Beskidy FAT BIKE Challenge 2020

Wydarzenie:
Beskidy FAT BIKE Challenge 2020 Beskidy FAT BIKE Challenge 2020
Organizator:
Beskidzkie Stowarzyszenie Sportowe Rysianka
Data:
23.02.2020
Miejsce:
Węgierska Górka
Dystans:
0.0 km
Zgłoszonych:
49
Ukończyło:
48
Nieklasyfikowani:
1
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKategoriaKrajKlubMiasto12kmWynikStrata
1 7 Prochownik Marcin M (1) M-MTB (1) POL Sport Pasja Żywiec 52:22,0(1) 1:29:37,0
2 28 Stanowicz Maciej M (2) M-FB (1) POL Mitsubishi Materials MTB Team Świebodzice 53:00,7(4) 1:30:57,3 01:20,3
3 6 Jakubowski Tomasz M (3) M-MTB (2) POL Bike.Store Bielsko Bielsko-Biała 52:36,3(3) 1:31:02,1 01:25,1
4 27 Bieniasz Mirosław M (4) M-MTB (3) POL Bieniasz Bike Elmex Electric Tarnów 52:23,8(2) 1:31:03,0 01:26,0
5 34 Miodonski Jarek M (5) M-FB (2) POL Sport Pasja Żywiec 55:02,7(5) 1:36:07,2 06:30,2
6 12 Dobija Krystian M (6) M-MTB (4) POL Łodygowice 56:06,3(6) 1:36:33,7 06:56,7
7 4 Sury Jacek M (7) M-FB (3) POL Lincoln Electric Bester Bike Team B Bielawa 59:13,5(7) 1:40:18,5 10:41,5
8 13 Pawlus Paweł M (8) M-MTB (5) POL Rysianka Team Cięcina 59:20,6(8) 1:42:10,6 12:33,6
9 11 Martinek Tomáš M (9) M-MTB (6) SVK BIKEZA Žilina 1:00:38,6(10) 1:42:34,7 12:57,7
10 8 Andryszczak Wojciech M (10) M-MTB (7) POL Rysianka Team Żywiec 1:01:24,4(14) 1:43:43,6 14:06,6
11 20 Matuszny Marcin M (11) M-MTB (8) POL HIGH FIVE CREW Węgierska Górka 1:00:57,5(11) 1:44:50,3 15:13,3
12 43 Sozański Mikołaj M (12) M-MTB (9) POL INTERFORM Kraków 1:00:19,1(9) 1:45:46,5 16:09,5
13 29 Budzyn Łukasz M (13) M-MTB (10) POL Browerek team Rybnik 1:01:49,4(15) 1:48:54,1 19:17,1
14 45 Pietyra Szymon M (14) M-MTB (11) POL Jeleśnia 1:01:23,3(13) 1:49:04,2 19:27,2
15 38 Żurek Michał M (15) M-MTB (12) POL Bieniasz BIKE ELMEX ELECTRIC Cieszyn 1:01:15,7(12) 1:52:57,5 23:20,5
16 49 Szczotka Marcin M (16) M-FB (4) POL Rysianka TEAM Węgierska Górka 1:05:40,6(20) 1:53:13,8 23:36,8
17 46 Duraj Marcin M (17) M-MTB (13) POL Rysianka Team Węgierska Górka 1:04:08,7(17) 1:53:45,5 24:08,5
18 36 Swety Jakub M (18) M-MTB (14) POL RYSIANKA TEAM Węgierska Górka 1:05:10,6(18) 1:54:13,1 24:36,1
19 16 Pac Michał M (19) M-FB (5) POL Fatbike Przygoda Tarnów 1:06:21,7(21) 1:54:27,5 24:50,5
20 39 Bułka Roman M (20) M-MTB (15) POL Cięcina 1:03:54,6(16) 1:55:18,7 25:41,7
21 48 Hubka Marcin M (21) M-FB (6) POL Rysianka Team Węgierska Górka 1:05:39,5(19) 1:56:30,0 26:53,0
22 37 Wrona Monika K (1) K-MTB (1) POL BIENIASZ BIKE ELMEX ELECTRIC Białystok 1:06:29,3(22) 1:57:13,7 27:36,7
23 24 Kazcz Wojciech M (22) M-FB (7) POL Olszanica FatBike Kraków 1:11:05,9(29) 2:00:16,7 30:39,7
24 18 Niemiec Dominika K (2) K-FB (1) POL WWW.BWB.BIKE / Eroe Racing Club Kamienna Góra 1:09:37,3(25) 2:00:35,1 30:58,1
25 31 Zawada Marek M (23) M-MTB (16) POL Kamesznica 1:09:38,4(26) 2:01:00,4 31:23,4
26 23 Białogłowicz Jan M (24) M-FB (8) POL Cieszyn 1:11:00,2(28) 2:04:44,1 35:07,1
27 26 Piątkowska Monika K (3) K-MTB (2) POL Motorola Bike Team Kraków 1:10:18,0(27) 2:05:53,1 36:16,1
28 33 Bigielmajer Adam M (25) M-MTB (17) POL MTB Przystajń Team Przyatajń 1:08:36,8(24) 2:06:34,3 36:57,3
29 3 Adamkiewicz Paweł M (26) M-FB (9) POL Lincoln Electric Bike Team Bielawa Dzierżoniów 1:13:52,3(32) 2:07:27,9 37:50,9
30 10 Łabno Krzysztof M (27) M-MTB (18) POL Rysianka Team Zawada 1:11:53,6(30) 2:09:02,5 39:25,5
31 47 Dobry Oskar M (28) M-MTB (19) POL Frydek 1:08:10,3(23) 2:11:55,2 42:18,2
32 21 Worek Jakub M (29) M-MTB (20) POL Cisiec 1:13:44,8(31) 2:14:41,4 45:04,4
33 2 Bicki Dawid M (30) M-MTB (21) POL Kamesznica 1:16:57,4(35) 2:17:49,9 48:12,9
34 17 Fyda MARCIN M (31) M-FB (10) POL Fat bike przygoda cały rok Bochnia 1:18:59,9(36) 2:19:17,5 49:40,5
35 15 Kowalska-Pac Katarzyna K (4) K-FB (2) POL Fatbike Przygoda Tarnów 1:24:02,3(43) 2:21:01,9 51:24,9
36 19 Grzesiak Zbigniew M (32) M-FB (11) POL bwb.bike/BikePlanet Kowary 1:19:57,0(37) 2:21:30,0 51:53,0
37 35 Wnętrzak Jakub M (33) M-FB (12) POL Żywiec 1:21:39,4(38) 2:23:36,2 53:59,2
38 1 MACZYNSKI DANIEL M (34) M-MTB (22) POL STARY MŁYN MIKOŁÓW MIKOŁÓW 1:16:50,2(34) 2:24:04,9 54:27,9
39 22 Klimek Robert M (35) M-FB (13) POL Rysianka Team Węgierska Górka 1:16:24,5(33) 2:24:24,0 54:47,0
40 14 Faryński Rafał M (36) M-FB (14) POL Fatbike przygoda Bochnia 1:24:08,5(44) 2:28:40,4 59:03,4
41 30 JĘDRZEJCZYK ADAM M (37) M-MTB (23) POL Browerek team Rybnik 1:23:46,7(41) 2:35:02,0 1:05:25,0
42 9 Pezda Klaudia K (5) K-MTB (3) POL Sports Coaching Team Wilkowice 1:22:07,6(39) 2:35:18,8 1:05:41,8
43 42 Hoppe Andrzej M (38) M-FB (15) POL Norda Active Team Reda 1:23:55,7(42) 2:38:06,4 1:08:29,4
44 32 Hyra Przemek M (39) M-FB (16) POL Łowery Team Przystajń 1:32:59,1(46) 2:48:35,8 1:18:58,8
45 44 Skałecki Tomasz M (40) M-FB (17) POL Norda Active Team Reda 1:27:30,6(45) 2:54:52,2 1:25:15,2
46 25 Nowak Mariusz M (41) M-MTB (24) POL Zembrzyce 1:33:41,5(47) 2:58:10,1 1:28:33,1
47 40 Bobola Maciej M (42) M-FB (18) POL Rysianka Team Kraków 1:22:13,3(40) 3:07:44,2 1:38:07,2
48 5 Kędziora Marcin M (43) M-MTB (25) POL Staszów 1:38:03,9(48) 3:11:47,0 1:42:10,0
DNF 41 Kolatowski Patryk M M-FB POL lucky loser puck

BGTimeSport © 2015-2020