Toggle navigation
Zawody
WYNIKI.pdf
V BIEG KURIERÓW TATRZAŃSKICH
Wydarzenie:
V BIEG KURIERÓW TATRZAŃSKICH
V BIEG KURIERÓW TATRZAŃSKICH
Organizator:
Towarzystwo Inicjatyw Społecznych im. Kurierów Tatrzańskich w Zakopanem
Data:
21.09.2019
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
5
.000 km
Zgłoszonych:
64
Ukończyło:
64
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K18
K19-39
K40-49
K50-59
K60
M18
M19-39
M40-49
M50-59
M60
Klasyfikacja według płci: Kobiety
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
kategoria
Kraj
Klub
Miasto
Wynik
Strata
Tempo
1
19
Frączysta Katarzyna
K (1)
1988
K19-39 (1)
POL
Kościelisko
19:27,3
03:53
2
17
Kidoń Anna
K (2)
1987
K19-39 (2)
POL
OrawaRun
Lipnica Mała
20:47,2
01:19,9
04:09
3
16
Kidoń Marta
K (3)
2005
K18 (1)
POL
OrawaRun
Lipnica Mała
22:08,4
02:41,1
04:25
4
14
Gryc Angelika
K (4)
2003
K18 (2)
POL
Chochołów
22:45,5
03:18,2
04:33
5
59
Gąsienica-Roj Anna
K (5)
1975
K40-49 (1)
POL
TG Sokół Zakopane
Zakopane
23:11,9
03:44,6
04:38
6
46
Kubin Liwia
K (6)
2004
K18 (3)
POL
SNPTT 1907 Zakopane
Zakopane
23:18,4
03:51,1
04:39
7
25
Czarnecka Karolina
K (7)
1984
K19-39 (3)
POL
Kościelisko
23:30,2
04:02,9
04:42
8
58
Gąsienica-Roj Marcelina
K (8)
2005
K18 (4)
POL
SP10 Zakopane
Zakopane
23:37,2
04:09,9
04:43
9
4
Fidelus Małgorzata
K (9)
1981
K19-39 (4)
POL
Zakopane
24:06,4
04:39,1
04:49
10
24
Niziołek Teresa
K (10)
1968
K50-59 (1)
POL
Zawada
26:17,6
06:50,3
05:15
11
15
Kidoń Karolina
K (11)
2009
K18 (5)
POL
OrawaRun
Lipnica Mała
26:38,8
07:11,5
05:19
12
44
Kubin Wiktoria
K (12)
1997
K19-39 (5)
POL
Zakopane
26:54,1
07:26,8
05:22
13
21
Stolarczyk Sylwia
K (13)
1992
K19-39 (6)
POL
Pik Team
Zakopane
27:39,1
08:11,8
05:31
14
42
STAWIARSKA MARTA
K (14)
1962
K50-59 (2)
POL
ZAKOPANE
28:08,2
08:40,9
05:37
15
31
Halaczek Anna
K (15)
1984
K19-39 (7)
POL
Zakopane
29:23,7
09:56,4
05:52
16
61
Malepsza Ewa
K (16)
1976
K40-49 (2)
POL
Zakopane
29:54,1
10:26,8
05:58
17
9
Ostapczuk Anna
K (17)
2012
K18 (6)
POL
Nowy Targ
29:58,8
10:31,5
05:59
18
8
Ostapczuk Marzena
K (18)
1977
K40-49 (3)
POL
Nowy Targ
29:59,3
10:32,0
05:59
19
49
Brylowska Ewelina
K (19)
2003
K18 (7)
POL
Akademia biegowa kiełpino
Kiełpino
29:59,7
10:32,4
05:59
20
48
Behounek Małgorzata
K (20)
1961
K50-59 (3)
POL
TG Sokół Zakopane
Zakopane
30:08,3
10:41,0
06:01
21
64
Klamerus Izabela
K (21)
1973
K40-49 (4)
POL
Zakopane
31:41,4
12:14,1
06:20
22
62
Kwak Katarzyna
K (22)
1975
K40-49 (5)
POL
Zakopane
33:32,4
14:05,1
06:42
23
39
Kupisińska-Krzyściak Beata
K (23)
1975
K40-49 (6)
POL
Zakopane
34:30,4
15:03,1
06:54
24
57
Sułek Helena
K (24)
2009
K18 (8)
POL
Zakopane
41:28,8
22:01,5
08:17
BGTimeSport
© 2015 - 2024