XII Maraton Beskidów

Wydarzenie:
XII Maraton Beskidy V Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW XII Maraton Beskidy V Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW
Organizator:
RKB „BACA” Radziechowy
Data:
09.11.2019
Miejsce:
Radziechowy k/Żywca
Dystans:
42.0 km
Zgłoszonych:
141
Ukończyło:
137
Nieklasyfikowani:
4
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokkategoriaKrajKlubMiasto15kmWynikStrataTempo
1 140 Vytautas Grażys M (1) 1966 M-IV (1) LTU Sporto mokykla Vilniaus r. sav. Niemenczyn 1:09:04,3(2) 3:19:20,9 04:44
2 16 Brzoza Piotr M (2) 1985 M-II (1) POL B&B Kielce Team Kielce 1:09:15,8(5) 3:22:05,5 02:44,6 04:48
3 104 Okroskowicz Tomasz M (3) 1979 M-III (1) POL Tour sport running team Radzionków 1:09:05,6(3) 3:25:26,2 06:05,3 04:53
4 34 Glajcar Jakub M (4) 1984 M-II (2) POL Hotel Podium Wisla 1:07:37,0(1) 3:27:57,6 08:36,7 04:57
5 43 GRUDZIEŃ Krzysztof M (5) 1976 M-III (2) POL Bładnice Dolne 1:13:01,5(6) 3:31:34,0 12:13,1 05:02
6 66 Kostela Piotr M (6) 1987 M-II (3) POL Wataha Nowy Targ 1:15:36,7(8) 3:33:39,3 14:18,4 05:05
7 26 Fijak Jan M (7) 1973 M-III (3) POL BIO-NOVA TEAM Sienna 1:13:11,9(7) 3:41:04,4 21:43,5 05:15
8 2 Banek Krzysztof M (8) 1984 M-II (4) POL TourSport Running Team Radzionków 1:09:06,3(4) 3:43:04,9 23:44,0 05:18
9 31 Gardener Jacek M (9) 1966 M-IV (2) POL Jacek Gardener Warszawa 1:16:50,2(10) 3:49:30,9 30:10,0 05:27
10 121 Sawicki Marek M (10) 1987 M-II (5) POL TEAM BROTHERS Lipowa 1:16:01,9(9) 3:53:11,7 33:50,8 05:33
11 20 Dobija Andrzej M (11) 1961 M-IV (3) POL Przybędza 1:18:09,5(12) 3:56:16,0 36:55,1 05:37
12 105 OLSZOWSKI WŁADYSŁAW M (12) 1967 M-IV (4) POL Team nabiegowkach.pl Międzybrodzie Bialskie 1:21:00,4(16) 3:56:38,4 37:17,5 05:38
13 38 Górecki Arkadiusz M (13) 1980 M-II (6) POL Czechowice-Dziedzice 1:21:01,1(17) 3:56:42,0 37:21,1 05:38
14 46 Hankus Łukasz M (14) 1981 M-II (7) POL Żywiec Żywiec 1:20:59,7(15) 4:00:05,1 40:44,2 05:42
15 122 Sawicki Lucjan M (15) 1976 M-III (4) POL TEAM BROTHERS Żywiec 1:16:54,7(11) 4:02:24,2 43:03,3 05:46
16 95 Mazurek Roman M (16) 1978 M-III (5) POL Spartanie Dzieciom Murów 1:20:42,6(13) 4:08:26,5 49:05,6 05:54
17 65 Konik Grzegorz M (17) 1969 M-IV (5) POL OKB Zadyszka/KS Kandahar Przeciszów 1:23:25,0(22) 4:09:12,6 49:51,7 05:56
18 161 Pupialis Egidijus M (18) 1990 M-I (1) LTU Sporto mokykla Vilniaus r. sav. Niemenczyn 1:27:42,0(36) 4:09:15,6 49:54,7 05:56
19 90 Malinowski Krzysztof M (19) 1969 M-IV (6) POL PoWoli do celu Gilowice 1:21:11,1(18) 4:09:19,9 49:59,0 05:56
20 60 Kołodziej Zbigniew M (20) 1980 M-II (8) POL Kęckie Harpagany Kęty 1:28:53,8(39) 4:09:42,0 50:21,1 05:56
21 32 Gaweł Bogdan M (21) 1956 M-V (1) POL Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdrój Oświęcim-Zaborze 1:25:08,7(27) 4:09:58,8 50:37,9 05:57
22 7 Błachut Tomasz M (22) 1993 M-I (2) POL Radziechowy 1:27:04,2(34) 4:11:17,0 51:56,1 05:58
23 102 Nosalik Marek M (23) 1965 M-IV (7) POL MTA Żywiec 1:20:44,5(14) 4:14:02,0 54:41,1 06:02
24 101 Mynarski Sylwester M (24) 1972 M-III (6) POL Daleko Jeszcze? Bielsko-Biała 1:29:08,2(40) 4:14:10,9 54:50,0 06:03
25 61 Kołodziej Mateusz M (25) 1983 M-II (9) POL Katowice 1:23:37,6(24) 4:15:09,1 55:48,2 06:04
26 11 Boroń Mateusz M (26) 1991 M-I (3) POL Hutasy Runners Team Kraków 1:26:10,5(31) 4:16:05,6 56:44,7 06:05
27 4 Bebak Krzysztof M (27) 1970 M-III (7) POL Bobrek 1:29:32,5(44) 4:16:36,2 57:15,3 06:06
28 15 Broda Wojciech M (28) 1969 M-IV (8) POL hutasy runners team Kraków 1:24:28,8(25) 4:19:57,8 1:00:36,9 06:11
29 56 Kocierz Piotr M (29) 1975 M-III (8) POL zywiec 1:26:10,3(30) 4:20:44,3 1:01:23,4 06:12
30 127 Stępień Mariusz M (30) 1974 M-III (9) POL Częstochowa 1:23:13,1(20) 4:21:07,3 1:01:46,4 06:13
31 75 Kroczyński Sławomir M (31) 1961 M-IV (9) POL Kołobrzeg 1:29:29,6(43) 4:21:56,0 1:02:35,1 06:14
32 112 Pietrzak Jan M (32) 1988 M-II (10) POL Run for more Wrocław 1:23:21,5(21) 4:23:15,3 1:03:54,4 06:16
33 147 Więcek Przemysław M (33) 1980 M-II (11) POL Kęckie Harpagany Kęty 1:28:53,7(38) 4:23:26,7 1:04:05,8 06:16
34 96 Mazurek Artur M (34) 1970 M-III (10) POL TEAM BUD-PASZ KAZIMIERCZAK Czarny Bór 1:24:33,1(26) 4:25:49,5 1:06:28,6 06:19
35 30 Furich Dariusz M (35) 1971 M-III (11) POL Siemianowice i przyjaciele biegają SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 1:29:13,9(41) 4:27:52,7 1:08:31,8 06:22
36 58 Kogut Jerzy M (36) 1966 M-IV (10) POL Mszana Dolna 1:25:25,0(29) 4:28:14,6 1:08:53,7 06:23
37 72 Kozik Tomasz M (37) 1981 M-II (12) POL Sprintex Team Brzuśnik 1:25:13,8(28) 4:29:06,3 1:09:45,4 06:24
38 159 Zyzański Paweł M (38) 1976 M-III (12) POL RADZIECHOWY 1:26:38,7(33) 4:29:20,1 1:09:59,2 06:24
39 9 Bogdanowicz Beata K (1) 1977 K-III (1) POL Ultrakrew Gdańsk 1:32:38,2(55) 4:30:20,2 1:10:59,3 06:26
40 77 Kumorek Mariusz M (39) 1987 M-II (13) POL Łękawica 1:30:07,9(46) 4:31:30,0 1:12:09,1 06:27
41 138 Urbanek Małgorzata K (2) 1977 K-III (2) POL Bielsko Biała Bielsko Biała 1:34:24,2(59) 4:31:52,3 1:12:31,4 06:28
42 106 PACHO SYLWESTER M (40) 1971 M-III (13) POL PAPIKI GRYBÓW 1:26:37,5(32) 4:32:05,8 1:12:44,9 06:28
43 55 Kmak Sławek M (41) 1974 M-III (14) POL PAPIKI Grybów 1:22:22,8(19) 4:32:05,9 1:12:45,0 06:28
44 108 PASTUSZKA PIOTR M (42) 1964 M-IV (11) POL 64091108999 BIELSKO-BIAŁA 1:32:20,6(52) 4:33:36,1 1:14:15,2 06:30
45 99 Mierzwa Adam M (43) 1969 M-IV (12) POL Zabrze 1:30:26,0(47) 4:35:37,7 1:16:16,8 06:33
46 64 Kondzielnik Magdalena K (3) 1978 K-III (3) POL Beskidzka 160 Pszczyna 1:34:46,6(61) 4:37:16,9 1:17:56,0 06:36
47 120 Sapeta Marcin M (44) 1975 M-III (15) POL Qrak-Team Radziechowy 1:32:51,9(56) 4:37:28,2 1:18:07,3 06:36
48 22 Doczekalski Jarosław M (45) 1971 M-III (16) POL GB. Galopujące Ślimaki Jastrzębie Zdrój 1:29:19,9(42) 4:39:57,6 1:20:36,7 06:39
49 103 Ogórek Tomasz M (46) 1985 M-II (14) POL Bielsko-Biała 1:32:06,6(51) 4:40:53,6 1:21:32,7 06:41
50 153 WOŁOSZYN RYSZARD M (47) 1966 M-IV (13) POL WAPIENICKI TEAM BIELSKO - BIAŁA 1:34:27,6(60) 4:43:07,4 1:23:46,5 06:44
51 100 Murawicz Adam Grzegorz M (48) 1988 M-II (15) POL Poznań 1:32:27,0(54) 4:45:26,5 1:26:05,6 06:47
52 63 komorzycki robert M (49) 1989 M-II (16) POL minsk mazowiecki 1:36:17,4(66) 4:45:34,5 1:26:13,6 06:47
53 57 KOCZUR WIESŁAW M (50) 1978 M-III (17) POL 1978 KOZY 1:31:42,1(49) 4:46:39,4 1:27:18,5 06:49
54 69 KOWALSKI PAWEŁ M (51) 1977 M-III (18) POL Kowale Team Toruń 1:36:31,5(67) 4:47:13,8 1:27:52,9 06:50
55 71 Kozak Paweł M (52) 1983 M-II (17) POL Kamień 1:37:57,4(70) 4:48:06,6 1:28:45,7 06:51
56 124 Sosna Kazimierz M (53) 1959 M-V (2) POL Bieruń 1:32:22,7(53) 4:48:18,0 1:28:57,1 06:51
57 45 HAMELA Krzysztof M (54) 1960 M-IV (14) POL AWSA TEAM Chorzów 1:31:14,4(48) 4:49:17,7 1:29:56,8 06:53
58 17 Celej Maksymilian M (55) 1994 M-I (4) POL Radziechowy 1:27:05,3(35) 4:52:12,0 1:32:51,1 06:57
59 37 Gorczewska Renata K (4) 1970 K-III (4) POL KS ISKRA RYBARZOWICE Rybarzowice 1:42:45,7(88) 4:52:14,9 1:32:54,0 06:57
60 164 Kania Paweł M (56) 1974 M-III (19) POL Saint-Gobain SQUAD Dąbrowa Górnicza 1:39:55,9(77) 4:52:58,8 1:33:37,9 06:58
61 78 Kupczak Tadeusz M (57) 1962 M-IV (15) POL Brzuśnik 1:38:46,7(72) 4:53:54,5 1:34:33,6 06:59
62 86 Łyscarz Józef M (58) 1980 M-II (18) POL 100 UltraMarathons Club Polska Katowice 1:44:20,6(89) 4:54:24,5 1:35:03,6 07:00
63 54 Kłoda Dariusz M (59) 1975 M-III (20) POL Drużyna Szpiku Czapury 1:34:17,4(58) 4:56:43,4 1:37:22,5 07:03
64 10 Bonowicz Jakub M (60) 1984 M-II (19) POL Łódź 1:39:22,7(75) 4:57:29,4 1:38:08,5 07:04
65 79 Kupczak Bogusława K (5) 1967 K-IV (1) POL Brzuśnik 1:38:47,0(73) 4:57:39,4 1:38:18,5 07:05
66 135 Szymski Rafał M (61) 1979 M-III (21) POL Cidry Lotajom Radzionków 1:35:03,9(63) 4:59:40,8 1:40:19,9 07:08
67 33 GAWLAS ZBIGNIEW M (62) 1978 M-III (22) POL BRENNA 1:33:59,7(57) 5:00:39,8 1:41:18,9 07:09
68 123 SLOTAŁA DARIUSZ M (63) 1962 M-IV (16) POL klub 366 Witunia Zakrzewo 1:40:28,8(81) 5:00:41,7 1:41:20,8 07:09
69 126 Stępień Tomasz M (64) 1976 M-III (23) POL Brygada Świętokrzyska Kielce 1:40:18,2(79) 5:01:10,8 1:41:49,9 07:10
70 117 Reglińska Joanna K (6) 1988 K-II (1) POL Klub Biegacza GOCH Bytów Bytów 1:46:14,2(97) 5:03:29,6 1:44:08,7 07:13
71 49 Jażdżewski Sebastian M (65) 1981 M-II (20) POL Klub Biegacza GOCH Bytów Ugoszcz 1:46:14,4(98) 5:03:29,7 1:44:08,8 07:13
72 76 Król Adam M (66) 1960 M-IV (17) POL Spartanie dzieciom Opole 1:35:15,7(64) 5:04:00,4 1:44:39,5 07:14
73 81 Lasota Mirosław M (67) 1953 M-V (3) POL Walcz 1:39:56,1(78) 5:05:31,4 1:46:10,5 07:16
74 170 Luksza Radek M (68) 1974 M-III (24) CZE MK Seitl Ostrawa Ostrawa - Poruba 1:44:38,2(90) 5:07:35,8 1:48:14,9 07:19
75 35 Gnot Katarzyna K (7) 1974 K-III (5) POL Opole 1:42:19,9(87) 5:07:59,8 1:48:38,9 07:19
76 84 ŁASEK DARIUSZ M (69) 1960 M-IV (18) POL ZNAJOMI SĘDZIEGO GŁOGÓW 1:41:06,6(85) 5:09:00,7 1:49:39,8 07:21
77 91 Małkowski Bogdan M (70) 1968 M-IV (19) POL SPARTANIE DZIECIOM Murów 1:35:16,9(65) 5:09:13,7 1:49:52,8 07:21
78 39 Górski Marian M (71) 1957 M-V (4) POL TKKF Jastrząb Ruda Śląska Solec Kujawski 1:45:05,1(91) 5:11:03,5 1:51:42,6 07:24
79 27 Flis Dariusz M (72) 1967 M-IV (20) POL Olimp Zabrze Zabrze 1:39:10,4(74) 5:11:38,0 1:52:17,1 07:25
80 8 Bochynek Tomasz M (73) 1974 M-III (25) POL Wieprz 1:29:56,5(45) 5:12:16,4 1:52:55,5 07:26
81 163 Kania Jolanta K (8) 1975 K-III (6) POL Saint-Gobain SQUAD Dąbrowa Górnicza 1:41:01,6(84) 5:13:32,8 1:54:11,9 07:27
82 146 Wegner Tomasz M (74) 1979 M-III (26) POL Lecymy Durś Piekary Śląskie 1:36:46,3(68) 5:14:50,9 1:55:30,0 07:29
83 13 Bożek Artur M (75) 1985 M-II (21) POL Cidry Lotajom Bytom 1:23:26,3(23) 5:14:54,3 1:55:33,4 07:29
84 151 Wodejko Artur M (76) 1976 M-III (27) POL TBKM WILK SOLEC KUJAWSKI Solec Kujawski 1:38:36,3(71) 5:15:44,7 1:56:23,8 07:31
85 62 Kołtysz Roman M (77) 1981 M-II (22) POL Myszków 1:39:35,9(76) 5:15:44,9 1:56:24,0 07:31
86 111 Pietras Dariusz M (78) 1970 M-III (28) POL kumple Grzmotka Kędzierzyn-Koźle 1:40:27,2(80) 5:18:33,4 1:59:12,5 07:35
87 115 Rachwol Krzysztof M (79) 1979 M-III (29) POL WitRach Świętochłowice 1:57:23,9(127) 5:20:16,9 2:00:56,0 07:37
88 113 Pobłocki Jan M (80) 1957 M-V (5) POL Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi Gdańsk 1:50:13,0(110) 5:20:29,6 2:01:08,7 07:37
89 137 Torłop Przemysław M (81) 1966 M-IV (21) POL Grupa Trójmiasto Gdańsk 1:46:38,1(99) 5:20:50,5 2:01:29,6 07:38
90 44 Hałaczkiewicz Adam M (82) 1973 M-III (30) POL ExtremEWOLF Szczecin 1:53:28,9(120) 5:20:55,5 2:01:34,6 07:38
91 155 Zaborowska Urszula K (9) 1962 K-IV (2) POL k.b.Goch Bytów Borzytuchom 1:48:14,2(103) 5:21:00,9 2:01:40,0 07:38
92 94 MATEJCZYK MICHAŁ M (83) 1983 M-II (23) POL SUMA Architektów Kraków / Łodygowice 1:41:50,0(86) 5:21:14,3 2:01:53,4 07:38
93 93 Maślankiewicz Katarzyna K (10) 1973 K-III (7) POL Poznań 1:45:42,1(94) 5:22:59,6 2:03:38,7 07:41
94 42 Gruca Ryszard M (84) 1969 M-IV (22) POL Nowy Sącz 1:34:49,9(62) 5:23:15,1 2:03:54,2 07:41
95 92 Masiulaniec Agata K (11) 1990 K-I (1) POL Biegowy Świat/ UltraKrew Gdańsk 1:45:08,6(92) 5:23:42,0 2:04:21,1 07:42
96 143 Walendzik Wiesia K (12) 1975 K-III (8) POL Warszawa 1:48:14,5(104) 5:24:53,8 2:05:32,9 07:44
97 25 Fiega Ryszard M (85) 1958 M-V (6) POL Maraton Gorlice Gorlice 1:40:48,5(82) 5:25:57,7 2:06:36,8 07:45
98 154 WOŹNIAK JANUSZ M (86) 1963 M-IV (23) POL PORMAT JEDLICZE BIEGA SKOŁYSZYN 1:40:49,2(83) 5:25:58,1 2:06:37,2 07:45
99 80 Lasota Irena K (13) 1951 K-V (1) POL Walcz 1:46:02,2(95) 5:29:01,9 2:09:41,0 07:50
100 3 Baraniak Beata K (14) 1973 K-III (9) POL Daszewice 1:46:41,8(100) 5:29:16,5 2:09:55,6 07:50
101 82 LEW PIOTR M (87) 1976 M-III (31) POL ExtremE Wolf Szczecin 1:53:25,2(118) 5:29:26,7 2:10:05,8 07:50
102 21 Dobija Paweł M (88) 1978 M-III (32) POL Extreme wolf żywiec Sienna 1:53:30,4(121) 5:29:28,1 2:10:07,2 07:50
103 136 Świątek Anna K (15) 1989 K-II (2) POL Libiąż 1:49:36,7(107) 5:30:34,8 2:11:13,9 07:52
104 125 Stefaniak Mateusz M (89) 1990 M-I (5) POL Leszczyny - Czerwionka 1:49:37,2(108) 5:30:34,9 2:11:14,0 07:52
105 110 Piechota Arkadiusz M (90) 1985 M-II (24) POL KS M.E.T.A. Rydułtowy 1:31:44,4(50) 5:32:28,6 2:13:07,7 07:54
106 89 MALINOWSKI ZBIGNIEW M (91) 1954 M-V (7) POL KOŁOBRZEG MORZEM DOBROCI KOŁOBRZEG 1:52:44,1(114) 5:32:29,5 2:13:08,6 07:54
107 28 Flisikowski Radosław M (92) 1975 M-III (33) POL Forrest Gump Kościerzyna Nowa Wieś Kościerska 1:49:45,3(109) 5:32:30,2 2:13:09,3 07:55
108 128 Styczeń Justyna K (16) 1983 K-II (3) POL Zabrze 1:48:11,4(102) 5:35:36,2 2:16:15,3 07:59
109 12 Bożek Bernadeta K (17) 1986 K-II (4) POL Cidry Lotajom Bytom 1:36:46,4(69) 5:37:00,9 2:17:40,0 08:01
110 97 Mędrala Czesław M (93) 1946 M-VI (1) POL Mędrala Team Bielsko-Biała 1:51:05,1(112) 5:38:30,5 2:19:09,6 08:03
111 162 Wojciechowska-Hrycyk Agata K (18) 1968 K-IV (3) POL Kołobrzeg Morzem Sportu Kołobrzeg 1:45:33,2(93) 5:38:43,0 2:19:22,1 08:03
112 139 Urbańczyk Marcin M (94) 1981 M-II (25) POL Urbańczyk Dziadu Team Dąbrowa Górnicza 1:54:19,2(124) 5:39:01,5 2:19:40,6 08:04
113 74 Kroczyńska Kinga K (19) 1979 K-III (10) POL Kołobrzeg 1:53:26,4(119) 5:41:40,4 2:22:19,5 08:08
114 48 Janeczek Jarosław M (95) 1979 M-III (34) POL Kajtex Runners Częstochowa 1:53:39,3(122) 5:42:48,8 2:23:27,9 08:09
115 148 Wistuba Wiesława K (20) 1973 K-III (11) POL HRmaxŻory Żory 1:52:14,8(113) 5:45:56,7 2:26:35,8 08:14
116 158 Zmuda KRZYSZTOF M (96) 1976 M-III (35) POL K S M.E.T.A. Gorzyczki 1:48:56,2(105) 5:46:30,5 2:27:09,6 08:15
117 29 FOJCIK ASIA K (21) 1977 K-III (12) POL SBD ENERGETYK RYBNIK Rybnik 1:48:56,7(106) 5:46:31,8 2:27:10,9 08:15
118 59 Kohut Sebastian M (97) 1982 M-II (26) POL Biegam z Foto Seba Bielsko-Biała 1:53:20,3(117) 5:46:59,5 2:27:38,6 08:15
119 133 Szewczyk Artur M (98) 1972 M-III (36) POL Dokąd tak ciągle biegnę? Ciepielów 1:53:15,1(115) 5:49:23,4 2:30:02,5 08:19
120 36 Gołofit Aneta K (22) 1981 K-II (5) POL Lublin 1:54:54,3(125) 5:50:04,7 2:30:43,8 08:20
121 68 KOWALSKA AGNIESZKA K (23) 1980 K-II (6) POL Kowale Team Toruń 1:54:55,5(126) 5:50:07,2 2:30:46,3 08:20
122 40 Grabiec Dawid M (99) 1991 M-I (6) POL Jeżowe 1:50:51,0(111) 5:50:57,9 2:31:37,0 08:21
123 87 Maciejewski Bogusław M (100) 1958 M-V (8) POL Kwidzyn Kwidzyn 1:53:58,5(123) 5:59:52,4 2:40:31,5 08:34
124 130 Sypniewska Hanna K (24) 1954 K-V (2) POL Spartanie Dzieciom/ Golden Team Gdynia 2:01:36,7(131) 6:04:09,5 2:44:48,6 08:40
125 157 Zdynowski Stanisław M (101) 1996 M-I (7) POL Rysianka Team Żywiec 1:53:19,7(116) 6:04:10,5 2:44:49,6 08:40
126 107 Paczuski Piotr M (102) 1981 M-II (27) POL Sokołów Podlaski 1:46:12,1(96) 6:10:09,0 2:50:48,1 08:48
127 150 Włodarski Piotr M (103) 1987 M-II (28) POL Aleksandria Druga 1:47:36,0(101) 6:10:09,7 2:50:48,8 08:48
128 73 Krajewska-Kłoda Katarzyna K (25) 1974 K-III (13) POL Drużyna Szpiku Czapury 2:06:40,8(134) 6:13:21,1 2:54:00,2 08:53
129 23 Dorobek Agata K (26) 1973 K-III (14) POL Night Runners zabrze Zabrze 2:00:40,7(128) 6:27:10,1 3:07:49,2 09:13
130 51 Kaczorek Robert M (104) 1973 M-III (37) POL HRmax Żory Żory 2:04:02,6(132) 6:30:20,5 3:10:59,6 09:17
131 50 Kaczorek Ania K (27) 1978 K-III (15) POL HRmax Żory Żory 2:04:02,9(133) 6:30:23,1 3:11:02,2 09:17
132 70 Kowarski Mariusz M (105) 1963 M-IV (24) POL Monar Ostrołęka 2:11:23,1(136) 6:35:12,9 3:15:52,0 09:24
133 83 Lianguzova Svitlana K (28) 1966 K-IV (4) UKR Kiev Kiev 2:01:19,2(130) 6:43:41,6 3:24:20,7 09:36
134 1 Asayevich Roman M (106) 1964 M-IV (25) BLR Amatar Minsk 2:01:18,7(129) 6:43:41,9 3:24:21,0 09:36
135 118 ROSÓŁ ANNA K (29) 1969 K-IV (5) POL adrenalina fitness team Krosno 2:07:20,3(135) 6:50:41,9 3:31:21,0 09:46
136 134 Szymańska Roksana K (30) 1978 K-III (16) POL Spartanie Dzieciom Poznań 3:00:53,4(138) 8:50:29,2 5:31:08,3 12:37
137 131 Szeler Joanna K (31) 1978 K-III (17) POL Biegająca z psami Warszawa 3:00:59,7(139) 8:50:32,6 5:31:11,7 12:37
DNF 160 Kublin Szymon M 1997 M-I POL Twardorzeczka 1:28:23,9(37)
DNF 18 Ciżmowska Barbara K 1956 K-V POL MTS HAMER Miastko Kępice 2:17:23,5(137)
DNS 6 Bieszczad Patrycja K 1981 K-II POL Jaworze
DNS 19 Czernek Tomasz M 1977 M-III POL KW Bielsko-Biała Lipowa

BGTimeSport © 2015-2020