VI Jesienny Bieg Potrójnej

Wydarzenie:
VI Jesienny Bieg Potrójnej VI Jesienny Bieg Potrójnej
Organizator:
Klub Skialpinistyczny KANDAHAR
Data:
03.11.2018
Miejsce:
Przełęcz Kocierska
Dystans:
15.0 km
Zgłoszonych:
279
Ukończyło:
277
Nieklasyfikowani:
2
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKategoriaKrajKlubMiastoMetaStrataTempo10km
1 284 Skupień Tomasz M (1) M-18 (1) POL 1:14:02,0 04:56 39:46,9 (147)
2 235 Miśkiewicz Mariusz M (2) M-35 (1) POL BIEGAM PRZEZ CHYBIE Cieszyn 1:16:40,4 02:38,4 05:06 41:12,1 (148)
3 215 Góralczyk Paweł M (3) M-18 (2) POL KS AZS AWF KRAKÓW Chocznia 1:17:12,6 03:10,6 05:08 41:38,9 (151)
4 269 Faron Robert M (4) M-35 (2) POL Salco Garmin Team Zalesie 1:17:13,2 03:11,2 05:08 41:15,3 (149)
5 289 Biernawski Piotr M (5) M-35 (3) POL ATTIQ Team/Salming Nowy Targ 1:18:09,0 04:07,0 05:12 41:34,1 (150)
6 140 Koń Piotr M (6) M-35 (4) POL ALPIN SPORT TEAM RĘCZNO 1:19:00,4 04:58,4 05:16 41:57,4 (152)
7 247 Misiak Bartosz M (7) M-18 (3) POL Alpin Sport Team Cesky Tesin 1:20:06,8 06:04,8 05:20 42:12,2 (153)
8 271 Klamut Michał M (8) M-18 (4) POL Karpacz Sport / GOPR Karkonosze Karpacz 1:20:25,1 06:23,1 05:21 42:14,6 (154)
9 258 Piętka Marcin M (9) M-35 (5) POL KS Kandahar / GOPR Beskidy Roczyny 1:23:05,8 09:03,8 05:32 44:18,6 (155)
10 111 Żuchowski Daniel M (10) M-18 (5) POL MUAY RUNNING TEAM Kraków 1:23:32,3 09:30,3 05:34 44:33,0 (157)
11 264 Gawlas Dominik M (11) M-35 (6) POL Cieszyn 1:24:01,8 09:59,8 05:36 44:45,5 (158)
12 142 Mikołajczyk Tyberiusz M (12) M-35 (7) POL KS Kandahar / Alpinka Ski Trab Brenna 1:24:36,4 10:34,4 05:38 44:50,3 (159)
13 273 Rakus Kornel M (13) M-35 (8) POL KS Kandahar Kisielów 1:25:13,4 11:11,4 05:40 44:50,6 (160)
14 252 Podsiadło Mikołaj M (14) M-18 (6) POL Grivel Polska Bielsko-Biała 1:25:46,5 11:44,5 05:43 45:51,2 (167)
15 246 Januszyk Iwona K (1) K-18 (1) POL KS Kandahar / Attiq ALE Oświęcim 1:25:46,6 11:44,6 05:43 45:27,1 (163)
16 188 Grubka Bartosz M (15) M-18 (7) POL Passion Bike Oświęcim Osiek 1:26:13,8 12:11,8 05:44 45:44,0 (165)
17 175 Knap Mateusz M (16) M-18 (8) POL KS Kandahar / DYNAFIT Katowice 1:26:37,4 12:35,4 05:46 45:17,0 (162)
18 166 Bień Przemysław M (17) M-18 (9) POL KS Ryglice Sekcja Biegowa Bistuszowa 1:26:57,9 12:55,9 05:47 44:26,0 (156)
19 176 Trznadel Maciej M (18) M-35 (9) POL KS Kandahar / SPLA Tychy Bytom 1:27:26,5 13:24,5 05:49 45:16,3 (161)
20 87 Gonczarenko Jarek M (19) M-35 (10) POL ŻYWIEC 1:27:32,2 13:30,2 05:50 46:12,7 (168)
21 72 Borycki Mirosław M (20) M-35 (11) POL Libertów 1:27:56,0 13:54,0 05:51 45:31,8 (164)
22 66 Kokot Krzysztof M (21) M-35 (12) POL NIEWYBIEGANI Żory 1:28:18,8 14:16,8 05:53 46:38,0 (169)
23 213 Ciapa Mariusz M (22) M-18 (10) POL Wichry Beskidu Babica 1:29:06,6 15:04,6 05:56 47:11,3 (170)
24 177 Dronszczyk Piotr M (23) M-35 (13) POL Cross Heroes Wieliczka Wieliczka 1:29:20,0 15:18,0 05:57 45:49,8 (166)
25 115 Górski Zygmunt M (24) M-35 (14) POL Wadowice 1:29:50,3 15:48,3 05:59 48:27,5 (183)
26 206 Nawieśniak Jan M (25) M-35 (15) POL JM Sport Team Mszana Dolna 1:30:03,5 16:01,5 06:00 47:54,4 (175)
27 127 Sztefko Józef M (26) M-50 (1) POL Kozy 1:30:08,9 16:06,9 06:00 47:51,5 (174)
28 237 Wiśniewska-Ulfik Dominika K (2) K-18 (2) POL Alpin Sport Team/SKB Kraśnik Zabrze 1:30:26,7 16:24,7 06:01 47:17,6 (171)
29 282 Kołodziejczyk Michał M (27) M-35 (16) POL Aktywne Beskidy Kobiernice 1:30:44,7 16:42,7 06:02 48:16,8 (181)
30 160 Proksa Robert M (28) M-50 (2) POL Myłowice 1:31:08,8 17:06,8 06:04 48:03,0 (177)
31 28 Mzyk Grzegorz M (29) M-35 (17) POL 40 latek Tychy/Adient Team Lędziny 1:31:16,2 17:14,2 06:05 47:48,3 (173)
32 249 Gardener Jacek M (30) M-50 (3) POL JacekBiega Running Team Warszawa 1:31:29,4 17:27,4 06:05 48:09,1 (178)
33 146 Biegun Dariusz M (31) M-35 (18) POL Andrychów Running Sułkowice 1:31:54,0 17:52,0 06:07 47:57,9 (176)
34 65 Adamski Robert M (32) M-18 (11) POL Brykająca Grupa Biegowa Bieruń 1:32:06,5 18:04,5 06:08 48:26,4 (182)
35 83 Gwiżdż Marcin M (33) M-35 (19) POL Jaworzno 1:32:21,9 18:19,9 06:09 47:45,0 (172)
36 267 Ryłko Krzysztof M (34) M-35 (20) POL KS Kandahar Oświęcim 1:32:23,2 18:21,2 06:09 48:10,5 (179)
37 109 Nowak Kamil M (35) M-18 (12) POL Zawiercie 1:32:30,7 18:28,7 06:10 50:12,3 (189)
38 253 Kopiec Przemysław M (36) M-18 (13) POL Tychy 1:33:09,0 19:07,0 06:12 49:21,5 (185)
39 266 Wolny Pawel M (37) M-18 (14) POL Gopr GB Cisiec 1:33:23,6 19:21,6 06:13 48:13,9 (180)
40 263 Lenczowski Jakub M (38) M-35 (21) POL KLUB TRIATHLONOWY IRON DRAGON Kraków 1:34:25,4 20:23,4 06:17 49:29,6 (186)
41 13 Kalinowski Przemysław M (39) M-35 (22) POL Niesie mnie po lesie Warszawa 1:34:29,9 20:27,9 06:17 49:18,8 (184)
42 167 Szczypka Piotr M (40) M-18 (15) POL BIEGIEM PRZEZ CHYBIE Chybie 1:35:00,4 20:58,4 06:20 49:41,2 (187)
43 179 Kolka Piotr M (41) M-18 (16) POL Jaworzno Runners Jaworzno 1:35:16,4 21:14,4 06:21 50:11,8 (188)
44 155 Topór Zbigniew M (42) M-35 (23) POL KS Kandahar Gliczarów Górny 1:36:12,8 22:10,8 06:24 50:57,6 (192)
45 84 Młocek Tomasz M (43) M-35 (24) POL Kęckie Harpagany Kęty 1:37:17,6 23:15,6 06:29 51:16,3 (193)
46 50 Olma Przemyslaw M (44) M-35 (25) POL KS Kandahar / Atsko Team Bielsko-Biala 1:37:19,3 23:17,3 06:29 51:36,5 (195)
47 59 Korcz Daniel M (45) M-35 (26) POL KB MCKiS Jaworzno JAWORZNO 1:37:28,0 23:26,0 06:29 52:07,7 (197)
48 86 Kwiatkowska Kinga K (3) K-18 (3) POL Alpin Sport Team Kraków 1:37:31,1 23:29,1 06:30 52:10,6 (198)
49 169 Żelichowski Artur M (46) M-35 (27) POL Kęckie Harpagany Kęty 1:37:42,0 23:40,0 06:30 50:45,2 (191)
50 134 Zdąbłarz Marcin M (47) M-35 (28) POL Chrzanów 1:37:58,6 23:56,6 06:31 55:07,4 (233)
51 164 Szlachtowski Andrzej M (48) M-35 (29) POL Nowy Targ 1:38:03,8 24:01,8 06:32 52:13,9 (199)
52 277 Cieslak Ryszard M (49) M-50 (4) POL KS Kandahar Kozy 1:38:06,5 24:04,5 06:32 50:28,6 (190)
53 147 Thier Dominik M (50) M-35 (30) POL KS Kandahar Warszawa 1:38:35,4 24:33,4 06:34 52:51,7 (204)
54 120 Bytniewski Darek M (51) M-35 (31) POL Team Silesia Marathon Katowice 1:39:09,3 25:07,3 06:36 52:33,6 (202)
55 43 Hatala Mariusz M (52) M-35 (32) POL Bb Runners Bielsko Biała 1:39:14,8 25:12,8 06:36 51:38,1 (196)
56 62 Lekki Jerzy M (53) M-50 (5) POL BB Runners Bielsko-Biala 1:39:29,9 25:27,9 06:37 53:37,2 (213)
57 95 Rakoczy Rafał M (54) M-35 (33) POL 40 latek Tychy Tychy 1:39:33,3 25:31,3 06:38 53:01,5 (206)
58 205 Cierpiałek Jakub M (55) M-18 (17) POL Wadowice 1:39:37,9 25:35,9 06:38 52:18,2 (201)
59 17 Kocemba Kamil M (56) M-18 (18) POL Kęckie Harpagany KOBIERNICE 1:40:18,9 26:16,9 06:41 53:26,6 (211)
60 272 Tobiasz Dominik M (57) M-18 (19) POL Wilamowice 1:40:28,5 26:26,5 06:41 52:52,6 (205)
61 255 Owerko Tomasz M (58) M-35 (34) POL SNW KW Kraków Modlniczka 1:40:33,4 26:31,4 06:42 54:19,4 (221)
62 204 Bolechowska Dominika K (4) K-35 (1) POL Alpin Sport Team Rabka Zdrój 1:40:39,6 26:37,6 06:42 55:01,9 (230)
63 85 Kaźmierczak Slawomir M (59) M-18 (20) POL ŁGG łaziska górne 1:40:44,5 26:42,5 06:42 53:16,5 (208)
64 105 Nogaj Paweł M (60) M-35 (35) POL Jaworzno Runners Jaworzno 1:40:56,0 26:54,0 06:43 53:38,4 (215)
65 216 Kasprzyk Krzysztof M (61) M-35 (36) POL Ekipa z Tarnowa Tarnów 1:41:12,9 27:10,9 06:44 51:33,1 (194)
66 260 Kessler Daniel M (62) M-35 (37) POL KS Kandahar / KGT Kraków 1:41:38,8 27:36,8 06:46 52:16,6 (200)
67 234 Czapiewski Janusz M (63) M-50 (6) POL przenosimy góry Bieruń 1:42:13,2 28:11,2 06:48 53:26,7 (212)
68 268 Stojka Marek M (64) M-18 (21) POL Zebrzydowice 1:42:23,2 28:21,2 06:49 52:40,5 (203)
69 191 Duc-Syposz Aureliusz M (65) M-35 (38) POL Wieliczka 1:42:27,4 28:25,4 06:49 54:06,2 (218)
70 73 Galewicz Katarzyna K (5) K-35 (2) POL Libertów 1:42:47,4 28:45,4 06:51 55:32,2 (240)
71 172 Buchalik Marian M (66) M-35 (39) POL Aktywni Lyski Rydułtowy 1:43:03,1 29:01,1 06:52 54:05,5 (217)
72 152 Czuwaj Andrzej M (67) M-35 (40) POL Grojec 1:43:05,4 29:03,4 06:52 54:12,6 (219)
73 194 Kiec Mateusz M (68) M-18 (22) POL PrzenosimyGóry Bieruń 1:43:08,3 29:06,3 06:52 53:22,9 (210)
74 181 Kiljan Mariusz M (69) M-35 (41) POL KB MCKIS JAWORZNO Jaworzno 1:43:10,1 29:08,1 06:52 53:19,5 (209)
75 248 Mierzwa Maciej M (70) M-50 (7) POL Ściana Trzciana Łąkta Dolna 1:43:12,6 29:10,6 06:52 54:53,9 (227)
76 211 Jonkisz Dorota K (6) K-50 (1) POL Rytm Czechowice Dziedzice 1:43:19,8 29:17,8 06:53 55:03,9 (232)
77 250 Bondara Sylwia K (7) K-18 (4) POL JacekBiega Running Team Warszawa 1:43:44,5 29:42,5 06:54 53:51,9 (216)
78 256 Kwaśny Marcin M (71) M-35 (42) POL WILD BUCHAYS Buczkowice 1:43:47,8 29:45,8 06:55 54:48,4 (226)
79 283 Simka Kamil M (72) M-35 (43) POL Forrest Gump Team Rzeszów 1:43:57,2 29:55,2 06:55 53:12,4 (207)
80 119 Barut-Skupień Barbara K (8) K-35 (3) POL SPELEOKLUB Bielsko-Biała Bielsko-Biała 1:44:52,4 30:50,4 06:59 55:11,7 (237)
81 37 Więcek Przemysław M (73) M-35 (44) POL Kęty 1:45:00,4 30:58,4 07:00 55:09,8 (236)
82 182 Orkisz Ireneusz M (74) M-35 (45) POL Wichry Beskidu T.R. Radocza 1:45:07,1 31:05,1 07:00 53:38,2 (214)
83 143 Nalepka Ewa K (9) K-35 (4) POL BIEGIEM PRZEZ GÓRY SOSNOWIEC 1:45:07,6 31:05,6 07:00 55:00,6 (229)
84 251 Bąk Piotr M (75) M-35 (46) POL WILD BUCHAYS Łodygowice 1:45:10,4 31:08,4 07:00 54:23,2 (222)
85 129 Noga Adam M (76) M-35 (47) POL Jedlina 1:45:14,4 31:12,4 07:00 55:08,3 (234)
86 12 Bilczewski Tomasz M (77) M-35 (48) POL Kraków 1:45:44,9 31:42,9 07:02 55:14,0 (238)
87 275 Gawlewicz Krystyna K (10) K-35 (5) POL Gawełki Team Sanok 1:46:38,5 32:36,5 07:06 56:34,5 (246)
88 276 Gawlewicz Tomasz M (78) M-35 (49) POL Gawełki Team Sanok 1:46:38,5 32:36,5 07:06 56:33,4 (245)
89 22 Kania Marian M (79) M-35 (50) POL Ledeozipia Rybnik 1:46:50,8 32:48,8 07:07 57:51,6 (252)
90 280 Mirek Karolina K (11) K-18 (5) POL Brzeszcze 1:46:56,7 32:54,7 07:07 54:58,6 (228)
91 19 Wdowiak Szymon M (80) M-18 (23) POL Runhogs Tychy Tychy 1:47:26,9 33:24,9 07:09 56:21,9 (243)
92 229 Żołnierski Zbigniew M (81) M-35 (51) POL Bielsko-Biała 1:47:54,1 33:52,1 07:11 54:30,2 (224)
93 153 Bizoń Tomasz M (82) M-35 (52) POL Andrychów running Andrychów 1:48:00,9 33:58,9 07:12 55:02,2 (231)
94 220 Dymanus Damian M (83) M-35 (53) POL parkrun Chrzanów Chrzanów 1:48:03,8 34:01,8 07:12 54:29,3 (223)
95 126 Halejcio Krzysztof M (84) M-35 (54) POL Tychy 1:48:31,8 34:29,8 07:14 59:31,6 (269)
96 195 Orkwiszewska Ola K (12) K-18 (6) POL Scarpa Team Poland Bierun 1:48:40,7 34:38,7 07:14 55:33,9 (241)
97 112 Zemła Andrzej M (85) M-35 (55) POL Wichry Beskidu Klecza Dolna 1:48:50,0 34:48,0 07:15 56:30,9 (244)
98 225 Kacprzak Michał M (86) M-18 (24) POL Sucha Psina 1:48:53,7 34:51,7 07:15 55:15,0 (239)
99 162 Skrobot Tomasz M (87) M-18 (25) POL RyTM - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 1:49:05,4 35:03,4 07:16 58:14,2 (254)
100 64 Jędryka Aleksander M (88) M-50 (8) POL TKN Tatra Team Nowy Targ 1:49:07,6 35:05,6 07:16 56:39,5 (247)
101 56 Oziębło Rafał M (89) M-35 (56) POL KS Kandahar Chorzów 1:49:15,0 35:13,0 07:17 58:55,0 (260)
102 197 Kozowicz Paweł M (90) M-18 (26) POL KS Kandahar / Way2Champ / GJ GOPR Katowice 1:49:29,5 35:27,5 07:17 57:05,6 (249)
103 208 Fojcik Grzegorz M (91) M-50 (9) POL Rybnik 1:49:56,8 35:54,8 07:19 55:09,2 (235)
104 100 Grzebieluch Łukasz M (92) M-18 (27) POL Rybnik 1:50:00,2 35:58,2 07:20 57:31,4 (250)
105 207 Wojnowski Michał M (93) M-35 (57) POL JM Sport Team Brzesko 1:50:06,7 36:04,7 07:20 54:33,6 (225)
106 199 Suska Łukasz M (94) M-18 (28) POL Bieruń 1:50:06,8 36:04,8 07:20 58:39,5 (259)
107 186 Wicha Małgorzata K (13) K-18 (7) POL WKS Wawel Kraków Kraków 1:50:17,3 36:15,3 07:21 59:01,3 (262)
108 61 Lekki Magdalena K (14) K-18 (8) POL BB Runners Bielsko-Biala 1:50:31,2 36:29,2 07:22 58:25,0 (255)
109 218 Mrzygłód Waldek M (95) M-35 (58) POL Andrychów 1:50:37,7 36:35,7 07:22 58:01,9 (253)
110 21 Baszczyńska Kinga K (15) K-35 (6) POL BB RUNNERS Bielsko-Biała 1:50:41,2 36:39,2 07:22 58:28,3 (256)
111 117 Antosz Michał M (96) M-18 (29) POL TTA BIERUŃ Bieruń 1:50:44,6 36:42,6 07:22 57:03,3 (248)
112 103 Anczykowski Nikodem M (97) M-35 (59) POL Warsztat Formy Tychy 1:50:48,8 36:46,8 07:23 59:17,9 (266)
113 48 Fidor Michał M (98) M-35 (60) POL RUNHOGS Tychy Tychy 1:51:17,1 37:15,1 07:25 58:59,8 (261)
114 212 Nesterowicz Marek M (99) M-18 (30) POL JM SPORT Brzesko 1:51:21,8 37:19,8 07:25 58:30,4 (257)
115 1 Hubczak Wojciech M (100) M-35 (61) POL Artech Forklift Żywiec 1:51:22,9 37:20,9 07:25 59:43,0 (274)
116 15 Horak Roland M (101) M-35 (62) POL Kęckie Harpagany Kęty 1:51:24,4 37:22,4 07:25 59:54,2 (277)
117 6 Antoniak Jan M (102) M-18 (31) POL Kęckie harpagany Kęty 1:51:28,7 37:26,7 07:25 57:42,4 (251)
118 26 Grzebieluch Katarzyna K (16) K-35 (7) POL LedwoZipia Rybnik 1:51:39,7 37:37,7 07:26 1:00:08,6 (2)
119 98 Partyka Jakub M (103) M-35 (63) POL Trail Runners Jaworzno/KB MCKiS Jaw Jaworzno 1:51:44,3 37:42,3 07:26 59:08,7 (265)
120 261 Kessler Małgorzata K (17) K-35 (8) POL KS Kandahar / KGT Kraków 1:51:44,6 37:42,6 07:26 59:34,2 (270)
121 183 Smoliński Paweł M (104) M-50 (10) POL TORQ WKW Wrocław 1:51:51,9 37:49,9 07:27 1:00:36,6 (7)
122 63 Szpila Marek M (105) M-35 (64) POL Kęckie harpagany Kęty 1:52:15,7 38:13,7 07:29 54:14,8 (220)
123 230 Śmigielska-Stasicka Monika K (18) K-35 (9) POL Oświęcim -Poręba Wielka 1:52:27,8 38:25,8 07:29 59:25,6 (267)
124 243 Loranc Paweł M (106) M-35 (65) POL WILD BUCHAYS KOZY 1:52:30,4 38:28,4 07:30 59:39,8 (272)
125 113 Pająk Wiesław M (107) M-35 (66) POL Wichry Beskidu Wadowice 1:52:33,0 38:31,0 07:30 55:44,2 (242)
126 31 Rusin Anna K (19) K-35 (10) POL Porąbka 1:52:37,0 38:35,0 07:30 1:00:16,8 (3)
127 93 Rebisz Pawel M (108) M-35 (67) POL Trail runners Jaworzno Jaworzno 1:53:18,3 39:16,3 07:33 1:00:41,0 (8)
128 96 Boś Przemysław M (109) M-35 (68) POL KB MCKiS Jaworzno Jaworzno 1:53:30,9 39:28,9 07:34 1:00:49,2 (13)
129 151 Syrek Bartosz M (110) M-18 (32) POL KS Połamaniec Rzeszów 1:54:04,7 40:02,7 07:36 59:06,6 (263)
130 90 Stańko Michał M (111) M-18 (33) POL BB Runners Ustron 1:54:10,9 40:08,9 07:36 1:00:42,7 (10)
131 5 Zbijowska Hatala Ewelina K (20) K-18 (9) POL BB Runners Bielsko Biała 1:54:11,6 40:09,6 07:36 1:00:41,4 (9)
132 39 Błachut Dorota K (21) K-35 (11) POL BBRunners Bielsko-Biała 1:54:11,7 40:09,7 07:36 1:00:51,8 (14)
133 16 Juszko Krzysztof M (112) M-35 (69) POL Warszawa 1:54:18,8 40:16,8 07:37 1:00:04,7 (1)
134 156 Małecki Robert M (113) M-50 (11) POL KS Kandahar Jawiszowice 1:54:27,0 40:25,0 07:37 59:37,4 (271)
135 196 Loska Michał M (114) M-18 (34) POL Baran Trail Race Katowice 1:54:32,5 40:30,5 07:38 58:33,2 (258)
136 279 Piaseczny Marcin M (115) M-35 (70) POL Kraków 1:54:51,7 40:49,7 07:39 1:00:20,4 (4)
137 178 Kasperski Łukasz M (116) M-18 (35) POL Chodzież 1:54:56,3 40:54,3 07:39 59:59,2 (278)
138 163 Nir Łukasz M (117) M-35 (71) POL WARSZTAT FORMY Tychy 1:54:57,6 40:55,6 07:39 1:01:14,3 (17)
139 80 Barcik Maciek M (118) M-35 (72) POL PROKONTECH Bielsko-Biała 1:55:01,1 40:59,1 07:40 59:50,0 (276)
140 141 Dymek Mateusz M (119) M-35 (73) POL Rzeszów 1:55:26,3 41:24,3 07:41 1:00:57,7 (15)
141 136 Lasota Arkadiusz M (120) M-35 (74) POL Sosnowiec 1:56:11,2 42:09,2 07:44 1:02:14,3 (35)
142 149 Ryłko Andrzej M (121) M-35 (75) POL Andrychów Running Sułkowicwe 1:56:12,8 42:10,8 07:44 1:00:31,6 (6)
143 53 Gąszczak Michał M (122) M-18 (36) POL RUNHOGS Tychy Tychy 1:56:16,6 42:14,6 07:45 1:01:16,2 (18)
144 91 Gaczkowski Jacek M (123) M-18 (37) POL Wyznawcy Bronka Libiąż Libiąż 1:56:21,1 42:19,1 07:45 59:27,7 (268)
145 171 Kierczak Aleksander M (124) M-50 (12) POL KS Kandahar Bielsko-Biała 1:56:45,4 42:43,4 07:47 1:01:19,5 (21)
146 241 Niessner Piotr M (125) M-50 (13) POL KS Kandahar Kraków 1:56:49,3 42:47,3 07:47 1:01:51,2 (29)
147 278 Kiznar Tomasz M (126) M-18 (38) POL Andrychów Running Rzyki 1:56:51,1 42:49,1 07:47 59:07,7 (264)
148 187 Bilecki Sebastian M (127) M-35 (76) POL Bielsko-Biała 1:56:52,2 42:50,2 07:47 1:01:22,2 (22)
149 29 Trojnarski Maciej M (128) M-35 (77) POL Szczawnica 1:57:03,5 43:01,5 07:48 1:01:19,4 (20)
150 24 Pierzchała Anna K (22) K-35 (12) POL KB MCKiS Jaworzno /Jaworzno Runners Jaworzno 1:57:03,7 43:01,7 07:48 1:01:39,6 (26)
151 180 Klimczak Marek M (129) M-35 (78) POL Rebellion of Free Runners Oświęcim 1:57:03,9 43:01,9 07:48 1:02:53,7 (48)
152 69 Toporczyk Daniel M (130) M-35 (79) POL trend Bieruń Tychy 1:57:19,8 43:17,8 07:49 1:01:16,9 (19)
153 122 Zarycka Julia K (23) K-35 (13) POL Dobre sobie Kraków 1:57:24,0 43:22,0 07:49 1:01:24,0 (23)
154 165 Tuszyńska Karolina K (24) K-18 (10) POL KS Ryglice Sekcja Biegowa Joniny 1:57:24,9 43:22,9 07:49 1:02:46,0 (43)
155 295 Barczuk Anna K (25) K-18 (11) POL Wisła 1:57:31,1 43:29,1 07:50 1:03:47,9 (52)
156 11 Dudka Paweł M (131) M-35 (80) POL Pewel Ślemieńska 1:57:52,2 43:50,2 07:51 1:01:27,5 (25)
157 57 Ocylok Adam M (132) M-35 (81) POL Chrono Service Oświęcim 1:57:52,3 43:50,3 07:51 1:00:25,8 (5)
158 185 Grochal Marcin M (133) M-35 (82) POL KorczSupport Wygiełzów 1:58:15,8 44:13,8 07:53 1:03:25,5 (49)
159 270 Symula Piotr M (134) M-50 (14) POL SAN ESCOBAR BIELSKO-BIALA 1:58:41,5 44:39,5 07:54 1:02:28,9 (37)
160 45 Chomicz Slawomir M (135) M-35 (83) POL Atsko Polska Zabrzeg 1:59:10,7 45:08,7 07:56 1:02:52,0 (46)
161 7 Sapa Grzegorz M (136) M-35 (84) POL TYCHY 1:59:14,6 45:12,6 07:56 1:02:07,6 (31)
162 173 Dziemba Wojciech M (137) M-18 (39) POL Katowice 1:59:21,9 45:19,9 07:57 1:03:57,0 (54)
163 150 Żmudka Bartłomiej M (138) M-35 (85) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE Rybnik 1:59:36,4 45:34,4 07:58 1:02:33,7 (38)
164 4 Ścieszka Ksenia K (26) K-18 (12) POL Pewel Ślemieńska 1:59:41,0 45:39,0 07:58 1:02:38,0 (39)
165 259 Kołodziejski Michał M (139) M-35 (86) POL Kraków 1:59:55,2 45:53,2 07:59 1:03:55,7 (53)
166 99 Stanicka Monika K (27) K-35 (14) POL RUNHOGS Tychy Tychy 1:59:56,9 45:54,9 07:59 1:04:51,2 (61)
167 107 Marek Sławomir M (140) M-18 (40) POL Night runners Zawoja 2:00:00,9 45:58,9 08:00 1:02:46,4 (44)
168 124 Pieczara Krzysztof M (141) M-35 (87) POL KB MCKiS Jaworzno Jaworzno 2:00:16,6 46:14,6 08:01 59:41,5 (273)
169 219 Szczęsna Edyta K (28) K-18 (13) POL RYTM Czechowice - Ddziadzice Czechowice - Dziedzice 2:00:22,9 46:20,9 08:01 1:02:14,1 (34)
170 209 Socha Marian M (142) M-50 (15) POL Kocierz R. 2:00:24,6 46:22,6 08:01 1:00:57,9 (16)
171 157 Kulka Monika K (29) K-35 (15) POL Pisary 2:00:26,6 46:24,6 08:01 1:02:03,3 (30)
172 262 Kessler Szymon M (143) M-18 (41) POL KS Kandahar / KGT Kraków 2:00:35,2 46:33,2 08:02 1:05:39,8 (70)
173 49 Myrcik Bernard M (144) M-35 (88) POL Tarnowskie Góry 2:00:36,0 46:34,0 08:02 1:04:53,9 (62)
174 257 Maksym Joanna K (30) K-35 (16) POL Krakow 2:00:40,6 46:38,6 08:02 1:05:11,4 (65)
175 38 Naglik Andrzej M (145) M-35 (89) POL Kęckie Harpagany Nowa Wieś 2:00:43,4 46:41,4 08:02 1:04:39,7 (57)
176 25 Kłapacz Joanna K (31) K-35 (17) POL Kęckie Harpagany Malec 2:00:43,6 46:41,6 08:02 1:00:44,3 (12)
177 41 Bilczewkski Michał M (146) M-35 (90) POL Kęty 2:00:43,7 46:41,7 08:02 1:01:44,4 (28)
178 58 Pióro Grzegorz M (147) M-35 (91) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 2:00:53,4 46:51,4 08:03 1:02:16,8 (36)
179 214 Nowak Paweł M (148) M-18 (42) POL Brzesko 2:01:08,1 47:06,1 08:04 1:04:47,2 (60)
180 55 Ćwiękała Mateusz M (149) M-35 (92) POL Rybnik 2:01:37,0 47:35,0 08:06 1:02:47,6 (45)
181 254 Kaczor Łukasz M (150) M-35 (93) POL WILD BUCHAYS Buczkowice 2:01:39,1 47:37,1 08:06 1:02:09,4 (32)
182 227 Szymura Barbara K (32) K-18 (14) POL Bielsko-Biała 2:01:45,9 47:43,9 08:07 1:05:20,8 (66)
183 287 Pietrzykowski Michał M (151) M-18 (43) POL IGOSPORT Sklep dla Biegacza Jaworze 2:02:08,1 48:06,1 08:08 1:02:52,7 (47)
184 23 Ryczkiewicz Andrzej M (152) M-35 (94) POL Żywiec 2:02:10,1 48:08,1 08:08 1:05:04,6 (63)
185 47 Zięba Łukasz M (153) M-35 (95) POL RUNHOGS TYCHY TYCHY 2:02:11,8 48:09,8 08:08 1:02:13,8 (33)
186 158 Górny Łukasz M (154) M-35 (96) POL Bie-Run Bieruń 2:02:26,0 48:24,0 08:09 1:00:44,2 (11)
187 44 Fidor Marzena K (33) K-35 (18) POL RUNHOGS Tychy Tychy 2:02:34,2 48:32,2 08:10 1:05:53,0 (71)
188 101 Boczkowska Justyna K (34) K-50 (2) POL Zakopane 2:02:59,1 48:57,1 08:11 1:02:45,0 (42)
189 232 Gibas Tomasz M (155) M-18 (44) POL Andrychow 2:03:05,0 49:03,0 08:12 1:01:24,3 (24)
190 210 Wysocka Agnieszka K (35) K-35 (19) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-D Czechowice-Dziedzice 2:03:10,7 49:08,7 08:12 1:03:34,8 (50)
191 42 Bogdał Krzysztof M (156) M-18 (45) POL Husaria Race Team Paweł ślemieńska 2:03:12,1 49:10,1 08:12 1:04:41,6 (58)
192 223 Daszyński Wojciech M (157) M-18 (46) POL Wrocław 2:03:14,9 49:12,9 08:12 59:45,3 (275)
193 203 Boratyński Adam M (158) M-35 (97) POL Warszawa 2:03:38,9 49:36,9 08:14 1:04:01,7 (55)
194 138 Delong Sebastian M (159) M-35 (98) POL Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Raze Rybnik 2:03:45,9 49:43,9 08:15 1:03:36,6 (51)
195 89 Jelonek Łukasz M (160) M-35 (99) POL Eko-Tech Running Team Tarnowskie Góry 2:03:46,0 49:44,0 08:15 1:06:07,5 (72)
196 221 Woś Marta K (36) K-35 (20) POL Jaszczurowa 2:04:17,0 50:15,0 08:17 1:02:43,0 (40)
197 34 Bander-Paszek Katarzyna K (37) K-18 (15) POL Gliwice 2:05:01,8 50:59,8 08:20 1:08:04,3 (85)
198 159 Łagan Karolina K (38) K-18 (16) POL Irons Lędziny 2:05:17,7 51:15,7 08:21 1:05:34,9 (68)
199 32 Badowski Rafal M (161) M-35 (100) POL Wszystko jest w głowie!!! Kraków 2:06:11,3 52:09,3 08:24 1:05:23,7 (67)
200 121 Ćwiklińska Ewa K (39) K-35 (21) POL Częstochowa 2:06:28,4 52:26,4 08:25 1:04:10,3 (56)
201 79 Wróbel Arkadiusz M (162) M-35 (101) POL BB RUNNERS Świerczyniec 2:06:31,4 52:29,4 08:26 1:05:08,4 (64)
202 239 Krakowski Maciej M (163) M-18 (47) POL Mielec 2:06:31,4 52:29,4 08:26 1:07:54,0 (83)
203 70 Macioł Sebastian M (164) M-35 (102) POL TTA Bieruń Bieruń 2:06:36,4 52:34,4 08:26 1:01:40,5 (27)
204 54 Tura Emilia K (40) K-18 (17) POL Wielkolud Team Jaworzno 2:06:50,9 52:48,9 08:27 1:04:41,7 (59)
205 298 Kos Piotr M (165) M-18 (48) POL Z Buta Kobiernice 2:07:02,1 53:00,1 08:28 1:02:44,5 (41)
206 60 Szwes Karolina K (41) K-35 (22) POL KS KANDAHAR Gliczarów Górny 2:07:15,8 53:13,8 08:29 1:06:50,0 (74)
207 139 Ciezak Magdalena K (42) K-35 (23) POL Jaworzno 2:07:36,4 53:34,4 08:30 1:06:56,3 (76)
208 104 Wojtyła Piotr M (166) M-35 (103) POL Roczyny 2:07:58,0 53:56,0 08:31 1:05:39,0 (69)
209 238 Duda Wojtek M (167) M-35 (104) POL Tychy 2:08:14,2 54:12,2 08:32 1:07:49,7 (81)
210 231 Łapczyńska Magdalena K (43) K-35 (24) POL Karpacz Sport Jelenia Góra 2:08:40,2 54:38,2 08:34 1:06:52,1 (75)
211 170 Roch Marcin M (168) M-18 (49) POL EKO-TECH RUNNING 2:09:05,3 55:03,3 08:36 1:07:04,4 (77)
212 285 Skrobot Justyna K (44) K-35 (25) POL RyTM - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 2:09:13,9 55:11,9 08:36 1:09:06,2 (88)
213 133 Sielicki Krzysztof M (169) M-35 (105) POL Mysiadło 2:09:18,0 55:16,0 08:37 1:08:44,0 (86)
214 184 Rola Marek M (170) M-50 (16) POL Bie-run Bieruń 2:09:47,0 55:45,0 08:39 1:07:14,1 (78)
215 174 Szwarczuk Ewa K (45) K-35 (26) POL Gibasówka Katowice 2:10:41,0 56:39,0 08:42 1:09:17,8 (89)
216 154 Mączka Krystyna K (46) K-50 (3) POL OTK RZEŹNIK GLIWICE 2:11:25,4 57:23,4 08:45 1:07:52,7 (82)
217 291 Piwarczyk Piotr M (171) M-35 (106) POL GÓRAL MARKET ANDRYCHÓW 2:11:40,1 57:38,1 08:46 1:07:29,9 (79)
218 148 Szostakowski Zbigniew M (172) M-50 (17) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE Radlin 2:12:33,9 58:31,9 08:50 1:09:57,1 (95)
219 82 Kuś Gabriela K (47) K-35 (27) POL KB MCKiS JAWORZNO JAWORZNO 2:12:38,4 58:36,4 08:50 1:09:52,9 (94)
220 67 Brzozowska Teresa K (48) K-35 (28) POL Etisoft Running Team Jaworzno 2:12:38,5 58:36,5 08:50 1:10:58,4 (101)
221 132 Jędrzejczak Anna K (49) K-35 (29) POL KB MCKIS JAWORZNO Jaworzno 2:12:40,0 58:38,0 08:50 1:10:40,7 (100)
222 78 Budka Agata K (50) K-35 (30) POL KB MCKiS Jaworzno Jaworzno 2:12:42,5 58:40,5 08:50 1:09:51,7 (93)
223 20 Surma Henryk M (173) M-35 (107) POL Beskid Tri Team Kęty 2:12:52,2 58:50,2 08:51 1:11:58,9 (106)
224 274 Kmita Gabriela K (51) K-18 (18) POL Nowa Huta Team Kraków 2:12:57,0 58:55,0 08:51 1:07:58,8 (84)
225 97 Rakoczy Agata K (52) K-35 (31) POL 40 latek Tychy Tychy 2:13:34,0 59:32,0 08:54 1:06:37,6 (73)
226 8 Paszek Tomasz M (174) M-35 (108) POL Suszec 2:15:59,7 1:01:57,7 09:03 1:10:23,7 (97)
227 288 Drabik Jacek M (175) M-50 (18) POL Krakow 2:16:02,4 1:02:00,4 09:04 1:09:31,6 (91)
228 27 Kwiecien Tomasz M (176) M-35 (109) POL Los Rojos Pantalones Kraków 2:17:58,5 1:03:56,5 09:11 1:11:48,7 (104)
229 297 Procner Anna K (53) K-35 (32) POL Wisła 2:18:07,9 1:04:05,9 09:12 1:11:08,0 (102)
230 74 Głuchowski Jacek M (177) M-35 (110) POL BB Runners Bielsko-Biała 2:18:32,2 1:04:30,2 09:14 1:12:13,6 (108)
231 292 Żydek Grzegorz M (178) M-50 (19) POL GÓRAL MARKET Roczyny 2:19:14,6 1:05:12,6 09:16 1:07:48,0 (80)
232 92 Formas Adrian M (179) M-18 (50) POL BB Runners Janowice 2:19:16,0 1:05:14,0 09:17 1:11:17,6 (103)
233 222 Daszyńska Agnieszka K (54) K-18 (19) POL Andrychów 2:19:16,8 1:05:14,8 09:17 1:10:04,3 (96)
234 300 Gabryluk Marek M (180) M-35 (111) POL Siechnice 2:19:24,6 1:05:22,6 09:17 1:08:51,2 (87)
235 33 Kaleta Agnieszka K (55) K-35 (33) POL 40-latek Tychy SPLA Tychy 2:19:46,9 1:05:44,9 09:19 1:14:36,6 (120)
236 46 Kaleta Karol M (181) M-35 (112) POL 40-latek Tychy SPLA Tychy 2:19:48,1 1:05:46,1 09:19 1:12:43,9 (113)
237 281 Bajołek Aleksandra K (56) K-50 (4) POL Night runners Krakow 2:19:48,8 1:05:46,8 09:19 1:14:00,8 (118)
238 233 Święs Piotr M (182) M-50 (20) POL 40-Latek Tychy Kobiór 2:20:09,5 1:06:07,5 09:20 1:12:54,6 (114)
239 168 Tuszyńska Magdalena K (57) K-18 (20) POL Kraków 2:20:24,9 1:06:22,9 09:21 1:12:42,4 (112)
240 128 Pietras Edyta K (58) K-35 (34) POL JustfeelFIT TEAM Węgierska Górka 2:21:10,0 1:07:08,0 09:24 1:13:05,8 (116)
241 123 Podsadecki Witold M (183) M-35 (113) POL JUSTfeelFITTEAM Cięcina 2:21:10,7 1:07:08,7 09:24 1:13:02,9 (115)
242 51 Korczyk Ryszard M (184) M-35 (114) POL Kęckie Harpagany Kęty 2:21:11,2 1:07:09,2 09:24 1:12:28,6 (110)
243 286 Michalski Mateusz M (185) M-35 (115) POL Bbruners Jaworze 2:21:16,2 1:07:14,2 09:25 1:14:21,8 (119)
244 130 Bąk Grzegorz M (186) M-18 (51) POL Jaworzno 2:22:02,3 1:08:00,3 09:28 1:13:27,8 (117)
245 137 Gajewska Agnieszka K (59) K-35 (35) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE Rybnik 2:22:41,1 1:08:39,1 09:30 1:15:12,5 (122)
246 108 Górski Maciej M (187) M-18 (52) POL Warszawa 2:23:24,5 1:09:22,5 09:33 1:11:57,7 (105)
247 293 Góral Andrzej M (188) M-50 (21) POL GÓRAL MARKET Roczyny 2:23:53,6 1:09:51,6 09:35 1:09:18,9 (90)
248 290 Wenda Jakub M (189) M-18 (53) POL GÓRAL MARKET ANDRYCHÓW 2:23:54,4 1:09:52,4 09:35 1:09:42,7 (92)
249 52 Wendołowski Robert M (190) M-35 (116) POL Warszawa 2:24:11,2 1:10:09,2 09:36 1:12:05,4 (107)
250 3 Wendołowska Barbara K (60) K-35 (36) POL Warszawa 2:24:12,0 1:10:10,0 09:36 1:12:33,9 (111)
251 116 Kral Sebastian M (191) M-35 (117) POL Jaworzno 2:24:31,9 1:10:29,9 09:38 1:12:19,6 (109)
252 110 Bąkowski Włodzimierz M (192) M-50 (22) POL Warszawa 2:26:18,0 1:12:16,0 09:45 1:15:09,0 (121)
253 106 Ferfecka Barbara K (61) K-35 (37) POL ŚWIRY STELA Kozakowice Górne 2:28:32,8 1:14:30,8 09:54 1:17:09,3 (124)
254 35 Kafarowski Jakub M (193) M-18 (54) POL KS Kandahar / Wielkolud Team Jaworzno 2:28:36,7 1:14:34,7 09:54 1:17:49,3 (126)
255 245 Byrski Henryk M (194) M-35 (118) POL WILD BUCHAYS ŁODYGOWICE 2:29:31,8 1:15:29,8 09:58 1:17:32,5 (125)
256 244 Piątek Tomasz M (195) M-35 (119) POL WILD BUCHAYS PISARZOWICE 2:29:32,6 1:15:30,6 09:58 1:18:18,6 (127)
257 299 Mlaś Dawid M (196) M-35 (120) POL Tychy 2:30:17,5 1:16:15,5 10:01 1:16:47,9 (123)
258 14 Granica Dani K (62) K-35 (38) POL Świry Stela CIESZYN 2:31:42,5 1:17:40,5 10:06 1:18:35,8 (128)
259 200 Krzyżewski Roger M (197) M-18 (55) POL Kraków 2:32:59,9 1:18:57,9 10:11 1:18:51,5 (129)
260 76 Krzemień Adrian M (198) M-35 (121) POL Śląskie Taśmoloty Jaworze 2:33:46,9 1:19:44,9 10:15 1:19:45,0 (130)
261 226 Karawacki Grzegorz M (199) M-18 (56) POL Kęty 2:35:09,8 1:21:07,8 10:20 1:19:48,5 (131)
262 193 Kubarek Anna K (63) K-18 (21) POL Spytkowice 2:35:15,0 1:21:13,0 10:21 1:10:35,0 (99)
263 144 Baranowska Bożena K (64) K-50 (5) POL Jemielnica 2:41:07,1 1:27:05,1 10:44 1:20:32,8 (133)
264 145 Wolny Tadeusz M (200) M-50 (23) POL Mikołów 2:41:31,8 1:27:29,8 10:46 1:20:05,0 (132)
265 294 Szczepocki Andrzej M (201) M-35 (122) POL Niepołomice Biegają Niepołomice 2:44:31,6 1:30:29,6 10:58 1:24:46,2 (137)
266 118 Śleziona Piotr M (202) M-35 (123) POL RUNHOGS TYCHY TYCHY 2:48:54,2 1:34:52,2 11:15 1:21:27,3 (135)
267 161 Walesz Joanna K (65) K-35 (39) POL JAWORZNO 2:55:53,4 1:41:51,4 11:43 1:29:18,7 (140)
268 217 Brudkiewicz-Paździora Aneta K (66) K-35 (40) POL EKIPA Z TARNOWA Wierzchosławice 2:56:50,5 1:42:48,5 11:47 1:27:57,0 (138)
269 236 Szreter Marta K (67) K-35 (41) POL SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE SGB BUKOWNO 2:59:32,4 1:45:30,4 11:58 1:21:31,2 (136)
270 40 Szymura Andrzej M (203) M-35 (124) POL Rybnik 2:59:33,0 1:45:31,0 11:58 1:21:00,8 (134)
271 190 Adamiak Edyta K (68) K-35 (42) POL Świry Stela Skoczów 3:03:22,6 1:49:20,6 12:13 1:29:14,9 (139)
272 68 Brzozowski Piotr M (204) M-35 (125) POL KB MCKiS Jaworzno Jaworzno 3:03:24,7 1:49:22,7 12:13 1:33:17,3 (141)
273 36 Zięba Agnieszka K (69) K-35 (43) POL RUNHOGS TYCHY Tychy 3:13:21,9 1:59:19,9 12:53 1:36:43,4 (142)
274 30 Fierdonek Monika K (70) K-35 (44) POL Runhogs Tychy Tychy 3:13:22,4 1:59:20,4 12:53 1:39:03,5 (145)
275 10 Zięba Sebastian M (205) M-35 (126) POL RUNHOGS Tychy 3:13:22,8 1:59:20,8 12:53 1:36:45,9 (143)
276 9 Stojanowski Dawid M (206) M-35 (127) POL RUNHOGS Tychy Tychy 3:13:23,1 1:59:21,1 12:53 1:39:19,9 (146)
277 2 Bryś Piotr M (207) M-35 (128) POL RUNHOGS Tychy Świerczyniec 3:13:23,1 1:59:21,1 12:53 1:36:46,8 (144)
DNF 192 Fryc Anna K K-18 POL Spytkowice 1:10:33,9 (98)
DNF 18 Kozubska-Bryś Anna K K-35 POL RUNHOGS Tychy Świerczyniec

BGTimeSport © 2015-2019