Toggle navigation
Zawody
DZIECI.pdf
Ściana Płaczu - 23km.pdf
Pierwsza Szychta - 11km.pdf
Służba Przygotowawcza - 5,5 km.pdf
Hałda Run Extreme - Pierwsza Szychta - 11km
Wydarzenie:
II Hałda Run Extreme
II Hałda Run Extreme
Organizator:
Stowarzyszenie Skyrunning Polska
Data:
27.08.2022
Miejsce:
Suszec
Dystans:
11
.000 km
Zgłoszonych:
174
Ukończyło:
151
Nieklasyfikowani:
23
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K-20
K-30
K-40
K-50
K-60
M-20
M-30
M-40
M-50
M-60
G
S
Klasyfikacja w kategorii: Kategoria Mężczyzn 40-49 lat
(M-40)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
G
S
Kraj
Klub
Miasto
Wynik
Strata
Tempo
1
195
Kwiatkowski Rafał
M (6)
1974
M-40 (1)
POL
Forever Young
Chrzanów
52:12,7
04:44
2
244
Szewczyk Damian
M (7)
1976
M-40 (2)
POL
Jejkowice biegają
Jejkowice
52:50,3
00:37,6
04:48
3
250
Walczyński Mariusz
M (8)
1981
M-40 (3)
POL
Niewybiegani
Żory
53:31,9
01:19,2
04:51
4
175
Kiełbasiński Andrzej
M (9)
1981
M-40 (4)
POL
Aktywna Pszczyna
Pszczyna
54:13,0
02:00,3
04:55
5
235
Skupień Robert
M (10)
1981
M-40 (5)
G (4)
POL
Turza Śląska
54:23,1
02:10,4
04:56
6
223
Połomski Grzegorz
M (12)
1980
M-40 (6)
S (1)
POL
POLOMSCY TEAM
Rydułtowy
56:21,5
04:08,8
05:07
7
259
Wyłupek Tomasz
M (13)
1976
M-40 (7)
G (6)
POL
Ksrg Budryk
Mysłowice
56:35,8
04:23,1
05:08
8
242
Sułkowski Olek
M (21)
1979
M-40 (8)
G (9)
POL
BDB Team
Katowice
59:08,5
06:55,8
05:22
9
257
Wołczyk Mariusz
M (22)
1980
M-40 (9)
G (10)
POL
Carbon Silesia Sport
Czeladź
59:13,7
07:01,0
05:23
10
200
Miech Szymon
M (27)
1981
M-40 (10)
POL
Husaria Race Team
Ustroń
1:01:36,2
09:23,5
05:36
11
253
Wiśniewski Tomasz
M (28)
1978
M-40 (11)
POL
Bielsko-Biała
1:03:02,0
10:49,3
05:43
12
179
Koch Krzysztof
M (34)
1982
M-40 (12)
POL
BDB Team
Katowice
1:04:13,4
12:00,7
05:50
13
149
Grzonka Andrzej
M (36)
1977
M-40 (13)
G (15)
POL
Kamuflaż TATTO
Jastrzębie-Zdrój
1:04:25,0
12:12,3
05:51
14
264
Ziarkowski Mirosław
M (37)
1976
M-40 (14)
POL
FIT MORE RYBNIK
Rybnik
1:04:43,9
12:31,2
05:53
15
120
Dąbrowski Krzysztof
M (43)
1973
M-40 (15)
POL
SOCIOS SILESIA
Zabrze
1:06:26,3
14:13,6
06:02
16
137
Gembalczyk Zbigniew
M (44)
1976
M-40 (16)
POL
Rydułtowy
1:06:55,9
14:43,2
06:05
17
109
Boryczka Szymon
M (45)
1980
M-40 (17)
POL
Międzyrzecze
1:07:03,0
14:50,3
06:05
18
163
Jeziorski Marcin
M (49)
1979
M-40 (18)
POL
Tarnowskie Góry
1:08:07,8
15:55,1
06:11
19
156
Jakubowski Dariusz
M (52)
1974
M-40 (19)
G (24)
POL
JakubsTeam
Tychy
1:08:34,1
16:21,4
06:14
20
225
Przygoda Marcin
M (56)
1981
M-40 (20)
G (26)
POL
Szare Morsy
Jastrzębie-Zdrój
1:09:20,2
17:07,5
06:18
21
171
Kawik Dawid
M (63)
1980
M-40 (21)
POL
Feltank
Orzesze
1:12:06,5
19:53,8
06:33
22
128
Fal Tomasz
M (75)
1974
M-40 (22)
POL
COMFORTEL
Jaworzno
1:16:48,3
24:35,6
06:58
23
236
Słomka Andrzej
M (90)
1977
M-40 (23)
S (7)
POL
Katowice
1:23:23,8
31:11,1
07:34
24
126
Dziekanowski Jacek
M (91)
1976
M-40 (24)
POL
Klub Leniwych Biegaczy
Knurów
1:25:14,9
33:02,2
07:44
25
265
Zontek Andrzej
M (92)
1976
M-40 (25)
POL
Highlandets
Bielsko-Biała
1:26:22,7
34:10,0
07:51
26
145
Grabowski Krzysztof
M (93)
1980
M-40 (26)
POL
Tychy
1:26:49,7
34:37,0
07:53
27
226
Pyzik Marcin
M (94)
1978
M-40 (27)
POL
Klub Biegacza Fartlek
Jastrzębie-Zdrój
1:29:46,1
37:33,4
08:09
28
153
Jabłonka Mariusz
M (95)
1974
M-40 (28)
POL
DZIADY OCR
Mysłowice
1:33:15,7
41:03,0
08:28
29
241
Strządała Jerzy
M (96)
1981
M-40 (29)
POL
Rozbbiegane Komorowice
Bielsko-Biała
1:34:03,5
41:50,8
08:33
30
150
Habrajski Michał
M (97)
1977
M-40 (30)
POL
Gliwice
1:36:30,7
44:18,0
08:46
DNS
105
Błoński Marcin
M
1981
M-40
POL
Bytom
DNS
123
Dostoł Dominik
M
1981
M-40
G
POL
K.S. M.E.T.A.
Łaziska Gmina: Godów
DNS
140
Gołąbek Marek
M
1982
M-40
POL
OGB
Szczyrk
DNS
147
Gryglik Tomasz
M
1978
M-40
POL
Rudziczka
DNS
177
Kliś Marcin
M
1980
M-40
POL
OGB
Bielsko-Biała
DNS
214
Patyk Piotr
M
1980
M-40
POL
Huragan Ligota
Katowice
DNS
218
Pilśniak Krzysztof
M
1973
M-40
POL
Kraków
DNS
234
Skrzyński Janusz
M
1981
M-40
POL
Rybnicka Grupa Biegowa PędzimyRazem
Rybnik
BGTimeSport
© 2015 - 2024