Beskidy FAT BIKE Challenge 2020

Wydarzenie:
Beskidy FAT BIKE Challenge 2020 Beskidy FAT BIKE Challenge 2020
Organizator:
Beskidzkie Stowarzyszenie Sportowe Rysianka
Data:
23.02.2020
Miejsce:
Węgierska Górka
Dystans:
0.0 km
Zgłoszonych:
49
Ukończyło:
48
Nieklasyfikowani:
1
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: Fat Bike - Mężczyźni (M-FB)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKategoriaKrajKlubMiasto12kmWynikStrata
1 28 Stanowicz Maciej M (2) M-FB (1) POL Mitsubishi Materials MTB Team Świebodzice 53:00,7(4) 1:30:57,3
2 34 Miodonski Jarek M (5) M-FB (2) POL Sport Pasja Żywiec 55:02,7(5) 1:36:07,2 05:09,9
3 4 Sury Jacek M (7) M-FB (3) POL Lincoln Electric Bester Bike Team B Bielawa 59:13,5(7) 1:40:18,5 09:21,2
4 49 Szczotka Marcin M (16) M-FB (4) POL Rysianka TEAM Węgierska Górka 1:05:40,6(20) 1:53:13,8 22:16,5
5 16 Pac Michał M (19) M-FB (5) POL Fatbike Przygoda Tarnów 1:06:21,7(21) 1:54:27,5 23:30,2
6 48 Hubka Marcin M (21) M-FB (6) POL Rysianka Team Węgierska Górka 1:05:39,5(19) 1:56:30,0 25:32,7
7 24 Kazcz Wojciech M (22) M-FB (7) POL Olszanica FatBike Kraków 1:11:05,9(29) 2:00:16,7 29:19,4
8 23 Białogłowicz Jan M (24) M-FB (8) POL Cieszyn 1:11:00,2(28) 2:04:44,1 33:46,8
9 3 Adamkiewicz Paweł M (26) M-FB (9) POL Lincoln Electric Bike Team Bielawa Dzierżoniów 1:13:52,3(32) 2:07:27,9 36:30,6
10 17 Fyda MARCIN M (31) M-FB (10) POL Fat bike przygoda cały rok Bochnia 1:18:59,9(36) 2:19:17,5 48:20,2
11 19 Grzesiak Zbigniew M (32) M-FB (11) POL bwb.bike/BikePlanet Kowary 1:19:57,0(37) 2:21:30,0 50:32,7
12 35 Wnętrzak Jakub M (33) M-FB (12) POL Żywiec 1:21:39,4(38) 2:23:36,2 52:38,9
13 22 Klimek Robert M (35) M-FB (13) POL Rysianka Team Węgierska Górka 1:16:24,5(33) 2:24:24,0 53:26,7
14 14 Faryński Rafał M (36) M-FB (14) POL Fatbike przygoda Bochnia 1:24:08,5(44) 2:28:40,4 57:43,1
15 42 Hoppe Andrzej M (38) M-FB (15) POL Norda Active Team Reda 1:23:55,7(42) 2:38:06,4 1:07:09,1
16 32 Hyra Przemek M (39) M-FB (16) POL Łowery Team Przystajń 1:32:59,1(46) 2:48:35,8 1:17:38,5
17 44 Skałecki Tomasz M (40) M-FB (17) POL Norda Active Team Reda 1:27:30,6(45) 2:54:52,2 1:23:54,9
18 40 Bobola Maciej M (42) M-FB (18) POL Rysianka Team Kraków 1:22:13,3(40) 3:07:44,2 1:36:46,9
DNF 41 Kolatowski Patryk M M-FB POL lucky loser puck

BGTimeSport © 2015-2020