Toggle navigation
Zawody
WYNIKI.pdf
Beskidy FAT BIKE Challenge 2020
Wydarzenie:
Beskidy FAT BIKE Challenge 2020
Beskidy FAT BIKE Challenge 2020
Organizator:
Beskidzkie Stowarzyszenie Sportowe Rysianka
Data:
23.02.2020
Miejsce:
Węgierska Górka
Dystans:
0
.000 km
Zgłoszonych:
49
Ukończyło:
48
Nieklasyfikowani:
1
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K-FB
K-MTB
M-FB
M-MTB
Klasyfikacja w kategorii: Fat Bike - Mężczyźni
(M-FB)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Kategoria
Kraj
Klub
Miasto
12km
Wynik
Strata
1
28
Stanowicz Maciej
M (2)
M-FB (1)
POL
Mitsubishi Materials MTB Team
Świebodzice
53:00,7(4)
1:30:57,3
2
34
Miodonski Jarek
M (5)
M-FB (2)
POL
Sport Pasja
Żywiec
55:02,7(5)
1:36:07,2
05:09,9
3
4
Sury Jacek
M (7)
M-FB (3)
POL
Lincoln Electric Bester Bike Team B
Bielawa
59:13,5(7)
1:40:18,5
09:21,2
4
49
Szczotka Marcin
M (16)
M-FB (4)
POL
Rysianka TEAM
Węgierska Górka
1:05:40,6(20)
1:53:13,8
22:16,5
5
16
Pac Michał
M (19)
M-FB (5)
POL
Fatbike Przygoda
Tarnów
1:06:21,7(21)
1:54:27,5
23:30,2
6
48
Hubka Marcin
M (21)
M-FB (6)
POL
Rysianka Team
Węgierska Górka
1:05:39,5(19)
1:56:30,0
25:32,7
7
24
Kazcz Wojciech
M (22)
M-FB (7)
POL
Olszanica FatBike
Kraków
1:11:05,9(29)
2:00:16,7
29:19,4
8
23
Białogłowicz Jan
M (24)
M-FB (8)
POL
Cieszyn
1:11:00,2(28)
2:04:44,1
33:46,8
9
3
Adamkiewicz Paweł
M (26)
M-FB (9)
POL
Lincoln Electric Bike Team Bielawa
Dzierżoniów
1:13:52,3(32)
2:07:27,9
36:30,6
10
17
Fyda MARCIN
M (31)
M-FB (10)
POL
Fat bike przygoda cały rok
Bochnia
1:18:59,9(36)
2:19:17,5
48:20,2
11
19
Grzesiak Zbigniew
M (32)
M-FB (11)
POL
bwb.bike/BikePlanet
Kowary
1:19:57,0(37)
2:21:30,0
50:32,7
12
35
Wnętrzak Jakub
M (33)
M-FB (12)
POL
Żywiec
1:21:39,4(38)
2:23:36,2
52:38,9
13
22
Klimek Robert
M (35)
M-FB (13)
POL
Rysianka Team
Węgierska Górka
1:16:24,5(33)
2:24:24,0
53:26,7
14
14
Faryński Rafał
M (36)
M-FB (14)
POL
Fatbike przygoda
Bochnia
1:24:08,5(44)
2:28:40,4
57:43,1
15
42
Hoppe Andrzej
M (38)
M-FB (15)
POL
Norda Active Team
Reda
1:23:55,7(42)
2:38:06,4
1:07:09,1
16
32
Hyra Przemek
M (39)
M-FB (16)
POL
Łowery Team
Przystajń
1:32:59,1(46)
2:48:35,8
1:17:38,5
17
44
Skałecki Tomasz
M (40)
M-FB (17)
POL
Norda Active Team
Reda
1:27:30,6(45)
2:54:52,2
1:23:54,9
18
40
Bobola Maciej
M (42)
M-FB (18)
POL
Rysianka Team
Kraków
1:22:13,3(40)
3:07:44,2
1:36:46,9
DNF
41
Kolatowski Patryk
M
M-FB
POL
lucky loser
puck
BGTimeSport
© 2015 - 2024