Hałda Run Extreme - Ściana Płaczu Półmaraton

Wydarzenie:
Hałda Run Extreme Hałda Run Extreme
Organizator:
Stowarzyszenie Skyrunning Polska
Data:
28.08.2021
Miejsce:
Suszec
Dystans:
23.0 km
Zgłoszonych:
126
Ukończyło:
108
Nieklasyfikowani:
18
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: Kategoria Mężczyzn 30-39 lat (M-30)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGSKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 7 Chmielorz Józef M (3) 1985 M-30 (1) G (2) POL Carbon Silesia Sport Lędziny 1:36:29,3 04:11
2 12 Duszyński Tomasz M (5) 1985 M-30 (2) POL Team Bieganie na Śniadanie Nowa Wieś 1:39:39,2 03:09,9 04:19
3 81 Skrzyszowski Janusz M (6) 1988 M-30 (3) POL SOCIOS SILESIA Gorzyczki 1:40:31,3 04:02,0 04:22
4 38 Kościelnik Krzysztof M (9) 1982 M-30 (4) POL Papry Team Tychy 1:42:38,2 06:08,9 04:27
5 69 Pelec Albert M (10) 1986 M-30 (5) S (2) POL Team Bieganie na Śniadanie Nowa Wieś 1:42:57,9 06:28,6 04:28
6 65 Ostrowski Paweł M (11) 1989 M-30 (6) G (3) POL Tychy 1:43:18,0 06:48,7 04:29
7 85 Stroiński Kamil M (13) 1984 M-30 (7) G (5) POL PGG Kontra Staszic Tychy 1:43:47,8 07:18,5 04:30
8 35 Klimczak Piotr M (16) 1990 M-30 (8) G (6) POL Dont give up! Balin 1:49:03,5 12:34,2 04:44
9 2 Baranowski Łukasz M (19) 1986 M-30 (9) G (8) POL Orzesze 1:49:38,3 13:09,0 04:46
10 40 Kozielski Michał M (21) 1985 M-30 (10) G (9) POL Świerklany 1:51:00,7 14:31,4 04:49
11 49 Luber Damian M (23) 1988 M-30 (11) G (11) POL Goleszów 1:52:15,0 15:45,7 04:52
12 54 Małek Adam M (25) 1982 M-30 (12) G (12) POL Orzesze 1:53:08,3 16:39,0 04:55
13 47 Lazar Damian M (29) 1986 M-30 (13) G (15) POL Ciastka/Nessi Żory 1:53:55,8 17:26,5 04:57
14 62 Musiolik Krzysztof M (30) 1988 M-30 (14) G (16) S (4) POL Zatyrani Biegacze z Gminy Pilchowic Wilcza 1:54:19,6 17:50,3 04:58
15 3 Biela Grzegorz M (35) 1986 M-30 (15) POL Night runners Pyskowice Zawada 1:55:13,4 18:44,1 05:00
16 10 Dreszer Damian M (41) 1986 M-30 (16) G (19) POL Orzesze 1:57:20,0 20:50,7 05:06
17 5 Brandys Michał M (43) 1983 M-30 (17) G (21) POL YNO ULTRA Pawłowice 1:58:06,1 21:36,8 05:08
18 100 Witoś Wojciech M (44) 1990 M-30 (18) G (22) POL Aktywni Lyski Gaszowice 1:58:13,1 21:43,8 05:08
19 95 Urbasik Daniel M (45) 1987 M-30 (19) G (23) POL LittleUltraRUNster Rydułtowy 1:58:18,4 21:49,1 05:08
20 25 Gwardiak Mateusz M (49) 1986 M-30 (20) POL Orzesze 1:59:19,8 22:50,5 05:11
21 91 Tabiś Bartosz M (51) 1990 M-30 (21) POL Katowice 2:00:12,0 23:42,7 05:13
22 61 Muczyń Arkadiusz M (59) 1982 M-30 (22) POL Aktywni Rydułtowy Rydułtowy 2:06:08,9 29:39,6 05:29
23 80 Sienkiewicz Wojciech M (61) 1988 M-30 (23) POL Gliwice 2:07:29,0 30:59,7 05:32
24 77 Ratka-Matejko Marcin M (67) 1987 M-30 (24) POL Jastrzębie-Zdrój 2:11:06,2 34:36,9 05:42
25 46 Kuźnik Sylwester M (74) 1982 M-30 (25) POL Czechowice Dziedzice 2:19:50,6 43:21,3 06:04
26 48 Lelek Tomek M (75) 1990 M-30 (26) POL Wodzisław Śląski 2:20:25,2 43:55,9 06:06
27 90 Świrad Mirosław M (79) 1982 M-30 (27) POL Sosnowiec 2:20:37,4 44:08,1 06:06
28 50 Lubszczyk Adrian M (82) 1987 M-30 (28) S (10) POL Żory Żory 2:27:39,2 51:09,9 06:25
29 94 Urbanek Piotr M (84) 1985 M-30 (29) POL chwalisz czy nie chwalisz Lędziny 2:33:06,1 56:36,8 06:39
30 101 Wodzyński Adam M (88) 1988 M-30 (30) POL Bieg dla Hani Warszawa 2:44:54,2 1:08:24,9 07:10
31 109 Baran Przemysław M (90) 1988 M-30 (31) POL Bieg dla Hani Skrzeszew 2:45:26,2 1:08:56,9 07:11
DNS 11 Drozd Radek M 1984 M-30 G POL RUNTEAM Pawłowice Warszowice
DNS 19 Gabryś Jacek M 1984 M-30 G POL Pruchna
DNS 27 Hernas Kamil M 1983 M-30 G POL Lake Runners Tychy
DNS 42 Kretek Łukasz M 1991 M-30 G POL Aktywni Lyski Lyski
DNS 45 Kuźnik Rafał M 1985 M-30 G POL Katowice
DNS 52 Ławnik Mateusz M 1988 M-30 G POL www.ultraamator.blogspot.com Katowice
DNS 56 MAZURKIEWICZ MICHAL M 1985 M-30 POL Wkurw_team Warszawa
DNS 73 Ponimasz Przemysław M 1986 M-30 G POL Chłopy z Blichru Żory
DNS 88 Szafranek Pawel M 1991 M-30 POL Biegiem przez Chybie Ustroń

BGTimeSport © 2015-2020