Toggle navigation
Zawody
DZIECI.pdf
Ściana Płaczu - 23km.pdf
Pierwsza Szychta - 11km.pdf
Służba Przygotowawcza - 5,5 km.pdf
Hałda Run Extreme - Ściana Płaczu - 23km
Wydarzenie:
II Hałda Run Extreme
II Hałda Run Extreme
Organizator:
Stowarzyszenie Skyrunning Polska
Data:
27.08.2022
Miejsce:
Suszec
Dystans:
23
.000 km
Zgłoszonych:
130
Ukończyło:
119
Nieklasyfikowani:
11
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K-20
K-30
K-40
K-50
K-60
M-20
M-30
M-40
M-50
M-60
G
S
Klasyfikacja w kategorii: Kategoria Mężczyzn 30-39 lat
(M-30)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
G
S
Kraj
Klub
Miasto
Wynik
Strata
Tempo
1
320
Dulski Daniel
M (1)
1992
M-30 (1)
POL
Brenna
1:39:04,0
04:18
2
387
Ploch Jakub
M (2)
1989
M-30 (2)
POL
Bielsko-Biała
1:39:39,5
00:35,5
04:19
3
366
Mazgaj Dawid
M (3)
1984
M-30 (3)
POL
SCI Górscy Entuzjaści
Chybie
1:42:00,9
02:56,9
04:26
4
429
Szafranek Paweł
M (4)
1991
M-30 (4)
TJK
Stańczak
Ustroń
1:42:52,7
03:48,7
04:28
5
353
Kumanek Bartłomiej
M (6)
1990
M-30 (5)
G (1)
POL
Chełmek
1:43:50,5
04:46,5
04:30
6
379
Osetek Paweł
M (9)
1988
M-30 (6)
G (3)
POL
Radlinioki w biegu/PWR TEAM
Pszów
1:48:17,9
09:13,9
04:42
7
346
Kaźmierczak Mateusz
M (11)
1985
M-30 (7)
G (4)
POL
Mikołów
1:52:19,0
13:15,0
04:53
8
385
Pelec Albert
M (13)
1986
M-30 (8)
S (1)
POL
Powiat Kościan/Gmina Śmigiel
Nowa Wieś
1:53:50,7
14:46,7
04:56
9
396
Skorupa Adam
M (17)
1988
M-30 (9)
POL
Katowice
1:57:23,6
18:19,6
05:06
10
334
Gwardiak Mateusz
M (18)
1986
M-30 (10)
POL
Orzesze
1:58:02,9
18:58,9
05:07
11
415
Urbasik Daniel
M (22)
1987
M-30 (11)
G (6)
POL
LITTLEULTRARUNSTER
Rydułtowy
1:59:17,8
20:13,8
05:11
12
323
Faron Paweł
M (25)
1983
M-30 (12)
POL
Czechowice-Dziedzice
1:59:42,7
20:38,7
05:12
13
375
Niebrzydowski Łukasz
M (28)
1985
M-30 (13)
POL
gucio_mozeszwiecejnizmyslisz
Rybnik
2:03:59,6
24:55,6
05:23
14
302
Baranowski Rafał
M (54)
1992
M-30 (14)
POL
Daleko jeszcze?
Bielsko-Biała
2:16:48,7
37:44,7
05:56
15
308
Bogacz Marek
M (63)
1983
M-30 (15)
POL
HIGHLANDERS
Kobiernice
2:21:52,6
42:48,6
06:10
16
414
Urbanek Piotr
M (67)
1985
M-30 (16)
POL
Lędziny
2:22:29,3
43:25,3
06:11
17
393
Ryguła Dawid
M (69)
1992
M-30 (17)
POL
Tychy
2:23:18,0
44:14,0
06:13
18
371
Musiolik Krzysztof
M (73)
1988
M-30 (18)
G (15)
S (3)
POL
Zatyrani Gratisownia.pl Gmina Pilch
Wilcza
2:25:52,2
46:48,2
06:20
19
354
Lelek Tomek
M (74)
1990
M-30 (19)
POL
Wodzisław Śląski
2:26:10,5
47:06,5
06:21
20
400
Słowiński Dawid
M (75)
1988
M-30 (20)
POL
Pawłowice
2:28:45,1
49:41,1
06:28
21
404
Stolarski Bartosz
M (76)
1992
M-30 (21)
POL
SiP
Ruda Śląska
2:31:47,2
52:43,2
06:35
22
342
Kabus Adam
M (78)
1985
M-30 (22)
POL
Łogyń Kurła
Gostyń
2:32:48,8
53:44,8
06:38
23
392
Ratka-Matejko Marcin
M (80)
1987
M-30 (23)
POL
Jastrzębie-Zdrój
2:34:05,8
55:01,8
06:41
24
398
Skupiński Patryk
M (82)
1985
M-30 (24)
G (16)
POL
Katowice
2:35:04,3
56:00,3
06:44
25
330
Glos Marek
M (83)
1985
M-30 (25)
POL
Oświęcim
2:35:23,6
56:19,6
06:45
26
402
Staroszyński Dawid
M (84)
1987
M-30 (26)
POL
Katowice
2:36:03,3
56:59,3
06:47
27
319
Duda Radek
M (86)
1984
M-30 (27)
POL
Łogyń Kurła
Gostyń
2:36:57,4
57:53,4
06:49
28
315
Domider Piotr
M (88)
1984
M-30 (28)
POL
Kraków
2:39:07,9
1:00:03,9
06:55
29
277
Antosz Wojciech
M (89)
1986
M-30 (29)
G (17)
POL
Mizerów
2:41:26,8
1:02:22,8
07:01
30
406
Szala Daniel
M (95)
1991
M-30 (30)
POL
Ruda Śląska
2:51:13,3
1:12:09,3
07:26
DNS
301
Baranowski Łukasz
M
1986
M-30
G
POL
Orzesze
DNF
358
Luźniak Damian
M
1989
M-30
POL
SCI Górscy Entuzjaści
Pogwizdów
DNS
360
Madetko Arkadiusz
M
1986
M-30
POL
Książ Wielki
DNS
365
Matuszak Paweł
M
1983
M-30
POL
KajTaMeta?T e am
Mikołów
DNS
403
Stasiewicz Artur
M
1986
M-30
POL
Częstochowa
DNS
420
Wziontek Rafał
M
1983
M-30
G
POL
Katowice
BGTimeSport
© 2015 - 2024