V BIEG KURIERÓW TATRZAŃSKICH

Wydarzenie:
V BIEG KURIERÓW TATRZAŃSKICH V BIEG KURIERÓW TATRZAŃSKICH
Organizator:
Towarzystwo Inicjatyw Społecznych im. Kurierów Tatrzańskich w Zakopanem
Data:
21.09.2019
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
5.0 km
Zgłoszonych:
64
Ukończyło:
64
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Mężczyźni

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokkategoriaKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 5 Rydzinski Patryk M (1) 1995 M19-39 (1) POL Uks Filipides Teresin Zakopane 16:07,8 03:13
2 1 Nosal Tomasz M (2) 1989 M19-39 (2) POL Zakopane 16:12,7 00:04,9 03:14
3 18 Kidoń Robert M (3) 1987 M19-39 (3) POL OrawaRun Lipnica Mała 17:27,0 01:19,2 03:29
4 36 Obrochta Zbigniew M (4) 1992 M19-39 (4) POL KS Murzasihle Dzianisz 17:49,5 01:41,7 03:33
5 3 Klimecki Krystian M (5) 2002 M18 (1) POL KS MURZASICHLE Kościelisko 17:58,8 01:51,0 03:35
6 47 Stanuch Dariusz M (6) 1986 M19-39 (5) POL AZS ZAKOPANE Zakopane 18:02,2 01:54,4 03:36
7 41 Winiarski Adam M (7) 1966 M50-59 (1) POL 1966 Chochołów 18:27,6 02:19,8 03:41
8 52 Radziszewski Sławomir M (8) 1971 M40-49 (1) POL Zakopane 19:17,7 03:09,9 03:51
9 20 Behounek Leszek M (9) 1959 M60 (1) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 19:33,5 03:25,7 03:54
10 35 Dubowiecki Witek M (10) 1971 M40-49 (2) POL Chata Biegacza K34 Zakopane Zakopane 19:33,7 03:25,9 03:54
11 43 Kowalczyk Kazimierz M (11) 1968 M50-59 (2) POL KS Murzasichle Witów 19:44,4 03:36,6 03:56
12 51 Pająk Stanisław M (12) 1971 M40-49 (3) POL Termy Chochołowskie Dzianisz 19:49,4 03:41,6 03:57
13 12 Ślaga Dariusz M (13) 1965 M50-59 (3) POL TG SOKÓŁ ZAKOPANE Zakopane 20:36,6 04:28,8 04:07
14 34 Kwiatkowski Robert M (14) 1991 M19-39 (6) POL Maruszyna 20:44,1 04:36,3 04:08
15 2 Sypniewski Sławomir M (15) 1977 M40-49 (4) POL Kościelisko 21:05,3 04:57,5 04:13
16 40 Winiarski Mieszko M (16) 2004 M18 (2) POL Chochołów Chochołów 21:10,4 05:02,6 04:14
17 54 Serafin Dariusz M (17) 1966 M50-59 (4) POL TG. SOKÓŁ ZAKOPANE Zakopane 21:12,5 05:04,7 04:14
18 10 Ciepliński Krzysztof M (18) 1987 M19-39 (7) POL Rabka-Zdrój 21:21,0 05:13,2 04:16
19 55 KWIATKOWSKI JAKUB M (19) 1983 M19-39 (8) POL ITMBW KRAKÓW Kraków 21:39,0 05:31,2 04:19
20 60 Knapczyk Krzysztof M (20) 1975 M40-49 (5) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 21:42,5 05:34,7 04:20
21 26 Gąsienica Roj Jan M (21) 1985 M19-39 (9) POL TG Sokół Zakopane 22:07,3 05:59,5 04:25
22 45 Kubin Ireneusz M (22) 1972 M40-49 (6) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 22:13,2 06:05,4 04:26
23 22 Szczerba Bartłomiej M (23) 1981 M19-39 (10) POL UKS Orły Zakopane Zakopane 22:24,1 06:16,3 04:28
24 6 Steczek Jerzy M (24) 1960 M50-59 (5) POL Maków Podhalański 22:51,6 06:43,8 04:34
25 7 Ostapczuk Piotr M (25) 2006 M18 (3) POL Nowy Targ 23:08,2 07:00,4 04:37
26 23 Parzuchowski Paweł M (26) 1984 M19-39 (11) POL Kościelisko 23:17,8 07:10,0 04:39
27 13 Dziębowski Szymon M (27) 1984 M19-39 (12) POL Policja Zakopane Zakopane 23:29,5 07:21,7 04:41
28 32 Halaczek Franek M (28) 2011 M18 (4) POL Zakopane 23:44,2 07:36,4 04:44
29 29 Gąsienica-Roj Tomasz M (29) 1972 M40-49 (7) POL Klimatyzacja Zakopane Zakopane 23:52,9 07:45,1 04:46
30 50 Górka Bogumił M (30) 1970 M40-49 (8) POL Górka Team ZAKOPANE 25:21,6 09:13,8 05:04
31 27 Brzoza Szymon M (31) 2009 M18 (5) POL Zakopane 26:50,3 10:42,5 05:22
32 28 Brzoza Adam M (32) 1972 M40-49 (9) POL Zakopane 26:50,7 10:42,9 05:22
33 53 Mąka Rafał M (33) 1977 M40-49 (10) POL Krav Maga Zakopane Zakopane 26:54,1 10:46,3 05:22
34 11 Kołodziejczyk Roman M (34) 1951 M60 (2) POL Zakopane 28:17,4 12:09,6 05:39
35 33 Halaczek Staszek M (35) 2012 M18 (6) POL Zakopane 29:01,4 12:53,6 05:48
36 30 Halaczek Michał M (36) 1977 M40-49 (11) POL Zakopane 29:23,8 13:16,0 05:52
37 63 Klamerus Maciek M (37) 1970 M40-49 (12) POL Zakopane 32:53,8 16:46,0 06:34
38 38 Kupisiński-Krzyściak Piotr M (38) 2009 M18 (7) POL Zakopane 34:27,0 18:19,2 06:53
39 37 Kupisiński-Krzyściak Paweł M (39) 2011 M18 (8) POL Zakopane 34:27,0 18:19,2 06:53
40 56 Sułek Wojciech M (40) 1981 M19-39 (13) POL Zakopane 41:28,4 25:20,6 08:17

BGTimeSport © 2015-2020