BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

Bieg Sokoła 2018
Data:
08.06.2018
Miejsce:
Zakopane
Organizator:
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem
Bieg Sokoła
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGPKrajKlubMiastoMetaStrata
1 100 Marek Dariusz M (1) 1985 M-1 (1) POL Alpin Sport Team Wieliczka 1:20:45,4
2 144 Klecha Rafał M (2) 1987 M-1 (2) POL Dacza Turysty i Biegacza Zakopane 1:21:20,1 00:34,7
3 120 Grochowski Marek M (3) 1970 M-2 (1) GP (1) POL T.G. Sokół Zakopane Gdańsk 1:24:01,7 03:16,3
4 152 Kościelniak Kacper M (4) 1996 M-1 (3) GP (2) POL Gorący Potok Team Raba Niżna 1:25:05,1 04:19,7
5 51 Elantkowski Jan M (5) 2000 M-1 (4) POL TKN Tatra Team Zakopane 1:27:00,0 06:14,6
6 117 Kałużny Jakub M (6) 1991 M-1 (5) POL Alpin Sport Team / SPRING Zakopane 1:27:27,0 06:41,6
7 22 Nosal Tomasz M (7) 1989 M-1 (6) POL Zakopane 1:27:51,5 07:06,1
8 101 Popielarski Kubuś M (8) 2000 M-1 (7) POL TKN Tatra Team Zakopane 1:29:29,5 08:44,1
9 28 Stanuch Paweł M (9) 1993 M-1 (8) POL Zakopane 1:29:32,1 08:46,7
10 59 Zebracki Jacek M (10) 1976 M-2 (2) POL KS Kandahar Szczawnica 1:29:40,5 08:55,1
11 102 Sadowski Robert M (11) 1985 M-1 (9) GP (3) POL Sklep Biegacza Gdynia Gdynia 1:32:21,0 11:35,6
12 123 Falkowski Krzysztof M (12) 1981 M-1 (10) GP (4) POL Woodward Runners Kraków 1:33:42,1 12:56,7
13 27 Stanuch Dariusz M (13) 1986 M-1 (11) POL AZS ZAKOPANE Zakopane 1:33:50,6 13:05,2
14 150 Michalik Adam M (14) 1971 M-2 (3) GP (5) POL Kraków 1:35:14,7 14:29,3
15 73 Szapar Przemyław M (15) 1977 M-2 (4) GP (6) POL Gdynia 1:37:12,0 16:26,6
16 40 Sułek Wojciech M (16) 1981 M-1 (12) POL T.G. Sokół Zakopane Zakopane 1:37:21,7 16:36,3
17 136 Kantor Martyna K (1) 1989 K-1 (1) POL BUFF TEAM POLSKA 1:37:33,9 16:48,5
18 143 ORZEŁ KRZYSZTOF M (17) 1976 M-2 (5) GP (7) POL Grupa ZUE WEGRZCE WIELKIE 1:38:08,8 17:23,4
19 74 Lechowicz Łukasz M (18) 1982 M-1 (13) GP (8) POL Lech-Pol 4x4 Team Jędrzejów 1:39:10,6 18:25,2
20 30 Gąsienica Kaspruś Łukasz M (19) 1993 M-1 (14) POL Zakopane 1:39:23,8 18:38,4
21 116 Kwiatkowska Kinga K (2) 1988 K-1 (2) GP (9) POL Kraków 1:39:39,5 18:54,1
22 67 Topolski Marcin M (20) 1976 M-2 (6) GP (10) POL BKB Victoria Brzesko Jadowniki 1:39:59,0 19:13,6
23 124 Krzeptowski Klemens M (21) 1991 M-1 (15) POL Zakopane 1:40:02,3 19:16,9
24 12 Zakrzewski Aleksander M (22) 1970 M-2 (7) GP (11) POL Total Immersion Zgorzelec 1:40:22,6 19:37,2
25 153 Gałdyn Kamil M (23) 1998 M-1 (16) GP (12) POL Gorący Potok Team Szaflary 1:42:10,9 21:25,5
26 157 Kopyczok Michał M (24) 1985 M-1 (17) GP (13) POL Tysława Team Siemianowice Śląskie 1:42:23,6 21:38,2
27 134 SZECÓWKA ZBIGNIEW M (25) 1974 M-2 (8) GP (14) POL POSITIVE ENERGY PORAJ 1:42:33,1 21:47,7
28 79 Puzia Krzysztof M (26) 1964 M-3 (1) POL Nautica Kraków Kraków 1:45:49,2 25:03,8
29 122 Krzysztoń Tomasz M (27) 1978 M-2 (9) GP (15) POL AMBITNI AMATORZY Jaworznik 1:46:25,1 25:39,7
30 38 Nowacki Krzysztof M (28) 1973 M-2 (10) GP (16) POL NO NAME TEAM Koło 1:47:26,6 26:41,2
31 83 Czyzewski Krzysztof M (29) 1979 M-1 (18) GP (17) POL Dżepetto forza Wieliczka 1:47:29,2 26:43,8
32 128 Kubin Ireneusz M (30) 1972 M-2 (11) GP (18) POL TG Sokół Zakopane zakopane 1:47:34,3 26:48,9
33 161 Linkowski Michał M (31) 1977 M-2 (12) GP (19) POL ILoveZiemek Suchy Las 1:48:13,6 27:28,2
34 92 Garski Kryspin M (32) 1976 M-2 (13) POL Świat Płytek u Kryspina Bytów Rzepnica 1:48:23,8 27:38,4
35 95 Biela Konrad M (33) 1991 M-1 (19) POL GOPR Karkonosze / Kowary Biegają Kowary 1:48:26,3 27:40,9
36 88 Kawalec Krzysztof M (34) 1981 M-1 (20) GP (20) POL Jabłonna Lubelska 1:48:36,6 27:51,2
37 162 Gradzi Dariusz M (35) 1983 M-1 (21) GP (21) POL KRAKOWSKA IZBA ADWOKACKA Kraków 1:48:36,6 27:51,2
38 135 Biela Łukasz M (36) 1991 M-1 (22) GP (22) POL Sklep Biegacza Gliwice Zabrze 1:49:03,4 28:18,0
39 149 Kowicka Agnieszka K (3) 1982 K-2 (1) POL Kraków 1:49:07,7 28:22,3
40 16 Ślaga Dariusz M (37) 1965 M-3 (2) GP (23) POL TG SOKÓŁ ZAKOPANE; SKIPOL.PL TEAM Zakopane 1:49:51,4 29:06,0
41 77 Gąsienica Stanisław M (38) 1962 M-3 (3) POL Gąsienica sport Kościelisko 1:49:54,1 29:08,7
42 50 Elantkowski Paweł M (39) 1973 M-2 (14) POL ŻywczańsKierdel Zakopane 1:50:02,8 29:17,4
43 158 Stankiewicz Wojciech M (40) 1970 M-2 (15) POL Zakopane 1:50:36,3 29:50,9
44 112 Wojciechowski Przemysław M (41) 1984 M-1 (23) POL Czempień 1:51:03,1 30:17,7
45 31 Michalik Krzysztof M (42) 1991 M-1 (24) GP (24) POL Zakopane 1:51:20,0 30:34,6
46 154 Kielaszewski Karol M (43) 1986 M-1 (25) GP (25) POL LeszNo Limits Runners Leszno 1:51:23,2 30:37,8
47 129 Lisak Wojciech M (44) 1980 M-1 (26) GP (26) POL Katowice 1:51:40,8 30:55,4
48 35 Waldon Krzysztof M (45) 1973 M-2 (16) GP (27) POL HRmax Żory Żory 1:52:00,7 31:15,3
49 36 Dubowiecki Witek M (46) 1971 M-2 (17) GP (28) POL Chata Biegacza K34 Zakopane Zakopane 1:52:01,3 31:15,9
50 23 KAPUŚCIŃSKI ZBIGNIEW M (47) 1972 M-2 (18) GP (29) POL Dynafit Team Szczecin 1:52:10,5 31:25,1
51 133 MAJOR STEFAN M (48) 1956 M-4 (1) GP (30) POL BIEGAJ Z ŻARKAMI ŻARKI 1:52:25,4 31:40,0
52 80 Zwoliński Piotr M (49) 1991 M-1 (27) GP (31) POL Adidas Runners Warsaw Zabierzów 1:52:58,5 32:13,1
53 17 HURYŃ EWA K (4) 1973 K-2 (2) GP (32) POL Dynafit Team Szczecin 1:53:12,8 32:27,4
54 20 Kaźmierczak Rafał M (50) 1971 M-2 (19) GP (33) POL Szczecin 1:53:33,0 32:47,6
55 98 Stykowski Robert M (51) 1977 M-2 (20) GP (34) POL Maratończyk.pl Warszawa 1:54:23,1 33:37,7
56 131 Mikołajczyk Bartłomiej M (52) 1983 M-1 (28) GP (35) POL TG SOKÓŁ ZAKOPANE Bytom 1:54:40,9 33:55,5
57 6 Starzyński Tomasz M (53) 1968 M-3 (4) GP (36) POL KRAKÓW AIRPORT Kraków 1:54:43,9 33:58,5
58 1 Behounek Leszek M (54) 1959 M-3 (5) GP (37) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 1:54:54,9 34:09,5
59 42 Krajewska Klaudia K (5) 1993 K-1 (3) POL Legionowo 1:55:15,5 34:30,1
60 33 Demitraszek Adrian M (55) 1985 M-1 (29) POL Zakopane 1:55:31,3 34:45,9
61 58 Gąsienica Roj Jan M (56) 1985 M-1 (30) POL ZLB Zakopane 1:55:38,5 34:53,1
62 105 Barosz Natalia Paulina K (6) 1989 K-1 (4) POL MarcinŚwiercTEAMSprintem do Ultra Kraków 1:55:47,0 35:01,6
63 53 Korulczyk Łukasz M (57) 1976 M-2 (21) GP (38) POL Lublin 1:57:04,8 36:19,4
64 147 Wołoszyn Piotr M (58) 1980 M-1 (31) POL Warszawa 1:57:37,1 36:51,7
65 86 Rybarska Marta K (7) 1990 K-1 (5) POL LeszNO Limits Runners Dolsk 1:58:10,4 37:25,0
66 14 Sosińska Marta K (8) 1992 K-1 (6) POL Biały Dunajec 1:58:25,3 37:39,9
67 85 Zięba Sabina K (9) 1984 K-1 (7) POL Zięba Team Świlcza 1:58:34,3 37:48,9
68 118 Florys Jakub M (59) 1983 M-1 (32) POL Morski Koń Ostrowiec Świętokrzyski 1:59:09,4 38:24,0
69 49 Gąsienica-Roj Anna K (10) 1975 K-2 (3) POL TG SOKÓŁ ZAKOPANE Zakopane 2:01:12,8 40:27,4
70 54 TIMOFIEJUK PAWEŁ M (60) 1978 M-2 (22) GP (39) POL Albatrosy Warszawa 2:01:47,7 41:02,3
71 151 Łącz Małgorzata K (11) 1982 K-2 (4) POL Run For Fun Mielec 2:02:22,2 41:36,8
72 140 Wruk Remigiusz M (61) 1971 M-2 (23) GP (40) POL BIEG OPOLSKI Opole 2:02:31,4 41:46,0
73 148 Gąsiorek Paweł M (62) 1974 M-2 (24) GP (41) POL 9 Dywersyjna Jabłonna 2:02:40,7 41:55,3
74 94 Jakubek Patryk M (63) 1997 M-1 (33) POL Świat Płytek u Kryspina Bytow 2:03:13,7 42:28,3
75 52 Knapczyk Krzysztof M (64) 1975 M-2 (25) GP (42) POL Na Przełaj Poronin 2:03:22,5 42:37,1
76 141 Ziółek Marcin M (65) 1985 M-1 (34) POL GTX Team Kraków 2:03:35,1 42:49,7
77 13 Semberecki Marcin M (66) 1983 M-1 (35) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 2:03:53,0 43:07,6
78 155 Liwoch Sebastian M (67) 1986 M-1 (36) POL Myszków 2:04:23,6 43:38,2
79 25 Iwanicki Władysław M (68) 1959 M-3 (6) GP (43) POL Lubelski Węgiel "Bogdanka" Łęczna 2:04:41,8 43:56,4
80 69 Skonecki Piotr M (69) 1970 M-2 (26) GP (44) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 2:04:57,8 44:12,4
81 164 Trela Bartłomiej M (70) 1981 M-1 (37) GP (45) POL Pokonajastme.pl Zgłobice 2:05:03,0 44:17,6
82 90 Burdukiewicz Błażej M (71) 1992 M-1 (38) POL Łódź 2:05:03,8 44:18,4
83 89 Andrzejewski Marcin M (72) 1992 M-1 (39) POL Łódź 2:05:04,0 44:18,6
84 34 Łukasik Michał M (73) 1985 M-1 (40) GP (46) POL VELOBIKE Busko-Zdrój 2:05:08,1 44:22,7
85 10 Kropidłowski Maciej M (74) 1980 M-1 (41) POL Sopot 2:05:16,0 44:30,6
86 78 Zarzycka Alicja K (12) 1986 K-1 (8) GP (47) POL Mszana Dolna 2:05:21,4 44:36,0
87 41 Galica Katarzyna K (13) 1978 K-2 (5) POL Poronin 2:05:32,2 44:46,8
88 142 Nawrot Agnieszka K (14) 1985 K-1 (9) POL Jędrzejów 2:05:57,9 45:12,5
89 103 Chowaniok Anna K (15) 1993 K-1 (10) POL INSTRUKTOR BIEGANIA TEAM Ustroń 2:06:06,7 45:21,3
90 121 Czarnecki Krzysztof M (75) 1978 M-2 (27) POL Kraków 2:06:12,0 45:26,6
91 3 Suchowian Maciej M (76) 1979 M-1 (42) POL Zakopane 2:06:16,9 45:31,5
92 63 Dziubecki Kamil M (77) 1984 M-1 (43) GP (48) POL Fudu&Co.Sport Team Piotrków Trybunalski 2:06:38,0 45:52,6
93 115 Morcinek Marcin M (78) 1978 M-2 (28) GP (49) POL Bluszcza Katowice 2:07:44,0 46:58,6
94 97 Raja Paweł M (79) 1985 M-1 (44) POL Skyrunning Polska Wrocław 2:09:08,1 48:22,7
95 24 Iwanicki Łukasz M (80) 1984 M-1 (45) GP (50) POL Lubelski Węgiel "Bogdanka" Lublin 2:09:18,0 48:32,6
96 45 Świerc Barbara K (16) 1987 K-1 (11) POL MarcinSwiercTEAM Kraków 2:09:42,7 48:57,3
97 2 Piasecki Piotr M (81) 1979 M-1 (46) GP (51) POL TG Sokół Zakopane Piotrków Trybunalski 2:11:12,5 50:27,1
98 108 Baluta Paweł M (82) 1981 M-1 (47) GP (52) POL Klub Wysokogórski Warszawa Warszawa 2:11:18,4 50:33,0
99 15 Pradziad Justyna K (17) 1997 K-1 (12) POL Murzasichle 2:11:42,6 50:57,2
100 37 Trzebunia Alicja K (18) 1979 K-2 (6) GP (53) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 2:11:52,2 51:06,8
101 99 Worobiec Józef M (83) 1957 M-4 (2) GP (54) POL TERVEL Daniel Wosik Team Jędrzejów 2:13:09,7 52:24,3
102 165 Małek Rafał M (84) 1994 M-1 (48) GP (55) POL Invictus 3City Gdańsk 2:13:16,3 52:30,9
103 137 Skalski Tomasz M (85) 1967 M-3 (7) GP (56) POL Scania Warszawa 2:13:28,8 52:43,4
104 81 Kopacz Mirosław M (86) 1955 M-4 (3) POL Poznań 2:13:34,6 52:49,2
105 119 Grochowska Małgorzata K (19) 1970 K-2 (7) POL Crowell Gdańsk 2:13:49,1 53:03,7
106 107 Pytel Krzysztof M (87) 1977 M-2 (29) POL Kraków 2:14:13,4 53:28,0
107 139 Garstka Mariusz M (88) 1989 M-1 (49) GP (57) POL Kraków 2:14:59,6 54:14,2
108 163 Odolczyk Jerzy M (89) 1961 M-3 (8) GP (58) POL 9 dywersyjna Warszawa 2:15:17,4 54:32,0
109 125 Sipiera Tomasz M (90) 1972 M-2 (30) POL Giebułtów 2:15:58,9 55:13,5
110 96 Jaworska Lilianna K (20) 1984 K-1 (13) GP (59) POL Pulawy 2:16:23,0 55:37,6
111 109 Rychcik-Zygadło Edyta K (21) 1969 K-2 (8) GP (60) POL Oleśnica Spakice 2:16:26,2 55:40,8
112 91 Rutkowska Małgorzata K (22) 1984 K-1 (14) POL Night Runners Warszawa 2:17:14,9 56:29,5
113 82 Orzech Michał M (91) 1984 M-1 (50) GP (61) POL Gliwice 2:17:28,6 56:43,2
114 19 PŁYWACZYK MACIEJ M (92) 1963 M-3 (9) GP (62) POL team pleszew Pleszew 2:17:36,0 56:50,6
115 159 szumny nina K (23) 1987 K-1 (15) GP (63) POL kraków 2:17:41,4 56:56,0
116 160 GAWLIK SŁAWEK M (93) 1984 M-1 (51) GP (64) POL MarcinŚwiercTeam Kraków 2:17:51,0 57:05,6
117 32 Załuska Paulina K (24) 1991 K-1 (16) POL - Tychy 2:19:36,5 58:51,1
118 66 Belowski Leszek M (94) 1953 M-4 (4) POL Chemik Adblue Puławy Puławy 2:19:56,3 59:10,9
119 126 Filip-Pasek Kasia K (25) 1976 K-2 (9) POL Warszawa 2:21:50,3 1:01:04,9
120 127 Pasek Łukasz M (95) 1974 M-2 (31) POL Warszawa 2:22:01,6 1:01:16,2
121 47 Kobiałka Irek M (96) 1973 M-2 (32) POL Dębica 2:22:09,7 1:01:24,3
122 46 Wałęga Monika K (26) 1984 K-1 (17) POL Dębica 2:22:10,0 1:01:24,6
123 18 Zając Piotr M (97) 1975 M-2 (33) POL Opatów 2:22:10,3 1:01:24,9
124 29 Michalik-Tomczak Hanna K (27) 1976 K-2 (10) GP (65) POL Smashing Pąpkins Poznań 2:22:14,2 1:01:28,8
125 113 Tchoń Tomasz M (98) 1984 M-1 (52) POL AA Tarnów 2:22:39,1 1:01:53,7
126 5 Buczyńska Katarzyna K (28) 1991 K-1 (18) POL TKN Tatra Team Zakopane 2:22:45,0 1:01:59,6
127 7 Różewicz Dariusz M (99) 1962 M-3 (10) GP (66) POL PANCE Tychy 2:22:46,9 1:02:01,5
128 70 Kaźmierczak Marcin M (100) 1988 M-1 (53) GP (67) POL Sochaczew 2:23:51,9 1:03:06,5
129 39 Gąsienica-Roj Tomasz M (101) 1972 M-2 (34) POL Klimatyzacja Zakopane 2:23:53,0 1:03:07,6
130 130 Kubin Ewa K (29) 1975 K-2 (11) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 2:23:53,0 1:03:07,6
131 68 Kwiatkowski Piotr M (102) 1986 M-1 (54) GP (68) POL WTE i WEWTE Samborzec 2:24:10,9 1:03:25,5
132 106 Predko Grażyna K (30) 1973 K-2 (12) POL Tarnobrzeg 2:24:46,2 1:04:00,8
133 87 Rybarski Piotr M (103) 1987 M-1 (55) POL Dolsk 2:24:47,2 1:04:01,8
134 26 Fajto Maciej M (104) 1957 M-4 (5) POL Murzasichle 2:25:31,1 1:04:45,7
135 62 Bazydło Marcelina K (31) 1981 K-2 (13) POL ZAKOPANE 2:26:31,4 1:05:46,0
136 110 Krupa Piotr M (105) 1985 M-1 (56) GP (69) POL Szczyrk 2:28:33,8 1:07:48,4
137 8 Schaefer Marius Roman M (106) 1975 M-2 (35) GP (70) DEU SG Asbachtal 2015 Essen 2:29:03,6 1:08:18,2
138 9 Ignaciuk Nicole K (32) 1982 K-2 (14) GP (71) DEU Revier Trailrunners Essen 2:29:03,8 1:08:18,4
139 65 Tlałka - Długosz Małgorzata K (33) 1963 K-3 (1) POL TG Sokół Zakopane/Handicap Zakopane Zakopane 2:29:18,8 1:08:33,4
140 71 Marczak Albert M (107) 1987 M-1 (57) GP (72) POL Kozłów Biskupi 2:30:16,3 1:09:30,9
141 156 Kopyczok Justyna K (34) 1989 K-1 (19) POL Tyslawa Team Katowice 2:32:37,2 1:11:51,8
142 75 Gemzik Agata K (35) 1986 K-1 (20) POL Kraków 2:33:04,4 1:12:19,0
143 11 BERNACKI KAMIL M (108) 1973 M-2 (36) GP (73) POL OstroBiec Ostrowiec Swiętokrzyski 2:33:42,5 1:12:57,1
144 132 Pawula Agata K (36) 1974 K-2 (15) GP (74) POL Zabrze 2:36:07,4 1:15:22,0
145 48 Kucińska Magdalena K (37) 1973 K-2 (16) GP (75) POL Zakopane 2:39:01,1 1:18:15,7
146 84 Dąbrowska Dorota K (38) 1988 K-1 (21) POL Visegrad Maraton Rytro Nowy Sącz 2:41:18,1 1:20:32,7
147 60 Samojluk-Ślusarska Bożena K (39) 1960 K-3 (2) POL Drużyna TVN Warszawa 2:41:18,7 1:20:33,3
148 55 Kwiatkowski Paweł M (109) 1989 M-1 (58) POL Ceneo Runners Wrocław 2:43:43,5 1:22:58,1
149 104 Wójcik Adrian M (110) 1979 M-1 (59) GP (76) POL UstrońskaSzkołaNarciarstwaBiegowego Ustroń 2:44:32,9 1:23:47,5
150 145 Lebkowski Dawid M (111) 1991 M-1 (60) POL Runonline team Zalesie 2:51:29,7 1:30:44,3
151 146 Łapiński Paweł M (112) 1982 M-1 (61) GP (77) POL Piaseczno 2:51:45,2 1:30:59,8
152 57 Buś Maciej M (113) 1973 M-2 (37) POL we.got Łódź 2:59:09,1 1:38:23,7
153 43 WOJCIECHOWSKA KATARZYNA K (40) 1986 K-1 (22) POL Warszawa 3:01:14,7 1:40:29,3
154 44 Piatka Tomasz M (114) 1984 M-1 (62) POL Warszawa 3:01:14,7 1:40:29,3
155 64 Zieliński Mateusz M (115) 1986 M-1 (63) GP (78) POL Bydgoszcz 3:04:34,4 1:43:49,0
156 56 Włodarczyk Elżbieta K (41) 1979 K-2 (17) POL we.got Łódź 3:13:59,8 1:53:14,4
DNS 4 Lebda Sebastian M 1976 M-2 GP POL T.G.Sokol Zakopane Zakopane
DNS 21 Kobylański Krystian M 1990 M-1 POL T.G. Sokół Zakopane Zakopane
DNF 61 SZWED ANDRZEJ M 1974 M-2 POL STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA Stalowa Wola
DNS 72 Szczerba Bartłomiej M 1981 M-1 POL Zakopane
DNS 76 Murzyn Piotr M 1963 M-3 POL TG Sokół Zakopane Zakopane
DNS 93 Zientarska Martyna K 1993 K-1 POL Świat Płytek u Kryspina Warszawa
DNS 111 Jaworska Aleksandra K 1992 K-1 POL 6. KILOMETR Bydgoszcz
DNS 114 Chrzan Andrzej M 1990 M-1 GP POL AA Tarnow Tarnow
DNS 138 Kącka Edyta K 1990 K-1 POL Jaktorów