Cross Beskidzki

Wydarzenie:
CROSS BESKIDZKI CROSS BESKIDZKI
Organizator:
Ośrodek Promocji Gminy Węgierska Górka
Data:
19.10.2019
Miejsce:
Węgierska Górka
Dystans:
18.0 km
Zgłoszonych:
75
Ukończyło:
75
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokkategoriaKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 57 Dyrlaga Marcin M (1) 1984 M35 (1) POL Rysianka Team Węgierska Górka 1:15:18,5 04:11
2 48 Krupa Przemysław M (2) 1983 M35 (2) POL Biegiem Przez Chybie Mnich 1:18:45,4 03:26,9 04:22
3 67 Izydorek Michał M (3) 1999 M18 (1) POL Meszna 1:20:42,0 05:23,5 04:29
4 13 STREIT DAWID M (4) 1985 M18 (2) POL SBRT BIELSKO-BIAŁA BIELSKO-BIAŁA 1:25:12,5 09:54,0 04:44
5 7 Dudek Michał M (5) 1979 M35 (3) POL Wariat Team Tychy 1:26:14,2 10:55,7 04:47
6 59 Wandzel Adrian M (6) 1990 M18 (3) POL Żywiec 1:27:11,2 11:52,7 04:50
7 37 Michulec Adrian M (7) 1992 M18 (4) POL Rysianke team Cięcina 1:27:28,7 12:10,2 04:51
8 115 Olszowski Władysław M (8) 1967 M50 (1) POL Międzybrodzie- Bielskie 1:28:08,2 12:49,7 04:53
9 38 Franek Marcin M (9) 1977 M35 (4) POL Cieszynioki Cieszyn 1:29:11,4 13:52,9 04:57
10 40 Widuch Jarek M (10) 1986 M18 (5) POL Pewel Ślemieńska 1:29:50,2 14:31,7 04:59
11 54 Kasiowniak Błażej M (11) 1993 M18 (6) POL Adventure Mountains Bielsko-Biała 1:30:23,7 15:05,2 05:01
12 61 Sawicki Lucjan M (12) 1976 M35 (5) POL TEAM BROTHERS Żywiec 1:30:54,3 15:35,8 05:03
13 33 Wadas Grzegorz M (13) 1978 M35 (6) POL Kraków 1:31:39,4 16:20,9 05:05
14 8 Szymkowski Krzysztof M (14) 1974 M35 (7) POL smerfny team Czestochowa 1:31:52,3 16:33,8 05:06
15 23 Kucharski Damian M (15) 1986 M18 (7) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 1:31:58,6 16:40,1 05:06
16 51 Nosalik Marek M (16) 1965 M50 (2) POL MTA Żywiec 1:32:07,7 16:49,2 05:07
17 17 Kania Krzysiek M (17) 1977 M35 (8) POL Węgierska Górka 1:32:09,9 16:51,4 05:07
18 1 Zieliński Rafał M (18) 1981 M35 (9) POL TL ATHLETICS Jastrzębie Jastrzebie-Zdeoj 1:32:21,7 17:03,2 05:07
19 66 KALAMUS Mirek M (19) 1978 M35 (10) POL Łodygowice 1:32:57,3 17:38,8 05:09
20 56 MAGIERA JANUSZ M (20) 1963 M50 (3) POL FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI WODZISŁAW ŚLĄSKI 1:33:00,4 17:41,9 05:10
21 62 Sawicki Marek M (21) 1987 M18 (8) POL TEAM BROTHERS Lipowa 1:33:29,0 18:10,5 05:11
22 43 Malinowski Krzysztof M (22) 1969 M50 (4) POL Powoli do celu Gilowice 1:33:54,9 18:36,4 05:13
23 5 Fuczik Maciej M (23) 1973 M35 (11) POL SBRT Bielsko -Biała Bielsko-Biała 1:34:08,7 18:50,2 05:13
24 15 Ząbkiewicz Grzegorz M (24) 1983 M35 (12) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 1:34:09,8 18:51,3 05:13
25 22 PAWELCZYK JÓZEF M (25) 1976 M35 (13) POL rybnicka grupa biegowa-pędzimy raze RYBNIK 1:34:27,7 19:09,2 05:14
26 47 Jurasz Stanisław M (26) 1966 M50 (5) POL Cisiec 1:38:34,7 23:16,2 05:28
27 65 Kupczak Tadeusz M (27) 1962 M50 (6) POL Brzuśnik 1:39:23,3 24:04,8 05:31
28 60 Lebioda Adam M (28) 1970 M35 (14) POL Toyota Chorzów Katowice 1:40:46,8 25:28,3 05:35
29 31 Biegun Rafał M (29) 1975 M35 (15) POL Cięcina 1:42:17,9 26:59,4 05:40
30 69 Zyzański Paweł M (30) 1976 M35 (16) POL RADZIECHOWY 1:42:36,6 27:18,1 05:42
31 11 Milbrant Kornel M (31) 1983 M35 (17) POL ADS Masna Ruda Śląska 1:45:03,2 29:44,7 05:50
32 20 Krakowczyk Marta K (1) 1995 K18 (1) POL PieRUNskie CanGÓRY Wodzisław Śląski 1:45:33,0 30:14,5 05:51
33 3 DZIANO ŁUKASZ M (32) 1983 M35 (18) POL MK team Siemianowice Śląskie 1:45:38,1 30:19,6 05:52
34 30 Gaweł Bogdan M (33) 1956 M50 (7) POL Oświęcim-Zaborze Oświęcim-Zaborze 1:45:48,4 30:29,9 05:52
35 39 Szczypka Krzysztof M (34) 1978 M35 (19) POL Cieszynioki Cieszynioki 1:45:54,2 30:35,7 05:53
36 25 Cokot Marcin M (35) 1985 M18 (9) POL Rajcza 1:46:52,3 31:33,8 05:56
37 46 MOTYKA TADEUSZ M (36) 1955 M50 (8) POL RYSIANKA TEAM CISIEC 1:47:04,0 31:45,5 05:56
38 12 Rochowiak Aleksandra K (2) 1988 K18 (2) POL Beskidtrail.pl Żywiec 1:47:19,0 32:00,5 05:57
39 49 Krupa Gabriela K (3) 1973 K35 (1) POL Biegiem Przez Chybie Mnich 1:49:05,4 33:46,9 06:03
40 2 Czuwaj Krzysztof M (37) 1970 M35 (20) POL BRZESZCZE 1:49:10,0 33:51,5 06:03
41 26 Zimoń Paweł M (38) 1968 M50 (9) POL Akn Ratrak Częstochowa 1:49:59,0 34:40,5 06:06
42 55 Figura Andrzej M (39) 1951 M50 (10) POL Cięcina 1:50:14,6 34:56,1 06:07
43 114 Kupczak Maciej M (40) 1959 M50 (11) POL Cisiec 1:50:17,7 34:59,2 06:07
44 32 Ilavsky Igor M (41) 1971 M35 (21) SVK Dolny Smokovec 1:50:38,3 35:19,8 06:08
45 116 Ścieszka Ksenia K (4) 1985 K18 (3) POL Pewel Ślemieńska 1:50:57,3 35:38,8 06:09
46 64 Kupczak Bogusława K (5) 1967 K50 (1) POL Brzuśnik 1:53:51,4 38:32,9 06:19
47 50 Dobija Paweł M (42) 1978 M35 (22) POL Extreme wolf żywiec Sienna 1:54:05,4 38:46,9 06:20
48 34 Kowalska Kinga K (6) 1975 K35 (2) POL Cieszynioki Pogwizdów 1:54:38,7 39:20,2 06:22
49 35 Kowalski Janusz M (43) 1975 M35 (23) POL Cieszynioki Pogwizdów 1:54:44,2 39:25,7 06:22
50 10 Gawlina Lesław M (44) 1967 M50 (12) POL ADS Masna Ruda Śląska 1:55:30,6 40:12,1 06:25
51 16 Świątek Marcin M (45) 1977 M35 (24) POL Wataha-Łączy nas bieganie Bielsko-Biała 1:55:33,2 40:14,7 06:25
52 4 Fuczik Małgorzata K (7) 1974 K35 (3) POL SBRT Bielsko- Biała Bielsko-Biała 1:56:56,3 41:37,8 06:29
53 14 Ząbkiewicz Anna K (8) 1982 K35 (4) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 1:57:24,9 42:06,4 06:31
54 27 Kuś Gabriela K (9) 1973 K35 (5) POL KB MCKiS Jaworzno Jaworzno 1:57:33,2 42:14,7 06:31
55 29 Tarnawski Andrzej M (46) 1976 M35 (25) POL Jaworzno 1:57:34,4 42:15,9 06:31
56 68 Kupczak Beata K (10) 1991 K18 (4) POL Rysianka Team Żabnica 1:57:49,8 42:31,3 06:32
57 6 Gołaszewska Karolina K (11) 1987 K18 (5) POL Wariat Team Tychy 1:58:16,6 42:58,1 06:34
58 63 Gajewski Zenon M (47) 1955 M50 (13) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 2:01:19,0 46:00,5 06:44
59 70 Macura Ewa K (12) 1965 K50 (2) POL HRmax Żory Żory 2:04:32,4 49:13,9 06:55
60 117 Motyka Agata K (13) 1965 K50 (3) POL Żabnica 2:04:38,2 49:19,7 06:55
61 44 Kozik Krzysztof M (48) 1982 M35 (26) POL PoWoli do Celu Wola 2:04:41,8 49:23,3 06:55
62 58 Stawarz Anna K (14) 1986 K18 (6) POL Żywiec 2:05:34,9 50:16,4 06:58
63 28 Jędrzejczak Anna K (15) 1972 K35 (6) POL MCKiS Jaworzno Jaworzno 2:08:49,1 53:30,6 07:09
64 53 Hankus Łukasz M (49) 1983 M35 (27) POL Hankus Team ŚWINNA 2:09:05,1 53:46,6 07:10
65 52 Hankus Olimpia K (16) 1984 K35 (7) POL Hankus Team Świnna 2:09:05,5 53:47,0 07:10
66 36 Nytko Małgorzata K (17) 1984 K35 (8) POL Wieprz 2:09:21,3 54:02,8 07:11
67 118 Sonakowski Tomasz M (50) 1960 M50 (14) POL Lipowa 2:09:23,1 54:04,6 07:11
68 24 Gaudy Anna K (18) 1984 K35 (9) POL Zabiegani Częstochowa Jaskrów 2:09:40,5 54:22,0 07:12
69 45 Błaszczyk Marcin M (51) 2000 M18 (10) POL Sosnowiec 2:10:51,1 55:32,6 07:16
70 21 Wieczorek Tomasz M (52) 1987 M18 (11) POL Rogów 2:11:49,2 56:30,7 07:19
71 18 Bober Wojciech M (53) 1989 M18 (12) POL Run Rogów Rogów 2:11:49,4 56:30,9 07:19
72 42 Malinowska Malgorzata K (19) 1971 K35 (10) POL Powoli do celu Gilowice 2:12:41,6 57:23,1 07:22
73 19 Fojcik Kasia K (20) 1992 K18 (7) POL PieRUNskie CanGÓRY Pszów 2:26:10,3 1:10:51,8 08:07
74 9 Chuchro Michał M (54) 1977 M35 (28) POL Oświęcim 2:26:12,0 1:10:53,5 08:07
75 41 Starowicz Malgorzata K (21) 1977 K35 (11) POL 1977 Milówka 2:49:56,9 1:34:38,4 09:26

BGTimeSport © 2015-2019