Toggle navigation
Zawody
XII Maraton Beskidy.pdf
V MP w Maratonie Górskim NW.pdf
XII Maraton Beskidów
Wydarzenie:
XII Maraton Beskidy V Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW
XII Maraton Beskidy V Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW
Organizator:
RKB „BACA” Radziechowy
Data:
09.11.2019
Miejsce:
Radziechowy k/Żywca
Dystans:
42
.000 km
Zgłoszonych:
141
Ukończyło:
137
Nieklasyfikowani:
4
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K-I
K-II
K-III
K-IV
K-V
K-VI
M-I
M-II
M-III
M-IV
M-V
M-VI
Klasyfikacja w kategorii: M-II
(M-II)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
kategoria
Kraj
Klub
Miasto
15km
Wynik
Strata
Tempo
1
16
Brzoza Piotr
M (2)
1985
M-II (1)
POL
B&B Kielce Team
Kielce
1:09:15,8(5)
3:22:05,5
04:48
2
34
Glajcar Jakub
M (4)
1984
M-II (2)
POL
Hotel Podium
Wisla
1:07:37,0(1)
3:27:57,6
05:52,1
04:57
3
66
Kostela Piotr
M (6)
1987
M-II (3)
POL
Wataha
Nowy Targ
1:15:36,7(8)
3:33:39,3
11:33,8
05:05
4
2
Banek Krzysztof
M (8)
1984
M-II (4)
POL
TourSport Running Team
Radzionków
1:09:06,3(4)
3:43:04,9
20:59,4
05:18
5
121
Sawicki Marek
M (10)
1987
M-II (5)
POL
TEAM BROTHERS
Lipowa
1:16:01,9(9)
3:53:11,7
31:06,2
05:33
6
38
Górecki Arkadiusz
M (13)
1980
M-II (6)
POL
Czechowice-Dziedzice
1:21:01,1(17)
3:56:42,0
34:36,5
05:38
7
46
Hankus Łukasz
M (14)
1981
M-II (7)
POL
Żywiec
Żywiec
1:20:59,7(15)
4:00:05,1
37:59,6
05:42
8
60
Kołodziej Zbigniew
M (20)
1980
M-II (8)
POL
Kęckie Harpagany
Kęty
1:28:53,8(39)
4:09:42,0
47:36,5
05:56
9
61
Kołodziej Mateusz
M (25)
1983
M-II (9)
POL
Katowice
1:23:37,6(24)
4:15:09,1
53:03,6
06:04
10
112
Pietrzak Jan
M (32)
1988
M-II (10)
POL
Run for more
Wrocław
1:23:21,5(21)
4:23:15,3
1:01:09,8
06:16
11
147
Więcek Przemysław
M (33)
1980
M-II (11)
POL
Kęckie Harpagany
Kęty
1:28:53,7(38)
4:23:26,7
1:01:21,2
06:16
12
72
Kozik Tomasz
M (37)
1981
M-II (12)
POL
Sprintex Team
Brzuśnik
1:25:13,8(28)
4:29:06,3
1:07:00,8
06:24
13
77
Kumorek Mariusz
M (39)
1987
M-II (13)
POL
Łękawica
1:30:07,9(46)
4:31:30,0
1:09:24,5
06:27
14
103
Ogórek Tomasz
M (46)
1985
M-II (14)
POL
Bielsko-Biała
1:32:06,6(51)
4:40:53,6
1:18:48,1
06:41
15
100
Murawicz Adam Grzegorz
M (48)
1988
M-II (15)
POL
Poznań
1:32:27,0(54)
4:45:26,5
1:23:21,0
06:47
16
63
komorzycki robert
M (49)
1989
M-II (16)
POL
minsk mazowiecki
1:36:17,4(66)
4:45:34,5
1:23:29,0
06:47
17
71
Kozak Paweł
M (52)
1983
M-II (17)
POL
Kamień
1:37:57,4(70)
4:48:06,6
1:26:01,1
06:51
18
86
Łyscarz Józef
M (58)
1980
M-II (18)
POL
100 UltraMarathons Club Polska
Katowice
1:44:20,6(89)
4:54:24,5
1:32:19,0
07:00
19
10
Bonowicz Jakub
M (60)
1984
M-II (19)
POL
Łódź
1:39:22,7(75)
4:57:29,4
1:35:23,9
07:04
20
49
Jażdżewski Sebastian
M (65)
1981
M-II (20)
POL
Klub Biegacza GOCH Bytów
Ugoszcz
1:46:14,4(98)
5:03:29,7
1:41:24,2
07:13
21
13
Bożek Artur
M (75)
1985
M-II (21)
POL
Cidry Lotajom
Bytom
1:23:26,3(23)
5:14:54,3
1:52:48,8
07:29
22
62
Kołtysz Roman
M (77)
1981
M-II (22)
POL
Myszków
1:39:35,9(76)
5:15:44,9
1:53:39,4
07:31
23
94
MATEJCZYK MICHAŁ
M (83)
1983
M-II (23)
POL
SUMA Architektów
Kraków / Łodygowice
1:41:50,0(86)
5:21:14,3
1:59:08,8
07:38
24
110
Piechota Arkadiusz
M (90)
1985
M-II (24)
POL
KS M.E.T.A.
Rydułtowy
1:31:44,4(50)
5:32:28,6
2:10:23,1
07:54
25
139
Urbańczyk Marcin
M (94)
1981
M-II (25)
POL
Urbańczyk Dziadu Team
Dąbrowa Górnicza
1:54:19,2(124)
5:39:01,5
2:16:56,0
08:04
26
59
Kohut Sebastian
M (97)
1982
M-II (26)
POL
Biegam z Foto Seba
Bielsko-Biała
1:53:20,3(117)
5:46:59,5
2:24:54,0
08:15
27
107
Paczuski Piotr
M (102)
1981
M-II (27)
POL
Sokołów Podlaski
1:46:12,1(96)
6:10:09,0
2:48:03,5
08:48
28
150
Włodarski Piotr
M (103)
1987
M-II (28)
POL
Aleksandria Druga
1:47:36,0(101)
6:10:09,7
2:48:04,2
08:48
BGTimeSport
© 2015 - 2024