Toggle navigation
Zawody
XII Maraton Beskidy.pdf
V MP w Maratonie Górskim NW.pdf
XII Maraton Beskidów
Wydarzenie:
XII Maraton Beskidy V Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW
XII Maraton Beskidy V Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW
Organizator:
RKB „BACA” Radziechowy
Data:
09.11.2019
Miejsce:
Radziechowy k/Żywca
Dystans:
42
.000 km
Zgłoszonych:
141
Ukończyło:
137
Nieklasyfikowani:
4
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K-I
K-II
K-III
K-IV
K-V
K-VI
M-I
M-II
M-III
M-IV
M-V
M-VI
Klasyfikacja w kategorii: K-III
(K-III)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
kategoria
Kraj
Klub
Miasto
15km
Wynik
Strata
Tempo
1
9
Bogdanowicz Beata
K (1)
1977
K-III (1)
POL
Ultrakrew
Gdańsk
1:32:38,2(55)
4:30:20,2
06:26
2
138
Urbanek Małgorzata
K (2)
1977
K-III (2)
POL
Bielsko Biała
Bielsko Biała
1:34:24,2(59)
4:31:52,3
01:32,1
06:28
3
64
Kondzielnik Magdalena
K (3)
1978
K-III (3)
POL
Beskidzka 160
Pszczyna
1:34:46,6(61)
4:37:16,9
06:56,7
06:36
4
37
Gorczewska Renata
K (4)
1970
K-III (4)
POL
KS ISKRA RYBARZOWICE
Rybarzowice
1:42:45,7(88)
4:52:14,9
21:54,7
06:57
5
35
Gnot Katarzyna
K (7)
1974
K-III (5)
POL
Opole
1:42:19,9(87)
5:07:59,8
37:39,6
07:19
6
163
Kania Jolanta
K (8)
1975
K-III (6)
POL
Saint-Gobain SQUAD
Dąbrowa Górnicza
1:41:01,6(84)
5:13:32,8
43:12,6
07:27
7
93
Maślankiewicz Katarzyna
K (10)
1973
K-III (7)
POL
Poznań
1:45:42,1(94)
5:22:59,6
52:39,4
07:41
8
143
Walendzik Wiesia
K (12)
1975
K-III (8)
POL
Warszawa
1:48:14,5(104)
5:24:53,8
54:33,6
07:44
9
3
Baraniak Beata
K (14)
1973
K-III (9)
POL
Daszewice
1:46:41,8(100)
5:29:16,5
58:56,3
07:50
10
74
Kroczyńska Kinga
K (19)
1979
K-III (10)
POL
Kołobrzeg
1:53:26,4(119)
5:41:40,4
1:11:20,2
08:08
11
148
Wistuba Wiesława
K (20)
1973
K-III (11)
POL
HRmaxŻory
Żory
1:52:14,8(113)
5:45:56,7
1:15:36,5
08:14
12
29
FOJCIK ASIA
K (21)
1977
K-III (12)
POL
SBD ENERGETYK RYBNIK
Rybnik
1:48:56,7(106)
5:46:31,8
1:16:11,6
08:15
13
73
Krajewska-Kłoda Katarzyna
K (25)
1974
K-III (13)
POL
Drużyna Szpiku
Czapury
2:06:40,8(134)
6:13:21,1
1:43:00,9
08:53
14
23
Dorobek Agata
K (26)
1973
K-III (14)
POL
Night Runners zabrze
Zabrze
2:00:40,7(128)
6:27:10,1
1:56:49,9
09:13
15
50
Kaczorek Ania
K (27)
1978
K-III (15)
POL
HRmax Żory
Żory
2:04:02,9(133)
6:30:23,1
2:00:02,9
09:17
16
134
Szymańska Roksana
K (30)
1978
K-III (16)
POL
Spartanie Dzieciom
Poznań
3:00:53,4(138)
8:50:29,2
4:20:09,0
12:37
17
131
Szeler Joanna
K (31)
1978
K-III (17)
POL
Biegająca z psami
Warszawa
3:00:59,7(139)
8:50:32,6
4:20:12,4
12:37
BGTimeSport
© 2015 - 2024