Beskidy FAT BIKE Challenge 2020

Wydarzenie:
Beskidy FAT BIKE Challenge 2020 Beskidy FAT BIKE Challenge 2020
Organizator:
Beskidzkie Stowarzyszenie Sportowe Rysianka
Data:
23.02.2020
Miejsce:
Węgierska Górka
Dystans:
0.0 km
Zgłoszonych:
49
Ukończyło:
48
Nieklasyfikowani:
1
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKategoriaKrajKlubMiastoWynikStrata12km
1 7 Prochownik Marcin M (1) M-MTB (1) POL Sport Pasja Żywiec 1:29:37,0 52:22,0 (1)
2 28 Stanowicz Maciej M (2) M-FB (1) POL Mitsubishi Materials MTB Team Świebodzice 1:30:57,3 01:20,3 53:00,7 (4)
3 6 Jakubowski Tomasz M (3) M-MTB (2) POL Bike.Store Bielsko Bielsko-Biała 1:31:02,1 01:25,1 52:36,3 (3)
4 27 Bieniasz Mirosław M (4) M-MTB (3) POL Bieniasz Bike Elmex Electric Tarnów 1:31:03,0 01:26,0 52:23,8 (2)
5 34 Miodonski Jarek M (5) M-FB (2) POL Sport Pasja Żywiec 1:36:07,2 06:30,2 55:02,7 (5)
6 12 Dobija Krystian M (6) M-MTB (4) POL Łodygowice 1:36:33,7 06:56,7 56:06,3 (6)
7 4 Sury Jacek M (7) M-FB (3) POL Lincoln Electric Bester Bike Team B Bielawa 1:40:18,5 10:41,5 59:13,5 (7)
8 13 Pawlus Paweł M (8) M-MTB (5) POL Rysianka Team Cięcina 1:42:10,6 12:33,6 59:20,6 (8)
9 11 Martinek Tomáš M (9) M-MTB (6) SVK BIKEZA Žilina 1:42:34,7 12:57,7 1:00:38,6 (10)
10 8 Andryszczak Wojciech M (10) M-MTB (7) POL Rysianka Team Żywiec 1:43:43,6 14:06,6 1:01:24,4 (14)
11 20 Matuszny Marcin M (11) M-MTB (8) POL HIGH FIVE CREW Węgierska Górka 1:44:50,3 15:13,3 1:00:57,5 (11)
12 43 Sozański Mikołaj M (12) M-MTB (9) POL INTERFORM Kraków 1:45:46,5 16:09,5 1:00:19,1 (9)
13 29 Budzyn Łukasz M (13) M-MTB (10) POL Browerek team Rybnik 1:48:54,1 19:17,1 1:01:49,4 (15)
14 45 Pietyra Szymon M (14) M-MTB (11) POL Jeleśnia 1:49:04,2 19:27,2 1:01:23,3 (13)
15 38 Żurek Michał M (15) M-MTB (12) POL Bieniasz BIKE ELMEX ELECTRIC Cieszyn 1:52:57,5 23:20,5 1:01:15,7 (12)
16 49 Szczotka Marcin M (16) M-FB (4) POL Rysianka TEAM Węgierska Górka 1:53:13,8 23:36,8 1:05:40,6 (20)
17 46 Duraj Marcin M (17) M-MTB (13) POL Rysianka Team Węgierska Górka 1:53:45,5 24:08,5 1:04:08,7 (17)
18 36 Swety Jakub M (18) M-MTB (14) POL RYSIANKA TEAM Węgierska Górka 1:54:13,1 24:36,1 1:05:10,6 (18)
19 16 Pac Michał M (19) M-FB (5) POL Fatbike Przygoda Tarnów 1:54:27,5 24:50,5 1:06:21,7 (21)
20 39 Bułka Roman M (20) M-MTB (15) POL Cięcina 1:55:18,7 25:41,7 1:03:54,6 (16)
21 48 Hubka Marcin M (21) M-FB (6) POL Rysianka Team Węgierska Górka 1:56:30,0 26:53,0 1:05:39,5 (19)
22 37 Wrona Monika K (1) K-MTB (1) POL BIENIASZ BIKE ELMEX ELECTRIC Białystok 1:57:13,7 27:36,7 1:06:29,3 (22)
23 24 Kazcz Wojciech M (22) M-FB (7) POL Olszanica FatBike Kraków 2:00:16,7 30:39,7 1:11:05,9 (29)
24 18 Niemiec Dominika K (2) K-FB (1) POL WWW.BWB.BIKE / Eroe Racing Club Kamienna Góra 2:00:35,1 30:58,1 1:09:37,3 (25)
25 31 Zawada Marek M (23) M-MTB (16) POL Kamesznica 2:01:00,4 31:23,4 1:09:38,4 (26)
26 23 Białogłowicz Jan M (24) M-FB (8) POL Cieszyn 2:04:44,1 35:07,1 1:11:00,2 (28)
27 26 Piątkowska Monika K (3) K-MTB (2) POL Motorola Bike Team Kraków 2:05:53,1 36:16,1 1:10:18,0 (27)
28 33 Bigielmajer Adam M (25) M-MTB (17) POL MTB Przystajń Team Przyatajń 2:06:34,3 36:57,3 1:08:36,8 (24)
29 3 Adamkiewicz Paweł M (26) M-FB (9) POL Lincoln Electric Bike Team Bielawa Dzierżoniów 2:07:27,9 37:50,9 1:13:52,3 (32)
30 10 Łabno Krzysztof M (27) M-MTB (18) POL Rysianka Team Zawada 2:09:02,5 39:25,5 1:11:53,6 (30)
31 47 Dobry Oskar M (28) M-MTB (19) POL Frydek 2:11:55,2 42:18,2 1:08:10,3 (23)
32 21 Worek Jakub M (29) M-MTB (20) POL Cisiec 2:14:41,4 45:04,4 1:13:44,8 (31)
33 2 Bicki Dawid M (30) M-MTB (21) POL Kamesznica 2:17:49,9 48:12,9 1:16:57,4 (35)
34 17 Fyda MARCIN M (31) M-FB (10) POL Fat bike przygoda cały rok Bochnia 2:19:17,5 49:40,5 1:18:59,9 (36)
35 15 Kowalska-Pac Katarzyna K (4) K-FB (2) POL Fatbike Przygoda Tarnów 2:21:01,9 51:24,9 1:24:02,3 (43)
36 19 Grzesiak Zbigniew M (32) M-FB (11) POL bwb.bike/BikePlanet Kowary 2:21:30,0 51:53,0 1:19:57,0 (37)
37 35 Wnętrzak Jakub M (33) M-FB (12) POL Żywiec 2:23:36,2 53:59,2 1:21:39,4 (38)
38 1 MACZYNSKI DANIEL M (34) M-MTB (22) POL STARY MŁYN MIKOŁÓW MIKOŁÓW 2:24:04,9 54:27,9 1:16:50,2 (34)
39 22 Klimek Robert M (35) M-FB (13) POL Rysianka Team Węgierska Górka 2:24:24,0 54:47,0 1:16:24,5 (33)
40 14 Faryński Rafał M (36) M-FB (14) POL Fatbike przygoda Bochnia 2:28:40,4 59:03,4 1:24:08,5 (44)
41 30 JĘDRZEJCZYK ADAM M (37) M-MTB (23) POL Browerek team Rybnik 2:35:02,0 1:05:25,0 1:23:46,7 (41)
42 9 Pezda Klaudia K (5) K-MTB (3) POL Sports Coaching Team Wilkowice 2:35:18,8 1:05:41,8 1:22:07,6 (39)
43 42 Hoppe Andrzej M (38) M-FB (15) POL Norda Active Team Reda 2:38:06,4 1:08:29,4 1:23:55,7 (42)
44 32 Hyra Przemek M (39) M-FB (16) POL Łowery Team Przystajń 2:48:35,8 1:18:58,8 1:32:59,1 (46)
45 44 Skałecki Tomasz M (40) M-FB (17) POL Norda Active Team Reda 2:54:52,2 1:25:15,2 1:27:30,6 (45)
46 25 Nowak Mariusz M (41) M-MTB (24) POL Zembrzyce 2:58:10,1 1:28:33,1 1:33:41,5 (47)
47 40 Bobola Maciej M (42) M-FB (18) POL Rysianka Team Kraków 3:07:44,2 1:38:07,2 1:22:13,3 (40)
48 5 Kędziora Marcin M (43) M-MTB (25) POL Staszów 3:11:47,0 1:42:10,0 1:38:03,9 (48)
DNF 41 Kolatowski Patryk M M-FB POL lucky loser puck

BGTimeSport © 2015-2019