7. Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce

Wydarzenie:
7. Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce 7. Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce
Organizator:
Ośrodek Promocji Kultury i Sportu Gminy Brenna
Data:
18.08.2019 r.
Miejsce:
Brenna
Dystans:
15.3 km
Zgłoszonych:
494
Ukończyło:
484
Nieklasyfikowani:
10
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów netto (poza 50 pierwszymi na mecie)
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRocznikKat.GminaKrajKlubMiastoCzas nettoMetaStrataTempo
1 1 Chrascina Marek M (1) 1997 M1 (1) CZE 1. Běžecký Jablunkov Jablunkov 1:01:30,1 1:01:30,1 04:01
2 4 Kubica Marcin M (2) 1999 M1 (2) POL Inov-8 Team Bielsko-Biała 1:05:46,8 1:05:46,8 04:16,7 04:17
3 3 KOŃ PIOTR M (3) 1978 M3 (1) POL ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAM RĘCZNO 1:10:15,3 1:10:15,3 08:45,2 04:35
4 16 BARAON ARKADIUSZ M (4) 1987 M2 (1) POL ŁAZISKA GÓRNE 1:12:07,5 1:12:07,5 10:37,4 04:42
5 531 Żuchowski Daniel M (5) 1988 M2 (2) POL MUAY RUNNING TEAM Kraków 1:12:53,5 1:12:53,5 11:23,4 04:45
6 46 Buczek Paweł M (6) 1992 M1 (3) POL Lake Runners Tychy 1:13:08,9 1:13:08,9 11:38,8 04:46
7 38 Boniec Radosław M (7) 1991 M1 (4) POL Żary 1:14:03,3 1:14:03,3 12:33,2 04:50
8 8 Kantor Martyna K (1) 1989 K2 (1) POL Buff Team Poland Kraków 1:15:28,8 1:15:28,8 13:58,7 04:56
9 84 Dejas Tomasz M (8) 1979 M3 (2) POL Racioki Myslowice 1:15:30,5 1:15:50,9 14:00,4 04:56
10 5 Czok Maria K (2) 1984 K2 (2) POL Alpin Sport Hoka One One Team Strzelce Opolskie 1:16:10,0 1:16:10,0 14:39,9 04:58
11 112 Flisiński Łukasz M (9) 1981 M2 (3) POL 1981 Sosnowiec 1:16:18,2 1:16:18,2 14:48,1 04:59
12 100 Dybczyński Tomasz M (10) 1980 M2 (4) MGB-M (1) POL UKS Brenna Gorki Górki Wielkie 1:16:23,5 1:16:24,6 14:53,4 04:59
13 532 Białobrzycki Dominik M (11) 1995 M1 (5) POL UKS Brenna-Górki Bielsko-Biała 1:16:29,7 1:16:29,7 14:59,6 04:59
14 234 Frącz Tomasz M (12) 1984 M2 (5) POL Inee Industry Team Bielsko-Biała 1:16:44,7 1:16:44,7 15:14,6 05:00
15 445 Szatanik Zbigniew M (13) 1968 M4 (1) POL Ujsoły 1:17:50,7 1:17:50,7 16:20,6 05:05
16 481 Trznadel Maciej M (14) 1972 M3 (3) POL KS Kandahar / SPLA Tychy Bytom 1:17:59,5 1:17:59,5 16:29,4 05:05
17 478 TOKAREWICZ DAMIAN M (15) 1982 M2 (6) POL Zebry Zebrzydowice 1:18:07,7 1:18:10,1 16:37,6 05:06
18 113 Franek Marcin M (16) 1977 M3 (4) POL AMDG Cieszyn 1:18:15,3 1:18:17,3 16:45,2 05:06
19 486 Urban Mirosław M (17) 1985 M2 (7) POL ITMBW Kraków Kraków 1:19:19,7 1:19:19,7 17:49,6 05:11
20 422 Sokołowski Marek M (18) 1969 M4 (2) POL Alpin Sport HOKA One One Team Mysłowice-Wesoła 1:19:24,2 1:19:24,2 17:54,1 05:11
21 491 Walczyński Mariusz M (19) 1981 M2 (8) POL Niewybiegani Żory 1:19:34,2 1:19:34,2 18:04,1 05:12
22 13 Mendrek Błażej M (20) 1976 M3 (5) MGB-M (2) POL UKS Brenna-Górki Brenna 1:19:42,0 1:19:42,0 18:11,9 05:12
23 274 MAGIERA JANUSZ M (21) 1963 M4 (3) POL FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI WODZISŁAW ŚLĄSKI 1:19:32,8 1:19:50,7 18:02,7 05:11
24 219 Kościelnik Krzysztof M (22) 1982 M2 (9) POL Team Papry Tychy 1:19:51,5 1:19:51,9 18:21,4 05:13
25 62 Sikora Mieczysław M (23) 1982 M2 (10) POL Ustroń 1:19:52,8 1:19:52,8 18:22,7 05:13
26 246 Kurek Jacek M (24) 1972 M3 (6) POL Świetlikowo Tychy 1:20:01,5 1:20:01,5 18:31,4 05:13
27 341 Paliwoda Grzegorz M (25) 1985 M2 (11) POL Zabrze 1:20:17,6 1:20:17,6 18:47,5 05:14
28 20 Besztocha Marcin M (26) 1985 M2 (12) POL Lędziny 1:20:21,4 1:20:22,7 18:51,3 05:15
29 521 Zawadzki Karol M (27) 1992 M1 (6) POL Radlinioki w biegu Radlin 1:20:47,1 1:20:54,1 19:17,0 05:16
30 524 Ząbczyński Dominik M (28) 1971 M3 (7) POL Alpin Sport HOKA One One Team Jastrzębie-Zdrój 1:21:21,9 1:21:21,9 19:51,8 05:19
31 419 Skworc Grzegorz M (29) 1987 M2 (13) POL Cojabiegne Siemianowice Śląskie 1:21:28,4 1:21:28,4 19:58,3 05:19
32 254 Laskowski Tomasz M (30) 1979 M3 (8) POL AKMB Pędziwiatr Gliwice Gliwice 1:21:41,4 1:21:51,8 20:11,3 05:20
33 383 Raczek Robert M (31) 1990 M1 (7) POL Czechowice-Dziedzice 1:22:10,2 1:22:20,1 20:40,1 05:22
34 526 Zembroń Mariusz M (32) 1974 M3 (9) POL 1974 Iłownica 1:22:15,3 1:22:27,1 20:45,2 05:22
35 494 Wasztyl Tomasz M (33) 1969 M4 (4) POL Bielsko - Biała 1:22:22,1 1:22:39,5 20:52,0 05:23
36 7 Skalska Anna K (3) 1980 K2 (3) POL Carbon OCR Racing Team Bytom 1:22:44,0 1:22:44,0 21:13,9 05:24
37 26 Błaszczyk Dominik M (34) 1988 M2 (14) POL Co Ja Biegne - Team Kalety 1:23:05,7 1:23:05,9 21:35,6 05:25
38 6 Wilk Katarzyna K (4) 1985 K2 (4) POL 1:23:37,4 1:23:37,4 22:07,3 05:27
39 302 Milkowski Rafał M (35) 1980 M2 (15) POL OTK Rzeźnik Rybnik 1:23:44,9 1:23:44,9 22:14,8 05:28
40 303 Milota Maciej M (36) 1962 M4 (5) POL Bielsko-Biała 1:24:10,9 1:24:12,3 22:40,8 05:30
41 119 Gabryś Jacek M (37) 1984 M2 (16) POL Pruchna 1:25:08,7 1:25:12,2 23:38,6 05:33
42 248 Kuszka Michał M (38) 1981 M2 (17) POL KIA ETRANS STS Biegaton Mikołów Mikołów 1:25:11,5 1:25:12,6 23:41,4 05:34
43 99 DYBCZYŃSKA JADWIGA K (5) 1980 K2 (5) MGB-K (1) POL LKA POGÓRZE GÓRKI WIELKIE 1:25:17,9 1:25:20,3 23:47,8 05:34
44 460 SZPAK DAMIAN M (39) 1961 M4 (6) POL Team Papry Tychy 1:25:21,6 1:25:21,6 23:51,5 05:34
45 386 RAKSZAWA Krzysztof M (40) 1972 M3 (10) POL Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Raze Rybnik 1:25:31,2 1:25:33,1 24:01,1 05:35
46 72 Czerwiński Michał M (41) 1986 M2 (18) POL Decathlon Rybnik i Przyjaciele RYBNIK 1:25:42,1 1:25:42,1 24:12,0 05:36
47 173 Jacko Marek M (42) 1974 M3 (11) POL HRmax Żory Żory 1:25:50,4 1:25:54,1 24:20,3 05:36
48 242 Kucharski Damian M (43) 1986 M2 (19) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 1:26:14,6 1:26:14,6 24:44,5 05:38
49 455 Szeląg Sławomir M (44) 1979 M3 (12) POL Lisy Pustyni Klucze 1:26:15,4 1:26:18,5 24:45,3 05:38
50 69 Cyba Rafał M (45) 1996 M1 (8) POL Chorzów 1:26:17,0 1:26:31,1 24:46,9 05:38
51 145 Greń Radosław M (46) 2001 M1 (9) MGB-M (3) POL - Brenna 1:26:36,0 1:26:39,0 25:05,9 05:39
52 406 Sawicki Lucjan M (47) 1976 M3 (13) POL ZSME Żywiec Żywiec 1:26:38,3 1:26:39,0 25:08,2 05:39
53 209 Knapek Jan M (48) 1979 M3 (14) POL Eaton Running Team Radziechowy 1:26:43,6 1:26:56,6 25:13,5 05:40
54 355 Pieczonka Maciej M (49) 1991 M1 (10) POL 4 Korony CIESZYN 1:27:19,5 1:27:19,7 25:49,4 05:42
55 463 Szynawa Marcin M (50) 1979 M3 (15) POL Siemianowicie slakie 1:27:27,1 1:27:45,9 25:57,0 05:42
56 79 DAMEC ALEKSANDER M (51) 1971 M3 (16) POL OCHAJORUN & FRIENDS Rybnik 1:27:34,8 1:27:40,4 26:04,7 05:43
57 265 MACHULIK MAREK M (52) 1981 M2 (20) POL Decathlon Rybnik & Przyjaciele ORNONTOWICE 1:27:42,7 1:27:45,1 26:12,6 05:43
58 317 Nieroba Krzysztof M (53) 1976 M3 (17) POL Lone Runner Orzesze - Zgoń 1:27:45,1 1:27:45,4 26:15,0 05:44
59 34 Bojda Zdzisław M (54) 1976 M3 (18) POL Świry Stela Pierściec 1:27:47,8 1:28:03,7 26:17,7 05:44
60 379 PYTEL JANUSZ M (55) 1958 M5 (1) POL Truchtacz Mysłowice SOSNOWIEC 1:27:50,7 1:27:50,7 26:20,6 05:44
61 64 Cichy Krzysztof M (56) 1972 M3 (19) MGB-M (4) POL Opony Serafinowski Górki Wielkie 1:28:16,4 1:28:22,0 26:46,3 05:46
62 522 Zawadzki Dariusz M (57) 1970 M3 (20) POL Radlinioki w biegu Radlin 1:28:21,9 1:28:40,1 26:51,8 05:46
63 430 Stec Jakub M (58) 1989 M2 (21) POL Decathlon B-B/Ultra Beskid Sport Godziszka 1:28:33,0 1:28:35,8 27:02,9 05:47
64 515 Wójcik Zbigniew M (59) 1976 M3 (21) POL Tarnowskie Góry 1:28:48,9 1:28:48,9 27:18,8 05:48
65 194 KALAMUS Mirosław M (60) 1978 M3 (22) POL Ultra Beskid Sport Łodygowice 1:28:56,3 1:28:56,3 27:26,2 05:48
66 534 Płoskonka Piotr M (61) 1988 M2 (22) MGB-M (5) POL Brenna 1:29:21,6 1:29:23,0 27:51,5 05:50
67 338 Owerko Tomasz M (62) 1981 M2 (23) POL SNW KW Kraków Modlniczka 1:29:29,9 1:29:32,5 27:59,8 05:50
68 184 JĘDRZEJAK PIOTR M (63) 1973 M3 (23) POL Jastrzębie Zdrój 1:29:31,5 1:29:34,9 28:01,4 05:51
69 514 Woźniak Jacek M (64) 1977 M3 (24) POL Rybnik 1:29:54,3 1:30:05,0 28:24,2 05:52
70 331 Olborski Andrzej M (65) 1966 M4 (7) POL Jastrzębie-Zdrój 1:29:58,2 1:30:16,5 28:28,1 05:52
71 372 Przybylski Tomasz M (66) 1985 M2 (24) POL Witaszyce 1:29:59,6 1:30:22,2 28:29,5 05:52
72 533 Golba Andrzej M (67) 1983 M2 (25) MGB-M (6) POL UKS Brenna-Górki Brenna 1:30:01,0 1:30:01,0 28:30,9 05:53
73 476 Teister Wojciech M (68) 1986 M2 (26) POL T. G. Sokół Zakopane Tychy 1:30:31,0 1:30:34,1 29:00,9 05:54
74 203 Kędzior Jarek M (69) 1977 M3 (25) POL Rudnik 1:30:37,9 1:30:54,1 29:07,8 05:55
75 125 GAPIŃSKI ŁUKASZ M (70) 1987 M2 (27) POL Rybnik 1:30:54,4 1:30:55,8 29:24,3 05:56
76 399 Rzeźnicki Sławomir M (71) 1980 M2 (28) POL #KFD Brzeziny 1:31:23,6 1:31:29,1 29:53,5 05:58
77 149 Gruszka Grzegorz M (72) 1977 M3 (26) POL Endurance Team Siemianowice Śląskie 1:31:23,8 1:31:24,5 29:53,7 05:58
78 222 KOWAL Łukasz M (73) 1996 M1 (11) POL Fitness Express Rybnik Rybnik 1:31:30,8 1:31:40,5 30:00,7 05:58
79 127 Gaś Piotr M (74) 1989 M2 (29) POL KRT Skoczów 1:31:31,8 1:31:39,8 30:01,7 05:58
80 98 Dwornicki Tomasz M (75) 1973 M3 (27) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA Rybnik 1:31:35,3 1:31:40,5 30:05,2 05:59
81 408 Sękiewicz Janusz M (76) 1991 M1 (12) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 1:31:35,7 1:31:46,4 30:05,6 05:59
82 360 Piętko Dariusz M (77) 1970 M3 (28) POL ORANGE POLSKA Bielsko-biała 1:31:36,6 1:31:39,0 30:06,5 05:59
83 405 Sawicki Marek M (78) 1987 M2 (30) POL ELEKTROTIM RUNNING Lipowa 1:31:37,6 1:31:38,8 30:07,5 05:59
84 42 Brudny Mirosław M (79) 1971 M3 (29) POL Skoczów 1:31:43,1 1:32:00,1 30:13,0 05:59
85 454 Szczypka Krzysztof M (80) 1978 M3 (30) POL AMDG Cieszyn 1:31:43,7 1:31:46,6 30:13,6 05:59
86 366 Pisignas Mariusz M (81) 1978 M3 (31) POL Gliwice 1:31:45,7 1:32:03,2 30:15,6 05:59
87 216 Korzec Grzegorz M (82) 1992 M1 (13) POL 4Korony Cieszyn 1:31:52,5 1:31:52,5 30:22,4 06:00
88 385 Rajda Krzysztof M (83) 1990 M1 (14) POL KSG Wüstwillenroth Stara Wieś 1:32:00,6 1:32:09,6 30:30,5 06:00
89 530 Widziak Piotr M (84) 1974 M3 (32) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE Rybnik 1:32:06,9 1:32:35,7 30:36,8 06:01
90 332 Olbrich Artur M (85) 1985 M2 (31) POL ULC Sparkasse Langenlois Tworków 1:32:09,7 1:32:10,1 30:39,6 06:01
91 345 Paprocka Urszula K (6) 1990 K1 (1) POL Nowa Huta Team Kraków 1:32:11,3 1:32:17,8 30:41,2 06:01
92 164 Hławiczka Tomasz M (86) 1988 M2 (32) POL Leszna Górna 1:32:15,3 1:32:15,3 30:45,2 06:01
93 168 Idzikowski Adam M (87) 1990 M1 (15) POL Truchtacz Mysłowice Świętochłowice 1:32:17,0 1:32:20,7 30:46,9 06:01
94 492 Wandzel Adrian M (88) 1990 M1 (16) POL Żywiec 1:32:23,5 1:32:27,5 30:53,4 06:02
95 298 Miech Szymon M (89) 1981 M2 (33) POL Husaria Race Team Ustroń 1:32:35,8 1:32:37,2 31:05,7 06:03
96 296 michalczyk Wojciech M (90) 1967 M4 (8) POL Easyrun Racibórz Racibórz 1:32:39,9 1:32:42,3 31:09,8 06:03
97 472 Targosz Piotr M (91) 1977 M3 (33) POL Hardriver Team Twardorzeczka 1:32:50,3 1:33:02,1 31:20,2 06:04
98 152 Grzybek Antoni M (92) 1969 M4 (9) POL Pierściec 1:33:12,3 1:33:13,8 31:42,2 06:05
99 78 Dadok Janusz M (93) 1984 M2 (34) POL Bielsko-Biała 1:33:13,1 1:33:39,6 31:43,0 06:05
100 457 Szewczyk Damian M (94) 1976 M3 (34) POL Jejkowice 1:33:18,2 1:33:32,4 31:48,1 06:05
101 339 Pachura Kinga K (7) 1976 K3 (1) POL Mszana Dolna 1:33:33,3 1:33:33,3 32:03,2 06:06
102 289 MAZUREK ROMAN M (95) 1978 M3 (35) POL Spartanie Dzieciom Murów 1:33:41,3 1:33:41,3 32:11,2 06:07
103 45 Buchholtz Tomasz M (96) 1976 M3 (36) MGB-M (7) POL Górki Wielkie 1:33:45,4 1:33:47,7 32:15,3 06:07
104 350 Tajak Tomasz M (97) 1974 M3 (37) POL HRmax Żory Żory 1:33:48,6 1:33:57,6 32:18,5 06:07
105 200 Kawulok Arkadiusz M (98) 1986 M2 (35) POL ustron 1:34:19,7 1:34:22,1 32:49,6 06:09
106 247 Kusy Rafał M (99) 1975 M3 (38) POL Olza Cieszyn Międzyświeć 1:34:23,3 1:34:26,3 32:53,2 06:10
107 135 Głód Rafał M (100) 1986 M2 (36) POL Biegam bo lubię Międzyrzecze Górne 1:34:24,1 1:34:31,2 32:54,0 06:10
108 377 Puchałka Waldemar M (101) 1984 M2 (37) POL ultrabeskidsport Bielsko-Biała 1:34:24,8 1:34:24,8 32:54,7 06:10
109 470 Świder Zbyszek M (102) 1975 M3 (39) POL Biegam po 40-tce Skoczów 1:34:25,3 1:34:40,4 32:55,2 06:10
110 434 Stępień Wojciech M (103) 1975 M3 (40) POL Gliwice 1:34:26,0 1:34:49,7 32:55,9 06:10
111 328 Ociepka Daniel M (104) 1981 M2 (38) POL Sosnowiec 1:34:26,8 1:34:49,3 32:56,7 06:10
112 118 Gabrych Arkadiusz M (105) 1984 M2 (39) POL Jaworze 1:34:41,5 1:34:59,5 33:11,4 06:11
113 122 Galas Grzegorz M (106) 1978 M3 (41) POL SCI Górscy Entuzjaści Chybie 1:34:50,1 1:34:56,7 33:20,0 06:11
114 313 Mynarski Sylwester M (107) 1972 M3 (42) POL Daleko jeszcze? Bielsko-Biała 1:34:50,7 1:35:17,1 33:20,6 06:11
115 36 Bok Rafał M (108) 1980 M2 (40) POL Zabrze 1:35:06,6 1:35:10,9 33:36,5 06:12
116 73 Czupryński Krzysztof M (109) 1980 M2 (41) POL NIEDOSZŁY MISZCZ Pogórze 1:35:19,0 1:35:36,4 33:48,9 06:13
117 182 Jezusek Piotr M (110) 1980 M2 (42) POL Co Ja Biegne Gliwice 1:35:22,3 1:35:48,2 33:52,2 06:14
118 181 Jelonek Krzysztof M (111) 1983 M2 (43) POL Bielsko - Biala 1:35:30,0 1:35:33,5 33:59,9 06:14
119 351 Pichner Jacek M (112) 1975 M3 (43) POL Oświęcim 1:35:32,5 1:35:43,6 34:02,4 06:14
120 347 Pastwa Grzegorz M (113) 1971 M3 (44) POL Ultra Beskid Sport Jasienica 1:35:33,1 1:35:38,5 34:03,0 06:14
121 21 Beśka Sławomir M (114) 1970 M3 (45) POL OchajoRun & Friends Rybnik 1:35:38,2 1:35:50,9 34:08,1 06:15
122 402 SANKALA WIESŁAW M (115) 1978 M3 (46) POL PSZÓW 1:35:44,6 1:35:44,6 34:14,5 06:15
123 31 Bodzioch Grzegorz M (116) 1973 M3 (47) POL Gorlicka Grupa Biegowa Gorlice 1:35:50,9 1:35:50,9 34:20,8 06:15
124 166 Horowski Tomasz M (117) 1972 M3 (48) POL RUNHOGS Tychy Tychy 1:35:54,3 1:36:24,9 34:24,2 06:16
125 409 Siąkała Krystian M (118) 1982 M2 (44) MGB-M (8) POL Wiktoria Franek górki wielkie 1:36:03,4 1:37:25,6 34:33,3 06:16
126 136 Golonka Marek M (119) 1970 M3 (49) POL Mysłowice 1:36:06,0 1:36:08,4 34:35,9 06:16
127 480 Truszewski Grzegorz M (120) 1983 M2 (45) MGB-M (9) POL Grzegorz Truszewski Brenna 1:36:06,7 1:36:19,5 34:36,6 06:16
128 520 Olesiak Grzegorz M (121) 1975 M3 (50) POL Los Pantalones Rojos Kraków 1:36:13,6 1:36:49,4 34:43,5 06:17
129 412 Siewko Piotr M (122) 1968 M4 (10) POL SZWAGRY TEAM Dębowiec 1:36:15,7 1:36:21,9 34:45,6 06:17
130 335 ORŁOWSKI ŁUKASZ M (123) 1977 M3 (51) POL Gołcza Team Gołcza 1:36:17,0 1:36:54,1 34:46,9 06:17
131 250 Kuźnik Sylwester M (124) 1982 M2 (46) POL Polmotors Czechowice-Dziedzice 1:36:17,3 1:36:23,5 34:47,2 06:17
132 240 Kubkowski Mateusz M (125) 1990 M1 (17) POL Tarnowskie Gory 1:36:27,3 1:36:48,7 34:57,2 06:18
133 138 Gorzawski Andrzej M (126) 1988 M2 (47) POL SPARTANIE DZIECIOM Rybnik 1:36:28,7 1:36:50,8 34:58,6 06:18
134 316 NAWROCKI Szymon M (127) 1974 M3 (52) POL Mikołów 1:36:29,8 1:37:03,7 34:59,7 06:18
135 189 Juzof Arkadiusz M (128) 1972 M3 (53) POL Fantastic Team Pogwizdów 1:36:38,3 1:36:50,3 35:08,2 06:18
136 371 Pronobis Marek M (129) 1979 M3 (54) POL BWM Team Bystra 1:36:43,8 1:37:21,2 35:13,7 06:19
137 178 jasiulek kornelia K (8) 1982 K2 (6) POL hiwork artur jasiulek skoczów 1:36:47,3 1:36:59,2 35:17,2 06:19
138 132 Gierlotka Maciej M (130) 1976 M3 (55) POL BIEGAM DLA ZDROWIA Katowice 1:36:55,3 1:37:00,2 35:25,2 06:20
139 320 Niewiadomski Artur M (131) 1977 M3 (56) POL ET TRI TEAM Radzionków 1:37:28,4 1:37:32,9 35:58,3 06:22
140 453 Szczypka Piotr M (132) 1989 M2 (48) POL Biegiem przez Chybie Chybie 1:37:28,8 1:37:28,8 35:58,7 06:22
141 458 Szolc Sebastian M (133) 1976 M3 (57) POL Gliwice 1:37:41,7 1:37:52,9 36:11,6 06:23
142 238 Krzempek Ireneusz M (134) 1973 M3 (58) MGB-M (10) POL Uks Brenna-Górki Brenna 1:37:45,7 1:37:48,5 36:15,6 06:23
143 83 Dąbrowski Marek M (135) 1980 M2 (49) POL Pierściec 1:38:12,6 1:38:18,0 36:42,5 06:25
144 502 Wilk Bogdan M (136) 1967 M4 (11) POL Wilki Bielsko-biała 1:38:23,0 1:38:43,1 36:52,9 06:25
145 201 Kawulok Adrian M (137) 1983 M2 (50) POL Wilamowice 1:38:45,9 1:38:49,2 37:15,8 06:27
146 160 Heller Mikołaj M (138) 1989 M2 (51) MGB-M (11) POL Heller Team Brenna 1:39:01,2 1:39:10,6 37:31,1 06:28
147 475 TATAREK-KONIK AGNIESZKA K (9) 1991 K1 (2) POL Czeladz 1:39:04,7 1:39:21,6 37:34,6 06:28
148 17 Bartula Jan M (139) 1980 M2 (52) POL parkrun Chrzanów Libiąż 1:39:08,2 1:39:16,7 37:38,1 06:28
149 186 JONKISZ DOROTA K (10) 1966 K4 (1) POL Rytm Czechowice Dziedzice 1:39:09,4 1:39:20,1 37:39,3 06:28
150 197 Karawacki Grzegorz M (140) 1989 M2 (53) POL Kęty 1:39:14,7 1:39:29,0 37:44,6 06:29
151 276 Malewski Robert M (141) 1972 M3 (59) POL Orły z Knurowa Knurów 1:39:16,1 1:39:30,8 37:46,0 06:29
152 65 Ciemborowicz Karol M (142) 1983 M2 (54) POL #KFD Katowice 1:39:24,8 1:40:06,7 37:54,7 06:29
153 167 Idzikowska Angelika K (11) 1991 K1 (3) POL Truchtacz Mysłowice Świętochłowice 1:39:39,9 1:39:46,0 38:09,8 06:30
154 456 Szendzielorz Adrian M (143) 1976 M3 (60) POL BBL Racibórz Racibórz 1:39:42,9 1:39:55,6 38:12,8 06:31
155 321 Nowak Mateusz M (144) 1990 M1 (18) MGB-M (12) POL Górki Wielkie 1:39:46,1 1:40:07,4 38:16,0 06:31
156 427 Stanisz Marcin M (145) 1983 M2 (55) POL Night Runners Pyskowice Pyskowice 1:39:52,9 1:40:13,3 38:22,8 06:31
157 137 Gołkowski Radosław M (146) 1984 M2 (56) POL Zawiercie 1:39:56,1 1:40:07,3 38:26,0 06:31
158 30 Bodnar Anna K (12) 1982 K2 (7) POL Endure Team/Superdog Team Cieszyn 1:40:05,0 1:40:09,5 38:34,9 06:32
159 411 Sieradzki Dariusz M (147) 1984 M2 (57) POL Biegaj z Trenerami Gliwice 1:40:05,2 1:40:11,2 38:35,1 06:32
160 394 Rybczyński Jarosław M (148) 1972 M3 (61) POL Dzikie Życie Run Team Siemianowice Śląskie 1:40:09,1 1:40:35,2 38:39,0 06:32
161 477 Tkocz Witek M (149) 1974 M3 (62) POL Mikołów 1:40:17,6 1:40:41,3 38:47,5 06:33
162 288 Mazur Łukasz M (150) 1992 M1 (19) POL Eko-okna runners Gliwice 1:40:18,8 1:40:40,7 38:48,7 06:33
163 41 Broda Łukasz M (151) 1982 M2 (58) MGB-M (13) POL Zebrzydka Team Górki Wielkie 1:40:20,0 1:40:27,0 38:49,9 06:33
164 311 Muszyński Piotr M (152) 1974 M3 (63) POL TEAM PAPRY Bieruń 1:40:20,4 1:40:20,4 38:50,3 06:33
165 90 Dobosz Andrzej M (153) 1996 M1 (20) POL Luxtorpeda Czerwionka Czerwionka-Leszczyny 1:40:32,5 1:40:33,0 39:02,4 06:34
166 459 Szota Magdalena K (13) 1977 K3 (2) POL Mikołów 1:40:47,5 1:41:20,6 39:17,4 06:35
167 105 Dziubany Sebastian M (154) 1982 M2 (59) POL DeathByRun Katowice 1:40:50,7 1:40:51,1 39:20,6 06:35
168 443 SYMULA PIOTR M (155) 1968 M4 (12) POL SAN ESCOBAR BIELSKO-BIALA 1:40:55,6 1:41:20,8 39:25,5 06:35
169 396 Rypuła Jacek M (156) 1983 M2 (60) POL Bojszowy 1:40:58,4 1:40:58,4 39:28,3 06:35
170 273 Maga Przemysław M (157) 1977 M3 (64) POL Jasienica 1:41:02,5 1:41:24,3 39:32,4 06:36
171 314 Myszor Mariusz M (158) 1969 M4 (13) POL Hrmax Żory 1:41:04,2 1:41:04,2 39:34,1 06:36
172 199 Kasolik Radosław M (159) 1984 M2 (61) POL RunKasolRun Kęty 1:41:04,3 1:41:19,4 39:34,2 06:36
173 235 Krwawnik Maciej M (160) 1981 M2 (62) POL Cieszyn 1:41:14,4 1:41:16,7 39:44,3 06:37
174 286 Matuszek Marek M (161) 1982 M2 (63) POL Skoczów 1:41:15,4 1:41:25,4 39:45,3 06:37
175 465 Śliwka Arkadiusz M (162) 1978 M3 (65) POL OLZA CIESZYN Leszna-Górna 1:41:19,6 1:41:19,6 39:49,5 06:37
176 279 Małkowski Bogdan M (163) 1968 M4 (14) POL Spartanie Dzieciom Murów 1:41:27,9 1:41:27,9 39:57,8 06:37
177 214 Konior Marek M (164) 1991 M1 (21) MGB-M (14) POL Husaria Race Team Brenna 1:41:36,1 1:41:37,5 40:06,0 06:38
178 326 NOWAKOWSKI Adam M (165) 1976 M3 (66) POL Tychy 1:41:46,1 1:41:53,5 40:16,0 06:39
179 471 Święs Wojciech M (166) 1986 M2 (64) POL Olza Cieszyn Cieszyn 1:41:53,7 1:41:56,1 40:23,6 06:39
180 243 KULIK wojciech M (167) 1979 M3 (67) POL swietochlowice 1:41:59,2 1:42:26,4 40:29,1 06:39
181 47 Bućko Marcin M (168) 1978 M3 (68) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 1:42:04,0 1:42:04,0 40:33,9 06:40
182 220 Kościelny Łukasz M (169) 1974 M3 (69) POL Forma Wodzisław Ślaski Gorzyce 1:42:11,8 1:42:23,9 40:41,7 06:40
183 319 Niesler Michał M (170) 1987 M2 (65) POL Night Runner Gliwice Gliwice 1:42:11,9 1:42:33,1 40:41,8 06:40
184 107 Faj Sylwia K (14) 1977 K3 (3) POL Katowice 1:42:20,0 1:42:47,4 40:49,9 06:41
185 208 Knap Jarosław M (171) 1975 M3 (70) POL Będzin 1:42:21,9 1:42:46,0 40:51,8 06:41
186 239 Kubicius Piotr M (172) 1980 M2 (66) POL Olza Cieszyn Kaczyce 1:42:28,9 1:42:37,0 40:58,8 06:41
187 513 WOŹNIAK PRZEMYSŁAW M (173) 1983 M2 (67) POL JASTRZĘBIE ZDRÓJ 1:42:39,0 1:42:39,0 41:08,9 06:42
188 89 Dobber Paweł M (174) 1977 M3 (71) POL Kędzierzyn-Koźle 1:42:39,4 1:42:55,9 41:09,3 06:42
189 207 Kłosok Adam M (175) 1977 M3 (72) POL Inżynieria Biegania Team Marklowice 1:42:43,5 1:43:06,9 41:13,4 06:42
190 206 Klag Marian M (176) 1959 M5 (2) POL TOP 33 Rybarzowice 1:42:44,4 1:43:19,1 41:14,3 06:42
191 285 Matuła Natalia K (15) 1999 K1 (4) POL TrainingbyPP Oświęcim 1:42:47,3 1:42:49,0 41:17,2 06:43
192 161 Herliczka Tomasz M (177) 1975 M3 (73) POL AML-FLY TEAM Gliwice 1:42:56,8 1:43:04,2 41:26,7 06:43
193 414 Sikora Anna K (16) 1976 K3 (4) POL Fantastic Team Ustroń 1:42:58,4 1:42:59,1 41:28,3 06:43
194 384 Radomski Grzegorz M (178) 1979 M3 (74) POL Mikołów 1:43:04,0 1:43:07,1 41:33,9 06:44
195 400 Sadowski Tomasz M (179) 1977 M3 (75) POL W Pogoni Za Duchem Sosnowiec 1:43:05,1 1:43:12,9 41:35,0 06:44
196 44 BUCHAŁA ANDRZEJ M (180) 1968 M4 (15) POL Świerczyniec Running LĘDZINY 1:43:08,3 1:43:40,5 41:38,2 06:44
197 61 Chołuj Jarosław M (181) 1975 M3 (76) POL Rozbiegany Koszalin Koszalin 1:43:11,1 1:43:44,3 41:41,0 06:44
198 256 Lipiński Daniel M (182) 1981 M2 (68) POL Biegiem Przez Góry 1:43:12,1 1:43:12,1 41:42,0 06:44
199 260 Luber Damian M (183) 1988 M2 (69) POL Goleszów 1:43:16,0 1:43:43,9 41:45,9 06:44
200 330 Ogierman Grzegorz M (184) 1978 M3 (77) POL OLZA CIESZYN Cieszyn 1:43:22,9 1:43:35,5 41:52,8 06:45
201 305 Mocek Paweł M (185) 1975 M3 (78) POL Eko-Okna Runners Pszów 1:43:26,3 1:43:50,9 41:56,2 06:45
202 159 HELLER SZYMON M (186) 1982 M2 (70) MGB-M (15) POL BRENNA 1:43:27,1 1:43:29,1 41:57,0 06:45
203 87 Dendra Marcin M (187) 1969 M4 (16) POL CF Kuźnia Damiana Chorzów 1:43:44,7 1:43:52,1 42:14,6 06:46
204 10 Greń Zygmunt M (188) 1955 M5 (3) MGB-M (16) POL UKS Brenna-Górki Brenna 1:43:46,3 1:43:50,2 42:16,2 06:46
205 353 Piech Janusz M (189) 1964 M4 (17) POL Jaworze Biega Jaworze 1:43:47,0 1:43:56,1 42:16,9 06:46
206 158 HELLER KARINA K (17) 1978 K3 (5) POL RUDA SZALONA SKOCZÓW 1:43:55,5 1:44:24,5 42:25,4 06:47
207 393 Rusin Anna K (18) 1981 K2 (8) POL Kęckie Harpagany Porąbka 1:43:57,5 1:44:11,1 42:27,4 06:47
208 33 BOHM JACEK M (190) 1963 M4 (18) POL MIKOŁÓW 1:44:05,6 1:44:23,7 42:35,5 06:48
209 230 Kożdoń Przemysław M (191) 1990 M1 (22) POL Kisielów 1:44:11,8 1:44:11,8 42:41,7 06:48
210 146 Greszta Grzegorz M (192) 1984 M2 (71) POL Jah rastafaray Gliwice 1:44:14,9 1:44:22,2 42:44,8 06:48
211 280 Maniszewska Dorota K (19) 1976 K3 (6) POL Olza Cieszyn Cieszyn 1:44:20,8 1:44:27,9 42:50,7 06:49
212 210 Kokoszka Tomasz M (193) 1980 M2 (72) POL Katowice 1:44:28,7 1:44:53,7 42:58,6 06:49
213 334 Ołubek Robert M (194) 1975 M3 (79) POL HRmax Żory Żory 1:44:40,2 1:44:57,6 43:10,1 06:50
214 185 Jojko Krzysztof M (195) 1986 M2 (73) POL Świętochłowice 1:44:52,2 1:45:23,3 43:22,1 06:51
215 389 Renkiel Tomasz M (196) 1975 M3 (80) POL Compañeros Asfalt Team Gliwice 1:44:58,9 1:45:26,4 43:28,8 06:51
216 259 Lorek Dariusz M (197) 1973 M3 (81) POL Jasienica 1:45:20,9 1:45:28,1 43:50,8 06:53
217 175 Łoboda Marcin M (198) 1980 M2 (74) POL Świry Stela Chybie 1:45:22,2 1:45:39,5 43:52,1 06:53
218 482 Trzopek Marcin M (199) 1992 M1 (23) POL Iron Team Ujsoły Ujsoły 1:45:26,7 1:45:27,0 43:56,6 06:53
219 76 Dadaś Janusz M (200) 1973 M3 (82) POL Night Runners Gliwice Gliwice 1:45:34,8 1:45:39,9 44:04,7 06:54
220 75 Czyż Stanisław M (201) 1985 M2 (75) POL Wisła 1:45:38,6 1:45:40,2 44:08,5 06:54
221 506 Wiśniewski Tomasz M (202) 1980 M2 (76) POL SBD Energetyk Rybnik Jastrzębie Zdrój 1:45:51,3 1:46:10,7 44:21,2 06:55
222 202 Kąś Iwona K (20) 1980 K2 (9) POL Kraków 1:45:56,9 1:46:03,2 44:26,8 06:55
223 223 Kowalska Kinga K (21) 1975 K3 (7) POL Olza Cieszyn Pogwizdów 1:46:03,7 1:46:07,0 44:33,6 06:55
224 224 Kowalski Janusz M (203) 1975 M3 (83) POL Olza Cieszyn Pogwizdów 1:46:04,2 1:46:08,9 44:34,1 06:55
225 257 Litwinczuk Gabriel M (204) 1979 M3 (84) POL OLKUSZBIEGA.PL Klucze 1:46:04,9 1:46:18,6 44:34,8 06:56
226 91 Dobrzyński Arkadiusz M (205) 1974 M3 (85) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 1:46:18,8 1:46:47,6 44:48,7 06:56
227 337 Oszczęda Bartosz M (206) 1996 M1 (24) POL Czerwionka-Leszczyny 1:46:25,3 1:46:35,9 44:55,2 06:57
228 111 Flaga Iwona K (22) 1977 K3 (8) POL Los Pantalones Rojos Kraków 1:46:26,9 1:47:04,4 44:56,8 06:57
229 150 Grzyb Kazimierz M (207) 1972 M3 (86) POL Los Pantalones Rojos Kraków 1:46:27,2 1:47:03,3 44:57,1 06:57
230 59 Chęciński Krzysztof M (208) 1984 M2 (77) POL Łodygowice 1:46:32,0 1:47:02,7 45:01,9 06:57
231 438 Suchoszek Sylwia K (23) 1991 K1 (5) POL Będzin 1:46:34,8 1:47:09,9 45:04,7 06:57
232 120 Gadaj Grzegorz M (209) 1986 M2 (78) POL Radlinioki w biegu/Ślask kolasko Radlin 1:46:49,5 1:47:20,9 45:19,4 06:58
233 348 Patro Bartłomiej M (210) 1987 M2 (79) POL Bielsko-Biała 1:46:51,1 1:47:14,5 45:21,0 06:59
234 479 Tomasiczek Ryszard M (211) 1978 M3 (87) POL Stara Wieś 1:46:55,7 1:47:29,8 45:25,6 06:59
235 346 Paruch Bogusław M (212) 1975 M3 (88) POL Morsy Skoczów Pogórze 1:47:01,4 1:47:22,3 45:31,3 06:59
236 308 Mrózek Tomasz M (213) 1978 M3 (89) POL Gliwice 1:47:13,3 1:47:42,4 45:43,2 07:00
237 229 Skudlik Adam M (214) 1976 M3 (90) POL Ruda Śląska 1:47:13,6 1:48:03,4 45:43,5 07:00
238 126 Garbowska Monika K (24) 1979 K3 (9) POL Gliwice 1:47:25,6 1:47:53,1 45:55,5 07:01
239 391 Rozmus-Orczyk Anna K (25) 1961 K4 (2) POL Kozy biegają, a nie skaczą! Kozy 1:47:32,3 1:47:36,9 46:02,2 07:01
240 106 Dziurzyński Adrian M (215) 1988 M2 (80) POL Bukowno 1:47:33,7 1:47:33,7 46:03,6 07:01
241 171 Jabłoński Łukasz M (216) 1990 M1 (25) POL FIS-SST Team / UNISONO Tychy 1:47:38,2 1:48:04,6 46:08,1 07:02
242 361 Pindel Piotr M (217) 1990 M1 (26) POL Łowcy pierożków Bielsko-Biała 1:47:41,1 1:47:41,1 46:11,0 07:02
243 67 Cieślar Kasia K (26) 1984 K2 (10) POL Ustroń 1:47:44,3 1:48:03,6 46:14,2 07:02
244 536 Janik Ireneusz M (218) 1973 M3 (91) POL Suszec 1:47:45,5 1:48:20,1 46:15,4 07:02
245 27 Błaszczyk Marek M (219) 1976 M3 (92) POL Opel Active Team Ruda Śląska 1:47:57,0 1:48:10,6 46:26,9 07:03
246 124 Gańczak Waldemar M (220) 1978 M3 (93) POL Silesia Runers Club Świętochłowice 1:47:59,9 1:48:02,1 46:29,8 07:03
247 325 Nowakowski Zenon M (221) 1959 M5 (4) POL Zabrze 1:48:01,0 1:48:07,0 46:30,9 07:03
248 22 Bezwiński Piotrek M (222) 1980 M2 (81) POL koko dżambo i do przodu! Pszczyna 1:48:02,4 1:48:17,7 46:32,3 07:03
249 102 Dziedziniewicz Waldemar M (223) 1974 M3 (94) POL ITMBW-KRAKÓW Kraków 1:48:07,8 1:48:32,1 46:37,7 07:04
250 529 Żelazny Agnieszka K (27) 1972 K3 (10) POL Gorlicka Grupa Biegows Gorlice 1:48:19,0 1:48:28,4 46:48,9 07:04
251 24 Biestek Barbara K (28) 1977 K3 (11) POL Biesy Tychy 1:48:20,9 1:48:58,5 46:50,8 07:04
252 416 Siwek Piotr M (224) 1978 M3 (95) POL Katowice 1:48:22,8 1:48:56,4 46:52,7 07:05
253 196 Kaptur Wojciech M (225) 1947 M6 (1) POL KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski Wodzisław Śląski 1:48:23,1 1:48:42,5 46:53,0 07:05
254 448 Szczotka Arkadiusz M (226) 1974 M3 (96) MGB-M (17) POL Górki Wielkie Górki Wielkie 1:48:29,3 1:48:35,7 46:59,2 07:05
255 358 PIETRYSIAK Stefan M (227) 1960 M4 (19) POL BWM Polska zabrze 1:48:31,3 1:48:38,6 47:01,2 07:05
256 449 Szczotka Dorota K (29) 1978 K3 (12) MGB-K (2) POL Górki Wielkie 1:48:32,1 1:48:36,9 47:02,0 07:05
257 50 Burda Marek M (228) 1962 M4 (20) MGB-M (18) POL 1962 Brenna 1:48:43,9 1:48:45,9 47:13,8 07:06
258 148 Gruszka Tomasz M (229) 1973 M3 (97) POL Suszec 1:48:46,9 1:49:22,4 47:16,8 07:06
259 439 Sułkowski Aleksander M (230) 1979 M3 (98) POL Wujek Biega Katowice 1:49:00,2 1:49:22,0 47:30,1 07:07
260 70 Cyba Piotr M (231) 1965 M4 (21) POL Chorzów 1:49:01,1 1:49:14,3 47:31,0 07:07
261 426 Staniek Sławomir M (232) 1980 M2 (82) POL Black Sheep Team Rybnik 1:49:04,9 1:49:23,2 47:34,8 07:07
262 155 Hankus Przemek M (233) 1992 M1 (27) POL Czernichów 1:49:17,8 1:49:57,0 47:47,7 07:08
263 153 Guga Paweł M (234) 1988 M2 (83) POL Tychy 1:49:25,3 1:49:27,7 47:55,2 07:09
264 359 Pietrzyk Mariusz M (235) 1974 M3 (99) MGB-M (19) POL Brenna 1:49:30,9 1:49:33,3 48:00,8 07:09
265 517 Wysłuch Tomasz M (236) 1970 M3 (100) POL KOKSIK Team Skoczów 1:49:32,1 1:49:48,4 48:02,0 07:09
266 421 Sobel Łukasz M (237) 1982 M2 (84) POL B&B Team Ujazd 1:49:44,5 1:50:08,3 48:14,4 07:10
267 365 PISAREK RADOSŁAW M (238) 1996 M1 (28) PRT Wkurw_team Pawłowice 1:49:53,2 1:49:53,2 48:23,1 07:10
268 32 BOGUCKI MICHAŁ M (239) 1977 M3 (101) POL PSZCZYNA 1:49:55,4 1:50:00,6 48:25,3 07:11
269 413 Sikora Magdalena K (30) 1983 K2 (11) POL Cieszyn 1:50:01,2 1:50:01,2 48:31,1 07:11
270 40 Borsuk Mirosław M (240) 1972 M3 (102) POL Orły z Knurowa Knurów 1:50:18,7 1:50:25,0 48:48,6 07:12
271 329 Ocylok Adam M (241) 1972 M3 (103) POL Chrono Service Oświęcim 1:50:24,8 1:50:58,7 48:54,7 07:12
272 133 Gierula Artur M (242) 1986 M2 (85) POL Dzięgielów 1:50:25,0 1:50:40,0 48:54,9 07:13
273 378 Puchałka Michał M (243) 1989 M2 (86) POL Bielsko-Biała 1:50:47,6 1:50:47,6 49:17,5 07:14
274 441 Švach Janusz M (244) 1976 M3 (104) POL Browar domowy Garaż Katowice 1:50:50,2 1:50:55,0 49:20,1 07:14
275 156 Hejna Artur M (245) 1970 M3 (105) POL Radlinioki w biegu Radlin 1:50:59,9 1:51:24,8 49:29,8 07:15
276 537 Kwasek Kazimierz M (246) 1978 M3 (106) POL Bibice 1:51:03,3 1:51:37,3 49:33,2 07:15
277 496 Wawrzeczko Tomasz M (247) 1980 M2 (87) POL Wilkowice 1:51:06,2 1:51:21,8 49:36,1 07:15
278 108 Fieroch Karol M (248) 1988 M2 (88) POL Turza Śląska 1:51:14,8 1:51:30,3 49:44,7 07:16
279 447 SZCZĘSNA EDYTA K (31) 1987 K2 (12) POL RYTM Czechowice-Dziedzice CZECHOWICE - DZIEDZICE 1:51:18,9 1:51:21,5 49:48,8 07:16
280 370 Prochaska Bartosz M (249) 1978 M3 (107) POL Zmarzły jej uda bo biegała w mrozie Cieszyn 1:51:22,3 1:51:42,5 49:52,2 07:16
281 82 DAWIEC MICHAŁ M (250) 1980 M2 (89) POL 1 Zabrze 1:51:33,8 1:51:47,9 50:03,7 07:17
282 195 Kałuża Basia K (32) 1980 K2 (13) POL Szybkie Żółwie Bielsko-Biała 1:51:34,7 1:51:40,7 50:04,6 07:17
283 407 Semik Grzegorz M (251) 1988 M2 (90) GBR Hull 1:51:38,2 1:51:57,2 50:08,1 07:17
284 461 Szperka Leszek M (252) 1978 M3 (108) POL SIGIT POLAND Skoczów 1:51:38,7 1:51:38,7 50:08,6 07:17
285 368 Plok Krzysztof M (253) 1968 M4 (22) POL Team Plok Polkowice 1:51:41,7 1:52:05,4 50:11,6 07:18
286 304 Miodek Grzegorz M (254) 1976 M3 (109) DEU München 1:51:42,2 1:52:00,0 50:12,1 07:18
287 508 Wlazło Marcin M (255) 1977 M3 (110) POL Grupa pościgowa Sosnowiec 1:51:43,8 1:51:48,2 50:13,7 07:18
288 15 Bandzerewicz Dawid M (256) 1994 M1 (29) POL Śpię na nockach Bestwina 1:51:44,7 1:52:24,2 50:14,6 07:18
289 488 Wach Paweł M (257) 1973 M3 (111) POL Budowlani Kielce Kielce 1:52:00,5 1:52:08,4 50:30,4 07:19
290 505 WISEŁKA ZBIGNIEW M (258) 1974 M3 (112) POL OLZA Cieszyn Dębowiec 1:52:06,3 1:52:26,7 50:36,2 07:19
291 464 Śliwiński Marcin M (259) 1983 M2 (91) POL The beściaki LIPOWA 1:52:18,4 1:52:43,3 50:48,3 07:20
292 25 Bieszczad Patrycja K (33) 1981 K2 (14) POL Jaworze 1:52:22,1 1:52:36,5 50:52,0 07:20
293 340 Pala Jerzy M (260) 1959 M5 (5) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 1:52:28,1 1:52:55,7 50:58,0 07:21
294 35 Bojda Brygida K (34) 1976 K3 (13) POL Świrystela Pierściec 1:52:28,6 1:52:55,3 50:58,5 07:21
295 504 Winstone Natalie K (35) 1985 K2 (15) GBR Pilton 1:52:31,1 1:52:57,3 51:01,0 07:21
296 271 Maćkowiak Patrycja K (36) 1989 K2 (16) POL Katowice 1:52:38,7 1:53:06,7 51:08,6 07:21
297 306 Mosór Mariusz M (261) 1971 M3 (113) POL Lisy Pustyni Klucze 1:53:23,7 1:53:35,3 51:53,6 07:24
298 344 Panek Ela K (37) 1978 K3 (14) POL Maego Team Bielsko biała 1:54:03,6 1:54:17,5 52:33,5 07:27
299 52 Burliga Mariusz M (262) 1973 M3 (114) POL Opel Active Team Knurów 1:54:09,4 1:54:30,7 52:39,3 07:27
300 188 Jurkowski Łukasz M (263) 1979 M3 (115) POL SBD Energetyk Rybnik Rybnik 1:54:25,5 1:54:46,7 52:55,4 07:28
301 57 Chądzyński Jacek M (264) 1969 M4 (23) POL Częstochowa 1:54:35,1 1:55:09,4 53:05,0 07:29
302 410 Sieradzka Agnieszka K (38) 1986 K2 (17) POL Biegaj z Trenerami Gliwice 1:54:36,2 1:54:42,2 53:06,1 07:29
303 431 Stekla Jakub M (265) 1985 M2 (92) POL Stekla Team Bielsko-Biała 1:54:37,4 1:54:39,4 53:07,3 07:29
304 162 Herliczka Renata K (39) 1983 K2 (18) POL AML-FLY TEAM Gliwice 1:55:02,8 1:55:12,2 53:32,7 07:31
305 131 Gawron Piotr M (266) 1975 M3 (116) POL KB GOCH Bytów Bytòw 1:55:03,2 1:55:19,1 53:33,1 07:31
306 115 FRĄC Dariusz M (267) 1974 M3 (117) POL Night Runners Gliwice Gliwice 1:55:06,3 1:55:22,5 53:36,2 07:31
307 231 Kożdoń-Cher Jakub M (268) 1985 M2 (93) POL Świeżaki z Cieszyna Cieszyn 1:55:19,9 1:55:52,5 53:49,8 07:32
308 58 Cher-Kozdoń Beata K (40) 1973 K3 (15) POL Świeżaki z Cieszyna Cieszyn 1:55:20,6 1:55:52,2 53:50,5 07:32
309 498 Weryho Krzysztof M (269) 1982 M2 (94) POL Mysłowice 1:55:22,7 1:55:29,3 53:52,6 07:32
310 436 Strzyżewski Tomasz M (270) 1976 M3 (118) POL Chełmno 1:55:23,2 1:55:40,0 53:53,1 07:32
311 519 Zasucha Grzegorz M (271) 1962 M4 (24) POL Stowarzyszenie Puls Śląska Katowice 1:55:50,0 1:55:50,0 54:19,9 07:34
312 512 Woźniak Marek M (272) 1964 M4 (25) POL Pogoria biega Wojkowice 1:56:09,7 1:56:33,3 54:39,6 07:35
313 147 Groszyk Igor M (273) 1994 M1 (30) POL Rybnik 1:56:23,9 1:56:47,4 54:53,8 07:36
314 362 Piosek Grzegorz M (274) 1980 M2 (95) POL Logtech Team Radzionkow Piekary Śląskie 1:56:26,8 1:56:59,5 54:56,7 07:36
315 291 Mączka Bronisław M (275) 1953 M5 (6) POL Ekstremalnie. OTK na Relaksie Gliwice 1:56:31,9 1:57:02,5 55:01,8 07:36
316 417 SKAWIŃSKI PAWEŁ M (276) 1973 M3 (119) POL SIERSZANIE Trzebinia 1:56:33,5 1:56:49,1 55:03,4 07:37
317 267 Maciejewski Artur M (277) 1965 M4 (26) POL SKLA Zabiegani Częstochow Biskupice 1:56:42,1 1:56:51,7 55:12,0 07:37
318 429 STEBEL PIOTR M (278) 1969 M4 (27) POL PRZEWODNIK SKOCZÓW 1:57:25,6 1:57:35,3 55:55,5 07:40
319 18 Basta Adrian M (279) 1983 M2 (96) POL Gliwice 1:57:37,7 1:58:07,3 56:07,6 07:41
320 275 Magiera Marek M (280) 1957 M5 (7) POL Ultra Beskid Sport Bielsko-Biała 1:57:50,2 1:57:50,2 56:20,1 07:42
321 97 Duszyńska Marta K (41) 1980 K2 (19) POL Katowice 1:57:50,8 1:58:19,8 56:20,7 07:42
322 387 REINERT ALEKSANDRA K (42) 1978 K3 (16) POL PSZCZYNA 1:57:58,5 1:58:34,6 56:28,4 07:42
323 103 Dzierżawa Krzysztof M (281) 1979 M3 (120) POL Klub miłośników dobrego Whiskey Mizerów 1:57:59,1 1:58:34,8 56:29,0 07:42
324 510 Woś Krzysztof M (282) 1981 M2 (97) POL Doliniarze.com Katowice 1:58:19,8 1:58:59,9 56:49,7 07:44
325 501 Wika Sebastian M (283) 1975 M3 (121) POL 40-latek Tychy Tychy 1:58:20,5 1:58:51,5 56:50,4 07:44
326 71 Czarnota Leszek M (284) 1970 M3 (122) POL Marklowice 1:58:28,8 1:59:02,2 56:58,7 07:44
327 121 GAJEWSKI KRZYSZTOF M (285) 1956 M5 (8) MGB-M (20) POL UKS Brenna _Górki Brenna 1:58:34,7 1:58:43,4 57:04,6 07:45
328 307 Możdżeń Janusz M (286) 1983 M2 (98) POL Drogomyśl 1:58:35,0 1:58:52,8 57:04,9 07:45
329 375 Przyłudzki Janusz M (287) 1952 M5 (9) POL Mikołów 1:58:37,4 1:59:09,6 57:07,3 07:45
330 236 Kryczek Piotrek M (288) 1979 M3 (123) POL Team URODZENI BIEGACZE Dąbrowa Górnicza 1:58:39,1 1:58:53,2 57:09,0 07:45
331 29 Boczkowska Justyna K (43) 1966 K4 (3) POL Zakopane 1:58:46,5 1:58:47,4 57:16,4 07:45
332 473 Targosz Piotr M (289) 1976 M3 (124) POL Olza Cieszyn Cieszyn 1:58:52,1 1:58:59,6 57:22,0 07:46
333 282 Marciniak Artur M (290) 1967 M4 (28) MGB-M (21) POL Brenna 1:58:57,5 1:59:35,1 57:27,4 07:46
334 301 Milarski Andrzej M (291) 1972 M3 (125) POL Skawina Biega Skawina 1:59:00,6 1:59:04,0 57:30,5 07:46
335 215 Kopcoń Mateusz M (292) 1984 M2 (99) POL Bielsko-Biała 1:59:01,2 1:59:39,5 57:31,1 07:46
336 101 Dziedziniewicz Agnieszka K (44) 1974 K3 (17) POL ITMBW-KRAKÓW Kraków 1:59:06,8 1:59:32,4 57:36,7 07:47
337 266 Maciejczyk Marcin M (293) 1985 M2 (100) POL Jawiszowice 1:59:08,7 1:59:21,7 57:38,6 07:47
338 440 Surdy Anna K (45) 1982 K2 (20) POL Bielsko Biała 1:59:09,7 1:59:21,9 57:39,6 07:47
339 367 Piwko Anna K (46) 1982 K2 (21) POL Czechowice-Dziedzice 1:59:10,0 1:59:22,6 57:39,9 07:47
340 218 Kosior Kamil M (294) 1983 M2 (101) POL Częstochowa 1:59:11,6 1:59:28,3 57:41,5 07:47
341 290 Mączka Krystyna K (47) 1955 K5 (1) POL Ekstremalne OTK na Relaksie Gliwice 1:59:31,7 1:59:37,4 58:01,6 07:48
342 198 Karpeta ZBIGNIEW M (295) 1979 M3 (126) POL Zamarski 1:59:35,8 1:59:46,2 58:05,7 07:49
343 493 Wasilewska Justyna K (48) 1996 K1 (6) MGB-K (3) POL Górki Małe 1:59:41,3 2:00:04,3 58:11,2 07:49
344 388 Rejszel Łukasz M (296) 1983 M2 (102) POL RunTek44 Tychy 1:59:42,0 2:00:07,9 58:11,9 07:49
345 43 Brzuska Katarzyna K (49) 1975 K3 (18) POL Olza Cieszyn Cieszyn 1:59:50,1 2:00:22,1 58:20,0 07:49
346 12 Dubiel Miłosz M (297) 1972 M3 (127) POL Dubiel Club Wodzisław Śląski 1:59:55,3 2:00:21,0 58:25,2 07:50
347 204 Kierat Zbigniew M (298) 1961 M4 (29) MGB-M (22) POL Górki Wielkie 1:59:58,4 2:00:13,2 58:28,3 07:50
348 104 Dziewiątka Marek M (299) 1962 M4 (30) POL Rozbiegamy To Miasto Czechowice Dzi Czechowice Dziedzice 2:00:17,9 2:00:31,0 58:47,8 07:51
349 261 Łachan Patryk M (300) 1979 M3 (128) POL WKURW_TEAM Wrocław 2:00:23,6 2:00:51,1 58:53,5 07:52
350 503 Winkler Katarzyna K (50) 1993 K1 (7) POL Rybnik 2:00:57,2 2:01:20,9 59:27,1 07:54
351 128 Gaudy Anna K (51) 1984 K2 (22) POL Zabiegani Częstochowa Jaskrów 2:01:01,7 2:01:05,9 59:31,6 07:54
352 364 Piórek Aleksandra K (52) 1990 K1 (8) POL Wadowice 2:01:41,7 2:01:58,1 1:00:11,6 07:57
353 245 Kurasiński Konrad M (301) 1989 M2 (103) MGB-M (23) POL Świry Stela Brenna 2:01:42,8 2:01:54,8 1:00:12,7 07:57
354 114 Czogała Paweł M (302) 1989 M2 (104) POL Easy Run Racibórz 2:01:52,3 2:02:27,8 1:00:22,2 07:57
355 270 Macura Ewa K (53) 1965 K4 (4) POL HRmax Żory Żory 2:02:17,0 2:02:36,3 1:00:46,9 07:59
356 86 Dendra Beata K (54) 1971 K3 (19) POL CF Kuźnia Damiana Chorzów 2:02:35,9 2:02:43,2 1:01:05,8 08:00
357 48 Budzińska Dorota K (55) 1977 K3 (20) POL Kaczyce 2:02:38,8 2:03:06,0 1:01:08,7 08:00
358 432 Stekla Anastazja K (56) 1991 K1 (9) POL Stekla Team Bielsko-Biała 2:03:02,1 2:03:03,6 1:01:32,0 08:02
359 109 Filary Aneta K (57) 1977 K3 (21) POL Roztropice 2:03:10,8 2:03:18,2 1:01:40,7 08:03
360 516 Wójtowicz Kacper M (303) 1993 M1 (31) POL Jaworzno 2:03:18,2 2:03:18,2 1:01:48,1 08:03
361 163 Hermann Matthias M (304) 1979 M3 (129) POL katowice 2:03:22,5 2:04:00,8 1:01:52,4 08:03
362 423 Sonakowski Roman M (305) 1960 M4 (31) POL Aniołki Charliego Słotwina 2:03:30,4 2:04:01,1 1:02:00,3 08:04
363 511 Woś Anna K (58) 1986 K2 (23) POL Doliniarze.com Katowice 2:03:34,1 2:04:02,6 1:02:04,0 08:04
364 324 Nowakowska-Trzaska Joanna K (59) 1979 K3 (22) POL Gliwice 2:03:35,1 2:03:45,2 1:02:05,0 08:04
365 262 Łakomski Piotr M (306) 1972 M3 (130) POL Gliwice 2:03:38,7 2:03:47,1 1:02:08,6 08:04
366 446 Szczepaniak Joanna K (60) 1983 K2 (24) POL Warszawa 2:03:54,2 2:03:54,2 1:02:24,1 08:05
367 213 Komorowska Żaneta K (61) 1981 K2 (25) POL Lędziny 2:03:59,2 2:04:31,1 1:02:29,1 08:06
368 258 Litwinczuk Aneta K (62) 1983 K2 (26) POL OLKUSZBIEGA.PL Klucze 2:04:04,9 2:04:17,5 1:02:34,8 08:06
369 310 Muszyńska Bożena K (63) 1975 K3 (23) POL TEAM PAPRY Bieruń 2:04:14,4 2:04:23,2 1:02:44,3 08:07
370 190 Juzof Iwona K (64) 1973 K3 (24) POL Fantastic Team Pogwizdów 2:04:23,1 2:04:43,5 1:02:53,0 08:07
371 452 szczurowski artur M (307) 1976 M3 (131) POL Szczurki i Koty Bibice 2:04:32,3 2:04:32,3 1:03:02,2 08:08
372 401 Samol Anna K (65) 1987 K2 (27) POL Ruda Śląska 2:04:42,1 2:05:14,9 1:03:12,0 08:09
373 487 Urbaś tomasz M (308) 1977 M3 (132) POL Sąsiedzi Jasienica 2:04:45,1 2:05:20,4 1:03:15,0 08:09
374 428 Stawarz Anna K (66) 1986 K2 (28) POL Żywiec 2:04:45,9 2:04:50,4 1:03:15,8 08:09
375 39 Boniec ALEKSANDER M (309) 1960 M4 (32) POL Żary 2:04:47,7 2:05:09,9 1:03:17,6 08:09
376 495 Wawro Małgorzata K (67) 1969 K4 (5) POL Katowice 2:04:50,2 2:05:26,9 1:03:20,1 08:09
377 382 Pyzik Krzysztof M (310) 1974 M3 (133) POL Zabrze 2:04:50,8 2:05:25,0 1:03:20,7 08:09
378 509 Wlazło Monika K (68) 1977 K3 (25) POL Grupa pościgowa SOSNOWIEC 2:04:55,9 2:05:00,4 1:03:25,8 08:09
379 466 ŚLIWKA BEATA K (69) 1978 K3 (26) POL OLZA CIESZYN Dzięgielów 2:04:58,3 2:05:18,8 1:03:28,2 08:10
380 37 Bondarczuk Sylwia K (70) 1976 K3 (27) POL Szybkie Żółwie Bielsko-Biała 2:05:07,0 2:05:36,5 1:03:36,9 08:10
381 315 Nakonieczny Karolina K (71) 1995 K1 (10) POL Ustroń 2:05:07,4 2:05:28,3 1:03:37,3 08:10
382 63 Rak Mirosław M (311) 1989 M2 (105) POL Jłownica 2:05:08,5 2:05:39,4 1:03:38,4 08:10
383 312 Mynarska Ligia K (72) 1973 K3 (28) POL Daleko jeszcze? Bielsko-Biała 2:05:11,8 2:05:40,8 1:03:41,7 08:10
384 356 Pieniowska Karolina K (73) 1987 K2 (29) POL Świętochłowice 2:05:34,5 2:06:07,0 1:04:04,4 08:12
385 74 Czylok Tomasz M (312) 1973 M3 (134) POL Czechowicka Biega Kaniów 2:05:48,8 2:06:28,4 1:04:18,7 08:13
386 444 Szałas Weronika K (74) 1994 K1 (11) POL Katowice 2:05:49,9 2:06:27,3 1:04:19,8 08:13
387 272 Madejczyk Ewa K (75) 1985 K2 (30) POL Katowice 2:05:51,2 2:06:27,8 1:04:21,1 08:13
388 322 Nowak Michał M (313) 1993 M1 (32) POL Bielsko-Biała 2:06:29,6 2:06:41,0 1:04:59,5 08:16
389 450 Szczurek Lena K (76) 1984 K2 (31) POL Knurów 2:06:30,2 2:06:52,8 1:05:00,1 08:16
390 451 Szczurek Wojtek M (314) 1981 M2 (106) POL Opel Active Team Knurów 2:06:30,9 2:06:54,6 1:05:00,8 08:16
391 169 Surdel Aleksandra K (77) 1979 K3 (29) POL Leboszowice 2:07:18,1 2:07:39,4 1:05:48,0 08:19
392 467 Ślusarski Leszek M (315) 1977 M3 (135) POL Rogoźnik 2:07:35,7 2:08:05,0 1:06:05,6 08:20
393 192 Kaczmarczyk Grzegorz M (316) 1983 M2 (107) POL Zabrze 2:07:48,8 2:08:06,7 1:06:18,7 08:21
394 143 GRELA ALEKSANDRA K (78) 1981 K2 (32) POL Ruda Śląska 2:07:49,6 2:08:16,3 1:06:19,5 08:21
395 174 Janiczek Marcin M (317) 1983 M2 (108) POL Zabrze 2:07:49,8 2:08:08,0 1:06:19,7 08:21
396 233 Kręczyński Jacek M (318) 1950 M5 (10) POL Gliwice 2:07:50,3 2:08:17,8 1:06:20,2 08:21
397 51 Burliga Marzena K (79) 1974 K3 (30) POL Knurów 2:08:04,0 2:08:23,6 1:06:33,9 08:22
398 363 Piór Krzysztof M (319) 1970 M3 (136) MGB-M (24) POL Brenna 2:08:44,6 2:08:58,1 1:07:14,5 08:24
399 117 Frosztęga Artur M (320) 1976 M3 (137) POL UKS JUDO MYSŁOWICE Katowice 2:08:48,2 2:09:08,0 1:07:18,1 08:25
400 85 Delewska Dorota K (80) 1970 K3 (31) POL Night Runners Zabrze Zabrze 2:08:52,6 2:09:03,7 1:07:22,5 08:25
401 437 Styczeń Justyna K (81) 1983 K2 (33) POL Zabrze 2:08:55,6 2:09:03,7 1:07:25,5 08:25
402 535 Jastrząb-Standerska Joanna K (82) 1980 K2 (34) POL 2:09:12,3 2:09:26,0 1:07:42,2 08:26
403 376 Pszczółka-Busch Aneta K (83) 1973 K3 (32) POL Tarnawa Górna 2:09:18,5 2:09:46,5 1:07:48,4 08:27
404 154 Hamik Rafał M (321) 1982 M2 (109) POL Hamster Team chełm śląski 2:09:25,9 2:09:33,5 1:07:55,8 08:27
405 221 Kotyla Irena K (84) 1983 K2 (35) POL Szczurki i Koty Bibice 2:09:31,8 2:10:03,9 1:08:01,7 08:27
406 374 Przybyła Wioletta K (85) 1979 K3 (33) POL Night Runners Zabrze Zabrze 2:09:34,5 2:09:45,9 1:08:04,4 08:28
407 278 Malinowska Małgorzata K (86) 1971 K3 (34) POL Powoli do celu Gilowice 2:09:42,2 2:10:13,6 1:08:12,1 08:28
408 253 Lachera Marysia K (87) 1960 K4 (6) POL Night Runners Zabrze Zabrze 2:10:52,4 2:11:04,8 1:09:22,3 08:33
409 170 Izdebski Grzegorz M (322) 1981 M2 (110) POL Bielsko-Biała 2:10:53,2 2:10:53,2 1:09:23,1 08:33
410 237 Krzemień Adrian M (323) 1976 M3 (138) POL BB RUNNERS Jaworze 2:10:54,3 2:10:54,3 1:09:24,2 08:33
411 252 Lachera Bogusław M (324) 1959 M5 (11) POL Night Runners Zabrze Zabrze 2:11:06,0 2:11:06,0 1:09:35,9 08:34
412 292 Mądrzyk Daniel M (325) 1981 M2 (111) POL Sosnowiec 2:11:09,4 2:11:14,9 1:09:39,3 08:34
413 277 Malinowska Aneta K (88) 1975 K3 (35) POL Olza Cieszyn Cieszyn 2:11:47,9 2:12:06,4 1:10:17,8 08:36
414 226 Kowoll Bronisław M (326) 1982 M2 (112) POL TURZE 2:12:14,2 2:12:49,4 1:10:44,1 08:38
415 390 Rozmus Marzena K (89) 1974 K3 (36) POL ŚWIERCZYNIEC RUNNING Bojszowy Nowe 2:12:32,0 2:13:04,1 1:11:01,9 08:39
416 369 Podsadecki Witold M (327) 1970 M3 (139) POL Rysianka Team Cięcina 2:12:34,6 2:12:39,9 1:11:04,5 08:39
417 357 PIETRAS EDYTA K (90) 1980 K2 (36) POL JustfeelFIT TEAM Węgierska Górka 2:12:35,6 2:12:41,2 1:11:05,5 08:39
418 14 Adamus Katarzyna K (91) 1978 K3 (37) POL OLZA CIESZYN Cieszyn 2:12:44,2 2:13:01,9 1:11:14,1 08:40
419 157 Hejna Izabela K (92) 1970 K3 (38) POL Radlinioki w biegu Radlin 2:12:48,0 2:13:12,4 1:11:17,9 08:40
420 295 Menżyk Marcin M (328) 1987 M2 (113) POL LUXTORPEDA Czerwionka Stanowice 2:13:06,9 2:13:31,4 1:11:36,8 08:42
421 418 SKOKOWSKI STANISLAW M (329) 1955 M5 (12) POL Biegam 60+ Katowice 2:13:07,6 2:13:13,0 1:11:37,5 08:42
422 497 Welm Grzegorz M (330) 1970 M3 (140) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 2:13:16,9 2:13:18,8 1:11:46,8 08:42
423 485 Ungehojer Małgorzata K (93) 1981 K2 (37) POL Czechowice Dziedzice 2:13:21,6 2:13:36,8 1:11:51,5 08:42
424 81 Dawiec Anna K (94) 1977 K3 (39) POL Zabrze 2:13:22,7 2:13:35,4 1:11:52,6 08:43
425 211 KOŁOCZEK AGATA K (95) 1980 K2 (38) POL Rozbiegamy to miasto - Czechowice-D Czechowice-Dziedzice 2:13:22,8 2:13:37,9 1:11:52,7 08:43
426 144 Greń Dorota K (96) 1987 K2 (39) POL OLZA CIESZYN Ustroń 2:13:25,3 2:13:25,3 1:11:55,2 08:43
427 96 Durbacz Magdalena K (97) 1981 K2 (40) POL Gołcza Team Gołcza 2:13:27,7 2:14:05,4 1:11:57,6 08:43
428 60 Chmiel Jacek M (331) 1958 M5 (13) POL Jastrzębie-Zdrój 2:13:30,8 2:13:58,0 1:12:00,7 08:43
429 380 Pyzik Marek M (332) 1963 M4 (33) POL Opel Active Team Gliwice 2:13:33,2 2:13:59,2 1:12:03,1 08:43
430 381 Pyzik Tomasz M (333) 1975 M3 (141) POL Drużyna mojacukrzyca.pl Gliwice 2:13:33,7 2:14:00,6 1:12:03,6 08:43
431 212 Komenda Ewelina K (98) 1979 K3 (40) POL Miechów 2:13:40,4 2:14:17,9 1:12:10,3 08:44
432 205 Kierat Aniela K (99) 1961 K4 (7) MGB-K (4) POL Górki Wielkie 2:14:19,7 2:14:34,5 1:12:49,6 08:46
433 490 Walczyńska Karolina K (100) 1984 K2 (41) POL RUNHOGS Tychy Tychy 2:14:53,6 2:15:24,5 1:13:23,5 08:48
434 227 KOZACZKA WŁODZIMIERZ M (334) 1975 M3 (142) POL Gliwice 2:14:54,8 2:15:22,3 1:13:24,7 08:49
435 462 Sztylko Michał M (335) 1979 M3 (143) POL Warszawa 2:14:59,6 2:15:30,3 1:13:29,5 08:49
436 415 Siwek Anna K (101) 1977 K3 (41) POL Warszawa 2:15:02,1 2:15:32,4 1:13:32,0 08:49
437 395 Rybiński Łukasz M (336) 1984 M2 (114) POL EŁKA Team Ruda Śląska 2:15:42,9 2:16:11,8 1:14:12,8 08:52
438 287 Mazur Wojciech M (337) 1977 M3 (144) POL Brzuchate Misie Pierściec 2:15:43,5 2:16:04,0 1:14:13,4 08:52
439 130 Gawlik - Rybińska Kasia K (102) 1983 K2 (42) POL EŁKA Team Ruda Śląska 2:15:44,7 2:16:14,1 1:14:14,6 08:52
440 93 Donocik Bogusława K (103) 1978 K3 (42) POL Zmarzły jej uda bo biegała w mrozie Cieszyn 2:15:59,5 2:16:20,0 1:14:29,4 08:53
441 141 GÓRA MAREK M (338) 1967 M4 (34) POL Tarnowskie Góry 2:16:27,6 2:16:30,7 1:14:57,5 08:55
442 352 Piech Izabela K (104) 1968 K4 (8) POL Jaworze Biega Jaworze 2:16:52,5 2:17:01,6 1:15:22,4 08:56
443 518 Zaleski Mateusz M (339) 1989 M2 (115) POL Kończyce Wielkie 2:17:15,0 2:17:47,3 1:15:44,9 08:58
444 293 Mądrzyk Ewelina K (105) 1983 K2 (43) POL Sosnowiec 2:17:34,3 2:17:38,3 1:16:04,2 08:59
445 523 ZAWISZ JÓZEF M (340) 1956 M5 (14) POL Wolny strzelec Bielsko-Biała 2:18:28,1 2:19:00,1 1:16:58,0 09:03
446 19 bauer artur M (341) 1985 M2 (116) POL RunTek44 Bieruń 2:19:02,8 2:19:27,7 1:17:32,7 09:05
447 499 Westmaas Katarzyna K (106) 1983 K2 (44) POL Czechowice Dziedzice 2:19:05,9 2:19:33,8 1:17:35,8 09:05
448 225 Kowalski-Neukirch Henryk M (342) 1949 M6 (2) POL Truchtacz Mysłowice Katowice 2:19:16,4 2:19:34,7 1:17:46,3 09:06
449 500 Westmaas Timothy M (343) 1981 M2 (117) GBR Kingston upon Thames 2:19:34,0 2:19:34,0 1:18:03,9 09:07
450 397 Rypuła Zenon M (344) 1956 M5 (15) POL 1956 Lędziny 2:20:42,9 2:20:53,0 1:19:12,8 09:11
451 49 Bugiel Roman M (345) 1963 M4 (35) POL Tychy 2:21:54,7 2:22:10,4 1:20:24,6 09:16
452 54 Burnagiel Tomasz M (346) 1968 M4 (36) POL Czerwionka-Leszczyny 2:22:15,9 2:22:33,8 1:20:45,8 09:17
453 53 Burnagiel Agata K (107) 1968 K4 (9) POL HRmax Żory Leszczyny 2:22:18,2 2:22:36,7 1:20:48,1 09:18
454 528 Zurek Wioleta K (108) 1988 K2 (45) GBR Hull 2:23:38,1 2:23:53,0 1:22:08,0 09:23
455 92 Domagała Agnieszka K (109) 1971 K3 (43) POL Olza Cieszyn Ustroń 2:23:42,3 2:24:01,2 1:22:12,2 09:23
456 281 Maniura Adam M (347) 1970 M3 (145) POL Bytom 2:24:10,4 2:24:44,1 1:22:40,3 09:25
457 435 Stolarczyk Zuzanna K (110) 1979 K3 (44) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE Rybnik 2:24:15,7 2:24:30,0 1:22:45,6 09:25
458 507 Wita Krzysztof M (348) 1984 M2 (118) POL Forma Wodzisław Śląski Turza Śląska 2:24:38,9 2:25:00,3 1:23:08,8 09:27
459 80 Dawczyńska Wioletta K (111) 1981 K2 (46) POL Tychy 2:24:53,3 2:25:07,1 1:23:23,2 09:28
460 398 Rypuła Grażyna K (112) 1959 K5 (2) POL Lędziny 2:25:15,7 2:25:25,8 1:23:45,6 09:29
461 309 Mularczyk Agnieszka K (113) 1978 K3 (45) POL 1978 Zawiercie 2:25:29,6 2:25:52,2 1:23:59,5 09:30
462 255 LESZCZYŃSKA MAŁGORZATA K (114) 1970 K3 (46) POL Gliwice 2:25:56,5 2:25:56,5 1:24:26,4 09:32
463 268 Macura Dawid M (349) 1992 M1 (33) POL DM RUN TEAM Goleszów 2:26:34,7 2:27:04,2 1:25:04,6 09:34
464 484 Tynior Michał M (350) 1989 M2 (119) POL Chorzów 2:26:37,0 2:27:07,4 1:25:06,9 09:34
465 269 Macura Dorota K (115) 1992 K1 (12) POL DM RUN TEAM Goleszów 2:26:38,1 2:27:07,2 1:25:08,0 09:35
466 68 Cuber Żaneta K (116) 1987 K2 (47) POL Grupa Pościgowa Lędziny 2:26:47,5 2:26:50,8 1:25:17,4 09:35
467 483 Tyczyńska Małgorzata K (117) 1961 K4 (10) POL SZYBKIE ŻÓŁWIE POGWIZDÓW 2:27:10,7 2:27:27,4 1:25:40,6 09:37
468 66 Cieszynska Jolanta K (118) 1962 K4 (11) POL Knurów 2:28:28,2 2:28:44,2 1:26:58,1 09:42
469 116 Froń Mariusz M (351) 1979 M3 (146) POL Tychy 2:28:40,2 2:29:10,6 1:27:10,1 09:43
470 180 JAWOREK DARIUSZ M (352) 1971 M3 (147) POL Extremalne OTK na Relaksie GLIWICE 2:34:38,7 2:35:07,8 1:33:08,6 10:06
471 77 Dadaś Elżbieta K (119) 1975 K3 (47) POL Night Runners Gliwice Gliwice 2:35:40,0 2:35:56,3 1:34:09,9 10:10
472 94 Dorobek Agata K (120) 1973 K3 (48) POL Night Runners Zabrze Zabrze 2:35:58,0 2:36:09,9 1:34:27,9 10:11
473 129 Gawlak Barbara K (121) 1962 K4 (12) POL Brak Goczałkowice 2:36:35,6 2:36:54,9 1:35:05,5 10:14
474 425 Sporysz Agnieszka K (122) 1983 K2 (48) POL Bielsko-Biała 2:38:09,0 2:38:47,3 1:36:38,9 10:20
475 139 Gowin Sylwia K (123) 1985 K2 (49) POL Twardorzeczka 2:39:45,5 2:40:02,8 1:38:15,4 10:26
476 177 Jarosz Katarzyna K (124) 1980 K2 (50) POL Katowice 2:39:54,7 2:40:09,4 1:38:24,6 10:27
477 294 MENŻYK URSZULA K (125) 1967 K4 (13) POL LUXTORPEDA CZERWIONKA STANOWICE 2:46:39,3 2:47:14,8 1:45:09,2 10:53
478 323 Nowak Ewa K (126) 1975 K3 (49) POL Gliwice 2:46:56,0 2:47:07,1 1:45:25,9 10:54
479 172 Jach Paweł M (353) 1980 M2 (120) POL Cieszyn 2:47:11,4 2:47:34,7 1:45:41,3 10:55
480 183 Jeż Maciej M (354) 1978 M3 (148) POL amator Tarnowskie Góry 2:47:11,4 2:47:33,5 1:45:41,3 10:55
481 469 Świątek Edyta K (127) 1984 K2 (51) POL Katowice 2:54:03,5 2:54:29,5 1:52:33,4 11:22
482 249 Kuś Małgorzata K (128) 1978 K3 (50) POL Wujek biega Katowice 2:54:06,8 2:54:33,1 1:52:36,7 11:22
483 300 Mikusz-Mazur Małgorzata K (129) 1981 K2 (52) POL Brzuchate Misie Pierściec 2:58:53,7 2:59:14,1 1:57:23,6 11:41
484 11 Dubiel Joanna K (130) 1972 K3 (51) POL Dubiel Club Wodzisław Śląski 3:38:13,6 3:38:39,2 2:36:43,5 14:15
DNF 333 Zawadzka-Gawlas Anna K 1984 K2 POL Mikołów
DNS 56 Cały Patryk M 1980 M2 POL #KFD FALLOUT TEAM Wrocław
DNS 110 Firla Arkadiusz M 1978 M3 POL MDM NT TEAM CIESZYN
DNS 151 Grzyb Leszek M 1981 M2 POL KAC RUNNERS Łąka
DNS 179 Jastrzębska Gabriela K 1975 K3 POL Bielsko - Biała
DNS 228 Kozieł Dariusz M 1967 M4 MGB-M POL Apartament Buczyna Brenna
DNS 263 Machej Michał M 1980 M2 POL Cieszyn
DNS 318 Niesler Magdalena K 1986 K2 POL Night Runners Gliwice Gliwice
DNS 433 Stelmaszczyk Ryszard M 1954 M5 POL Skoczów
DNS 527 Zoran Henryk M 1968 M4 POL ADS Masna Ruda Śląska

BGTimeSport © 2015-2019