XIX BIEG NA SZCZYT RYSIANKI

Wydarzenie:
XIX BIEG NA SZCZYT RYSIANKI XIX BIEG NA SZCZYT RYSIANKI
Organizator:
OPG Węgierska Górka
Data:
08.09.2019
Miejsce:
Żabnica Skałka
Dystans:
6.0 km
Zgłoszonych:
102
Ukończyło:
102
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
Poz Nr Nazwisko, Imię płećrokkategoriakrajklubmiastoWynikstratatempo
1 111 Góra Sławomir M (1) 1992 M25 (1) POL Alpin Sport Hoka One One TEAM Korbielów 35:25,9 05:54
2 87 Izydorek Michał M (2) 1999 M16 (1) POL Ks Sprint Meszna 36:11,8 00:45,9 06:01
3 81 Wójcik Adam M (3) 1997 M16 (2) POL Andrychów Running CHOCZNIA 37:15,8 01:49,9 06:12
4 89 Firlej Marek M (4) 1989 M25 (2) POL Rychwałdek 38:49,9 03:24,0 06:28
5 110 Maciejowski Damian M (5) 1987 M25 (3) POL TSG Młóckarnia Rajcza 39:17,9 03:52,0 06:32
6 44 Fijak Jan M (6) 1973 M35 (1) POL BIO-NOVA TEAM Sienna Żywiec 39:38,3 04:12,4 06:36
7 103 MAGIERA JANUSZ M (7) 1963 M50 (1) POL FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI WODZISŁAW ŚLĄSKI 39:47,5 04:21,6 06:37
8 23 Lisicki Kamil M (8) 1991 M25 (4) POL Johnnie Runner Team Czechowice Dziedzice 40:04,3 04:38,4 06:40
9 92 Ficoń Łukasz M (9) 1996 M16 (3) POL Sopotnia Wielka 40:14,3 04:48,4 06:42
10 27 Wolf Krzysztof M (10) 1992 M25 (5) POL międzybrodzie żywieckie 40:23,6 04:57,7 06:43
11 16 Lasek Dariusz M (11) 1972 M35 (2) POL Byledobiec Anin Kozy 40:36,3 05:10,4 06:46
12 78 Teplicki Andrzej M (12) 1980 M35 (3) POL Rozbbiegane Komorowice Bielsko-Biała 40:36,7 05:10,8 06:46
13 96 Książkiewicz Piotr M (13) 1987 M25 (6) POL Warszawa 41:02,1 05:36,2 06:50
14 48 Klonowski Kamil M (14) 1989 M25 (7) POL Mikołów 41:21,9 05:56,0 06:53
15 104 Maślanka Tomasz M (15) 1972 M35 (4) POL KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska Bytom 41:27,7 06:01,8 06:54
16 22 Kołek Sebastian M (16) 1979 M35 (5) POL JAŚ I ANIELKA Międzybrodzie Bialskie 41:30,4 06:04,5 06:55
17 73 Milota Maciej M (17) 1962 M50 (2) POL Bielsko-Biała 41:35,0 06:09,1 06:55
18 6 FIJAK ANDRZEJ M (18) 1967 M50 (3) POL Oaza Rodzin Żywiec ŻYWIEC 41:40,4 06:14,5 06:56
19 33 Olszowski Władysław M (19) 1967 M50 (4) POL Międzybrodzie 41:47,1 06:21,2 06:57
20 90 Sawicki Lucjan M (20) 1976 M35 (6) POL TEAM BROTHERS Żywiec 41:47,4 06:21,5 06:57
21 51 PYTEL JANUSZ M (21) 1958 M50 (5) POL Truchtacz Mysłowice SOSNOWIEC 42:02,0 06:36,1 07:00
22 93 Ficoń Szymon M (22) 1996 M16 (4) POL Sopotnia Wielka 42:12,6 06:46,7 07:02
23 91 Sawicki Marek M (23) 1987 M25 (8) POL TEAM BROTHERS Lipowa 43:17,7 07:51,8 07:12
24 67 Wrona Daniel M (24) 1982 M35 (7) POL Kraków 43:24,3 07:58,4 07:14
25 105 Wasztyl Tomasz M (25) 1969 M50 (6) POL 1969 Bielsko - Biała 43:30,5 08:04,6 07:15
26 55 Kubkowski Mateusz M (26) 1990 M25 (9) POL Tarnowskie Góry 43:31,5 08:05,6 07:15
27 47 Mojżyszek Mariusz M (27) 1985 M25 (10) POL Bronów 43:33,4 08:07,5 07:15
28 72 Knapek Jan M (28) 1979 M35 (8) POL Eaton Running Team Radziechowy 43:42,2 08:16,3 07:17
29 59 Wandzel Adrian M (29) 1990 M25 (11) POL Żywiec 43:53,5 08:27,6 07:18
30 68 Stasica Dominik M (30) 1992 M25 (12) POL Wieprz 44:07,6 08:41,7 07:21
31 65 Stankiewicz Robert M (31) 1992 M25 (13) POL Radziechowy 45:05,1 09:39,2 07:30
32 21 Nosalik Marek M (32) 1965 M50 (7) POL MTA Żywiec 45:10,6 09:44,7 07:31
33 2 Teijeiro Daniel M (33) 1981 M35 (9) ESP KS Kandahar Siemianowice 45:13,2 09:47,3 07:32
34 62 Targosz Piotr M (34) 1977 M35 (10) POL Sprintex Team Twardorzeczka 45:36,8 10:10,9 07:36
35 61 Kozik Tomasz M (35) 1981 M35 (11) POL Sprintex Team Brzuśnik 45:37,0 10:11,1 07:36
36 38 Kastelik Grzegorz M (36) 1996 M16 (5) POL Adventure Mountains Kalna 45:37,9 10:12,0 07:36
37 80 Radomski Zbigniew M (37) 1951 M50 (8) POL Bielsko Biała 45:54,4 10:28,5 07:39
38 40 Pezda Klaudia K (1) 1991 K25 (1) POL Sports Coaching MTB Team WILKOWICE 46:11,8 10:45,9 07:41
39 79 Szwed Tomasz M (38) 1985 M25 (14) POL OSP KURÓW Kurów 46:29,8 11:03,9 07:44
40 82 Gorzołka Stanisław M (39) 1972 M35 (12) POL Siła Ustroń Ustroń 47:02,7 11:36,8 07:50
41 71 Pala Marcin M (40) 1982 M35 (13) POL ChwaliszCzyNieChwalisz-lotej z nami Bieruń 47:10,0 11:44,1 07:51
42 102 Woźniak Jacek M (41) 1977 M35 (14) POL Pixonet.pl Rybnik 47:16,0 11:50,1 07:52
43 54 Błaszczykowski Marcin M (42) 1979 M35 (15) POL Tarnowskie Góry 47:29,2 12:03,3 07:54
44 43 Nowogrodzki Mateusz M (43) 1978 M35 (16) POL PoRUNne Furganie Rajsko 47:47,7 12:21,8 07:57
45 5 Ryczkiewicz Andrzej M (44) 1976 M35 (17) POL MIY-OF-UTE Żywiec 48:06,5 12:40,6 08:01
46 95 Kupczak Tadeusz M (45) 1962 M50 (9) POL Brzuśnik 48:14,3 12:48,4 08:02
47 70 Adamus-Kowalska Justyna K (2) 1979 K35 (1) POL AZS AWF Katowice Imielin 48:18,5 12:52,6 08:03
48 69 Magiera Adam M (46) 1982 M35 (18) POL Chwalisz nie chwalisz lotej z nami Imielin 48:26,5 13:00,6 08:04
49 1 Solik Agnieszka K (3) 1981 K35 (2) POL KS Kandahar Siemianowice 48:52,6 13:26,7 08:08
50 45 Słowiak Jan M (47) 1983 M35 (19) POL Sól 49:03,9 13:38,0 08:10
51 52 Piętka Radosław M (48) 1983 M35 (20) POL Sosnowiec 49:18,7 13:52,8 08:13
52 17 Bochynek Tomasz M (49) 1974 M35 (21) POL TI Automotive Wieprz 49:34,0 14:08,1 08:15
53 46 Szwed Renata K (4) 1974 K35 (3) POL ZF Czechowice-Dziedzice 49:40,6 14:14,7 08:16
54 75 Figura Andrzej M (50) 1951 M50 (10) POL Cięcina 50:02,2 14:36,3 08:20
55 60 Kastelik Dariusz M (51) 1977 M35 (22) POL Sprintex Team Pietrzykowice 50:14,3 14:48,4 08:22
56 85 Kurzawski Michał M (52) 1985 M25 (15) POL Szybki Kurz Wrocław 50:23,1 14:57,2 08:23
57 76 MOTYKA TADEUSZ M (53) 1955 M50 (11) POL RYSIANKA TEAM CISIEC 50:28,1 15:02,2 08:24
58 84 Stopka Jan M (54) 1981 M35 (23) POL Rysianka Team Cięcina 50:37,1 15:11,2 08:26
59 66 Duraj Przemysław M (55) 1982 M35 (24) POL Węgierska Górka 51:09,8 15:43,9 08:31
60 30 Gawroński Ireneusz M (56) 1960 M50 (12) POL Amator Czechowice-Dziedzice 51:18,1 15:52,2 08:33
61 106 JONKISZ DOROTA K (5) 1966 K50 (1) POL Nutrend team Czechowice Dziedzice 51:20,4 15:54,5 08:33
62 31 Rybczyński Jarosław M (57) 1972 M35 (25) POL Dzikie Życie Run Team Siemianowice Śląskie 51:21,7 15:55,8 08:33
63 42 Kocierz Łukasz M (58) 1988 M25 (16) POL Sól 51:30,1 16:04,2 08:35
64 77 Zyzański Paweł M (59) 1976 M35 (26) POL 1976 Radziechowy Gmina: Radziechowy-Wieprz 51:36,0 16:10,1 08:36
65 36 Ścieszka Ksenia K (6) 1985 K25 (2) POL Pewel Ślemieńska 51:41,2 16:15,3 08:36
66 109 Nowakowska Agnieszka K (7) 1990 K25 (3) POL Gliwice 51:44,6 16:18,7 08:37
67 29 Stanirowski Jarosław M (60) 1971 M35 (27) POL Mstów 52:01,3 16:35,4 08:40
68 88 Kupczak Maciej M (61) 1959 M50 (13) POL Cisiec 52:28,8 17:02,9 08:44
69 74 Ożga Sebastian M (62) 1988 M25 (17) POL Tychy 52:34,7 17:08,8 08:45
70 7 Rygiel Janusz M (63) 1983 M35 (28) POL Zbytków 52:35,4 17:09,5 08:45
71 94 Kupczak Bogusława K (8) 1967 K50 (2) POL Brzuśnik 52:38,0 17:12,1 08:46
72 37 Worek Magdalena K (9) 1973 K35 (4) POL Węgierska Górka 52:54,6 17:28,7 08:49
73 57 Trzopek Marcin M (64) 1992 M25 (18) POL Iron Team Ujsoły Ujsoły 53:45,8 18:19,9 08:57
74 34 Miernik Kamil M (65) 1986 M25 (19) POL Tychy 54:01,8 18:35,9 09:00
75 56 Rodrigues Adriana K (10) 1995 K16 (1) POL Eskadra Kraków Kraków 54:25,5 18:59,6 09:04
76 10 Pampuch Adrian M (66) 1990 M25 (20) POL Chorzow 54:38,6 19:12,7 09:06
77 13 Zięba Jacek M (67) 1977 M35 (29) POL Śląska Akademia Futbolu Gliwice 55:02,4 19:36,5 09:10
78 50 Włodarz Piotr M (68) 1983 M35 (30) POL Rudzica 55:16,9 19:51,0 09:12
79 32 FIJAK MARCIN M (69) 1986 M25 (21) POL Żywiec 56:10,8 20:44,9 09:21
80 99 Mędrala Czesław M (70) 1946 M50 (14) POL Bielsko Biała 57:02,5 21:36,6 09:30
81 53 Grygorczyk Mateusz M (71) 1994 M25 (22) POL Stary Grotków 57:09,3 21:43,4 09:31
82 8 Moczek Kamil M (72) 1992 M25 (23) POL Żywiec 57:20,8 21:54,9 09:33
83 24 Skomorowski Stanisław M (73) 1957 M50 (15) POL Rybnicka Kużnia Rybnik 57:33,8 22:07,9 09:35
84 58 Stawarz Anna K (11) 1986 K25 (4) POL Żywiec 57:54,2 22:28,3 09:39
85 41 Tyrlik Barbara K (12) 1990 K25 (5) POL Żabnica 58:46,9 23:21,0 09:47
86 3 Saternus Jacek M (74) 1975 M35 (31) POL ....,. Zabrze 58:58,1 23:32,2 09:49
87 4 Bartos Przemek M (75) 1984 M35 (32) POL Zabrze 58:58,8 23:32,9 09:49
88 20 Mol Wojtek M (76) 1983 M35 (33) POL Żywiec 59:31,2 24:05,3 09:55
89 107 Gorczewska Renata K (13) 1970 K35 (5) POL KS ISKRA RYBARZOWICE Rybarzowice 1:00:31,2 25:05,3 10:05
90 86 Nytko Małgorzata K (14) 1984 K35 (6) POL Wieprz 1:00:44,6 25:18,7 10:07
91 14 Panek Ela K (15) 1978 K35 (7) POL Margo Team BIELSKO Biała 1:01:11,4 25:45,5 10:11
92 19 Mol Paweł M (77) 1990 M25 (24) POL Bielsko-Biała 1:01:38,9 26:13,0 10:16
93 28 Kamiński Robert M (78) 1988 M25 (25) POL Międzybrodzie Bielskie 1:03:57,3 28:31,4 10:39
94 112 Motyka Agata K (16) 1965 K50 (3) POL Żabnica 1:04:11,7 28:45,8 10:41
95 64 Stankiewicz Anna K (17) 1993 K25 (6) POL Radziechowy 1:05:03,1 29:37,2 10:50
96 63 Majdak Renata K (18) 1989 K25 (7) POL Pawel Mała 1:05:14,7 29:48,8 10:52
97 35 Wolny Michał M (79) 1984 M35 (34) POL Żywiec 1:06:47,6 31:21,7 11:07
98 49 Jaglarz Magdalena K (19) 1980 K35 (8) POL Pszczyna 1:08:17,9 32:52,0 11:22
99 15 Klinger Łukasz M (80) 1981 M35 (35) POL Chorzów 1:16:49,1 41:23,2 12:48
100 83 Stolarczyk Stanisław M (81) 1950 M50 (16) POL Cięcina 1:18:32,2 43:06,3 13:05
101 108 Graszk Anita K (20) 1991 K25 (8) POL Bydgoszcz 1:28:56,5 53:30,6 14:49
102 97 Śrubka Patryk M (82) 1987 M25 (26) POL Bydgoszcz 1:28:57,6 53:31,7 14:49

BGTimeSport © 2015-2019