Toggle navigation
Zawody
DZIECI.pdf
Ściana Płaczu - 23km.pdf
Pierwsza Szychta - 11km.pdf
Służba Przygotowawcza - 5,5 km.pdf
Hałda Run Extreme - Ściana Płaczu - 23km
Wydarzenie:
II Hałda Run Extreme
II Hałda Run Extreme
Organizator:
Stowarzyszenie Skyrunning Polska
Data:
27.08.2022
Miejsce:
Suszec
Dystans:
23
.000 km
Zgłoszonych:
130
Ukończyło:
119
Nieklasyfikowani:
11
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K-20
K-30
K-40
K-50
K-60
M-20
M-30
M-40
M-50
M-60
G
S
Klasyfikacja w kategorii: Górnik 23km open
(G)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
G
S
Kraj
Klub
Miasto
Wynik
Strata
Tempo
1
353
Kumanek Bartłomiej
M (6)
1990
M-30 (5)
G (1)
POL
Chełmek
1:43:50,5
04:30
2
307
Boczar Bartłomiej
M (7)
1997
M-20 (1)
G (2)
POL
Ornontowice
1:46:15,2
02:24,7
04:37
3
379
Osetek Paweł
M (9)
1988
M-30 (6)
G (3)
POL
Radlinioki w biegu/PWR TEAM
Pszów
1:48:17,9
04:27,4
04:42
4
346
Kaźmierczak Mateusz
M (11)
1985
M-30 (7)
G (4)
POL
Mikołów
1:52:19,0
08:28,5
04:53
5
311
Cieniawski Piotr
M (12)
1979
M-40 (3)
G (5)
POL
CSRG
Bytom
1:52:32,7
08:42,2
04:53
6
415
Urbasik Daniel
M (22)
1987
M-30 (11)
G (6)
POL
LITTLEULTRARUNSTER
Rydułtowy
1:59:17,8
15:27,3
05:11
7
364
Małek Adam
M (23)
1982
M-40 (9)
G (7)
POL
Orzesze
1:59:21,0
15:30,5
05:11
8
304
Bielski Seweryn
M (24)
1981
M-40 (10)
G (8)
POL
Miraz Race Team
Ruda Śląska
1:59:26,5
15:36,0
05:11
9
348
Kolonko Stanisław
M (27)
1972
M-50 (3)
G (9)
POL
GÓRKI, KADRA KWK PIAST
Tychy
2:03:47,4
19:56,9
05:22
10
383
Pawelczyk Józef
M (29)
1976
M-40 (12)
G (10)
POL
RYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZE
Rybnik
2:04:18,7
20:28,2
05:24
11
367
Mendrela Adrian
M (32)
1994
M-20 (2)
G (11)
POL
Żory
2:07:23,1
23:32,6
05:32
12
399
Skurzyński Mariusz
M (34)
1976
M-40 (15)
G (12)
POL
K.s.m.e.t.a
Wodzisław Śląski
2:08:27,3
24:36,8
05:35
13
328
Gałuszka Mateusz
M (59)
1980
M-40 (34)
G (13)
S (2)
POL
Runteam Pawłowice
Pawłowice
2:19:46,2
35:55,7
06:04
14
333
Gruszka Tomasz
M (62)
1973
M-40 (37)
G (14)
POL
Suszec
Suszec
2:21:27,6
37:37,1
06:09
15
371
Musiolik Krzysztof
M (73)
1988
M-30 (18)
G (15)
S (3)
POL
Zatyrani Gratisownia.pl Gmina Pilch
Wilcza
2:25:52,2
42:01,7
06:20
16
398
Skupiński Patryk
M (82)
1985
M-30 (24)
G (16)
POL
Katowice
2:35:04,3
51:13,8
06:44
17
277
Antosz Wojciech
M (89)
1986
M-30 (29)
G (17)
POL
Mizerów
2:41:26,8
57:36,3
07:01
18
428
Wawrzak Ryszard
M (92)
1973
M-40 (48)
G (18)
POL
Ryszard Run
Gliwice
2:48:18,1
1:04:27,6
07:19
19
368
Mertas Dominik
M (97)
1977
M-40 (51)
G (19)
POL
Silesia Marathon Club
Babice
2:57:13,9
1:13:23,4
07:42
20
310
Chmiel Jacek
M (98)
1958
M-60 (3)
G (20)
POL
Powsinoga team
Jastrzebiezdroj
3:05:53,3
1:22:02,8
08:04
21
423
Zbyl Jacek
M (99)
1971
M-50 (12)
G (21)
POL
Jastrzębie Zdrój
3:07:10,9
1:23:20,4
08:08
DNS
301
Baranowski Łukasz
M
1986
M-30
G
POL
Orzesze
DNS
420
Wziontek Rafał
M
1983
M-30
G
POL
Katowice
BGTimeSport
© 2015 - 2024