Cross Beskidzki

Wydarzenie:
CROSS BESKIDZKI CROSS BESKIDZKI
Organizator:
Ośrodek Promocji Gminy Węgierska Górka
Data:
19.10.2019
Miejsce:
Węgierska Górka
Dystans:
18.0 km
Zgłoszonych:
75
Ukończyło:
75
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M35 (M35)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokkategoriaKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 57 Dyrlaga Marcin M (1) 1984 M35 (1) POL Rysianka Team Węgierska Górka 1:15:18,5 04:11
2 48 Krupa Przemysław M (2) 1983 M35 (2) POL Biegiem Przez Chybie Mnich 1:18:45,4 03:26,9 04:22
3 7 Dudek Michał M (5) 1979 M35 (3) POL Wariat Team Tychy 1:26:14,2 10:55,7 04:47
4 38 Franek Marcin M (9) 1977 M35 (4) POL Cieszynioki Cieszyn 1:29:11,4 13:52,9 04:57
5 61 Sawicki Lucjan M (12) 1976 M35 (5) POL TEAM BROTHERS Żywiec 1:30:54,3 15:35,8 05:03
6 33 Wadas Grzegorz M (13) 1978 M35 (6) POL Kraków 1:31:39,4 16:20,9 05:05
7 8 Szymkowski Krzysztof M (14) 1974 M35 (7) POL smerfny team Czestochowa 1:31:52,3 16:33,8 05:06
8 17 Kania Krzysiek M (17) 1977 M35 (8) POL Węgierska Górka 1:32:09,9 16:51,4 05:07
9 1 Zieliński Rafał M (18) 1981 M35 (9) POL TL ATHLETICS Jastrzębie Jastrzebie-Zdeoj 1:32:21,7 17:03,2 05:07
10 66 KALAMUS Mirek M (19) 1978 M35 (10) POL Łodygowice 1:32:57,3 17:38,8 05:09
11 5 Fuczik Maciej M (23) 1973 M35 (11) POL SBRT Bielsko -Biała Bielsko-Biała 1:34:08,7 18:50,2 05:13
12 15 Ząbkiewicz Grzegorz M (24) 1983 M35 (12) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 1:34:09,8 18:51,3 05:13
13 22 PAWELCZYK JÓZEF M (25) 1976 M35 (13) POL rybnicka grupa biegowa-pędzimy raze RYBNIK 1:34:27,7 19:09,2 05:14
14 60 Lebioda Adam M (28) 1970 M35 (14) POL Toyota Chorzów Katowice 1:40:46,8 25:28,3 05:35
15 31 Biegun Rafał M (29) 1975 M35 (15) POL Cięcina 1:42:17,9 26:59,4 05:40
16 69 Zyzański Paweł M (30) 1976 M35 (16) POL RADZIECHOWY 1:42:36,6 27:18,1 05:42
17 11 Milbrant Kornel M (31) 1983 M35 (17) POL ADS Masna Ruda Śląska 1:45:03,2 29:44,7 05:50
18 3 DZIANO ŁUKASZ M (32) 1983 M35 (18) POL MK team Siemianowice Śląskie 1:45:38,1 30:19,6 05:52
19 39 Szczypka Krzysztof M (34) 1978 M35 (19) POL Cieszynioki Cieszynioki 1:45:54,2 30:35,7 05:53
20 2 Czuwaj Krzysztof M (37) 1970 M35 (20) POL BRZESZCZE 1:49:10,0 33:51,5 06:03
21 32 Ilavsky Igor M (41) 1971 M35 (21) SVK Dolny Smokovec 1:50:38,3 35:19,8 06:08
22 50 Dobija Paweł M (42) 1978 M35 (22) POL Extreme wolf żywiec Sienna 1:54:05,4 38:46,9 06:20
23 35 Kowalski Janusz M (43) 1975 M35 (23) POL Cieszynioki Pogwizdów 1:54:44,2 39:25,7 06:22
24 16 Świątek Marcin M (45) 1977 M35 (24) POL Wataha-Łączy nas bieganie Bielsko-Biała 1:55:33,2 40:14,7 06:25
25 29 Tarnawski Andrzej M (46) 1976 M35 (25) POL Jaworzno 1:57:34,4 42:15,9 06:31
26 44 Kozik Krzysztof M (48) 1982 M35 (26) POL PoWoli do Celu Wola 2:04:41,8 49:23,3 06:55
27 53 Hankus Łukasz M (49) 1983 M35 (27) POL Hankus Team ŚWINNA 2:09:05,1 53:46,6 07:10
28 9 Chuchro Michał M (54) 1977 M35 (28) POL Oświęcim 2:26:12,0 1:10:53,5 08:07

BGTimeSport © 2015-2020