K (130) 1972 POL Kobiety na 5+ Chybie 23:21,8(205) 45:42,6 27:14,8 09:08
131 181 Płaza Monika K (131) 1992 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój 23:21,5(204) 45:42,8 27:15,0 09:08
132 189 Puda Dorota K (132) 1972 POL Kobiety na 5+ Mnich 23:24,6(211) 45:43,2 27:15,4 09:08
133 7 Bała Justyna K (133) 1979 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 23:25,6(218) 45:43,3 27:15,5 09:08
134 45 Myśliwiec Barbara K (134) 1978 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 23:25,1(215) 46:24,8 27:57,0 09:16
135 165 Olczyk Wioletta K (135) 1971 POL Kobiety 5+ Jastrzebie Zdroj 23:20,3(201) 46:26,0 27:58,2 09:17
136 107 Kolat Jadwiga K (136) 1979 POL Jastrzębie-Zdrój 23:25,7(219) 46:26,4 27:58,6 09:17
137 205 Sawicka Marta K (137) 1981 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 23:24,9(214) 46:31,0 28:03,2 09:18
138 257 Wawoczny Anita K (138) 1982 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 23:23,7(207) 46:33,1 28:05,3 09:18
139 168 Pająk Małgorzata K (139) 1967 POL Kobiety na5+ Jastrzębie Zdrój 23:24,0(208) 46:33,6 28:05,8 09:18
140 65 Główczyk Izabella K (140) 1976 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 23:25,3(217) 46:34,5 28:06,7 09:18
141 139 Mazur Małgorzata K (141) 1977 POL Hogwardu Zuzi- Sp2 Pawłowice Jastrzębie- Zdrój 23:24,4(210) 46:35,0 28:07,2 09:19
142 151 Myśliwiec Monika K (142) 1976 POL Kobiety na 5 + Jastrzębie Zdrój 23:24,8(212) 46:35,6 28:07,8 09:19
143 230 Sury-Wolniewicz Kamila K (143) 1976 POL KOBIETY NA 5+ Jastrzębie-Zdrój 23:20,7(203) 46:36,2 28:08,4 09:19
144 46 Drobiak Kornelia K (144) 1986 POL Jastrzębie Zdrój 23:27,3(221) 46:37,5 28:09,7 09:19
145 270 Zalewska Barbara K (145) 1976 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie - Zdrój 23:25,2(216) 46:37,5 28:09,7 09:19
146 175 Perkowska Daria K (146) 1979 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 23:27,1(220) 46:37,6 28:09,8 09:19
147 172 Parzych Renata K (147) 1951 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój 23:19,9(200) 46:38,0 28:10,2 09:19
DNS 4 Auguścik Ewelina K 1986 POL Kobiety na 5 + Jastrzębie Zdrój
DNS 6 Balcerzak Magdalena K 1984 POL Żory
DNS 8 Bartecka Sabina K 1977 POL Nessi Time Żory Żory
DNS 15 Bodnar Anna K 1982 POL Ania Halska coaching Cieszyn
DNS 16 Bojarska Dorota K 1980 POL Pawłowice
DNS 17 Borkowska Paulina K 1981 POL Jastrzębie Zdrój
DNS 20 Broda Kamila K 1994 POL Piasek
DNS 27 Chrobok Józefa K 1970 POL Olza Cieszyn Cieszyn
DNS 38 Dąbrowska Emilia K 1979 POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie Zdrój
DNS 42 Dębowska Beata K 1970 POL Jastrzębie-Zdrój
DNS 51 Dziendziel Renia K 1974 POL Nessi Time Żory Gogołowa
DNS 52 Feczko Lucyna K 1976 POL Polska Jastrzębie Zdrój
DNS 53 Fizia Joanna K 1986 POL Bąków
DNS 66 Gnaś Anna K 1983 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój
DNS 69 Góra Marta K 1982 POL Jastrzębie-Zdroj
DNS 78 Huba Agnieszka K 1986 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój
DNS 89 Jędryka Patrycja K 1983 POL GB Galopujące Ślimaki Jastrzębie-Zdrój
DNS 91 Juraszczyk-Bogocz Agata K 1980 POL Rybnik
DNS 103 Klimek Aleksandra K 1974 POL Fantastic Team Cieszyn
DNS 105 Kłosek-Taraszkiewicz Monika K 1982 POL RUNTEAM Pawlowice Pawłowice
DNS 110 Kopciowska-Wątroba Joanna K 1977 POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie Zdrój
DNS 111 Kosiacka Agnieszka K 1987 POL Rybnik
DNS 119 Ksepko Kasia K 1986 POL Jastrzebie Zdroj172
DNS 125 Kuśmirska-Kubas Alina K 1971 POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój
DNS 137 Marcisz Natalia K 1983 POL Interaktywni Krostoszowice Krostoszowice
DNS 146 Musiał Wioletta K 1979 POL Galopujące Ślimaki Jastrzębie-Zdrój
DNS 150 Myśliwiec Barbara K 1994 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój
DNS 166 Orzyszek Roksana K 1989 POL Aktywni Rydułtowy Rydułtowy
DNS 170 Papierok Sandra K 1997 POL Rybnik
DNS 171 Paraluk Agnieszka K 1994 POL Pawlowice
DNS 184 Prokopiuk Adriana K 1981 POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój
DNS 204 Sawicka Agnieszła K 1979 POL Jastrzębie-Zdroj
DNS 206 Sekuła Marlena K 1980 POL Jastrzębie-Zdrój
DNS 207 Sieradzka Kinga K 1998 POL Zuza walcząca Pawłowice Jastrzębie Zdroj
DNS 218 Sokół-Piszczek Agnieszka K 1983 POL Nessi Time Żory Żory
DNS 229 Stuchlik Gabriela K 1982 POL Jarząbkowice
DNS 236 Szynal Magdalena K 1985 POL Jastrzębie-Zdrój
DNS 245 Trefon Iwona K 1980 POL Lecymy Durś Rogoźnik
DNS 249 Trzcińska Joanna K 1990 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój
DNS 259 Wirth Agnieszka K 1982 POL Jastrzębie-Zdrój
DNS 267 Wuwer Jolanta K 1972 POL Wodzisław Śląski
DNS 269 Zajączkowska Emilia K 1987 POL Ośrodek Pomocy Społecznej SJZ Jastrzębie-Zdrój

BGTimeSport © 2015-2020