Cross Beskidzki

Wydarzenie:
CROSS BESKIDZKI CROSS BESKIDZKI
Organizator:
Ośrodek Promocji Gminy Węgierska Górka
Data:
19.10.2019
Miejsce:
Węgierska Górka
Dystans:
18.0 km
Zgłoszonych:
75
Ukończyło:
75
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Kobiety

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokkategoriaKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 20 Krakowczyk Marta K (1) 1995 K18 (1) POL PieRUNskie CanGÓRY Wodzisław Śląski 1:45:33,0 05:51
2 12 Rochowiak Aleksandra K (2) 1988 K18 (2) POL Beskidtrail.pl Żywiec 1:47:19,0 01:46,0 05:57
3 49 Krupa Gabriela K (3) 1973 K35 (1) POL Biegiem Przez Chybie Mnich 1:49:05,4 03:32,4 06:03
4 116 Ścieszka Ksenia K (4) 1985 K18 (3) POL Pewel Ślemieńska 1:50:57,3 05:24,3 06:09
5 64 Kupczak Bogusława K (5) 1967 K50 (1) POL Brzuśnik 1:53:51,4 08:18,4 06:19
6 34 Kowalska Kinga K (6) 1975 K35 (2) POL Cieszynioki Pogwizdów 1:54:38,7 09:05,7 06:22
7 4 Fuczik Małgorzata K (7) 1974 K35 (3) POL SBRT Bielsko- Biała Bielsko-Biała 1:56:56,3 11:23,3 06:29
8 14 Ząbkiewicz Anna K (8) 1982 K35 (4) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 1:57:24,9 11:51,9 06:31
9 27 Kuś Gabriela K (9) 1973 K35 (5) POL KB MCKiS Jaworzno Jaworzno 1:57:33,2 12:00,2 06:31
10 68 Kupczak Beata K (10) 1991 K18 (4) POL Rysianka Team Żabnica 1:57:49,8 12:16,8 06:32
11 6 Gołaszewska Karolina K (11) 1987 K18 (5) POL Wariat Team Tychy 1:58:16,6 12:43,6 06:34
12 70 Macura Ewa K (12) 1965 K50 (2) POL HRmax Żory Żory 2:04:32,4 18:59,4 06:55
13 117 Motyka Agata K (13) 1965 K50 (3) POL Żabnica 2:04:38,2 19:05,2 06:55
14 58 Stawarz Anna K (14) 1986 K18 (6) POL Żywiec 2:05:34,9 20:01,9 06:58
15 28 Jędrzejczak Anna K (15) 1972 K35 (6) POL MCKiS Jaworzno Jaworzno 2:08:49,1 23:16,1 07:09
16 52 Hankus Olimpia K (16) 1984 K35 (7) POL Hankus Team Świnna 2:09:05,5 23:32,5 07:10
17 36 Nytko Małgorzata K (17) 1984 K35 (8) POL Wieprz 2:09:21,3 23:48,3 07:11
18 24 Gaudy Anna K (18) 1984 K35 (9) POL Zabiegani Częstochowa Jaskrów 2:09:40,5 24:07,5 07:12
19 42 Malinowska Malgorzata K (19) 1971 K35 (10) POL Powoli do celu Gilowice 2:12:41,6 27:08,6 07:22
20 19 Fojcik Kasia K (20) 1992 K18 (7) POL PieRUNskie CanGÓRY Pszów 2:26:10,3 40:37,3 08:07
21 41 Starowicz Malgorzata K (21) 1977 K35 (11) POL 1977 Milówka 2:49:56,9 1:04:23,9 09:26

BGTimeSport © 2015-2020