VI Jesienny Bieg Potrójnej

Wydarzenie:
VI Jesienny Bieg Potrójnej VI Jesienny Bieg Potrójnej
Organizator:
Klub Skialpinistyczny KANDAHAR
Data:
03.11.2018
Miejsce:
Przełęcz Kocierska
Dystans:
15.0 km
Zgłoszonych:
279
Ukończyło:
277
Nieklasyfikowani:
2
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M-18 (M-18)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKategoriaKrajKlubMiasto10kmMetaStrataTempo
1 284 Skupień Tomasz M (1) M-18 (1) POL 39:46,9(1) 1:14:02,0 04:56
2 215 Góralczyk Paweł M (3) M-18 (2) POL KS AZS AWF KRAKÓW Chocznia 41:38,9(5) 1:17:12,6 03:10,6 05:08
3 247 Misiak Bartosz M (7) M-18 (3) POL Alpin Sport Team Cesky Tesin 42:12,2(7) 1:20:06,8 06:04,8 05:20
4 271 Klamut Michał M (8) M-18 (4) POL Karpacz Sport / GOPR Karkonosze Karpacz 42:14,6(8) 1:20:25,1 06:23,1 05:21
5 111 Żuchowski Daniel M (10) M-18 (5) POL MUAY RUNNING TEAM Kraków 44:33,0(11) 1:23:32,3 09:30,3 05:34
6 252 Podsiadło Mikołaj M (14) M-18 (6) POL Grivel Polska Bielsko-Biała 45:51,2(21) 1:25:46,5 11:44,5 05:43
7 188 Grubka Bartosz M (15) M-18 (7) POL Passion Bike Oświęcim Osiek 45:44,0(19) 1:26:13,8 12:11,8 05:44
8 175 Knap Mateusz M (16) M-18 (8) POL KS Kandahar / DYNAFIT Katowice 45:17,0(16) 1:26:37,4 12:35,4 05:46
9 166 Bień Przemysław M (17) M-18 (9) POL KS Ryglice Sekcja Biegowa Bistuszowa 44:26,0(10) 1:26:57,9 12:55,9 05:47
10 213 Ciapa Mariusz M (22) M-18 (10) POL Wichry Beskidu Babica 47:11,3(24) 1:29:06,6 15:04,6 05:56
11 65 Adamski Robert M (32) M-18 (11) POL Brykająca Grupa Biegowa Bieruń 48:26,4(36) 1:32:06,5 18:04,5 06:08
12 109 Nowak Kamil M (35) M-18 (12) POL Zawiercie 50:12,3(43) 1:32:30,7 18:28,7 06:10
13 253 Kopiec Przemysław M (36) M-18 (13) POL Tychy 49:21,5(39) 1:33:09,0 19:07,0 06:12
14 266 Wolny Pawel M (37) M-18 (14) POL Gopr GB Cisiec 48:13,9(34) 1:33:23,6 19:21,6 06:13
15 167 Szczypka Piotr M (40) M-18 (15) POL BIEGIEM PRZEZ CHYBIE Chybie 49:41,2(41) 1:35:00,4 20:58,4 06:20
16 179 Kolka Piotr M (41) M-18 (16) POL Jaworzno Runners Jaworzno 50:11,8(42) 1:35:16,4 21:14,4 06:21
17 205 Cierpiałek Jakub M (55) M-18 (17) POL Wadowice 52:18,2(55) 1:39:37,9 25:35,9 06:38
18 17 Kocemba Kamil M (56) M-18 (18) POL Kęckie Harpagany KOBIERNICE 53:26,6(65) 1:40:18,9 26:16,9 06:41
19 272 Tobiasz Dominik M (57) M-18 (19) POL Wilamowice 52:52,6(59) 1:40:28,5 26:26,5 06:41
20 85 Kaźmierczak Slawomir M (59) M-18 (20) POL ŁGG łaziska górne 53:16,5(62) 1:40:44,5 26:42,5 06:42
21 268 Stojka Marek M (64) M-18 (21) POL Zebrzydowice 52:40,5(57) 1:42:23,2 28:21,2 06:49
22 194 Kiec Mateusz M (68) M-18 (22) POL PrzenosimyGóry Bieruń 53:22,9(64) 1:43:08,3 29:06,3 06:52
23 19 Wdowiak Szymon M (80) M-18 (23) POL Runhogs Tychy Tychy 56:21,9(97) 1:47:26,9 33:24,9 07:09
24 225 Kacprzak Michał M (86) M-18 (24) POL Sucha Psina 55:15,0(93) 1:48:53,7 34:51,7 07:15
25 162 Skrobot Tomasz M (87) M-18 (25) POL RyTM - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 58:14,2(108) 1:49:05,4 35:03,4 07:16
26 197 Kozowicz Paweł M (90) M-18 (26) POL KS Kandahar / Way2Champ / GJ GOPR Katowice 57:05,6(103) 1:49:29,5 35:27,5 07:17
27 100 Grzebieluch Łukasz M (92) M-18 (27) POL Rybnik 57:31,4(104) 1:50:00,2 35:58,2 07:20
28 199 Suska Łukasz M (94) M-18 (28) POL Bieruń 58:39,5(113) 1:50:06,8 36:04,8 07:20
29 117 Antosz Michał M (96) M-18 (29) POL TTA BIERUŃ Bieruń 57:03,3(102) 1:50:44,6 36:42,6 07:22
30 212 Nesterowicz Marek M (99) M-18 (30) POL JM SPORT Brzesko 58:30,4(111) 1:51:21,8 37:19,8 07:25
31 6 Antoniak Jan M (102) M-18 (31) POL Kęckie harpagany Kęty 57:42,4(105) 1:51:28,7 37:26,7 07:25
32 151 Syrek Bartosz M (110) M-18 (32) POL KS Połamaniec Rzeszów 59:06,6(117) 1:54:04,7 40:02,7 07:36
33 90 Stańko Michał M (111) M-18 (33) POL BB Runners Ustron 1:00:42,7(142) 1:54:10,9 40:08,9 07:36
34 196 Loska Michał M (114) M-18 (34) POL Baran Trail Race Katowice 58:33,2(112) 1:54:32,5 40:30,5 07:38
35 178 Kasperski Łukasz M (116) M-18 (35) POL Chodzież 59:59,2(132) 1:54:56,3 40:54,3 07:39
36 53 Gąszczak Michał M (122) M-18 (36) POL RUNHOGS Tychy Tychy 1:01:16,2(150) 1:56:16,6 42:14,6 07:45
37 91 Gaczkowski Jacek M (123) M-18 (37) POL Wyznawcy Bronka Libiąż Libiąż 59:27,7(122) 1:56:21,1 42:19,1 07:45
38 278 Kiznar Tomasz M (126) M-18 (38) POL Andrychów Running Rzyki 59:07,7(118) 1:56:51,1 42:49,1 07:47
39 173 Dziemba Wojciech M (137) M-18 (39) POL Katowice 1:03:57,0(186) 1:59:21,9 45:19,9 07:57
40 107 Marek Sławomir M (140) M-18 (40) POL Night runners Zawoja 1:02:46,4(176) 2:00:00,9 45:58,9 08:00
41 262 Kessler Szymon M (143) M-18 (41) POL KS Kandahar / KGT Kraków 1:05:39,8(202) 2:00:35,2 46:33,2 08:02
42 214 Nowak Paweł M (148) M-18 (42) POL Brzesko 1:04:47,2(192) 2:01:08,1 47:06,1 08:04
43 287 Pietrzykowski Michał M (151) M-18 (43) POL IGOSPORT Sklep dla Biegacza Jaworze 1:02:52,7(179) 2:02:08,1 48:06,1 08:08
44 232 Gibas Tomasz M (155) M-18 (44) POL Andrychow 1:01:24,3(156) 2:03:05,0 49:03,0 08:12
45 42 Bogdał Krzysztof M (156) M-18 (45) POL Husaria Race Team Paweł ślemieńska 1:04:41,6(190) 2:03:12,1 49:10,1 08:12
46 223 Daszyński Wojciech M (157) M-18 (46) POL Wrocław 59:45,3(129) 2:03:14,9 49:12,9 08:12
47 239 Krakowski Maciej M (163) M-18 (47) POL Mielec 1:07:54,0(215) 2:06:31,4 52:29,4 08:26
48 298 Kos Piotr M (165) M-18 (48) POL Z Buta Kobiernice 1:02:44,5(173) 2:07:02,1 53:00,1 08:28
49 170 Roch Marcin M (168) M-18 (49) POL EKO-TECH RUNNING 1:07:04,4(209) 2:09:05,3 55:03,3 08:36
50 92 Formas Adrian M (179) M-18 (50) POL BB Runners Janowice 1:11:17,6(235) 2:19:16,0 1:05:14,0 09:17
51 130 Bąk Grzegorz M (186) M-18 (51) POL Jaworzno 1:13:27,8(249) 2:22:02,3 1:08:00,3 09:28
52 108 Górski Maciej M (187) M-18 (52) POL Warszawa 1:11:57,7(237) 2:23:24,5 1:09:22,5 09:33
53 290 Wenda Jakub M (189) M-18 (53) POL GÓRAL MARKET ANDRYCHÓW 1:09:42,7(224) 2:23:54,4 1:09:52,4 09:35
54 35 Kafarowski Jakub M (193) M-18 (54) POL KS Kandahar / Wielkolud Team Jaworzno 1:17:49,3(258) 2:28:36,7 1:14:34,7 09:54
55 200 Krzyżewski Roger M (197) M-18 (55) POL Kraków 1:18:51,5(261) 2:32:59,9 1:18:57,9 10:11
56 226 Karawacki Grzegorz M (199) M-18 (56) POL Kęty 1:19:48,5(263) 2:35:09,8 1:21:07,8 10:20

BGTimeSport © 2015-2020