BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

VI Jesienny Bieg Potrójnej
Data:
03.11.2018
Miejsce:
Przełęcz Kocierska
Organizator:
Klub Skialpinistyczny KANDAHAR
VI Jesienny Bieg Potrójnej
Dystans: 15.0 km
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKategoriaKrajKlubMiastoMetaStrataTempo10km
1 284 Skupień Tomasz M (1)M-18 (1)POL1:14:02,004:5639:46,9 (1)
2 235 Miśkiewicz Mariusz M (2)M-35 (1)POLBIEGAM PRZEZ CHYBIECieszyn1:16:40,402:38,405:0641:12,1 (2)
3 215 Góralczyk Paweł M (3)M-18 (2)POLKS AZS AWF KRAKÓWChocznia1:17:12,603:10,605:0841:38,9 (5)
4 269 Faron Robert M (4)M-35 (2)POLSalco Garmin TeamZalesie1:17:13,203:11,205:0841:15,3 (3)
5 289 Biernawski Piotr M (5)M-35 (3)POLATTIQ Team/SalmingNowy Targ1:18:09,004:07,005:1241:34,1 (4)
6 140 Koń Piotr M (6)M-35 (4)POLALPIN SPORT TEAMRĘCZNO1:19:00,404:58,405:1641:57,4 (6)
7 247 Misiak Bartosz M (7)M-18 (3)POLAlpin Sport TeamCesky Tesin1:20:06,806:04,805:2042:12,2 (7)
8 271 Klamut Michał M (8)M-18 (4)POLKarpacz Sport / GOPR KarkonoszeKarpacz1:20:25,106:23,105:2142:14,6 (8)
9 258 Piętka Marcin M (9)M-35 (5)POLKS Kandahar / GOPR BeskidyRoczyny1:23:05,809:03,805:3244:18,6 (9)
10 111 Żuchowski Daniel M (10)M-18 (5)POLMUAY RUNNING TEAMKraków1:23:32,309:30,305:3444:33,0 (11)
11 264 Gawlas Dominik M (11)M-35 (6)POLCieszyn1:24:01,809:59,805:3644:45,5 (12)
12 142 Mikołajczyk Tyberiusz M (12)M-35 (7)POLKS Kandahar / Alpinka Ski TrabBrenna1:24:36,410:34,405:3844:50,3 (13)
13 273 Rakus Kornel M (13)M-35 (8)POLKS KandaharKisielów1:25:13,411:11,405:4044:50,6 (14)
14 252 Podsiadło Mikołaj M (14)M-18 (6)POLGrivel PolskaBielsko-Biała1:25:46,511:44,505:4345:51,2 (21)
15 246 Januszyk Iwona K (1)K-18 (1)POLKS Kandahar / Attiq ALEOświęcim1:25:46,611:44,605:4345:27,1 (17)
16 188 Grubka Bartosz M (15)M-18 (7)POLPassion Bike OświęcimOsiek1:26:13,812:11,805:4445:44,0 (19)
17 175 Knap Mateusz M (16)M-18 (8)POLKS Kandahar / DYNAFITKatowice1:26:37,412:35,405:4645:17,0 (16)
18 166 Bień Przemysław M (17)M-18 (9)POLKS Ryglice Sekcja BiegowaBistuszowa1:26:57,912:55,905:4744:26,0 (10)
19 176 Trznadel Maciej M (18)M-35 (9)POLKS Kandahar / SPLA TychyBytom1:27:26,513:24,505:4945:16,3 (15)
20 87 Gonczarenko Jarek M (19)M-35 (10)POLŻYWIEC1:27:32,213:30,205:5046:12,7 (22)
21 72 Borycki Mirosław M (20)M-35 (11)POLLibertów1:27:56,013:54,005:5145:31,8 (18)
22 66 Kokot Krzysztof M (21)M-35 (12)POLNIEWYBIEGANIŻory1:28:18,814:16,805:5346:38,0 (23)
23 213 Ciapa Mariusz M (22)M-18 (10)POLWichry BeskiduBabica1:29:06,615:04,605:5647:11,3 (24)
24 177 Dronszczyk Piotr M (23)M-35 (13)POLCross Heroes WieliczkaWieliczka1:29:20,015:18,005:5745:49,8 (20)
25 115 Górski Zygmunt M (24)M-35 (14)POLWadowice1:29:50,315:48,305:5948:27,5 (37)
26 206 Nawieśniak Jan M (25)M-35 (15)POLJM Sport TeamMszana Dolna1:30:03,516:01,506:0047:54,4 (29)
27 127 Sztefko Józef M (26)M-50 (1)POLKozy1:30:08,916:06,906:0047:51,5 (28)
28 237 Wiśniewska-Ulfik Dominika K (2)K-18 (2)POLAlpin Sport Team/SKB KraśnikZabrze1:30:26,716:24,706:0147:17,6 (25)
29 282 Kołodziejczyk Michał M (27)M-35 (16)POLAktywne BeskidyKobiernice1:30:44,716:42,706:0248:16,8 (35)
30 160 Proksa Robert M (28)M-50 (2)POLMyłowice1:31:08,817:06,806:0448:03,0 (31)
31 28 Mzyk Grzegorz M (29)M-35 (17)POL40 latek Tychy/Adient TeamLędziny1:31:16,217:14,206:0547:48,3 (27)
32 249 Gardener Jacek M (30)M-50 (3)POLJacekBiega Running TeamWarszawa1:31:29,417:27,406:0548:09,1 (32)
33 146 Biegun Dariusz M (31)M-35 (18)POLAndrychów RunningSułkowice1:31:54,017:52,006:0747:57,9 (30)
34 65 Adamski Robert M (32)M-18 (11)POLBrykająca Grupa BiegowaBieruń1:32:06,518:04,506:0848:26,4 (36)
35 83 Gwiżdż Marcin M (33)M-35 (19)POLJaworzno1:32:21,918:19,906:0947:45,0 (26)
36 267 Ryłko Krzysztof M (34)M-35 (20)POLKS KandaharOświęcim1:32:23,218:21,206:0948:10,5 (33)
37 109 Nowak Kamil M (35)M-18 (12)POLZawiercie1:32:30,718:28,706:1050:12,3 (43)
38 253 Kopiec Przemysław M (36)M-18 (13)POLTychy1:33:09,019:07,006:1249:21,5 (39)
39 266 Wolny Pawel M (37)M-18 (14)POLGopr GBCisiec1:33:23,619:21,606:1348:13,9 (34)
40 263 Lenczowski Jakub M (38)M-35 (21)POLKLUB TRIATHLONOWY IRON DRAGONKraków1:34:25,420:23,406:1749:29,6 (40)
41 13 Kalinowski Przemysław M (39)M-35 (22)POLNiesie mnie po lesieWarszawa1:34:29,920:27,906:1749:18,8 (38)
42 167 Szczypka Piotr M (40)M-18 (15)POLBIEGIEM PRZEZ CHYBIEChybie1:35:00,420:58,406:2049:41,2 (41)
43 179 Kolka Piotr M (41)M-18 (16)POLJaworzno RunnersJaworzno1:35:16,421:14,406:2150:11,8 (42)
44 155 Topór Zbigniew M (42)M-35 (23)POLKS KandaharGliczarów Górny1:36:12,822:10,806:2450:57,6 (46)
45 84 Młocek Tomasz M (43)M-35 (24)POLKęckie HarpaganyKęty1:37:17,623:15,606:2951:16,3 (47)
46 50 Olma Przemyslaw M (44)M-35 (25)POLKS Kandahar / Atsko TeamBielsko-Biala1:37:19,323:17,306:2951:36,5 (49)
47 59 Korcz Daniel M (45)M-35 (26)POLKB MCKiS JaworznoJAWORZNO1:37:28,023:26,006:2952:07,7 (51)
48 86 Kwiatkowska Kinga K (3)K-18 (3)POLAlpin Sport TeamKraków1:37:31,123:29,106:3052:10,6 (52)
49 169 Żelichowski Artur M (46)M-35 (27)POLKęckie HarpaganyKęty1:37:42,023:40,006:3050:45,2 (45)
50 134 Zdąbłarz Marcin M (47)M-35 (28)POLChrzanów1:37:58,623:56,606:3155:07,4 (87)
51 164 Szlachtowski Andrzej M (48)M-35 (29)POLNowy Targ1:38:03,824:01,806:3252:13,9 (53)
52 277 Cieslak Ryszard M (49)M-50 (4)POLKS KandaharKozy1:38:06,524:04,506:3250:28,6 (44)
53 147 Thier Dominik M (50)M-35 (30)POLKS KandaharWarszawa1:38:35,424:33,406:3452:51,7 (58)
54 120 Bytniewski Darek M (51)M-35 (31)POLTeam Silesia MarathonKatowice1:39:09,325:07,306:3652:33,6 (56)
55 43 Hatala Mariusz M (52)M-35 (32)POLBb RunnersBielsko Biała1:39:14,825:12,806:3651:38,1 (50)
56 62 Lekki Jerzy M (53)M-50 (5)POLBB RunnersBielsko-Biala1:39:29,925:27,906:3753:37,2 (67)
57 95 Rakoczy Rafał M (54)M-35 (33)POL40 latek TychyTychy1:39:33,325:31,306:3853:01,5 (60)
58 205 Cierpiałek Jakub M (55)M-18 (17)POLWadowice1:39:37,925:35,906:3852:18,2 (55)
59 17 Kocemba Kamil M (56)M-18 (18)POLKęckie HarpaganyKOBIERNICE1:40:18,926:16,906:4153:26,6 (65)
60 272 Tobiasz Dominik M (57)M-18 (19)POLWilamowice1:40:28,526:26,506:4152:52,6 (59)
61 255 Owerko Tomasz M (58)M-35 (34)POLSNW KW KrakówModlniczka1:40:33,426:31,406:4254:19,4 (75)
62 204 Bolechowska Dominika K (4)K-35 (1)POLAlpin Sport TeamRabka Zdrój1:40:39,626:37,606:4255:01,9 (84)
63 85 Kaźmierczak Slawomir M (59)M-18 (20)POLŁGGłaziska górne1:40:44,526:42,506:4253:16,5 (62)
64 105 Nogaj Paweł M (60)M-35 (35)POLJaworzno RunnersJaworzno1:40:56,026:54,006:4353:38,4 (69)
65 216 Kasprzyk Krzysztof M (61)M-35 (36)POLEkipa z TarnowaTarnów1:41:12,927:10,906:4451:33,1 (48)
66 260 Kessler Daniel M (62)M-35 (37)POLKS Kandahar / KGTKraków1:41:38,827:36,806:4652:16,6 (54)
67 234 Czapiewski Janusz M (63)M-50 (6)POLprzenosimy góryBieruń1:42:13,228:11,206:4853:26,7 (66)
68 268 Stojka Marek M (64)M-18 (21)POLZebrzydowice1:42:23,228:21,206:4952:40,5 (57)
69 191 Duc-Syposz Aureliusz M (65)M-35 (38)POLWieliczka1:42:27,428:25,406:4954:06,2 (72)
70 73 Galewicz Katarzyna K (5)K-35 (2)POLLibertów1:42:47,428:45,406:5155:32,2 (94)
71 172 Buchalik Marian M (66)M-35 (39)POLAktywni LyskiRydułtowy1:43:03,129:01,106:5254:05,5 (71)
72 152 Czuwaj Andrzej M (67)M-35 (40)POLGrojec1:43:05,429:03,406:5254:12,6 (73)
73 194 Kiec Mateusz M (68)M-18 (22)POLPrzenosimyGóryBieruń1:43:08,329:06,306:5253:22,9 (64)
74 181 Kiljan Mariusz M (69)M-35 (41)POLKB MCKIS JAWORZNOJaworzno1:43:10,129:08,106:5253:19,5 (63)
75 248 Mierzwa Maciej M (70)M-50 (7)POLŚciana TrzcianaŁąkta Dolna1:43:12,629:10,606:5254:53,9 (81)
76 211 Jonkisz Dorota K (6)K-50 (1)POLRytmCzechowice Dziedzice1:43:19,829:17,806:5355:03,9 (86)
77 250 Bondara Sylwia K (7)K-18 (4)POLJacekBiega Running TeamWarszawa1:43:44,529:42,506:5453:51,9 (70)
78 256 Kwaśny Marcin M (71)M-35 (42)POLWILD BUCHAYSBuczkowice1:43:47,829:45,806:5554:48,4 (80)
79 283 Simka Kamil M (72)M-35 (43)POLForrest Gump TeamRzeszów1:43:57,229:55,206:5553:12,4 (61)
80 119 Barut-Skupień Barbara K (8)K-35 (3)POLSPELEOKLUB Bielsko-BiałaBielsko-Biała1:44:52,430:50,406:5955:11,7 (91)
81 37 Więcek Przemysław M (73)M-35 (44)POLKęty1:45:00,430:58,407:0055:09,8 (90)
82 182 Orkisz Ireneusz M (74)M-35 (45)POLWichry Beskidu T.R.Radocza1:45:07,131:05,107:0053:38,2 (68)
83 143 Nalepka Ewa K (9)K-35 (4)POLBIEGIEM PRZEZ GÓRYSOSNOWIEC1:45:07,631:05,607:0055:00,6 (83)
84 251 Bąk Piotr M (75)M-35 (46)POLWILD BUCHAYSŁodygowice1:45:10,431:08,407:0054:23,2 (76)
85 129 Noga Adam M (76)M-35 (47)POLJedlina1:45:14,431:12,407:0055:08,3 (88)
86 12 Bilczewski Tomasz M (77)M-35 (48)POLKraków1:45:44,931:42,907:0255:14,0 (92)
87 275 Gawlewicz Krystyna K (10)K-35 (5)POLGawełki TeamSanok1:46:38,532:36,507:0656:34,5 (100)
88 276 Gawlewicz Tomasz M (78)M-35 (49)POLGawełki TeamSanok1:46:38,532:36,507:0656:33,4 (99)
89 22 Kania Marian M (79)M-35 (50)POLLedeozipiaRybnik1:46:50,832:48,807:0757:51,6 (106)
90 280 Mirek Karolina K (11)K-18 (5)POLBrzeszcze1:46:56,732:54,707:0754:58,6 (82)
91 19 Wdowiak Szymon M (80)M-18 (23)POLRunhogs TychyTychy1:47:26,933:24,907:0956:21,9 (97)
92 229 Żołnierski Zbigniew M (81)M-35 (51)POLBielsko-Biała1:47:54,133:52,107:1154:30,2 (78)
93 153 Bizoń Tomasz M (82)M-35 (52)POLAndrychów runningAndrychów1:48:00,933:58,907:1255:02,2 (85)
94 220 Dymanus Damian M (83)M-35 (53)POLparkrun ChrzanówChrzanów1:48:03,834:01,807:1254:29,3 (77)
95 126 Halejcio Krzysztof M (84)M-35 (54)POLTychy1:48:31,834:29,807:1459:31,6 (123)
96 195 Orkwiszewska Ola K (12)K-18 (6)POLScarpa Team PolandBierun1:48:40,734:38,707:1455:33,9 (95)
97 112 Zemła Andrzej M (85)M-35 (55)POLWichry BeskiduKlecza Dolna1:48:50,034:48,007:1556:30,9 (98)
98 225 Kacprzak Michał M (86)M-18 (24)POLSucha Psina1:48:53,734:51,707:1555:15,0 (93)
99 162 Skrobot Tomasz M (87)M-18 (25)POLRyTM - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice1:49:05,435:03,407:1658:14,2 (108)
100 64 Jędryka Aleksander M (88)M-50 (8)POLTKN Tatra TeamNowy Targ1:49:07,635:05,607:1656:39,5 (101)
101 56 Oziębło Rafał M (89)M-35 (56)POLKS KandaharChorzów1:49:15,035:13,007:1758:55,0 (114)
102 197 Kozowicz Paweł M (90)M-18 (26)POLKS Kandahar / Way2Champ / GJ GOPRKatowice1:49:29,535:27,507:1757:05,6 (103)
103 208 Fojcik Grzegorz M (91)M-50 (9)POLRybnik1:49:56,835:54,807:1955:09,2 (89)
104 100 Grzebieluch Łukasz M (92)M-18 (27)POLRybnik1:50:00,235:58,207:2057:31,4 (104)
105 207 Wojnowski Michał M (93)M-35 (57)POLJM Sport TeamBrzesko1:50:06,736:04,707:2054:33,6 (79)
106 199 Suska Łukasz M (94)M-18 (28)POLBieruń1:50:06,836:04,807:2058:39,5 (113)
107 186 Wicha Małgorzata K (13)K-18 (7)POLWKS Wawel KrakówKraków1:50:17,336:15,307:2159:01,3 (116)
108 61 Lekki Magdalena K (14)K-18 (8)POLBB RunnersBielsko-Biala1:50:31,236:29,207:2258:25,0 (109)
109 218 Mrzygłód Waldek M (95)M-35 (58)POLAndrychów1:50:37,736:35,707:2258:01,9 (107)
110 21 Baszczyńska Kinga K (15)K-35 (6)POLBB RUNNERSBielsko-Biała1:50:41,236:39,207:2258:28,3 (110)
111 117 Antosz Michał M (96)M-18 (29)POLTTA BIERUŃBieruń1:50:44,636:42,607:2257:03,3 (102)
112 103 Anczykowski Nikodem M (97)M-35 (59)POLWarsztat FormyTychy1:50:48,836:46,807:2359:17,9 (120)
113 48 Fidor Michał M (98)M-35 (60)POLRUNHOGS TychyTychy1:51:17,137:15,107:2558:59,8 (115)
114 212 Nesterowicz Marek M (99)M-18 (30)POLJM SPORTBrzesko1:51:21,837:19,807:2558:30,4 (111)
115 1 Hubczak Wojciech M (100)M-35 (61)POLArtech ForkliftŻywiec1:51:22,937:20,907:2559:43,0 (128)
116 15 Horak Roland M (101)M-35 (62)POLKęckie HarpaganyKęty1:51:24,437:22,407:2559:54,2 (131)
117 6 Antoniak Jan M (102)M-18 (31)POLKęckie harpaganyKęty1:51:28,737:26,707:2557:42,4 (105)
118 26 Grzebieluch Katarzyna K (16)K-35 (7)POLLedwoZipiaRybnik1:51:39,737:37,707:261:00:08,6 (134)
119 98 Partyka Jakub M (103)M-35 (63)POLTrail Runners Jaworzno/KB MCKiS JawJaworzno1:51:44,337:42,307:2659:08,7 (119)
120 261 Kessler Małgorzata K (17)K-35 (8)POLKS Kandahar / KGTKraków1:51:44,637:42,607:2659:34,2 (124)
121 183 Smoliński Paweł M (104)M-50 (10)POLTORQ WKWWrocław1:51:51,937:49,907:271:00:36,6 (139)
122 63 Szpila Marek M (105)M-35 (64)POLKęckie harpaganyKęty1:52:15,738:13,707:2954:14,8 (74)
123 230 Śmigielska-Stasicka Monika K (18)K-35 (9)POLOświęcim -Poręba Wielka1:52:27,838:25,807:2959:25,6 (121)
124 243 Loranc Paweł M (106)M-35 (65)POLWILD BUCHAYSKOZY1:52:30,438:28,407:3059:39,8 (126)
125 113 Pająk Wiesław M (107)M-35 (66)POLWichry BeskiduWadowice1:52:33,038:31,007:3055:44,2 (96)
126 31 Rusin Anna K (19)K-35 (10)POLPorąbka1:52:37,038:35,007:301:00:16,8 (135)
127 93 Rebisz Pawel M (108)M-35 (67)POLTrail runners JaworznoJaworzno1:53:18,339:16,307:331:00:41,0 (140)
128 96 Boś Przemysław M (109)M-35 (68)POLKB MCKiS JaworznoJaworzno1:53:30,939:28,907:341:00:49,2 (145)
129 151 Syrek Bartosz M (110)M-18 (32)POLKS PołamaniecRzeszów1:54:04,740:02,707:3659:06,6 (117)
130 90 Stańko Michał M (111)M-18 (33)POLBB RunnersUstron1:54:10,940:08,907:361:00:42,7 (142)
131 5 Zbijowska Hatala Ewelina K (20)K-18 (9)POLBB RunnersBielsko Biała1:54:11,640:09,607:361:00:41,4 (141)
132 39 Błachut Dorota K (21)K-35 (11)POLBBRunnersBielsko-Biała1:54:11,740:09,707:361:00:51,8 (146)
133 16 Juszko Krzysztof M (112)M-35 (69)POLWarszawa1:54:18,840:16,807:371:00:04,7 (133)
134 156 Małecki Robert M (113)M-50 (11)POLKS KandaharJawiszowice1:54:27,040:25,007:3759:37,4 (125)
135 196 Loska Michał M (114)M-18 (34)POLBaran Trail RaceKatowice1:54:32,540:30,507:3858:33,2 (112)
136 279 Piaseczny Marcin M (115)M-35 (70)POLKraków1:54:51,740:49,707:391:00:20,4 (136)
137 178 Kasperski Łukasz M (116)M-18 (35)POLChodzież1:54:56,340:54,307:3959:59,2 (132)
138 163 Nir Łukasz M (117)M-35 (71)POLWARSZTAT FORMYTychy1:54:57,640:55,607:391:01:14,3 (149)
139 80 Barcik Maciek M (118)M-35 (72)POLPROKONTECHBielsko-Biała1:55:01,140:59,107:4059:50,0 (130)
140 141 Dymek Mateusz M (119)M-35 (73)POLRzeszów1:55:26,341:24,307:411:00:57,7 (147)
141 136 Lasota Arkadiusz M (120)M-35 (74)POLSosnowiec1:56:11,242:09,207:441:02:14,3 (167)
142 149 Ryłko Andrzej M (121)M-35 (75)POLAndrychów RunningSułkowicwe1:56:12,842:10,807:441:00:31,6 (138)
143 53 Gąszczak Michał M (122)M-18 (36)POLRUNHOGS TychyTychy1:56:16,642:14,607:451:01:16,2 (150)
144 91 Gaczkowski Jacek M (123)M-18 (37)POLWyznawcy Bronka LibiążLibiąż1:56:21,142:19,107:4559:27,7 (122)
145 171 Kierczak Aleksander M (124)M-50 (12)POLKS KandaharBielsko-Biała1:56:45,442:43,407:471:01:19,5 (153)
146 241 Niessner Piotr M (125)M-50 (13)POLKS KandaharKraków1:56:49,342:47,307:471:01:51,2 (161)
147 278 Kiznar Tomasz M (126)M-18 (38)POLAndrychów RunningRzyki1:56:51,142:49,107:4759:07,7 (118)
148 187 Bilecki Sebastian M (127)M-35 (76)POLBielsko-Biała1:56:52,242:50,207:471:01:22,2 (154)
149 29 Trojnarski Maciej M (128)M-35 (77)POLSzczawnica1:57:03,543:01,507:481:01:19,4 (152)
150 24 Pierzchała Anna K (22)K-35 (12)POLKB MCKiS Jaworzno /Jaworzno RunnersJaworzno1:57:03,743:01,707:481:01:39,6 (158)
151 180 Klimczak Marek M (129)M-35 (78)POLRebellion of Free RunnersOświęcim1:57:03,943:01,907:481:02:53,7 (180)
152 69 Toporczyk Daniel M (130)M-35 (79)POLtrend BieruńTychy1:57:19,843:17,807:491:01:16,9 (151)
153 122 Zarycka Julia K (23)K-35 (13)POLDobre sobieKraków1:57:24,043:22,007:491:01:24,0 (155)
154 165 Tuszyńska Karolina K (24)K-18 (10)POLKS Ryglice Sekcja BiegowaJoniny1:57:24,943:22,907:491:02:46,0 (175)
155 295 Barczuk Anna K (25)K-18 (11)POLWisła1:57:31,143:29,107:501:03:47,9 (184)
156 11 Dudka Paweł M (131)M-35 (80)POLPewel Ślemieńska1:57:52,243:50,207:511:01:27,5 (157)
157 57 Ocylok Adam M (132)M-35 (81)POLChrono ServiceOświęcim1:57:52,343:50,307:511:00:25,8 (137)
158 185 Grochal Marcin M (133)M-35 (82)POLKorczSupportWygiełzów1:58:15,844:13,807:531:03:25,5 (181)
159 270 Symula Piotr M (134)M-50 (14)POLSAN ESCOBARBIELSKO-BIALA1:58:41,544:39,507:541:02:28,9 (169)
160 45 Chomicz Slawomir M (135)M-35 (83)POLAtsko PolskaZabrzeg1:59:10,745:08,707:561:02:52,0 (178)
161 7 Sapa Grzegorz M (136)M-35 (84)POLTYCHY1:59:14,645:12,607:561:02:07,6 (163)
162 173 Dziemba Wojciech M (137)M-18 (39)POLKatowice1:59:21,945:19,907:571:03:57,0 (186)
163 150 Żmudka Bartłomiej M (138)M-35 (85)POLRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZERybnik1:59:36,445:34,407:581:02:33,7 (170)
164 4 Ścieszka Ksenia K (26)K-18 (12)POLPewel Ślemieńska1:59:41,045:39,007:581:02:38,0 (171)
165 259 Kołodziejski Michał M (139)M-35 (86)POLKraków1:59:55,245:53,207:591:03:55,7 (185)
166 99 Stanicka Monika K (27)K-35 (14)POLRUNHOGS TychyTychy1:59:56,945:54,907:591:04:51,2 (193)
167 107 Marek Sławomir M (140)M-18 (40)POLNight runnersZawoja2:00:00,945:58,908:001:02:46,4 (176)
168 124 Pieczara Krzysztof M (141)M-35 (87)POLKB MCKiS JaworznoJaworzno2:00:16,646:14,608:0159:41,5 (127)
169 219 Szczęsna Edyta K (28)K-18 (13)POLRYTM Czechowice - DdziadziceCzechowice - Dziedzice2:00:22,946:20,908:011:02:14,1 (166)
170 209 Socha Marian M (142)M-50 (15)POLKocierz R.2:00:24,646:22,608:011:00:57,9 (148)
171 157 Kulka Monika K (29)K-35 (15)POLPisary2:00:26,646:24,608:011:02:03,3 (162)
172 262 Kessler Szymon M (143)M-18 (41)POLKS Kandahar / KGTKraków2:00:35,246:33,208:021:05:39,8 (202)
173 49 Myrcik Bernard M (144)M-35 (88)POLTarnowskie Góry2:00:36,046:34,008:021:04:53,9 (194)
174 257 Maksym Joanna K (30)K-35 (16)POLKrakow2:00:40,646:38,608:021:05:11,4 (197)
175 38 Naglik Andrzej M (145)M-35 (89)POLKęckie HarpaganyNowa Wieś2:00:43,446:41,408:021:04:39,7 (189)
176 25 Kłapacz Joanna K (31)K-35 (17)POLKęckie HarpaganyMalec2:00:43,646:41,608:021:00:44,3 (144)
177 41 Bilczewkski Michał M (146)M-35 (90)POLKęty2:00:43,746:41,708:021:01:44,4 (160)
178 58 Pióro Grzegorz M (147)M-35 (91)POLZadyszka OświęcimOświęcim2:00:53,446:51,408:031:02:16,8 (168)
179 214 Nowak Paweł M (148)M-18 (42)POLBrzesko2:01:08,147:06,108:041:04:47,2 (192)
180 55 Ćwiękała Mateusz M (149)M-35 (92)POLRybnik2:01:37,047:35,008:061:02:47,6 (177)
181 254 Kaczor Łukasz M (150)M-35 (93)POLWILD BUCHAYSBuczkowice2:01:39,147:37,108:061:02:09,4 (164)
182 227 Szymura Barbara K (32)K-18 (14)POLBielsko-Biała2:01:45,947:43,908:071:05:20,8 (198)
183 287 Pietrzykowski Michał M (151)M-18 (43)POLIGOSPORT Sklep dla BiegaczaJaworze2:02:08,148:06,108:081:02:52,7 (179)
184 23 Ryczkiewicz Andrzej M (152)M-35 (94)POLŻywiec2:02:10,148:08,108:081:05:04,6 (195)
185 47 Zięba Łukasz M (153)M-35 (95)POLRUNHOGS TYCHYTYCHY2:02:11,848:09,808:081:02:13,8 (165)
186 158 Górny Łukasz M (154)M-35 (96)POLBie-RunBieruń2:02:26,048:24,008:091:00:44,2 (143)
187 44 Fidor Marzena K (33)K-35 (18)POLRUNHOGS TychyTychy2:02:34,248:32,208:101:05:53,0 (203)
188 101 Boczkowska Justyna K (34)K-50 (2)POLZakopane2:02:59,148:57,108:111:02:45,0 (174)
189 232 Gibas Tomasz M (155)M-18 (44)POLAndrychow2:03:05,049:03,008:121:01:24,3 (156)
190 210 Wysocka Agnieszka K (35)K-35 (19)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DCzechowice-Dziedzice2:03:10,749:08,708:121:03:34,8 (182)
191 42 Bogdał Krzysztof M (156)M-18 (45)POLHusaria Race TeamPaweł ślemieńska2:03:12,149:10,108:121:04:41,6 (190)
192 223 Daszyński Wojciech M (157)M-18 (46)POLWrocław2:03:14,949:12,908:1259:45,3 (129)
193 203 Boratyński Adam M (158)M-35 (97)POLWarszawa2:03:38,949:36,908:141:04:01,7 (187)
194 138 Delong Sebastian M (159)M-35 (98)POLRybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazeRybnik2:03:45,949:43,908:151:03:36,6 (183)
195 89 Jelonek Łukasz M (160)M-35 (99)POLEko-Tech Running TeamTarnowskie Góry2:03:46,049:44,008:151:06:07,5 (204)
196 221 Woś Marta K (36)K-35 (20)POLJaszczurowa2:04:17,050:15,008:171:02:43,0 (172)
197 34 Bander-Paszek Katarzyna K (37)K-18 (15)POLGliwice2:05:01,850:59,808:201:08:04,3 (217)
198 159 Łagan Karolina K (38)K-18 (16)POLIronsLędziny2:05:17,751:15,708:211:05:34,9 (200)
199 32 Badowski Rafal M (161)M-35 (100)POLWszystko jest w głowie!!!Kraków2:06:11,352:09,308:241:05:23,7 (199)
200 121 Ćwiklińska Ewa K (39)K-35 (21)POLCzęstochowa2:06:28,452:26,408:251:04:10,3 (188)
201 79 Wróbel Arkadiusz M (162)M-35 (101)POLBB RUNNERSŚwierczyniec2:06:31,452:29,408:261:05:08,4 (196)
202 239 Krakowski Maciej M (163)M-18 (47)POLMielec2:06:31,452:29,408:261:07:54,0 (215)
203 70 Macioł Sebastian M (164)M-35 (102)POLTTA BieruńBieruń2:06:36,452:34,408:261:01:40,5 (159)
204 54 Tura Emilia K (40)K-18 (17)POLWielkolud TeamJaworzno2:06:50,952:48,908:271:04:41,7 (191)
205 298 Kos Piotr M (165)M-18 (48)POLZ ButaKobiernice2:07:02,153:00,108:281:02:44,5 (173)
206 60 Szwes Karolina K (41)K-35 (22)POLKS KANDAHARGliczarów Górny2:07:15,853:13,808:291:06:50,0 (206)
207 139 Ciezak Magdalena K (42)K-35 (23)POLJaworzno2:07:36,453:34,408:301:06:56,3 (208)
208 104 Wojtyła Piotr M (166)M-35 (103)POLRoczyny2:07:58,053:56,008:311:05:39,0 (201)
209 238 Duda Wojtek M (167)M-35 (104)POLTychy2:08:14,254:12,208:321:07:49,7 (213)
210 231 Łapczyńska Magdalena K (43)K-35 (24)POLKarpacz SportJelenia Góra2:08:40,254:38,208:341:06:52,1 (207)
211 170 Roch Marcin M (168)M-18 (49)POLEKO-TECH RUNNING2:09:05,355:03,308:361:07:04,4 (209)
212 285 Skrobot Justyna K (44)K-35 (25)POLRyTM - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice2:09:13,955:11,908:361:09:06,2 (220)
213 133 Sielicki Krzysztof M (169)M-35 (105)POLMysiadło2:09:18,055:16,008:371:08:44,0 (218)
214 184 Rola Marek M (170)M-50 (16)POLBie-runBieruń2:09:47,055:45,008:391:07:14,1 (210)
215 174 Szwarczuk Ewa K (45)K-35 (26)POLGibasówkaKatowice2:10:41,056:39,008:421:09:17,8 (221)
216 154 Mączka Krystyna K (46)K-50 (3)POLOTK RZEŹNIKGLIWICE2:11:25,457:23,408:451:07:52,7 (214)
217 291 Piwarczyk Piotr M (171)M-35 (106)POLGÓRAL MARKETANDRYCHÓW2:11:40,157:38,108:461:07:29,9 (211)
218 148 Szostakowski Zbigniew M (172)M-50 (17)POLRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZERadlin2:12:33,958:31,908:501:09:57,1 (227)
219 82 Kuś Gabriela K (47)K-35 (27)POLKB MCKiS JAWORZNOJAWORZNO2:12:38,458:36,408:501:09:52,9 (226)
220 67 Brzozowska Teresa K (48)K-35 (28)POLEtisoft Running TeamJaworzno2:12:38,558:36,508:501:10:58,4 (233)
221 132 Jędrzejczak Anna K (49)K-35 (29)POLKB MCKIS JAWORZNOJaworzno2:12:40,058:38,008:501:10:40,7 (232)
222 78 Budka Agata K (50)K-35 (30)POLKB MCKiS JaworznoJaworzno2:12:42,558:40,508:501:09:51,7 (225)
223 20 Surma Henryk M (173)M-35 (107)POLBeskid Tri TeamKęty2:12:52,258:50,208:511:11:58,9 (238)
224 274 Kmita Gabriela K (51)K-18 (18)POLNowa Huta TeamKraków2:12:57,058:55,008:511:07:58,8 (216)
225 97 Rakoczy Agata K (52)K-35 (31)POL40 latek TychyTychy2:13:34,059:32,008:541:06:37,6 (205)
226 8 Paszek Tomasz M (174)M-35 (108)POLSuszec2:15:59,71:01:57,709:031:10:23,7 (229)
227 288 Drabik Jacek M (175)M-50 (18)POLKrakow2:16:02,41:02:00,409:041:09:31,6 (223)
228 27 Kwiecien Tomasz M (176)M-35 (109)POLLos Rojos PantalonesKraków2:17:58,51:03:56,509:111:11:48,7 (236)
229 297 Procner Anna K (53)K-35 (32)POLWisła2:18:07,91:04:05,909:121:11:08,0 (234)
230 74 Głuchowski Jacek M (177)M-35 (110)POLBB RunnersBielsko-Biała2:18:32,21:04:30,209:141:12:13,6 (240)
231 292 Żydek Grzegorz M (178)M-50 (19)POLGÓRAL MARKETRoczyny2:19:14,61:05:12,609:161:07:48,0 (212)
232 92 Formas Adrian M (179)M-18 (50)POLBB RunnersJanowice2:19:16,01:05:14,009:171:11:17,6 (235)
233 222 Daszyńska Agnieszka K (54)K-18 (19)POLAndrychów2:19:16,81:05:14,809:171:10:04,3 (228)
234 300 Gabryluk Marek M (180)M-35 (111)POLSiechnice2:19:24,61:05:22,609:171:08:51,2 (219)
235 33 Kaleta Agnieszka K (55)K-35 (33)POL40-latek Tychy SPLATychy2:19:46,91:05:44,909:191:14:36,6 (252)
236 46 Kaleta Karol M (181)M-35 (112)POL40-latek Tychy SPLATychy2:19:48,11:05:46,109:191:12:43,9 (245)
237 281 Bajołek Aleksandra K (56)K-50 (4)POLNight runnersKrakow2:19:48,81:05:46,809:191:14:00,8 (250)
238 233 Święs Piotr M (182)M-50 (20)POL40-Latek TychyKobiór2:20:09,51:06:07,509:201:12:54,6 (246)
239 168 Tuszyńska Magdalena K (57)K-18 (20)POLKraków2:20:24,91:06:22,909:211:12:42,4 (244)
240 128 Pietras Edyta K (58)K-35 (34)POLJustfeelFIT TEAMWęgierska Górka2:21:10,01:07:08,009:241:13:05,8 (248)
241 123 Podsadecki Witold M (183)M-35 (113)POLJUSTfeelFITTEAMCięcina2:21:10,71:07:08,709:241:13:02,9 (247)
242 51 Korczyk Ryszard M (184)M-35 (114)POLKęckie HarpaganyKęty2:21:11,21:07:09,209:241:12:28,6 (242)
243 286 Michalski Mateusz M (185)M-35 (115)POLBbrunersJaworze2:21:16,21:07:14,209:251:14:21,8 (251)
244 130 Bąk Grzegorz M (186)M-18 (51)POLJaworzno2:22:02,31:08:00,309:281:13:27,8 (249)
245 137 Gajewska Agnieszka K (59)K-35 (35)POLRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZERybnik2:22:41,11:08:39,109:301:15:12,5 (254)
246 108 Górski Maciej M (187)M-18 (52)POLWarszawa2:23:24,51:09:22,509:331:11:57,7 (237)
247 293 Góral Andrzej M (188)M-50 (21)POLGÓRAL MARKETRoczyny2:23:53,61:09:51,609:351:09:18,9 (222)
248 290 Wenda Jakub M (189)M-18 (53)POLGÓRAL MARKETANDRYCHÓW2:23:54,41:09:52,409:351:09:42,7 (224)
249 52 Wendołowski Robert M (190)M-35 (116)POLWarszawa2:24:11,21:10:09,209:361:12:05,4 (239)
250 3 Wendołowska Barbara K (60)K-35 (36)POLWarszawa2:24:12,01:10:10,009:361:12:33,9 (243)
251 116 Kral Sebastian M (191)M-35 (117)POLJaworzno2:24:31,91:10:29,909:381:12:19,6 (241)
252 110 Bąkowski Włodzimierz M (192)M-50 (22)POLWarszawa2:26:18,01:12:16,009:451:15:09,0 (253)
253 106 Ferfecka Barbara K (61)K-35 (37)POLŚWIRY STELAKozakowice Górne2:28:32,81:14:30,809:541:17:09,3 (256)
254 35 Kafarowski Jakub M (193)M-18 (54)POLKS Kandahar / Wielkolud TeamJaworzno2:28:36,71:14:34,709:541:17:49,3 (258)
255 245 Byrski Henryk M (194)M-35 (118)POLWILD BUCHAYSŁODYGOWICE2:29:31,81:15:29,809:581:17:32,5 (257)
256 244 Piątek Tomasz M (195)M-35 (119)POLWILD BUCHAYSPISARZOWICE2:29:32,61:15:30,609:581:18:18,6 (259)
257 299 Mlaś Dawid M (196)M-35 (120)POLTychy2:30:17,51:16:15,510:011:16:47,9 (255)
258 14 Granica Dani K (62)K-35 (38)POLŚwiry StelaCIESZYN2:31:42,51:17:40,510:061:18:35,8 (260)
259 200 Krzyżewski Roger M (197)M-18 (55)POLKraków2:32:59,91:18:57,910:111:18:51,5 (261)
260 76 Krzemień Adrian M (198)M-35 (121)POLŚląskie TaśmolotyJaworze2:33:46,91:19:44,910:151:19:45,0 (262)
261 226 Karawacki Grzegorz M (199)M-18 (56)POLKęty2:35:09,81:21:07,810:201:19:48,5 (263)
262 193 Kubarek Anna K (63)K-18 (21)POLSpytkowice2:35:15,01:21:13,010:211:10:35,0 (231)
263 144 Baranowska Bożena K (64)K-50 (5)POLJemielnica2:41:07,11:27:05,110:441:20:32,8 (265)
264 145 Wolny Tadeusz M (200)M-50 (23)POLMikołów2:41:31,81:27:29,810:461:20:05,0 (264)
265 294 Szczepocki Andrzej M (201)M-35 (122)POLNiepołomice BiegająNiepołomice2:44:31,61:30:29,610:581:24:46,2 (269)
266 118 Śleziona Piotr M (202)M-35 (123)POLRUNHOGS TYCHYTYCHY2:48:54,21:34:52,211:151:21:27,3 (267)
267 161 Walesz Joanna K (65)K-35 (39)POLJAWORZNO2:55:53,41:41:51,411:431:29:18,7 (272)
268 217 Brudkiewicz-Paździora Aneta K (66)K-35 (40)POLEKIPA Z TARNOWAWierzchosławice2:56:50,51:42:48,511:471:27:57,0 (270)
269 236 Szreter Marta K (67)K-35 (41)POLSAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE SGBBUKOWNO2:59:32,41:45:30,411:581:21:31,2 (268)
270 40 Szymura Andrzej M (203)M-35 (124)POLRybnik2:59:33,01:45:31,011:581:21:00,8 (266)
271 190 Adamiak Edyta K (68)K-35 (42)POLŚwiry StelaSkoczów3:03:22,61:49:20,612:131:29:14,9 (271)
272 68 Brzozowski Piotr M (204)M-35 (125)POLKB MCKiS JaworznoJaworzno3:03:24,71:49:22,712:131:33:17,3 (273)
273 36 Zięba Agnieszka K (69)K-35 (43)POLRUNHOGS TYCHYTychy3:13:21,91:59:19,912:531:36:43,4 (274)
274 30 Fierdonek Monika K (70)K-35 (44)POLRunhogs TychyTychy3:13:22,41:59:20,412:531:39:03,5 (277)
275 10 Zięba Sebastian M (205)M-35 (126)POLRUNHOGSTychy3:13:22,81:59:20,812:531:36:45,9 (275)
276 9 Stojanowski Dawid M (206)M-35 (127)POLRUNHOGS TychyTychy3:13:23,11:59:21,112:531:39:19,9 (278)
277 2 Bryś Piotr M (207)M-35 (128)POLRUNHOGS TychyŚwierczyniec3:13:23,11:59:21,112:531:36:46,8 (276)
DNF 192 Fryc Anna KK-18POLSpytkowice1:10:33,9 (230)
DNF 18 Kozubska-Bryś Anna KK-35POLRUNHOGS TychyŚwierczyniec