Toggle navigation
Zawody
DZIECI.pdf
Ściana Płaczu - 23km.pdf
Pierwsza Szychta - 11km.pdf
Służba Przygotowawcza - 5,5 km.pdf
Hałda Run Extreme - Ściana Płaczu - 23km
Wydarzenie:
II Hałda Run Extreme
II Hałda Run Extreme
Organizator:
Stowarzyszenie Skyrunning Polska
Data:
27.08.2022
Miejsce:
Suszec
Dystans:
23
.000 km
Zgłoszonych:
130
Ukończyło:
119
Nieklasyfikowani:
11
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K-20
K-30
K-40
K-50
K-60
M-20
M-30
M-40
M-50
M-60
G
S
Klasyfikacja według płci: Kobiety
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
G
S
Kraj
Klub
Miasto
Wynik
Strata
Tempo
1
394
Skalska Anna
K (1)
1980
K-40 (1)
POL
Carbon Silesia Sport
Bytom
1:52:58,0
04:54
2
332
Góralik Sylwia
K (2)
1977
K-40 (2)
POL
TKKF Uklejna
Myślenice
1:54:33,5
01:35,5
04:58
3
409
Szwed Renata
K (3)
1974
K-40 (3)
POL
Zf
Czechowice-Dziedzice
1:55:33,7
02:35,7
05:01
4
361
Majewska Ewelina
K (4)
1981
K-40 (4)
POL
SPLA Tychy
Tychy
1:57:29,2
04:31,2
05:06
5
413
Tyman Dorota
K (5)
1982
K-40 (5)
POL
Rybnik
2:05:01,6
12:03,6
05:26
6
410
Szymczyk Agnieszka
K (6)
1996
K-20 (1)
POL
Gliwice
2:05:51,2
12:53,2
05:28
7
419
Wójcicka Wioleta
K (7)
1990
K-30 (1)
POL
Radzyń Podlaski
2:16:13,0
23:15,0
05:55
8
350
Krzywda Anna
K (8)
1984
K-30 (2)
POL
AugusTeam
Katowice
2:22:03,4
29:05,4
06:10
9
369
Miedzińska Sylwia
K (9)
1982
K-40 (6)
POL
Ruda Śląska
2:24:48,9
31:50,9
06:17
10
407
Szota Magdalena
K (10)
1977
K-40 (7)
POL
DCWRP
Mikołów
2:27:21,0
34:23,0
06:24
11
372
Mynarska Ligia
K (11)
1973
K-40 (8)
POL
Just Team
Bielsko-Biała
2:32:01,6
39:03,6
06:36
12
408
Szuryn Katarzyna
K (12)
1980
K-40 (9)
POL
Mysłowice
2:32:29,6
39:31,6
06:37
13
336
Hołyńska-Urbasik Karolina
K (13)
1987
K-30 (3)
POL
RUN Rydułtowy
Rydułtowy
2:34:02,9
41:04,9
06:41
14
382
Pasławska Katarzyna
K (14)
1978
K-40 (10)
POL
Kobiety na 5+
Jastrzębie Zdrój
2:36:07,8
43:09,8
06:47
15
316
Domin-Zbyl Agnieszka
K (15)
1972
K-50 (1)
POL
Jastrzębie Zdrój
2:37:39,6
44:41,6
06:51
16
421
Zamysłowska Marzena
K (16)
1979
K-40 (11)
POL
Ruda Śląska
2:43:54,2
50:56,2
07:07
17
357
Liszka Ela
K (17)
1978
K-40 (12)
POL
Jejkowice Biegają
Jejkowice
2:43:54,5
50:56,5
07:07
18
305
Bizon Katarzyna
K (18)
1981
K-40 (13)
POL
Amatorska Drużyna Biegowa PK
Kraków
2:45:38,2
52:40,2
07:12
19
347
Kluczniok Magda
K (19)
2003
K-20 (2)
POL
Rybnik
3:05:41,4
1:12:43,4
08:04
20
338
Jakubowska Renata
K (20)
1952
K-60 (1)
POL
Bielsko -Biała
3:08:34,3
1:15:36,3
08:11
DNS
314
Dera Grażyna
K
1974
K-40
POL
Mysłowice
DNS
397
Skórzańska Agnieszka
K
1985
K-30
POL
Rokitno Szlacheckie
BGTimeSport
© 2015 - 2024