Bieg Sokoła

Wydarzenie:
Bieg Sokoła 2018 Bieg Sokoła 2018
Organizator:
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem
Data:
08.06.2018
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
0.0 km
Zgłoszonych:
165
Ukończyło:
156
Nieklasyfikowani:
9
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: Grand Prix Sokoła (GP)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGPKrajKlubMiastoMetaStrata
1 120 Grochowski Marek M (3) 1970 M-2 (1) GP (1) POL T.G. Sokół Zakopane Gdańsk 1:24:01,7
2 152 Kościelniak Kacper M (4) 1996 M-1 (3) GP (2) POL Gorący Potok Team Raba Niżna 1:25:05,1 01:03,4
3 102 Sadowski Robert M (11) 1985 M-1 (9) GP (3) POL Sklep Biegacza Gdynia Gdynia 1:32:21,0 08:19,3
4 123 Falkowski Krzysztof M (12) 1981 M-1 (10) GP (4) POL Woodward Runners Kraków 1:33:42,1 09:40,4
5 150 Michalik Adam M (14) 1971 M-2 (3) GP (5) POL Kraków 1:35:14,7 11:13,0
6 73 Szapar Przemyław M (15) 1977 M-2 (4) GP (6) POL Gdynia 1:37:12,0 13:10,3
7 143 ORZEŁ KRZYSZTOF M (17) 1976 M-2 (5) GP (7) POL Grupa ZUE WEGRZCE WIELKIE 1:38:08,8 14:07,1
8 74 Lechowicz Łukasz M (18) 1982 M-1 (13) GP (8) POL Lech-Pol 4x4 Team Jędrzejów 1:39:10,6 15:08,9
9 116 Kwiatkowska Kinga K (2) 1988 K-1 (2) GP (9) POL Kraków 1:39:39,5 15:37,8
10 67 Topolski Marcin M (20) 1976 M-2 (6) GP (10) POL BKB Victoria Brzesko Jadowniki 1:39:59,0 15:57,3
11 12 Zakrzewski Aleksander M (22) 1970 M-2 (7) GP (11) POL Total Immersion Zgorzelec 1:40:22,6 16:20,9
12 153 Gałdyn Kamil M (23) 1998 M-1 (16) GP (12) POL Gorący Potok Team Szaflary 1:42:10,9 18:09,2
13 157 Kopyczok Michał M (24) 1985 M-1 (17) GP (13) POL Tysława Team Siemianowice Śląskie 1:42:23,6 18:21,9
14 134 SZECÓWKA ZBIGNIEW M (25) 1974 M-2 (8) GP (14) POL POSITIVE ENERGY PORAJ 1:42:33,1 18:31,4
15 122 Krzysztoń Tomasz M (27) 1978 M-2 (9) GP (15) POL AMBITNI AMATORZY Jaworznik 1:46:25,1 22:23,4
16 38 Nowacki Krzysztof M (28) 1973 M-2 (10) GP (16) POL NO NAME TEAM Koło 1:47:26,6 23:24,9
17 83 Czyzewski Krzysztof M (29) 1979 M-1 (18) GP (17) POL Dżepetto forza Wieliczka 1:47:29,2 23:27,5
18 128 Kubin Ireneusz M (30) 1972 M-2 (11) GP (18) POL TG Sokół Zakopane zakopane 1:47:34,3 23:32,6
19 161 Linkowski Michał M (31) 1977 M-2 (12) GP (19) POL ILoveZiemek Suchy Las 1:48:13,6 24:11,9
20 88 Kawalec Krzysztof M (34) 1981 M-1 (20) GP (20) POL Jabłonna Lubelska 1:48:36,6 24:34,9
21 162 Gradzi Dariusz M (35) 1983 M-1 (21) GP (21) POL KRAKOWSKA IZBA ADWOKACKA Kraków 1:48:36,6 24:34,9
22 135 Biela Łukasz M (36) 1991 M-1 (22) GP (22) POL Sklep Biegacza Gliwice Zabrze 1:49:03,4 25:01,7
23 16 Ślaga Dariusz M (37) 1965 M-3 (2) GP (23) POL TG SOKÓŁ ZAKOPANE; SKIPOL.PL TEAM Zakopane 1:49:51,4 25:49,7
24 31 Michalik Krzysztof M (42) 1991 M-1 (24) GP (24) POL Zakopane 1:51:20,0 27:18,3
25 154 Kielaszewski Karol M (43) 1986 M-1 (25) GP (25) POL LeszNo Limits Runners Leszno 1:51:23,2 27:21,5
26 129 Lisak Wojciech M (44) 1980 M-1 (26) GP (26) POL Katowice 1:51:40,8 27:39,1
27 35 Waldon Krzysztof M (45) 1973 M-2 (16) GP (27) POL HRmax Żory Żory 1:52:00,7 27:59,0
28 36 Dubowiecki Witek M (46) 1971 M-2 (17) GP (28) POL Chata Biegacza K34 Zakopane Zakopane 1:52:01,3 27:59,6
29 23 KAPUŚCIŃSKI ZBIGNIEW M (47) 1972 M-2 (18) GP (29) POL Dynafit Team Szczecin 1:52:10,5 28:08,8
30 133 MAJOR STEFAN M (48) 1956 M-4 (1) GP (30) POL BIEGAJ Z ŻARKAMI ŻARKI 1:52:25,4 28:23,7
31 80 Zwoliński Piotr M (49) 1991 M-1 (27) GP (31) POL Adidas Runners Warsaw Zabierzów 1:52:58,5 28:56,8
32 17 HURYŃ EWA K (4) 1973 K-2 (2) GP (32) POL Dynafit Team Szczecin 1:53:12,8 29:11,1
33 20 Kaźmierczak Rafał M (50) 1971 M-2 (19) GP (33) POL Szczecin 1:53:33,0 29:31,3
34 98 Stykowski Robert M (51) 1977 M-2 (20) GP (34) POL Maratończyk.pl Warszawa 1:54:23,1 30:21,4
35 131 Mikołajczyk Bartłomiej M (52) 1983 M-1 (28) GP (35) POL TG SOKÓŁ ZAKOPANE Bytom 1:54:40,9 30:39,2
36 6 Starzyński Tomasz M (53) 1968 M-3 (4) GP (36) POL KRAKÓW AIRPORT Kraków 1:54:43,9 30:42,2
37 1 Behounek Leszek M (54) 1959 M-3 (5) GP (37) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 1:54:54,9 30:53,2
38 53 Korulczyk Łukasz M (57) 1976 M-2 (21) GP (38) POL Lublin 1:57:04,8 33:03,1
39 54 TIMOFIEJUK PAWEŁ M (60) 1978 M-2 (22) GP (39) POL Albatrosy Warszawa 2:01:47,7 37:46,0
40 140 Wruk Remigiusz M (61) 1971 M-2 (23) GP (40) POL BIEG OPOLSKI Opole 2:02:31,4 38:29,7
41 148 Gąsiorek Paweł M (62) 1974 M-2 (24) GP (41) POL 9 Dywersyjna Jabłonna 2:02:40,7 38:39,0
42 52 Knapczyk Krzysztof M (64) 1975 M-2 (25) GP (42) POL Na Przełaj Poronin 2:03:22,5 39:20,8
43 25 Iwanicki Władysław M (68) 1959 M-3 (6) GP (43) POL Lubelski Węgiel "Bogdanka" Łęczna 2:04:41,8 40:40,1
44 69 Skonecki Piotr M (69) 1970 M-2 (26) GP (44) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 2:04:57,8 40:56,1
45 164 Trela Bartłomiej M (70) 1981 M-1 (37) GP (45) POL Pokonajastme.pl Zgłobice 2:05:03,0 41:01,3
46 34 Łukasik Michał M (73) 1985 M-1 (40) GP (46) POL VELOBIKE Busko-Zdrój 2:05:08,1 41:06,4
47 78 Zarzycka Alicja K (12) 1986 K-1 (8) GP (47) POL Mszana Dolna 2:05:21,4 41:19,7
48 63 Dziubecki Kamil M (77) 1984 M-1 (43) GP (48) POL Fudu&Co.Sport Team Piotrków Trybunalski 2:06:38,0 42:36,3
49 115 Morcinek Marcin M (78) 1978 M-2 (28) GP (49) POL Bluszcza Katowice 2:07:44,0 43:42,3
50 24 Iwanicki Łukasz M (80) 1984 M-1 (45) GP (50) POL Lubelski Węgiel "Bogdanka" Lublin 2:09:18,0 45:16,3
51 2 Piasecki Piotr M (81) 1979 M-1 (46) GP (51) POL TG Sokół Zakopane Piotrków Trybunalski 2:11:12,5 47:10,8
52 108 Baluta Paweł M (82) 1981 M-1 (47) GP (52) POL Klub Wysokogórski Warszawa Warszawa 2:11:18,4 47:16,7
53 37 Trzebunia Alicja K (18) 1979 K-2 (6) GP (53) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 2:11:52,2 47:50,5
54 99 Worobiec Józef M (83) 1957 M-4 (2) GP (54) POL TERVEL Daniel Wosik Team Jędrzejów 2:13:09,7 49:08,0
55 165 Małek Rafał M (84) 1994 M-1 (48) GP (55) POL Invictus 3City Gdańsk 2:13:16,3 49:14,6
56 137 Skalski Tomasz M (85) 1967 M-3 (7) GP (56) POL Scania Warszawa 2:13:28,8 49:27,1
57 139 Garstka Mariusz M (88) 1989 M-1 (49) GP (57) POL Kraków 2:14:59,6 50:57,9
58 163 Odolczyk Jerzy M (89) 1961 M-3 (8) GP (58) POL 9 dywersyjna Warszawa 2:15:17,4 51:15,7
59 96 Jaworska Lilianna K (20) 1984 K-1 (13) GP (59) POL Pulawy 2:16:23,0 52:21,3
60 109 Rychcik-Zygadło Edyta K (21) 1969 K-2 (8) GP (60) POL Oleśnica Spakice 2:16:26,2 52:24,5
61 82 Orzech Michał M (91) 1984 M-1 (50) GP (61) POL Gliwice 2:17:28,6 53:26,9
62 19 PŁYWACZYK MACIEJ M (92) 1963 M-3 (9) GP (62) POL team pleszew Pleszew 2:17:36,0 53:34,3
63 159 szumny nina K (23) 1987 K-1 (15) GP (63) POL kraków 2:17:41,4 53:39,7
64 160 GAWLIK SŁAWEK M (93) 1984 M-1 (51) GP (64) POL MarcinŚwiercTeam Kraków 2:17:51,0 53:49,3
65 29 Michalik-Tomczak Hanna K (27) 1976 K-2 (10) GP (65) POL Smashing Pąpkins Poznań 2:22:14,2 58:12,5
66 7 Różewicz Dariusz M (99) 1962 M-3 (10) GP (66) POL PANCE Tychy 2:22:46,9 58:45,2
67 70 Kaźmierczak Marcin M (100) 1988 M-1 (53) GP (67) POL Sochaczew 2:23:51,9 59:50,2
68 68 Kwiatkowski Piotr M (102) 1986 M-1 (54) GP (68) POL WTE i WEWTE Samborzec 2:24:10,9 1:00:09,2
69 110 Krupa Piotr M (105) 1985 M-1 (56) GP (69) POL Szczyrk 2:28:33,8 1:04:32,1
70 8 Schaefer Marius Roman M (106) 1975 M-2 (35) GP (70) DEU SG Asbachtal 2015 Essen 2:29:03,6 1:05:01,9
71 9 Ignaciuk Nicole K (32) 1982 K-2 (14) GP (71) DEU Revier Trailrunners Essen 2:29:03,8 1:05:02,1
72 71 Marczak Albert M (107) 1987 M-1 (57) GP (72) POL Kozłów Biskupi 2:30:16,3 1:06:14,6
73 11 BERNACKI KAMIL M (108) 1973 M-2 (36) GP (73) POL OstroBiec Ostrowiec Swiętokrzyski 2:33:42,5 1:09:40,8
74 132 Pawula Agata K (36) 1974 K-2 (15) GP (74) POL Zabrze 2:36:07,4 1:12:05,7
75 48 Kucińska Magdalena K (37) 1973 K-2 (16) GP (75) POL Zakopane 2:39:01,1 1:14:59,4
76 104 Wójcik Adrian M (110) 1979 M-1 (59) GP (76) POL UstrońskaSzkołaNarciarstwaBiegowego Ustroń 2:44:32,9 1:20:31,2
77 146 Łapiński Paweł M (112) 1982 M-1 (61) GP (77) POL Piaseczno 2:51:45,2 1:27:43,5
78 64 Zieliński Mateusz M (115) 1986 M-1 (63) GP (78) POL Bydgoszcz 3:04:34,4 1:40:32,7
DNS 4 Lebda Sebastian M 1976 M-2 GP POL T.G.Sokol Zakopane Zakopane
DNS 114 Chrzan Andrzej M 1990 M-1 GP POL AA Tarnow Tarnow

BGTimeSport © 2015-2020