Beskidy FAT BIKE Challenge 2020

Wydarzenie:
Beskidy FAT BIKE Challenge 2020 Beskidy FAT BIKE Challenge 2020
Organizator:
Beskidzkie Stowarzyszenie Sportowe Rysianka
Data:
23.02.2020
Miejsce:
Węgierska Górka
Dystans:
0.0 km
Zgłoszonych:
49
Ukończyło:
48
Nieklasyfikowani:
1
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: MTB - Mężczyźni (M-MTB)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKategoriaKrajKlubMiasto12kmWynikStrata
1 7 Prochownik Marcin M (1) M-MTB (1) POL Sport Pasja Żywiec 52:22,0(1) 1:29:37,0
2 6 Jakubowski Tomasz M (3) M-MTB (2) POL Bike.Store Bielsko Bielsko-Biała 52:36,3(3) 1:31:02,1 01:25,1
3 27 Bieniasz Mirosław M (4) M-MTB (3) POL Bieniasz Bike Elmex Electric Tarnów 52:23,8(2) 1:31:03,0 01:26,0
4 12 Dobija Krystian M (6) M-MTB (4) POL Łodygowice 56:06,3(6) 1:36:33,7 06:56,7
5 13 Pawlus Paweł M (8) M-MTB (5) POL Rysianka Team Cięcina 59:20,6(8) 1:42:10,6 12:33,6
6 11 Martinek Tomáš M (9) M-MTB (6) SVK BIKEZA Žilina 1:00:38,6(10) 1:42:34,7 12:57,7
7 8 Andryszczak Wojciech M (10) M-MTB (7) POL Rysianka Team Żywiec 1:01:24,4(14) 1:43:43,6 14:06,6
8 20 Matuszny Marcin M (11) M-MTB (8) POL HIGH FIVE CREW Węgierska Górka 1:00:57,5(11) 1:44:50,3 15:13,3
9 43 Sozański Mikołaj M (12) M-MTB (9) POL INTERFORM Kraków 1:00:19,1(9) 1:45:46,5 16:09,5
10 29 Budzyn Łukasz M (13) M-MTB (10) POL Browerek team Rybnik 1:01:49,4(15) 1:48:54,1 19:17,1
11 45 Pietyra Szymon M (14) M-MTB (11) POL Jeleśnia 1:01:23,3(13) 1:49:04,2 19:27,2
12 38 Żurek Michał M (15) M-MTB (12) POL Bieniasz BIKE ELMEX ELECTRIC Cieszyn 1:01:15,7(12) 1:52:57,5 23:20,5
13 46 Duraj Marcin M (17) M-MTB (13) POL Rysianka Team Węgierska Górka 1:04:08,7(17) 1:53:45,5 24:08,5
14 36 Swety Jakub M (18) M-MTB (14) POL RYSIANKA TEAM Węgierska Górka 1:05:10,6(18) 1:54:13,1 24:36,1
15 39 Bułka Roman M (20) M-MTB (15) POL Cięcina 1:03:54,6(16) 1:55:18,7 25:41,7
16 31 Zawada Marek M (23) M-MTB (16) POL Kamesznica 1:09:38,4(26) 2:01:00,4 31:23,4
17 33 Bigielmajer Adam M (25) M-MTB (17) POL MTB Przystajń Team Przyatajń 1:08:36,8(24) 2:06:34,3 36:57,3
18 10 Łabno Krzysztof M (27) M-MTB (18) POL Rysianka Team Zawada 1:11:53,6(30) 2:09:02,5 39:25,5
19 47 Dobry Oskar M (28) M-MTB (19) POL Frydek 1:08:10,3(23) 2:11:55,2 42:18,2
20 21 Worek Jakub M (29) M-MTB (20) POL Cisiec 1:13:44,8(31) 2:14:41,4 45:04,4
21 2 Bicki Dawid M (30) M-MTB (21) POL Kamesznica 1:16:57,4(35) 2:17:49,9 48:12,9
22 1 MACZYNSKI DANIEL M (34) M-MTB (22) POL STARY MŁYN MIKOŁÓW MIKOŁÓW 1:16:50,2(34) 2:24:04,9 54:27,9
23 30 JĘDRZEJCZYK ADAM M (37) M-MTB (23) POL Browerek team Rybnik 1:23:46,7(41) 2:35:02,0 1:05:25,0
24 25 Nowak Mariusz M (41) M-MTB (24) POL Zembrzyce 1:33:41,5(47) 2:58:10,1 1:28:33,1
25 5 Kędziora Marcin M (43) M-MTB (25) POL Staszów 1:38:03,9(48) 3:11:47,0 1:42:10,0

BGTimeSport © 2015-2020