Bieg Sokoła

Wydarzenie:
Bieg Sokoła 2018 Bieg Sokoła 2018
Organizator:
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem
Data:
08.06.2018
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
0.0 km
Zgłoszonych:
165
Ukończyło:
156
Nieklasyfikowani:
9
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M-2 (M-2)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGPKrajKlubMiastoMetaStrata
1 120 Grochowski Marek M (3) 1970 M-2 (1) GP (1) POL T.G. Sokół Zakopane Gdańsk 1:24:01,7
2 59 Zebracki Jacek M (10) 1976 M-2 (2) POL KS Kandahar Szczawnica 1:29:40,5 05:38,8
3 150 Michalik Adam M (14) 1971 M-2 (3) GP (5) POL Kraków 1:35:14,7 11:13,0
4 73 Szapar Przemyław M (15) 1977 M-2 (4) GP (6) POL Gdynia 1:37:12,0 13:10,3
5 143 ORZEŁ KRZYSZTOF M (17) 1976 M-2 (5) GP (7) POL Grupa ZUE WEGRZCE WIELKIE 1:38:08,8 14:07,1
6 67 Topolski Marcin M (20) 1976 M-2 (6) GP (10) POL BKB Victoria Brzesko Jadowniki 1:39:59,0 15:57,3
7 12 Zakrzewski Aleksander M (22) 1970 M-2 (7) GP (11) POL Total Immersion Zgorzelec 1:40:22,6 16:20,9
8 134 SZECÓWKA ZBIGNIEW M (25) 1974 M-2 (8) GP (14) POL POSITIVE ENERGY PORAJ 1:42:33,1 18:31,4
9 122 Krzysztoń Tomasz M (27) 1978 M-2 (9) GP (15) POL AMBITNI AMATORZY Jaworznik 1:46:25,1 22:23,4
10 38 Nowacki Krzysztof M (28) 1973 M-2 (10) GP (16) POL NO NAME TEAM Koło 1:47:26,6 23:24,9
11 128 Kubin Ireneusz M (30) 1972 M-2 (11) GP (18) POL TG Sokół Zakopane zakopane 1:47:34,3 23:32,6
12 161 Linkowski Michał M (31) 1977 M-2 (12) GP (19) POL ILoveZiemek Suchy Las 1:48:13,6 24:11,9
13 92 Garski Kryspin M (32) 1976 M-2 (13) POL Świat Płytek u Kryspina Bytów Rzepnica 1:48:23,8 24:22,1
14 50 Elantkowski Paweł M (39) 1973 M-2 (14) POL ŻywczańsKierdel Zakopane 1:50:02,8 26:01,1
15 158 Stankiewicz Wojciech M (40) 1970 M-2 (15) POL Zakopane 1:50:36,3 26:34,6
16 35 Waldon Krzysztof M (45) 1973 M-2 (16) GP (27) POL HRmax Żory Żory 1:52:00,7 27:59,0
17 36 Dubowiecki Witek M (46) 1971 M-2 (17) GP (28) POL Chata Biegacza K34 Zakopane Zakopane 1:52:01,3 27:59,6
18 23 KAPUŚCIŃSKI ZBIGNIEW M (47) 1972 M-2 (18) GP (29) POL Dynafit Team Szczecin 1:52:10,5 28:08,8
19 20 Kaźmierczak Rafał M (50) 1971 M-2 (19) GP (33) POL Szczecin 1:53:33,0 29:31,3
20 98 Stykowski Robert M (51) 1977 M-2 (20) GP (34) POL Maratończyk.pl Warszawa 1:54:23,1 30:21,4
21 53 Korulczyk Łukasz M (57) 1976 M-2 (21) GP (38) POL Lublin 1:57:04,8 33:03,1
22 54 TIMOFIEJUK PAWEŁ M (60) 1978 M-2 (22) GP (39) POL Albatrosy Warszawa 2:01:47,7 37:46,0
23 140 Wruk Remigiusz M (61) 1971 M-2 (23) GP (40) POL BIEG OPOLSKI Opole 2:02:31,4 38:29,7
24 148 Gąsiorek Paweł M (62) 1974 M-2 (24) GP (41) POL 9 Dywersyjna Jabłonna 2:02:40,7 38:39,0
25 52 Knapczyk Krzysztof M (64) 1975 M-2 (25) GP (42) POL Na Przełaj Poronin 2:03:22,5 39:20,8
26 69 Skonecki Piotr M (69) 1970 M-2 (26) GP (44) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 2:04:57,8 40:56,1
27 121 Czarnecki Krzysztof M (75) 1978 M-2 (27) POL Kraków 2:06:12,0 42:10,3
28 115 Morcinek Marcin M (78) 1978 M-2 (28) GP (49) POL Bluszcza Katowice 2:07:44,0 43:42,3
29 107 Pytel Krzysztof M (87) 1977 M-2 (29) POL Kraków 2:14:13,4 50:11,7
30 125 Sipiera Tomasz M (90) 1972 M-2 (30) POL Giebułtów 2:15:58,9 51:57,2
31 127 Pasek Łukasz M (95) 1974 M-2 (31) POL Warszawa 2:22:01,6 57:59,9
32 47 Kobiałka Irek M (96) 1973 M-2 (32) POL Dębica 2:22:09,7 58:08,0
33 18 Zając Piotr M (97) 1975 M-2 (33) POL Opatów 2:22:10,3 58:08,6
34 39 Gąsienica-Roj Tomasz M (101) 1972 M-2 (34) POL Klimatyzacja Zakopane 2:23:53,0 59:51,3
35 8 Schaefer Marius Roman M (106) 1975 M-2 (35) GP (70) DEU SG Asbachtal 2015 Essen 2:29:03,6 1:05:01,9
36 11 BERNACKI KAMIL M (108) 1973 M-2 (36) GP (73) POL OstroBiec Ostrowiec Swiętokrzyski 2:33:42,5 1:09:40,8
37 57 Buś Maciej M (113) 1973 M-2 (37) POL we.got Łódź 2:59:09,1 1:35:07,4
DNS 4 Lebda Sebastian M 1976 M-2 GP POL T.G.Sokol Zakopane Zakopane
DNF 61 SZWED ANDRZEJ M 1974 M-2 POL STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA Stalowa Wola

BGTimeSport © 2015-2020