V BIEG KURIERÓW TATRZAŃSKICH

Wydarzenie:
V BIEG KURIERÓW TATRZAŃSKICH V BIEG KURIERÓW TATRZAŃSKICH
Organizator:
Towarzystwo Inicjatyw Społecznych im. Kurierów Tatrzańskich w Zakopanem
Data:
21.09.2019
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
5.0 km
Zgłoszonych:
64
Ukończyło:
64
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokkategoriaKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 5 Rydzinski Patryk M (1) 1995 M19-39 (1) POL Uks Filipides Teresin Zakopane 16:07,8 03:13
2 1 Nosal Tomasz M (2) 1989 M19-39 (2) POL Zakopane 16:12,7 00:04,9 03:14
3 18 Kidoń Robert M (3) 1987 M19-39 (3) POL OrawaRun Lipnica Mała 17:27,0 01:19,2 03:29
4 36 Obrochta Zbigniew M (4) 1992 M19-39 (4) POL KS Murzasihle Dzianisz 17:49,5 01:41,7 03:33
5 3 Klimecki Krystian M (5) 2002 M18 (1) POL KS MURZASICHLE Kościelisko 17:58,8 01:51,0 03:35
6 47 Stanuch Dariusz M (6) 1986 M19-39 (5) POL AZS ZAKOPANE Zakopane 18:02,2 01:54,4 03:36
7 41 Winiarski Adam M (7) 1966 M50-59 (1) POL 1966 Chochołów 18:27,6 02:19,8 03:41
8 52 Radziszewski Sławomir M (8) 1971 M40-49 (1) POL Zakopane 19:17,7 03:09,9 03:51
9 19 Frączysta Katarzyna K (1) 1988 K19-39 (1) POL Kościelisko 19:27,3 03:19,5 03:53
10 20 Behounek Leszek M (9) 1959 M60 (1) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 19:33,5 03:25,7 03:54
11 35 Dubowiecki Witek M (10) 1971 M40-49 (2) POL Chata Biegacza K34 Zakopane Zakopane 19:33,7 03:25,9 03:54
12 43 Kowalczyk Kazimierz M (11) 1968 M50-59 (2) POL KS Murzasichle Witów 19:44,4 03:36,6 03:56
13 51 Pająk Stanisław M (12) 1971 M40-49 (3) POL Termy Chochołowskie Dzianisz 19:49,4 03:41,6 03:57
14 12 Ślaga Dariusz M (13) 1965 M50-59 (3) POL TG SOKÓŁ ZAKOPANE Zakopane 20:36,6 04:28,8 04:07
15 34 Kwiatkowski Robert M (14) 1991 M19-39 (6) POL Maruszyna 20:44,1 04:36,3 04:08
16 17 Kidoń Anna K (2) 1987 K19-39 (2) POL OrawaRun Lipnica Mała 20:47,2 04:39,4 04:09
17 2 Sypniewski Sławomir M (15) 1977 M40-49 (4) POL Kościelisko 21:05,3 04:57,5 04:13
18 40 Winiarski Mieszko M (16) 2004 M18 (2) POL Chochołów Chochołów 21:10,4 05:02,6 04:14
19 54 Serafin Dariusz M (17) 1966 M50-59 (4) POL TG. SOKÓŁ ZAKOPANE Zakopane 21:12,5 05:04,7 04:14
20 10 Ciepliński Krzysztof M (18) 1987 M19-39 (7) POL Rabka-Zdrój 21:21,0 05:13,2 04:16
21 55 KWIATKOWSKI JAKUB M (19) 1983 M19-39 (8) POL ITMBW KRAKÓW Kraków 21:39,0 05:31,2 04:19
22 60 Knapczyk Krzysztof M (20) 1975 M40-49 (5) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 21:42,5 05:34,7 04:20
23 26 Gąsienica Roj Jan M (21) 1985 M19-39 (9) POL TG Sokół Zakopane 22:07,3 05:59,5 04:25
24 16 Kidoń Marta K (3) 2005 K18 (1) POL OrawaRun Lipnica Mała 22:08,4 06:00,6 04:25
25 45 Kubin Ireneusz M (22) 1972 M40-49 (6) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 22:13,2 06:05,4 04:26
26 22 Szczerba Bartłomiej M (23) 1981 M19-39 (10) POL UKS Orły Zakopane Zakopane 22:24,1 06:16,3 04:28
27 14 Gryc Angelika K (4) 2003 K18 (2) POL Chochołów 22:45,5 06:37,7 04:33
28 6 Steczek Jerzy M (24) 1960 M50-59 (5) POL Maków Podhalański 22:51,6 06:43,8 04:34
29 7 Ostapczuk Piotr M (25) 2006 M18 (3) POL Nowy Targ 23:08,2 07:00,4 04:37
30 59 Gąsienica-Roj Anna K (5) 1975 K40-49 (1) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 23:11,9 07:04,1 04:38
31 23 Parzuchowski Paweł M (26) 1984 M19-39 (11) POL Kościelisko 23:17,8 07:10,0 04:39
32 46 Kubin Liwia K (6) 2004 K18 (3) POL SNPTT 1907 Zakopane Zakopane 23:18,4 07:10,6 04:39
33 13 Dziębowski Szymon M (27) 1984 M19-39 (12) POL Policja Zakopane Zakopane 23:29,5 07:21,7 04:41
34 25 Czarnecka Karolina K (7) 1984 K19-39 (3) POL Kościelisko 23:30,2 07:22,4 04:42
35 58 Gąsienica-Roj Marcelina K (8) 2005 K18 (4) POL SP10 Zakopane Zakopane 23:37,2 07:29,4 04:43
36 32 Halaczek Franek M (28) 2011 M18 (4) POL Zakopane 23:44,2 07:36,4 04:44
37 29 Gąsienica-Roj Tomasz M (29) 1972 M40-49 (7) POL Klimatyzacja Zakopane Zakopane 23:52,9 07:45,1 04:46
38 4 Fidelus Małgorzata K (9) 1981 K19-39 (4) POL Zakopane 24:06,4 07:58,6 04:49
39 50 Górka Bogumił M (30) 1970 M40-49 (8) POL Górka Team ZAKOPANE 25:21,6 09:13,8 05:04
40 24 Niziołek Teresa K (10) 1968 K50-59 (1) POL Zawada 26:17,6 10:09,8 05:15
41 15 Kidoń Karolina K (11) 2009 K18 (5) POL OrawaRun Lipnica Mała 26:38,8 10:31,0 05:19
42 27 Brzoza Szymon M (31) 2009 M18 (5) POL Zakopane 26:50,3 10:42,5 05:22
43 28 Brzoza Adam M (32) 1972 M40-49 (9) POL Zakopane 26:50,7 10:42,9 05:22
44 44 Kubin Wiktoria K (12) 1997 K19-39 (5) POL Zakopane 26:54,1 10:46,3 05:22
45 53 Mąka Rafał M (33) 1977 M40-49 (10) POL Krav Maga Zakopane Zakopane 26:54,1 10:46,3 05:22
46 21 Stolarczyk Sylwia K (13) 1992 K19-39 (6) POL Pik Team Zakopane 27:39,1 11:31,3 05:31
47 42 STAWIARSKA MARTA K (14) 1962 K50-59 (2) POL ZAKOPANE 28:08,2 12:00,4 05:37
48 11 Kołodziejczyk Roman M (34) 1951 M60 (2) POL Zakopane 28:17,4 12:09,6 05:39
49 33 Halaczek Staszek M (35) 2012 M18 (6) POL Zakopane 29:01,4 12:53,6 05:48
50 31 Halaczek Anna K (15) 1984 K19-39 (7) POL Zakopane 29:23,7 13:15,9 05:52
51 30 Halaczek Michał M (36) 1977 M40-49 (11) POL Zakopane 29:23,8 13:16,0 05:52
52 61 Malepsza Ewa K (16) 1976 K40-49 (2) POL Zakopane 29:54,1 13:46,3 05:58
53 9 Ostapczuk Anna K (17) 2012 K18 (6) POL Nowy Targ 29:58,8 13:51,0 05:59
54 8 Ostapczuk Marzena K (18) 1977 K40-49 (3) POL Nowy Targ 29:59,3 13:51,5 05:59
55 49 Brylowska Ewelina K (19) 2003 K18 (7) POL Akademia biegowa kiełpino Kiełpino 29:59,7 13:51,9 05:59
56 48 Behounek Małgorzata K (20) 1961 K50-59 (3) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 30:08,3 14:00,5 06:01
57 64 Klamerus Izabela K (21) 1973 K40-49 (4) POL Zakopane 31:41,4 15:33,6 06:20
58 63 Klamerus Maciek M (37) 1970 M40-49 (12) POL Zakopane 32:53,8 16:46,0 06:34
59 62 Kwak Katarzyna K (22) 1975 K40-49 (5) POL Zakopane 33:32,4 17:24,6 06:42
60 38 Kupisiński-Krzyściak Piotr M (38) 2009 M18 (7) POL Zakopane 34:27,0 18:19,2 06:53
61 37 Kupisiński-Krzyściak Paweł M (39) 2011 M18 (8) POL Zakopane 34:27,0 18:19,2 06:53
62 39 Kupisińska-Krzyściak Beata K (23) 1975 K40-49 (6) POL Zakopane 34:30,4 18:22,6 06:54
63 56 Sułek Wojciech M (40) 1981 M19-39 (13) POL Zakopane 41:28,4 25:20,6 08:17
64 57 Sułek Helena K (24) 2009 K18 (8) POL Zakopane 41:28,8 25:21,0 08:17

BGTimeSport © 2015-2019