XIX BIEG NA SZCZYT RYSIANKI

Wydarzenie:
XIX BIEG NA SZCZYT RYSIANKI XIX BIEG NA SZCZYT RYSIANKI
Organizator:
OPG Węgierska Górka
Data:
08.09.2019
Miejsce:
Żabnica Skałka
Dystans:
6.0 km
Zgłoszonych:
102
Ukończyło:
102
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M25 (M25)

Poz Nr Nazwisko, Imię płećrokkategoriakrajklubmiastoWynikstratatempo
1 111 Góra Sławomir M (1) 1992 M25 (1) POL Alpin Sport Hoka One One TEAM Korbielów 35:25,9 05:54
2 89 Firlej Marek M (4) 1989 M25 (2) POL Rychwałdek 38:49,9 03:24,0 06:28
3 110 Maciejowski Damian M (5) 1987 M25 (3) POL TSG Młóckarnia Rajcza 39:17,9 03:52,0 06:32
4 23 Lisicki Kamil M (8) 1991 M25 (4) POL Johnnie Runner Team Czechowice Dziedzice 40:04,3 04:38,4 06:40
5 27 Wolf Krzysztof M (10) 1992 M25 (5) POL międzybrodzie żywieckie 40:23,6 04:57,7 06:43
6 96 Książkiewicz Piotr M (13) 1987 M25 (6) POL Warszawa 41:02,1 05:36,2 06:50
7 48 Klonowski Kamil M (14) 1989 M25 (7) POL Mikołów 41:21,9 05:56,0 06:53
8 91 Sawicki Marek M (23) 1987 M25 (8) POL TEAM BROTHERS Lipowa 43:17,7 07:51,8 07:12
9 55 Kubkowski Mateusz M (26) 1990 M25 (9) POL Tarnowskie Góry 43:31,5 08:05,6 07:15
10 47 Mojżyszek Mariusz M (27) 1985 M25 (10) POL Bronów 43:33,4 08:07,5 07:15
11 59 Wandzel Adrian M (29) 1990 M25 (11) POL Żywiec 43:53,5 08:27,6 07:18
12 68 Stasica Dominik M (30) 1992 M25 (12) POL Wieprz 44:07,6 08:41,7 07:21
13 65 Stankiewicz Robert M (31) 1992 M25 (13) POL Radziechowy 45:05,1 09:39,2 07:30
14 79 Szwed Tomasz M (38) 1985 M25 (14) POL OSP KURÓW Kurów 46:29,8 11:03,9 07:44
15 85 Kurzawski Michał M (52) 1985 M25 (15) POL Szybki Kurz Wrocław 50:23,1 14:57,2 08:23
16 42 Kocierz Łukasz M (58) 1988 M25 (16) POL Sól 51:30,1 16:04,2 08:35
17 74 Ożga Sebastian M (62) 1988 M25 (17) POL Tychy 52:34,7 17:08,8 08:45
18 57 Trzopek Marcin M (64) 1992 M25 (18) POL Iron Team Ujsoły Ujsoły 53:45,8 18:19,9 08:57
19 34 Miernik Kamil M (65) 1986 M25 (19) POL Tychy 54:01,8 18:35,9 09:00
20 10 Pampuch Adrian M (66) 1990 M25 (20) POL Chorzow 54:38,6 19:12,7 09:06
21 32 FIJAK MARCIN M (69) 1986 M25 (21) POL Żywiec 56:10,8 20:44,9 09:21
22 53 Grygorczyk Mateusz M (71) 1994 M25 (22) POL Stary Grotków 57:09,3 21:43,4 09:31
23 8 Moczek Kamil M (72) 1992 M25 (23) POL Żywiec 57:20,8 21:54,9 09:33
24 19 Mol Paweł M (77) 1990 M25 (24) POL Bielsko-Biała 1:01:38,9 26:13,0 10:16
25 28 Kamiński Robert M (78) 1988 M25 (25) POL Międzybrodzie Bielskie 1:03:57,3 28:31,4 10:39
26 97 Śrubka Patryk M (82) 1987 M25 (26) POL Bydgoszcz 1:28:57,6 53:31,7 14:49

BGTimeSport © 2015-2020