|
1 |
106 |
Zięcina Maciej
|
M (1) |
1977 |
M-40 (1) |
G (1) |
|
POL |
Ads Masna
|
|
1:32:49,2 |
|
04:02 |
|
2 |
71 |
Początko Łukasz
|
M (2) |
1992 |
M-20 (1) |
|
|
POL |
Highlanders
|
Kobiernice
|
1:36:26,4 |
03:37,2 |
04:11 |
|
3 |
7 |
Chmielorz Józef
|
M (3) |
1985 |
M-30 (1) |
G (2) |
|
POL |
Carbon Silesia Sport
|
Lędziny
|
1:36:29,3 |
03:40,1 |
04:11 |
|
4 |
24 |
Grycman Marek
|
M (4) |
1979 |
M-40 (2) |
|
S (1) |
POL |
Gmina Krzyżanowice
|
Turza Ślaska
|
1:38:20,7 |
05:31,5 |
04:16 |
|
5 |
12 |
Duszyński Tomasz
|
M (5) |
1985 |
M-30 (2) |
|
|
POL |
Team Bieganie na Śniadanie
|
Nowa Wieś
|
1:39:39,2 |
06:50,0 |
04:19 |
|
6 |
81 |
Skrzyszowski Janusz
|
M (6) |
1988 |
M-30 (3) |
|
|
POL |
SOCIOS SILESIA
|
Gorzyczki
|
1:40:31,3 |
07:42,1 |
04:22 |
|
7 |
72 |
Polak Tomasz
|
M (7) |
1977 |
M-40 (3) |
|
|
POL |
Daleko jeszcze?
|
Bielsko-Biała
|
1:41:10,1 |
08:20,9 |
04:23 |
|
8 |
37 |
Kopczyński Leszek
|
M (8) |
1970 |
M-50 (1) |
|
|
POL |
M,M and I
|
Świerklany
|
1:41:20,7 |
08:31,5 |
04:24 |
|
9 |
38 |
Kościelnik Krzysztof
|
M (9) |
1982 |
M-30 (4) |
|
|
POL |
Papry Team
|
Tychy
|
1:42:38,2 |
09:49,0 |
04:27 |
|
10 |
69 |
Pelec Albert
|
M (10) |
1986 |
M-30 (5) |
|
S (2) |
POL |
Team Bieganie na Śniadanie
|
Nowa Wieś
|
1:42:57,9 |
10:08,7 |
04:28 |
|
11 |
65 |
Ostrowski Paweł
|
M (11) |
1989 |
M-30 (6) |
G (3) |
|
POL |
|
Tychy
|
1:43:18,0 |
10:28,8 |
04:29 |
|
12 |
60 |
Mikoś Marcin
|
M (12) |
1979 |
M-40 (4) |
G (4) |
|
POL |
BDB Katowice
|
Katowice
|
1:43:39,6 |
10:50,4 |
04:30 |
|
13 |
85 |
Stroiński Kamil
|
M (13) |
1984 |
M-30 (7) |
G (5) |
|
POL |
PGG Kontra Staszic
|
Tychy
|
1:43:47,8 |
10:58,6 |
04:30 |
|
14 |
55 |
Mazur Marek
|
M (14) |
1974 |
M-40 (5) |
|
S (3) |
POL |
|
Jastrzębie-Zdrój
|
1:45:42,2 |
12:53,0 |
04:35 |
|
15 |
29 |
Jarosz Marek
|
M (15) |
1980 |
M-40 (6) |
|
|
POL |
Żory Zbóje
|
Żory
|
1:45:43,2 |
12:54,0 |
04:35 |
|
16 |
35 |
Klimczak Piotr
|
M (16) |
1990 |
M-30 (8) |
G (6) |
|
POL |
Dont give up!
|
Balin
|
1:49:03,5 |
16:14,3 |
04:44 |
|
17 |
16 |
Fojt Krzysztof
|
M (17) |
1979 |
M-40 (7) |
|
|
POL |
APR69
|
Łaziska Górne
|
1:49:18,7 |
16:29,5 |
04:45 |
|
18 |
8 |
Cieniawski Piotr
|
M (18) |
1979 |
M-40 (8) |
G (7) |
|
POL |
CSRG
|
Bytom
|
1:49:30,3 |
16:41,1 |
04:45 |
|
19 |
2 |
Baranowski Łukasz
|
M (19) |
1986 |
M-30 (9) |
G (8) |
|
POL |
|
Orzesze
|
1:49:38,3 |
16:49,1 |
04:46 |
|
20 |
33 |
Kiełbasiński Andrzej
|
M (20) |
1981 |
M-40 (9) |
|
|
POL |
Aktywna Pszczyna RUNNERS TEAM
|
Pszczyna
|
1:49:39,5 |
16:50,3 |
04:46 |
|
21 |
40 |
Kozielski Michał
|
M (21) |
1985 |
M-30 (10) |
G (9) |
|
POL |
|
Świerklany
|
1:51:00,7 |
18:11,5 |
04:49 |
|
22 |
74 |
Przybysz Ryszard
|
M (22) |
1968 |
M-50 (2) |
G (10) |
|
POL |
|
Żory
|
1:51:01,0 |
18:11,8 |
04:49 |
|
23 |
49 |
Luber Damian
|
M (23) |
1988 |
M-30 (11) |
G (11) |
|
POL |
|
Goleszów
|
1:52:15,0 |
19:25,8 |
04:52 |
|
24 |
14 |
Feichtinger Marek
|
M (24) |
1975 |
M-40 (10) |
|
|
POL |
|
Żory
|
1:52:25,7 |
19:36,5 |
04:53 |
|
25 |
133 |
Szwed Renata
|
K (1) |
1974 |
K-40 (1) |
|
|
POL |
Rozbiegamy to miasto Czechowice-Dz.
|
Czechowice-Dziedzice
|
1:52:29,2 |
19:40,0 |
04:53 |
|
26 |
54 |
Małek Adam
|
M (25) |
1982 |
M-30 (12) |
G (12) |
|
POL |
|
Orzesze
|
1:53:08,3 |
20:19,1 |
04:55 |
|
27 |
34 |
Kita Sebastian
|
M (26) |
1973 |
M-40 (11) |
|
|
POL |
|
Pszczyna
|
1:53:14,9 |
20:25,7 |
04:55 |
|
28 |
70 |
Petrykowski Grzegorz
|
M (27) |
1969 |
M-50 (3) |
G (13) |
|
POL |
HRmax Żory
|
Żory
|
1:53:23,7 |
20:34,5 |
04:55 |
|
29 |
83 |
Smuda Grzegorz
|
M (28) |
1979 |
M-40 (12) |
G (14) |
|
POL |
Staszic MEŁM
|
Katowice
|
1:53:33,3 |
20:44,1 |
04:56 |
|
30 |
47 |
Lazar Damian
|
M (29) |
1986 |
M-30 (13) |
G (15) |
|
POL |
Ciastka/Nessi
|
Żory
|
1:53:55,8 |
21:06,6 |
04:57 |
|
31 |
62 |
Musiolik Krzysztof
|
M (30) |
1988 |
M-30 (14) |
G (16) |
S (4) |
POL |
Zatyrani Biegacze z Gminy Pilchowic
|
Wilcza
|
1:54:19,6 |
21:30,4 |
04:58 |
|
32 |
6 |
Buchalik Marian
|
M (31) |
1970 |
M-50 (4) |
G (17) |
|
POL |
LittleUltraRUNster
|
Rydułtowy
|
1:54:20,7 |
21:31,5 |
04:58 |
|
33 |
64 |
Nawrocki Szymon
|
M (32) |
1974 |
M-40 (13) |
|
|
POL |
DCWRP
|
Mikołów
|
1:54:27,9 |
21:38,7 |
04:58 |
|
34 |
120 |
Błotnicka Marta
|
K (2) |
1980 |
K-40 (2) |
|
|
POL |
|
Pszczyna
|
1:54:44,8 |
21:55,6 |
04:59 |
|
35 |
67 |
Patyk Piotr
|
M (33) |
1980 |
M-40 (14) |
|
|
POL |
|
Katowice
|
1:54:57,9 |
22:08,7 |
04:59 |
|
36 |
53 |
Majeran Krzysztof
|
M (34) |
1970 |
M-50 (5) |
|
S (5) |
POL |
|
Suszec
|
1:55:07,3 |
22:18,1 |
05:00 |
|
37 |
3 |
Biela Grzegorz
|
M (35) |
1986 |
M-30 (15) |
|
|
POL |
Night runners Pyskowice
|
Zawada
|
1:55:13,4 |
22:24,2 |
05:00 |
|
38 |
39 |
KOWALCZYK PAWEŁ
|
M (36) |
1974 |
M-40 (15) |
|
|
POL |
KĘCKIE HARPAGANY
|
KĘTY
|
1:56:43,4 |
23:54,2 |
05:04 |
|
39 |
41 |
Kozłowski Paweł
|
M (37) |
1981 |
M-40 (16) |
|
|
POL |
Huragan Ligota
|
Ruda Śląska
|
1:56:53,4 |
24:04,2 |
05:04 |
|
40 |
15 |
Fiebig Stefan
|
M (38) |
1968 |
M-50 (6) |
|
|
POL |
www.fiebig.pl
|
Leszno
|
1:56:59,0 |
24:09,8 |
05:05 |
|
41 |
63 |
Mynarski Sylwester
|
M (39) |
1972 |
M-40 (17) |
|
|
POL |
Daleko jeszcze?
|
Bielsko-Biała
|
1:57:11,2 |
24:22,0 |
05:05 |
|
42 |
36 |
Kolonko Stanisław
|
M (40) |
1972 |
M-40 (18) |
G (18) |
|
POL |
GÓRKI, KADRA KWK PIAST
|
Tychy
|
1:57:17,4 |
24:28,2 |
05:05 |
|
43 |
10 |
Dreszer Damian
|
M (41) |
1986 |
M-30 (16) |
G (19) |
|
POL |
|
Orzesze
|
1:57:20,0 |
24:30,8 |
05:06 |
|
44 |
76 |
Psota Leszek
|
M (42) |
1980 |
M-40 (19) |
G (20) |
|
POL |
|
Rybnik
|
1:57:30,4 |
24:41,2 |
05:06 |
|
45 |
5 |
Brandys Michał
|
M (43) |
1983 |
M-30 (17) |
G (21) |
|
POL |
YNO ULTRA
|
Pawłowice
|
1:58:06,1 |
25:16,9 |
05:08 |
|
46 |
100 |
Witoś Wojciech
|
M (44) |
1990 |
M-30 (18) |
G (22) |
|
POL |
Aktywni Lyski
|
Gaszowice
|
1:58:13,1 |
25:23,9 |
05:08 |
|
47 |
95 |
Urbasik Daniel
|
M (45) |
1987 |
M-30 (19) |
G (23) |
|
POL |
LittleUltraRUNster
|
Rydułtowy
|
1:58:18,4 |
25:29,2 |
05:08 |
|
48 |
68 |
Pawelczyk Józef
|
M (46) |
1976 |
M-40 (20) |
G (24) |
|
POL |
RYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZE
|
Rybnik
|
1:58:23,3 |
25:34,1 |
05:08 |
|
49 |
26 |
Heda Sebastian
|
M (47) |
1981 |
M-40 (21) |
G (25) |
|
POL |
FARTLEK
|
Pawłowice
|
1:58:24,4 |
25:35,2 |
05:08 |
|
50 |
78 |
Reclik Jacek
|
M (48) |
1970 |
M-50 (7) |
|
S (6) |
POL |
Smaki Biegania
|
Rybnik
|
1:58:30,3 |
25:41,1 |
05:09 |
|
51 |
122 |
Gurbisz-Woźniak Magdalena
|
K (3) |
1983 |
K-30 (1) |
|
|
POL |
|
Czarków
|
1:58:41,7 |
25:52,5 |
05:09 |
|
52 |
136 |
Tyman Dorota
|
K (4) |
1982 |
K-30 (2) |
|
|
POL |
|
Rybnik
|
1:58:56,8 |
26:07,6 |
05:10 |
|
53 |
25 |
Gwardiak Mateusz
|
M (49) |
1986 |
M-30 (20) |
|
|
POL |
|
Orzesze
|
1:59:19,8 |
26:30,6 |
05:11 |
|
54 |
87 |
Sułkowski Aleksander
|
M (50) |
1979 |
M-40 (22) |
G (26) |
|
POL |
BDB TEAM
|
Katowice
|
1:59:43,2 |
26:54,0 |
05:12 |
|
55 |
91 |
Tabiś Bartosz
|
M (51) |
1990 |
M-30 (21) |
|
|
POL |
|
Katowice
|
2:00:12,0 |
27:22,8 |
05:13 |
|
56 |
104 |
Zaurski Tomasz
|
M (52) |
1978 |
M-40 (23) |
|
|
POL |
Łuk
|
Bytom
|
2:00:22,7 |
27:33,5 |
05:14 |
|
57 |
4 |
Bodziony Marek
|
M (53) |
1967 |
M-50 (8) |
|
|
POL |
Apollona
|
Swiniarsko
|
2:01:47,3 |
28:58,1 |
05:17 |
|
58 |
43 |
Krzczuk Benedykt
|
M (54) |
1964 |
M-50 (9) |
G (27) |
|
POL |
|
Tychy
|
2:02:00,0 |
29:10,8 |
05:18 |
|
59 |
82 |
Smoroń Krzyszyof
|
M (55) |
1977 |
M-40 (24) |
|
|
POL |
MTB-RALLY-TURISMO
|
Rybnik
|
2:02:23,6 |
29:34,4 |
05:19 |
|
60 |
51 |
Łatka Marek
|
M (56) |
1977 |
M-40 (25) |
|
|
POL |
|
Rudziczka
|
2:03:37,4 |
30:48,2 |
05:22 |
|
61 |
107 |
Zontek Andrzej
|
M (57) |
1976 |
M-40 (26) |
|
|
POL |
Highlanders
|
Kozy
|
2:03:49,7 |
31:00,5 |
05:23 |
|
62 |
92 |
Tochowicz Bartosz
|
M (58) |
1969 |
M-50 (10) |
|
|
POL |
Olza Cieszyn
|
Goleszów
|
2:04:43,3 |
31:54,1 |
05:25 |
|
63 |
61 |
Muczyń Arkadiusz
|
M (59) |
1982 |
M-30 (22) |
|
|
POL |
Aktywni Rydułtowy
|
Rydułtowy
|
2:06:08,9 |
33:19,7 |
05:29 |
|
64 |
79 |
Sabatowski Krzysztof
|
M (60) |
1981 |
M-40 (27) |
|
|
POL |
carbon silesia sport
|
Łaziska Górne
|
2:07:12,6 |
34:23,4 |
05:31 |
|
65 |
80 |
Sienkiewicz Wojciech
|
M (61) |
1988 |
M-30 (23) |
|
|
POL |
|
Gliwice
|
2:07:29,0 |
34:39,8 |
05:32 |
|
66 |
30 |
Kafendzis Vasylis
|
M (62) |
1972 |
M-40 (28) |
|
|
GRC |
TELMISZOS
|
Ateny
|
2:09:01,6 |
36:12,4 |
05:36 |
|
67 |
96 |
Urbasik Mariusz
|
M (63) |
1968 |
M-50 (11) |
G (28) |
|
POL |
LittleUltraRUNster
|
Rydułtowy
|
2:09:12,2 |
36:23,0 |
05:37 |
|
68 |
23 |
Gruszka Tomasz
|
M (64) |
1973 |
M-40 (29) |
G (29) |
|
POL |
Suszec
|
Suszec
|
2:09:30,0 |
36:40,8 |
05:37 |
|
69 |
32 |
Kasiński Wojciech
|
M (65) |
1963 |
M-50 (12) |
|
|
POL |
Ultrapless
|
Pszczyna
|
2:09:31,1 |
36:41,9 |
05:37 |
|
70 |
93 |
Torbiński Wiesław
|
M (66) |
1952 |
M-60 (1) |
G (30) |
|
POL |
Szare Morsy
|
Jastrzębie-Zdrój
|
2:09:50,5 |
37:01,3 |
05:38 |
|
71 |
137 |
Wilkowska Iwona
|
K (5) |
1980 |
K-40 (3) |
|
|
POL |
Jeźdźcy Apokalipsy
|
Kędzierzyn-Koźle
|
2:10:09,3 |
37:20,1 |
05:39 |
|
72 |
77 |
Ratka-Matejko Marcin
|
M (67) |
1987 |
M-30 (24) |
|
|
POL |
|
Jastrzębie-Zdrój
|
2:11:06,2 |
38:17,0 |
05:42 |
|
73 |
89 |
Szklorz Sylwester
|
M (68) |
1969 |
M-50 (13) |
|
|
POL |
Ads Masna
|
Katowice
|
2:11:58,9 |
39:09,7 |
05:44 |
|
74 |
22 |
Golec Ryszard
|
M (69) |
1969 |
M-50 (14) |
|
S (7) |
POL |
KT Żywiec
|
Żywiec
|
2:12:24,8 |
39:35,6 |
05:45 |
|
75 |
20 |
Gałuszka Mateusz
|
M (70) |
1980 |
M-40 (30) |
G (31) |
|
POL |
RUNTEAM Pawłowice
|
Pawłowice
|
2:12:25,0 |
39:35,8 |
05:45 |
|
76 |
128 |
Orzyszek Roksana
|
K (6) |
1989 |
K-30 (3) |
|
|
POL |
Aktywni Rydułtowy
|
Rydułtowy
|
2:12:59,6 |
40:10,4 |
05:46 |
|
77 |
123 |
Hołyńska-Urbasik Karolina
|
K (7) |
1987 |
K-30 (4) |
|
|
POL |
littleUltraRUNster
|
Rydułtowy
|
2:13:47,7 |
40:58,5 |
05:49 |
|
78 |
124 |
Jakubowska Renata
|
K (8) |
1952 |
K-60 (1) |
|
|
POL |
|
Bielsko -Biała
|
2:14:40,1 |
41:50,9 |
05:51 |
|
79 |
75 |
Przyłudzki Janusz
|
M (71) |
1952 |
M-60 (2) |
|
S (8) |
POL |
|
Mikołów
|
2:14:56,7 |
42:07,5 |
05:52 |
|
80 |
9 |
DOMIN-ZBYL AGNIESZKA
|
K (9) |
1972 |
K-40 (4) |
|
|
POL |
|
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
|
2:17:38,0 |
44:48,8 |
05:59 |
|
81 |
108 |
Gajewski Jacek
|
M (72) |
1968 |
M-50 (15) |
|
|
POL |
Kurczak i Agatka
|
Gliwice
|
2:18:21,6 |
45:32,4 |
06:00 |
|
82 |
44 |
Kubista Łukasz
|
M (73) |
1979 |
M-40 (31) |
|
|
POL |
|
Orzesze
|
2:18:56,5 |
46:07,3 |
06:02 |
|
83 |
46 |
Kuźnik Sylwester
|
M (74) |
1982 |
M-30 (25) |
|
|
POL |
|
Czechowice Dziedzice
|
2:19:50,6 |
47:01,4 |
06:04 |
|
84 |
129 |
Pasławska Katarzyna
|
K (10) |
1978 |
K-40 (5) |
|
|
POL |
Kobiety na 5 +
|
Jastrzębie Zdrój
|
2:19:55,5 |
47:06,3 |
06:05 |
|
85 |
48 |
Lelek Tomek
|
M (75) |
1990 |
M-30 (26) |
|
|
POL |
|
Wodzisław Śląski
|
2:20:25,2 |
47:36,0 |
06:06 |
|
86 |
28 |
Janik Iro
|
M (76) |
1973 |
M-40 (32) |
|
|
POL |
|
Suszec
|
2:20:29,5 |
47:40,3 |
06:06 |
|
87 |
13 |
Dzierżawa Krzysztof
|
M (77) |
1979 |
M-40 (33) |
|
|
POL |
Mizerowioki
|
Mizerów
|
2:20:29,6 |
47:40,4 |
06:06 |
|
88 |
21 |
Golda Krzysztof
|
M (78) |
1969 |
M-50 (16) |
|
|
POL |
|
Mizerów
|
2:20:30,8 |
47:41,6 |
06:06 |
|
89 |
90 |
Świrad Mirosław
|
M (79) |
1982 |
M-30 (27) |
|
|
POL |
|
Sosnowiec
|
2:20:37,4 |
47:48,2 |
06:06 |
|
90 |
121 |
Golec Aleksandra
|
K (11) |
1970 |
K-50 (1) |
|
S (9) |
POL |
RW team
|
Żywiec
|
2:21:35,3 |
48:46,1 |
06:09 |
|
91 |
84 |
Stolarski Bartosz
|
M (80) |
1992 |
M-20 (2) |
|
|
POL |
|
Ruda Śląska
|
2:21:38,5 |
48:49,3 |
06:09 |
|
92 |
31 |
Kaletka Kamil
|
M (81) |
2000 |
M-20 (3) |
|
|
POL |
LKS Magura Bystra
|
Bystra
|
2:24:59,0 |
52:09,8 |
06:18 |
|
93 |
132 |
Rozmus Marzena
|
K (12) |
1974 |
K-40 (6) |
|
|
POL |
|
Bojszowy Nowe
|
2:27:03,5 |
54:14,3 |
06:23 |
|
94 |
50 |
Lubszczyk Adrian
|
M (82) |
1987 |
M-30 (28) |
|
S (10) |
POL |
Żory
|
Żory
|
2:27:39,2 |
54:50,0 |
06:25 |
|
95 |
1 |
Paweł Mencewicz
|
M (83) |
1972 |
M-40 (34) |
G (32) |
|
POL |
UKSPiątkaPlusRydułtowy/FormaWodz.
|
Gołkowice
|
2:30:28,7 |
57:39,5 |
06:32 |
|
96 |
94 |
Urbanek Piotr
|
M (84) |
1985 |
M-30 (29) |
|
|
POL |
chwalisz czy nie chwalisz
|
Lędziny
|
2:33:06,1 |
1:00:16,9 |
06:39 |
|
97 |
66 |
Ostrowski Zygmunt
|
M (85) |
1959 |
M-60 (3) |
G (33) |
S (11) |
POL |
|
tychy
|
2:34:52,7 |
1:02:03,5 |
06:44 |
|
98 |
103 |
Zając Paweł
|
M (86) |
1980 |
M-40 (35) |
|
S (12) |
POL |
Żywiecki Klub Karate Kyokushin
|
Żywiec
|
2:34:56,0 |
1:02:06,8 |
06:44 |
|
99 |
105 |
ZBYL JACEK
|
M (87) |
1971 |
M-50 (17) |
G (34) |
S (13) |
POL |
|
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
|
2:40:34,6 |
1:07:45,4 |
06:58 |
|
100 |
131 |
Przybyła Magdalena
|
K (13) |
1992 |
K-20 (1) |
|
|
POL |
LittleUltraRUNster
|
Rydułtowy
|
2:44:53,0 |
1:12:03,8 |
07:10 |
|
101 |
101 |
Wodzyński Adam
|
M (88) |
1988 |
M-30 (30) |
|
|
POL |
Bieg dla Hani
|
Warszawa
|
2:44:54,2 |
1:12:05,0 |
07:10 |
|
102 |
86 |
Stromczyński Maciej
|
M (89) |
1968 |
M-50 (18) |
|
|
POL |
|
Zabrze
|
2:45:19,4 |
1:12:30,2 |
07:11 |
|
103 |
109 |
Baran Przemysław
|
M (90) |
1988 |
M-30 (31) |
|
|
POL |
Bieg dla Hani
|
Skrzeszew
|
2:45:26,2 |
1:12:37,0 |
07:11 |
|
104 |
58 |
Mertas Dominik
|
M (91) |
1977 |
M-40 (36) |
G (35) |
|
POL |
|
Babice
|
2:46:04,9 |
1:13:15,7 |
07:13 |
|
105 |
18 |
Gabrysiak Grzegorz
|
M (92) |
1974 |
M-40 (37) |
|
|
POL |
|
Ruda Śląska
|
2:46:41,5 |
1:13:52,3 |
07:14 |
|
106 |
135 |
Tagowska Agnieszka
|
K (14) |
1978 |
K-40 (7) |
|
|
POL |
|
Żory
|
2:46:41,5 |
1:13:52,3 |
07:14 |
|
107 |
125 |
Kufieta Magdalena
|
K (15) |
1978 |
K-40 (8) |
|
|
POL |
Decathlon Rybnik i Przyjaciele
|
|
2:48:32,8 |
1:15:43,6 |
07:19 |
|
108 |
134 |
Szypuła Ewa
|
K (16) |
1981 |
K-40 (9) |
|
|
POL |
Biegnę byle dobiec/ Krav Maga Sagot
|
Tychy
|
3:16:01,5 |
1:43:12,3 |
08:31 |
|
DNS |
11 |
Drozd Radek
|
M |
1984 |
M-30 |
G |
|
POL |
RUNTEAM Pawłowice
|
Warszowice
|
|
|
|
|
DNS |
17 |
FRĄC Dariusz
|
M |
1974 |
M-40 |
|
|
POL |
NRG
|
Gliwice
|
|
|
|
|
DNS |
19 |
Gabryś Jacek
|
M |
1984 |
M-30 |
G |
|
POL |
|
Pruchna
|
|
|
|
|
DNS |
27 |
Hernas Kamil
|
M |
1983 |
M-30 |
G |
|
POL |
Lake Runners
|
Tychy
|
|
|
|
|
DNS |
42 |
Kretek Łukasz
|
M |
1991 |
M-30 |
G |
|
POL |
Aktywni Lyski
|
Lyski
|
|
|
|
|
DNS |
45 |
Kuźnik Rafał
|
M |
1985 |
M-30 |
G |
|
POL |
|
Katowice
|
|
|
|
|
DNS |
52 |
Ławnik Mateusz
|
M |
1988 |
M-30 |
G |
|
POL |
www.ultraamator.blogspot.com
|
Katowice
|
|
|
|
|
DNS |
56 |
MAZURKIEWICZ MICHAL
|
M |
1985 |
M-30 |
|
|
POL |
Wkurw_team
|
Warszawa
|
|
|
|
|
DNS |
59 |
Mikołajek Dariusz
|
M |
1970 |
M-50 |
G |
|
POL |
Speed Team Brzeszcze
|
Brzeszcze
|
|
|
|
|
DNS |
73 |
Ponimasz Przemysław
|
M |
1986 |
M-30 |
G |
|
POL |
Chłopy z Blichru
|
Żory
|
|
|
|
|
DNS |
88 |
Szafranek Pawel
|
M |
1991 |
M-30 |
|
|
POL |
Biegiem przez Chybie
|
Ustroń
|
|
|
|
|
DNS |
97 |
Wawrzak Ryszard
|
M |
1973 |
M-40 |
G |
|
POL |
|
Gliwice
|
|
|
|
|
DNS |
98 |
Węglarz Czesław
|
M |
1964 |
M-50 |
|
|
POL |
MultiFit
|
Kędzierzyn Koźle
|
|
|
|
|
DNS |
99 |
Wilimski Tomasz
|
M |
1974 |
M-40 |
G |
|
POL |
Night Runners
|
Gliwice
|
|
|
|
|
DNS |
102 |
Wodzyński Jacek
|
M |
1979 |
M-40 |
|
|
POL |
Bieg dla Hani
|
Jabłonna
|
|
|
|
|
DNS |
126 |
Kujawa Katarzyna
|
K |
1973 |
K-40 |
|
|
POL |
Kurczak i Agatka
|
Gdynia
|
|
|
|
|
DNS |
127 |
Ługowska Marzena
|
K |
1980 |
K-40 |
G |
|
POL |
Biegnę Byle Dobiec
|
Tychy
|
|
|
|
|
DNS |
130 |
Piguła Daria
|
K |
1979 |
K-40 |
|
|
POL |
Carbon Silesia Sport
|
Czeladź
|
|
|
|