Hałda Run Extreme - Ściana Płaczu Półmaraton

Wydarzenie:
Hałda Run Extreme Hałda Run Extreme
Organizator:
Stowarzyszenie Skyrunning Polska
Data:
28.08.2021
Miejsce:
Suszec
Dystans:
23.0 km
Zgłoszonych:
126
Ukończyło:
108
Nieklasyfikowani:
18
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: Górnik 21km - open (G)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGSKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 106 Zięcina Maciej M (1) 1977 M-40 (1) G (1) POL Ads Masna 1:32:49,2 04:02
2 7 Chmielorz Józef M (3) 1985 M-30 (1) G (2) POL Carbon Silesia Sport Lędziny 1:36:29,3 03:40,1 04:11
3 65 Ostrowski Paweł M (11) 1989 M-30 (6) G (3) POL Tychy 1:43:18,0 10:28,8 04:29
4 60 Mikoś Marcin M (12) 1979 M-40 (4) G (4) POL BDB Katowice Katowice 1:43:39,6 10:50,4 04:30
5 85 Stroiński Kamil M (13) 1984 M-30 (7) G (5) POL PGG Kontra Staszic Tychy 1:43:47,8 10:58,6 04:30
6 35 Klimczak Piotr M (16) 1990 M-30 (8) G (6) POL Dont give up! Balin 1:49:03,5 16:14,3 04:44
7 8 Cieniawski Piotr M (18) 1979 M-40 (8) G (7) POL CSRG Bytom 1:49:30,3 16:41,1 04:45
8 2 Baranowski Łukasz M (19) 1986 M-30 (9) G (8) POL Orzesze 1:49:38,3 16:49,1 04:46
9 40 Kozielski Michał M (21) 1985 M-30 (10) G (9) POL Świerklany 1:51:00,7 18:11,5 04:49
10 74 Przybysz Ryszard M (22) 1968 M-50 (2) G (10) POL Żory 1:51:01,0 18:11,8 04:49
11 49 Luber Damian M (23) 1988 M-30 (11) G (11) POL Goleszów 1:52:15,0 19:25,8 04:52
12 54 Małek Adam M (25) 1982 M-30 (12) G (12) POL Orzesze 1:53:08,3 20:19,1 04:55
13 70 Petrykowski Grzegorz M (27) 1969 M-50 (3) G (13) POL HRmax Żory Żory 1:53:23,7 20:34,5 04:55
14 83 Smuda Grzegorz M (28) 1979 M-40 (12) G (14) POL Staszic MEŁM Katowice 1:53:33,3 20:44,1 04:56
15 47 Lazar Damian M (29) 1986 M-30 (13) G (15) POL Ciastka/Nessi Żory 1:53:55,8 21:06,6 04:57
16 62 Musiolik Krzysztof M (30) 1988 M-30 (14) G (16) S (4) POL Zatyrani Biegacze z Gminy Pilchowic Wilcza 1:54:19,6 21:30,4 04:58
17 6 Buchalik Marian M (31) 1970 M-50 (4) G (17) POL LittleUltraRUNster Rydułtowy 1:54:20,7 21:31,5 04:58
18 36 Kolonko Stanisław M (40) 1972 M-40 (18) G (18) POL GÓRKI, KADRA KWK PIAST Tychy 1:57:17,4 24:28,2 05:05
19 10 Dreszer Damian M (41) 1986 M-30 (16) G (19) POL Orzesze 1:57:20,0 24:30,8 05:06
20 76 Psota Leszek M (42) 1980 M-40 (19) G (20) POL Rybnik 1:57:30,4 24:41,2 05:06
21 5 Brandys Michał M (43) 1983 M-30 (17) G (21) POL YNO ULTRA Pawłowice 1:58:06,1 25:16,9 05:08
22 100 Witoś Wojciech M (44) 1990 M-30 (18) G (22) POL Aktywni Lyski Gaszowice 1:58:13,1 25:23,9 05:08
23 95 Urbasik Daniel M (45) 1987 M-30 (19) G (23) POL LittleUltraRUNster Rydułtowy 1:58:18,4 25:29,2 05:08
24 68 Pawelczyk Józef M (46) 1976 M-40 (20) G (24) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZE Rybnik 1:58:23,3 25:34,1 05:08
25 26 Heda Sebastian M (47) 1981 M-40 (21) G (25) POL FARTLEK Pawłowice 1:58:24,4 25:35,2 05:08
26 87 Sułkowski Aleksander M (50) 1979 M-40 (22) G (26) POL BDB TEAM Katowice 1:59:43,2 26:54,0 05:12
27 43 Krzczuk Benedykt M (54) 1964 M-50 (9) G (27) POL Tychy 2:02:00,0 29:10,8 05:18
28 96 Urbasik Mariusz M (63) 1968 M-50 (11) G (28) POL LittleUltraRUNster Rydułtowy 2:09:12,2 36:23,0 05:37
29 23 Gruszka Tomasz M (64) 1973 M-40 (29) G (29) POL Suszec Suszec 2:09:30,0 36:40,8 05:37
30 93 Torbiński Wiesław M (66) 1952 M-60 (1) G (30) POL Szare Morsy Jastrzębie-Zdrój 2:09:50,5 37:01,3 05:38
31 20 Gałuszka Mateusz M (70) 1980 M-40 (30) G (31) POL RUNTEAM Pawłowice Pawłowice 2:12:25,0 39:35,8 05:45
32 1 Paweł Mencewicz M (83) 1972 M-40 (34) G (32) POL UKSPiątkaPlusRydułtowy/FormaWodz. Gołkowice 2:30:28,7 57:39,5 06:32
33 66 Ostrowski Zygmunt M (85) 1959 M-60 (3) G (33) S (11) POL tychy 2:34:52,7 1:02:03,5 06:44
34 105 ZBYL JACEK M (87) 1971 M-50 (17) G (34) S (13) POL JASTRZĘBIE ZDRÓJ 2:40:34,6 1:07:45,4 06:58
35 58 Mertas Dominik M (91) 1977 M-40 (36) G (35) POL Babice 2:46:04,9 1:13:15,7 07:13
DNS 11 Drozd Radek M 1984 M-30 G POL RUNTEAM Pawłowice Warszowice
DNS 19 Gabryś Jacek M 1984 M-30 G POL Pruchna
DNS 27 Hernas Kamil M 1983 M-30 G POL Lake Runners Tychy
DNS 42 Kretek Łukasz M 1991 M-30 G POL Aktywni Lyski Lyski
DNS 45 Kuźnik Rafał M 1985 M-30 G POL Katowice
DNS 52 Ławnik Mateusz M 1988 M-30 G POL www.ultraamator.blogspot.com Katowice
DNS 59 Mikołajek Dariusz M 1970 M-50 G POL Speed Team Brzeszcze Brzeszcze
DNS 73 Ponimasz Przemysław M 1986 M-30 G POL Chłopy z Blichru Żory
DNS 97 Wawrzak Ryszard M 1973 M-40 G POL Gliwice
DNS 99 Wilimski Tomasz M 1974 M-40 G POL Night Runners Gliwice
DNS 127 Ługowska Marzena K 1980 K-40 G POL Biegnę Byle Dobiec Tychy

BGTimeSport © 2015-2020