Toggle navigation
Zawody
DZIECI.pdf
Ściana Płaczu - 23km.pdf
Pierwsza Szychta - 11km.pdf
Służba Przygotowawcza - 5,5 km.pdf
Hałda Run Extreme - Pierwsza Szychta - 11km
Wydarzenie:
II Hałda Run Extreme
II Hałda Run Extreme
Organizator:
Stowarzyszenie Skyrunning Polska
Data:
27.08.2022
Miejsce:
Suszec
Dystans:
11
.000 km
Zgłoszonych:
174
Ukończyło:
151
Nieklasyfikowani:
23
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K-20
K-30
K-40
K-50
K-60
M-20
M-30
M-40
M-50
M-60
G
S
Klasyfikacja według płci: Mężczyźni
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
G
S
Kraj
Klub
Miasto
Wynik
Strata
Tempo
1
268
Żuchowski Daniel
M (1)
1988
M-30 (1)
POL
The Bez Team Poland
Kraków
45:03,5
04:05
2
209
Oślizło Tomasz
M (2)
1987
M-30 (2)
G (1)
POL
Socios Silesia
Świerklany
45:44,1
00:40,6
04:09
3
233
Sikończyk Miłosz
M (3)
1993
M-20 (1)
POL
TS Wisła Kraków
Kraków
47:23,9
02:20,4
04:18
4
208
Oślizło Mateusz
M (4)
1989
M-30 (3)
G (2)
POL
Socios Silesia
Wodzisław Śląski
47:32,8
02:29,3
04:19
5
176
Klimczak Piotr
M (5)
1990
M-30 (4)
G (3)
POL
Dont give up!
Balin
51:53,2
06:49,7
04:43
6
195
Kwiatkowski Rafał
M (6)
1974
M-40 (1)
POL
Forever Young
Chrzanów
52:12,7
07:09,2
04:44
7
244
Szewczyk Damian
M (7)
1976
M-40 (2)
POL
Jejkowice biegają
Jejkowice
52:50,3
07:46,8
04:48
8
250
Walczyński Mariusz
M (8)
1981
M-40 (3)
POL
Niewybiegani
Żory
53:31,9
08:28,4
04:51
9
175
Kiełbasiński Andrzej
M (9)
1981
M-40 (4)
POL
Aktywna Pszczyna
Pszczyna
54:13,0
09:09,5
04:55
10
235
Skupień Robert
M (10)
1981
M-40 (5)
G (4)
POL
Turza Śląska
54:23,1
09:19,6
04:56
11
142
Góra Łukasz
M (11)
1992
M-30 (5)
G (5)
POL
Kryry
55:56,6
10:53,1
05:05
12
223
Połomski Grzegorz
M (12)
1980
M-40 (6)
S (1)
POL
POLOMSCY TEAM
Rydułtowy
56:21,5
11:18,0
05:07
13
259
Wyłupek Tomasz
M (13)
1976
M-40 (7)
G (6)
POL
Ksrg Budryk
Mysłowice
56:35,8
11:32,3
05:08
14
182
Konsek Paweł
M (14)
1990
M-30 (6)
POL
Żory-Kleszczówka
Żory
56:42,2
11:38,7
05:09
15
266
Zoran Henryk
M (15)
1968
M-50 (1)
G (7)
POL
Ruda Śląska
57:04,3
12:00,8
05:11
16
219
Pisarek Radosław
M (16)
1996
M-20 (2)
POL
Pawłowice
57:18,8
12:15,3
05:12
17
169
Karplewicz Andrzej
M (17)
1961
M-60 (1)
G (8)
POL
Galopujące Ślimaki
Jastrzębie-Zdrój
57:22,9
12:19,4
05:12
18
261
Wysocki Marcin
M (18)
1971
M-50 (2)
POL
Polplast Polska
Dobczyce
57:27,8
12:24,3
05:13
19
146
Greń Wacław
M (19)
1990
M-30 (7)
POL
Husaria Race Team
Tychy
57:40,3
12:36,8
05:14
20
196
Lange Łukasz
M (20)
1988
M-30 (8)
POL
UNAWEZA
Tychy
58:58,3
13:54,8
05:21
21
242
Sułkowski Olek
M (21)
1979
M-40 (8)
G (9)
POL
BDB Team
Katowice
59:08,5
14:05,0
05:22
22
257
Wołczyk Mariusz
M (22)
1980
M-40 (9)
G (10)
POL
Carbon Silesia Sport
Czeladź
59:13,7
14:10,2
05:23
23
273
Gałuszka Rafał
M (23)
1984
M-30 (9)
G (11)
POL
KWK Bolesław Śmiały
59:50,8
14:47,3
05:26
24
187
Król Kamil
M (24)
1990
M-30 (10)
POL
Mysłowice
1:00:04,0
15:00,5
05:27
25
190
Krzyżowski Dariusz
M (25)
1968
M-50 (3)
G (12)
POL
Orzesze
1:00:26,9
15:23,4
05:29
26
129
Filusz Dawid
M (26)
1991
M-30 (11)
POL
STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK
Rybnik
1:01:18,4
16:14,9
05:34
27
200
Miech Szymon
M (27)
1981
M-40 (10)
POL
Husaria Race Team
Ustroń
1:01:36,2
16:32,7
05:36
28
253
Wiśniewski Tomasz
M (28)
1978
M-40 (11)
POL
Bielsko-Biała
1:03:02,0
17:58,5
05:43
29
134
Gałuszka Kamil
M (29)
1990
M-30 (12)
POL
BDB Team Katowice
Katowice
1:03:13,6
18:10,1
05:44
30
151
Hanczar Adrian
M (30)
1988
M-30 (13)
POL
Pszczyna
1:03:16,5
18:13,0
05:45
31
240
Stajszczyk Jarek
M (31)
1983
M-30 (14)
POL
Skoczów
1:03:35,9
18:32,4
05:46
32
185
Kotas Szymon
M (32)
1989
M-30 (15)
G (13)
POL
Pszczyna
1:03:38,2
18:34,7
05:47
33
239
Sowiński Krzysztof
M (33)
1985
M-30 (16)
S (2)
POL
BDB TEAM
Katowice
1:03:56,5
18:53,0
05:48
34
179
Koch Krzysztof
M (34)
1982
M-40 (12)
POL
BDB Team
Katowice
1:04:13,4
19:09,9
05:50
35
221
Podbioł Łukasz
M (35)
1985
M-30 (17)
G (14)
POL
Suszec
1:04:23,3
19:19,8
05:51
36
149
Grzonka Andrzej
M (36)
1977
M-40 (13)
G (15)
POL
Kamuflaż TATTO
Jastrzębie-Zdrój
1:04:25,0
19:21,5
05:51
37
264
Ziarkowski Mirosław
M (37)
1976
M-40 (14)
POL
FIT MORE RYBNIK
Rybnik
1:04:43,9
19:40,4
05:53
38
116
Chrobok Michał
M (38)
1985
M-30 (18)
G (16)
POL
Gołkowice
1:05:02,9
19:59,4
05:54
39
248
Tupaj Jarosław
M (39)
1989
M-30 (19)
G (17)
POL
Aktywni Rydułtowy
Rydułtowy
1:05:10,6
20:07,1
05:55
40
139
Gieroszka Krzysztof
M (40)
1983
M-30 (20)
G (18)
POL
Katowice
1:05:27,7
20:24,2
05:57
41
238
Sokołowski Marek
M (41)
1969
M-50 (4)
G (19)
POL
Alpin Sport Team
Mysłowice-Wesoła
1:06:06,9
21:03,4
06:00
42
183
Kopala Piotr
M (42)
1986
M-30 (21)
G (20)
POL
Jedlina
1:06:14,1
21:10,6
06:01
43
120
Dąbrowski Krzysztof
M (43)
1973
M-40 (15)
POL
SOCIOS SILESIA
Zabrze
1:06:26,3
21:22,8
06:02
44
137
Gembalczyk Zbigniew
M (44)
1976
M-40 (16)
POL
Rydułtowy
1:06:55,9
21:52,4
06:05
45
109
Boryczka Szymon
M (45)
1980
M-40 (17)
POL
Międzyrzecze
1:07:03,0
21:59,5
06:05
46
254
Wita Błażej
M (46)
1994
M-20 (3)
G (21)
POL
Aktywni Rydułtowy
Rydułtowy
1:07:38,7
22:35,2
06:08
47
199
Mandrysz Adrian
M (47)
1985
M-30 (22)
G (22)
POL
CSRG
Wilkowice
1:07:45,5
22:42,0
06:09
48
122
Denysenko Lech
M (48)
1957
M-60 (2)
POL
BDB Team
Katowice
1:07:46,8
22:43,3
06:09
49
163
Jeziorski Marcin
M (49)
1979
M-40 (18)
POL
Tarnowskie Góry
1:08:07,8
23:04,3
06:11
50
203
Nowak Łukasz
M (50)
1989
M-30 (23)
G (23)
POL
Viking training Centre
Lędziny
1:08:22,9
23:19,4
06:12
51
249
Urbasik Mariusz
M (51)
1968
M-50 (5)
POL
LittleultraRUNster
Rydułtowy
1:08:23,5
23:20,0
06:13
52
156
Jakubowski Dariusz
M (52)
1974
M-40 (19)
G (24)
POL
JakubsTeam
Tychy
1:08:34,1
23:30,6
06:14
53
160
Jaworski Krzysztof
M (53)
1983
M-30 (24)
POL
Kocham Żonę :-
Knurów
1:08:43,1
23:39,6
06:14
54
207
Osiewała Patryk
M (54)
1996
M-20 (4)
POL
Bielawa
1:09:04,4
24:00,9
06:16
55
192
Kubica Tadeusz
M (55)
1960
M-60 (3)
G (25)
POL
Nessi Time Żory
Żory
1:09:07,8
24:04,3
06:17
56
225
Przygoda Marcin
M (56)
1981
M-40 (20)
G (26)
POL
Szare Morsy
Jastrzębie-Zdrój
1:09:20,2
24:16,7
06:18
57
246
Tomczyk Krzysztof
M (57)
1983
M-30 (25)
POL
Sagot
Łaziska Górne
1:09:29,3
24:25,8
06:19
58
113
Chinc Marcin
M (58)
1984
M-30 (26)
G (27)
POL
TurboCola Team
Jastrzębie Zdrój
1:09:36,3
24:32,8
06:19
59
104
Bielica Patryk
M (59)
1990
M-30 (27)
POL
Suszec
1:09:52,4
24:48,9
06:21
60
212
Pastuszka Artur
M (60)
1986
M-30 (28)
G (28)
POL
Viking Training Center
Bierun
1:09:53,8
24:50,3
06:21
61
206
Olma Władysław
M (61)
1964
M-50 (6)
G (29)
POL
Amator
Jastrzebie - Zdrój
1:09:57,8
24:54,3
06:21
62
136
Gdula Leszek
M (62)
1985
M-30 (29)
POL
Grupa Pościgowa
Lędziny
1:11:17,9
26:14,4
06:28
63
171
Kawik Dawid
M (63)
1980
M-40 (21)
POL
Feltank
Orzesze
1:12:06,5
27:03,0
06:33
64
189
Krupa Krzysztof
M (64)
1959
M-60 (4)
POL
Siemianowice Śląskie
1:13:01,1
27:57,6
06:38
65
118
Cieślik Rafał
M (65)
1985
M-30 (30)
G (30)
POL
Wodzisław Śląski
1:13:22,7
28:19,2
06:40
66
121
Dendra Marcin
M (66)
1969
M-50 (7)
S (5)
POL
Chorzów
1:13:45,1
28:41,6
06:42
67
231
Rybak Tomasz
M (67)
1985
M-30 (31)
POL
Ruda Śląska
1:13:48,3
28:44,8
06:42
68
230
Rybak Remigiusz
M (68)
1985
M-30 (32)
POL
Ruda Śląska
1:13:50,8
28:47,3
06:42
69
262
Wystyrk Paweł
M (69)
1990
M-30 (33)
G (31)
POL
Rydułtowy
1:14:38,5
29:35,0
06:47
70
256
Wojtal Artur
M (70)
1967
M-50 (8)
POL
Tychy
1:14:41,9
29:38,4
06:47
71
102
Baron Szymon
M (71)
1992
M-30 (34)
POL
Żory
1:14:47,8
29:44,3
06:47
72
228
Raszka Janusz
M (72)
1966
M-50 (9)
POL
Dark One
Cieszyn
1:15:09,8
30:06,3
06:49
73
172
Kędzierski Krzysztof
M (73)
1972
M-50 (10)
G (32)
POL
Rybnik
1:15:40,8
30:37,3
06:52
74
168
Karp Paweł
M (74)
1986
M-30 (35)
POL
GdzieJestMójPlecak
Kraków
1:16:11,6
31:08,1
06:55
75
128
Fal Tomasz
M (75)
1974
M-40 (22)
POL
COMFORTEL
Jaworzno
1:16:48,3
31:44,8
06:58
76
161
Jaworski Kamil
M (76)
1983
M-30 (36)
POL
FUCHS OIL TEAM
Gliwice
1:17:18,1
32:14,6
07:01
77
141
Gozdalski Jacek
M (77)
1971
M-50 (11)
POL
Jastrzębie-Zdrój
1:17:36,8
32:33,3
07:03
78
131
Furdyna Arkadiusz
M (78)
1991
M-30 (37)
POL
Kraków
1:17:51,3
32:47,8
07:04
79
154
Jagoda Adam
M (79)
1966
M-50 (12)
POL
FUCHS OIL TEAM
Chorzów
1:18:55,0
33:51,5
07:10
80
111
Buturla Sławomir
M (80)
1987
M-30 (38)
POL
Viking Training Center
Tychy
1:18:55,2
33:51,7
07:10
81
247
Torbiński Wiesław
M (81)
1952
M-60 (5)
G (33)
POL
Szare Morsy
Jastrzębie-Zdrój
1:19:02,6
33:59,1
07:11
82
170
Kasiński Wojciech
M (82)
1963
M-50 (13)
POL
Ultrapless
Pszczyna
1:19:28,5
34:25,0
07:13
83
191
Krzyżowski Paweł
M (83)
1983
M-30 (39)
POL
Katowice
1:19:40,2
34:36,7
07:14
84
124
Drozd Radek
M (84)
1984
M-30 (40)
G (34)
POL
Run Team Pawłowice
Warszowice
1:20:16,8
35:13,3
07:17
85
114
Cholewa Jaroslaw
M (85)
1966
M-50 (14)
POL
Zdrowo Nienormalni
Ustroń
1:20:49,4
35:45,9
07:20
86
197
Maciejski Grzegorz
M (86)
1985
M-30 (41)
POL
Boczna Run
Czechowice-Dziedzice
1:21:03,9
36:00,4
07:22
87
184
Korbanek Arkadiusz
M (87)
1983
M-30 (42)
POL
Bytom
1:21:09,8
36:06,3
07:22
88
106
Bobrowski Marcin
M (88)
1984
M-30 (43)
POL
Rydułtowy
1:21:31,7
36:28,2
07:24
89
144
Grabowski Bartosz
M (89)
1983
M-30 (44)
POL
Unaweza Team
Tychy
1:23:16,6
38:13,1
07:34
90
236
Słomka Andrzej
M (90)
1977
M-40 (23)
S (7)
POL
Katowice
1:23:23,8
38:20,3
07:34
91
126
Dziekanowski Jacek
M (91)
1976
M-40 (24)
POL
Klub Leniwych Biegaczy
Knurów
1:25:14,9
40:11,4
07:44
92
265
Zontek Andrzej
M (92)
1976
M-40 (25)
POL
Highlandets
Bielsko-Biała
1:26:22,7
41:19,2
07:51
93
145
Grabowski Krzysztof
M (93)
1980
M-40 (26)
POL
Tychy
1:26:49,7
41:46,2
07:53
94
226
Pyzik Marcin
M (94)
1978
M-40 (27)
POL
Klub Biegacza Fartlek
Jastrzębie-Zdrój
1:29:46,1
44:42,6
08:09
95
153
Jabłonka Mariusz
M (95)
1974
M-40 (28)
POL
DZIADY OCR
Mysłowice
1:33:15,7
48:12,2
08:28
96
241
Strządała Jerzy
M (96)
1981
M-40 (29)
POL
Rozbbiegane Komorowice
Bielsko-Biała
1:34:03,5
49:00,0
08:33
97
150
Habrajski Michał
M (97)
1977
M-40 (30)
POL
Gliwice
1:36:30,7
51:27,2
08:46
98
232
Schab Dawid
M (98)
1992
M-30 (45)
POL
Suszec
1:37:02,6
51:59,1
08:49
99
165
Kaleta Krzysztof
M (99)
1970
M-50 (15)
G (35)
POL
Turbocola team
Jastrzębie Zdrój
1:37:36,8
52:33,3
08:52
DNS
101
Balcerak Tomasz
M
1983
M-30
POL
Żory
DNS
105
Błoński Marcin
M
1981
M-40
POL
Bytom
DNS
119
Czyżewski Bartłomiej
M
1988
M-30
POL
Łódź
DNS
123
Dostoł Dominik
M
1981
M-40
G
POL
K.S. M.E.T.A.
Łaziska Gmina: Godów
DNS
130
Fliś Łukasz
M
1991
M-30
S
POL
AKTYWNA PSZCZYNA
Pszczyna
DNS
133
Gajewski Marek
M
1984
M-30
POL
BDB Team
Katowice
DNS
135
Garboś Cezary
M
1960
M-60
G
POL
Żory
Żory
DNS
140
Gołąbek Marek
M
1982
M-40
POL
OGB
Szczyrk
DNS
147
Gryglik Tomasz
M
1978
M-40
POL
Rudziczka
DNS
177
Kliś Marcin
M
1980
M-40
POL
OGB
Bielsko-Biała
DNS
193
Kumor Patryk
M
1994
M-20
G
POL
Suszec
DNS
214
Patyk Piotr
M
1980
M-40
POL
Huragan Ligota
Katowice
DNS
218
Pilśniak Krzysztof
M
1973
M-40
POL
Kraków
DNS
234
Skrzyński Janusz
M
1981
M-40
POL
Rybnicka Grupa Biegowa PędzimyRazem
Rybnik
DNS
255
Witoszek Rafał
M
1998
M-20
POL
Papagore
Suszec
DNS
269
Żyła Sebastian
M
1993
M-20
G
POL
SCI Górscy Entuzjaści
Kończyce Małe
BGTimeSport
© 2015 - 2024