XIX BIEG NA SZCZYT RYSIANKI

Wydarzenie:
XIX BIEG NA SZCZYT RYSIANKI XIX BIEG NA SZCZYT RYSIANKI
Organizator:
OPG Węgierska Górka
Data:
08.09.2019
Miejsce:
Żabnica Skałka
Dystans:
6.0 km
Zgłoszonych:
102
Ukończyło:
102
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M35 (M35)

Poz Nr Nazwisko, Imię płećrokkategoriakrajklubmiastoWynikstratatempo
1 44 Fijak Jan M (6) 1973 M35 (1) POL BIO-NOVA TEAM Sienna Żywiec 39:38,3 06:36
2 16 Lasek Dariusz M (11) 1972 M35 (2) POL Byledobiec Anin Kozy 40:36,3 00:58,0 06:46
3 78 Teplicki Andrzej M (12) 1980 M35 (3) POL Rozbbiegane Komorowice Bielsko-Biała 40:36,7 00:58,4 06:46
4 104 Maślanka Tomasz M (15) 1972 M35 (4) POL KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska Bytom 41:27,7 01:49,4 06:54
5 22 Kołek Sebastian M (16) 1979 M35 (5) POL JAŚ I ANIELKA Międzybrodzie Bialskie 41:30,4 01:52,1 06:55
6 90 Sawicki Lucjan M (20) 1976 M35 (6) POL TEAM BROTHERS Żywiec 41:47,4 02:09,1 06:57
7 67 Wrona Daniel M (24) 1982 M35 (7) POL Kraków 43:24,3 03:46,0 07:14
8 72 Knapek Jan M (28) 1979 M35 (8) POL Eaton Running Team Radziechowy 43:42,2 04:03,9 07:17
9 2 Teijeiro Daniel M (33) 1981 M35 (9) ESP KS Kandahar Siemianowice 45:13,2 05:34,9 07:32
10 62 Targosz Piotr M (34) 1977 M35 (10) POL Sprintex Team Twardorzeczka 45:36,8 05:58,5 07:36
11 61 Kozik Tomasz M (35) 1981 M35 (11) POL Sprintex Team Brzuśnik 45:37,0 05:58,7 07:36
12 82 Gorzołka Stanisław M (39) 1972 M35 (12) POL Siła Ustroń Ustroń 47:02,7 07:24,4 07:50
13 71 Pala Marcin M (40) 1982 M35 (13) POL ChwaliszCzyNieChwalisz-lotej z nami Bieruń 47:10,0 07:31,7 07:51
14 102 Woźniak Jacek M (41) 1977 M35 (14) POL Pixonet.pl Rybnik 47:16,0 07:37,7 07:52
15 54 Błaszczykowski Marcin M (42) 1979 M35 (15) POL Tarnowskie Góry 47:29,2 07:50,9 07:54
16 43 Nowogrodzki Mateusz M (43) 1978 M35 (16) POL PoRUNne Furganie Rajsko 47:47,7 08:09,4 07:57
17 5 Ryczkiewicz Andrzej M (44) 1976 M35 (17) POL MIY-OF-UTE Żywiec 48:06,5 08:28,2 08:01
18 69 Magiera Adam M (46) 1982 M35 (18) POL Chwalisz nie chwalisz lotej z nami Imielin 48:26,5 08:48,2 08:04
19 45 Słowiak Jan M (47) 1983 M35 (19) POL Sól 49:03,9 09:25,6 08:10
20 52 Piętka Radosław M (48) 1983 M35 (20) POL Sosnowiec 49:18,7 09:40,4 08:13
21 17 Bochynek Tomasz M (49) 1974 M35 (21) POL TI Automotive Wieprz 49:34,0 09:55,7 08:15
22 60 Kastelik Dariusz M (51) 1977 M35 (22) POL Sprintex Team Pietrzykowice 50:14,3 10:36,0 08:22
23 84 Stopka Jan M (54) 1981 M35 (23) POL Rysianka Team Cięcina 50:37,1 10:58,8 08:26
24 66 Duraj Przemysław M (55) 1982 M35 (24) POL Węgierska Górka 51:09,8 11:31,5 08:31
25 31 Rybczyński Jarosław M (57) 1972 M35 (25) POL Dzikie Życie Run Team Siemianowice Śląskie 51:21,7 11:43,4 08:33
26 77 Zyzański Paweł M (59) 1976 M35 (26) POL 1976 Radziechowy Gmina: Radziechowy-Wieprz 51:36,0 11:57,7 08:36
27 29 Stanirowski Jarosław M (60) 1971 M35 (27) POL Mstów 52:01,3 12:23,0 08:40
28 7 Rygiel Janusz M (63) 1983 M35 (28) POL Zbytków 52:35,4 12:57,1 08:45
29 13 Zięba Jacek M (67) 1977 M35 (29) POL Śląska Akademia Futbolu Gliwice 55:02,4 15:24,1 09:10
30 50 Włodarz Piotr M (68) 1983 M35 (30) POL Rudzica 55:16,9 15:38,6 09:12
31 3 Saternus Jacek M (74) 1975 M35 (31) POL ....,. Zabrze 58:58,1 19:19,8 09:49
32 4 Bartos Przemek M (75) 1984 M35 (32) POL Zabrze 58:58,8 19:20,5 09:49
33 20 Mol Wojtek M (76) 1983 M35 (33) POL Żywiec 59:31,2 19:52,9 09:55
34 35 Wolny Michał M (79) 1984 M35 (34) POL Żywiec 1:06:47,6 27:09,3 11:07
35 15 Klinger Łukasz M (80) 1981 M35 (35) POL Chorzów 1:16:49,1 37:10,8 12:48

BGTimeSport © 2015-2020