TATRA RACE RUN - CHÓD TATRZAŃSKI

Wydarzenie:
TATRA RACE RUN - CHÓD TATRZAŃSKI TATRA RACE RUN - CHÓD TATRZAŃSKI
Organizator:
Spotkania z Filmem Górskim
Data:
27.06.2021
Miejsce:
Zakopane - Tatry
Dystans:
25.0 km
Zgłoszonych:
307
Ukończyło:
282
Nieklasyfikowani:
25
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: K-35 (K-35)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoOrnakWynikStrataTempo
1 207 Morgan Charlotte K (1) 1976 K-35 (1) GBR Carnethy HRC 1:49:05,5(24) 2:46:03,1 06:38
2 359 Wiśniewska - Ulfik Dominika K (7) 1986 K-35 (2) POL Alpin Sport Hoka One One Team Zabrze 2:04:09,3(52) 3:09:26,8 23:23,7 07:34
3 73 Dygacz Agnieszka K (13) 1985 K-35 (3) POL 42k Pro Team Chorzów 2:12:59,4(87) 3:27:04,6 41:01,5 08:16
4 70 Dudek Monika K (15) 1983 K-35 (4) POL Pch sport team Ziębice 2:22:51,0(120) 3:35:00,1 48:57,0 08:36
5 204 Miśtak Jolanta K (18) 1983 K-35 (5) POL Oława 2:22:23,8(116) 3:36:52,4 50:49,3 08:40
6 343 Zalewska Anna K (19) 1978 K-35 (6) POL BBL Zduńska Wola Zduńska Wola 2:31:41,9(144) 3:45:35,7 59:32,6 09:01
7 351 Zych Katarzyna K (20) 1979 K-35 (7) POL Bonnie & Clyde Tarnów 2:31:41,5(143) 3:49:03,6 1:03:00,5 09:09
8 231 Palczewska-Remiś Agnieszka K (24) 1978 K-35 (8) POL Kraków 2:44:45,9(178) 4:11:51,3 1:25:48,2 10:04
9 96 Grumbianin Paulina K (25) 1973 K-35 (9) POL Pruszków 2:45:00,4(183) 4:13:10,8 1:27:07,7 10:07
10 353 Żebrakowska Katarzyna K (27) 1974 K-35 (10) POL ultramaratonpodkarpacki.pl Trzebownisko 2:55:17,7(216) 4:21:00,7 1:34:57,6 10:26
11 289 Sowa-Lewandowska Katarzyna K (28) 1983 K-35 (11) POL UKS Lider Siercza/ Technikam Wieliczka 2:48:12,5(197) 4:21:13,8 1:35:10,7 10:26
12 83 Gałdyn Halina K (32) 1977 K-35 (12) POL Szaflary 2:51:15,7(207) 4:29:36,4 1:43:33,3 10:47
13 186 Mańkowska Anna K (33) 1984 K-35 (13) POL Drużyna Wlka Olsztyn 2:56:29,3(223) 4:33:33,1 1:47:30,0 10:56
14 216 Naruszewicz Olga K (34) 1983 K-35 (14) POL Kriss Coaching Olsztyn 2:56:36,3(224) 4:33:33,7 1:47:30,6 10:56
15 352 Zygry-Wiśniewska Karolina K (37) 1979 K-35 (15) POL Gemini Polska Team Gdańsk 3:01:27,5(240) 4:38:44,3 1:52:41,2 11:08
16 113 Igielska Bogusia K (38) 1983 K-35 (16) POL Warszawa 2:53:55,2(214) 4:40:27,3 1:54:24,2 11:13
17 184 Maliszewska Marta K (39) 1978 K-35 (17) POL Kingrunner Ultra Zakopane 3:02:46,2(243) 4:44:23,3 1:58:20,2 11:22
18 288 Sobel-Adamska Dorota K (41) 1985 K-35 (18) POL JM Przyszowice 3:10:35,4(252) 4:48:05,1 2:02:02,0 11:31
19 93 Grabarczyk Ilona K (42) 1981 K-35 (19) POL Leszno 3:11:16,3(255) 4:54:29,8 2:08:26,7 11:46
20 137 Kiczińska Izabela K (43) 1980 K-35 (20) POL Brodnica 3:13:46,8(263) 4:58:05,3 2:12:02,2 11:55
21 150 Kowalczyk Maria K (44) 1976 K-35 (21) POL Lipnica Mała 3:12:27,0(256) 4:59:50,7 2:13:47,6 11:59
22 210 Moskwa Magdalena K (45) 1982 K-35 (22) POL Warszawa 3:05:32,9(245) 4:59:59,3 2:13:56,2 11:59
23 128 Kaczmarek Katarzyna K (46) 1978 K-35 (23) POL #ADAMCZERWINSKITEAM Wieliczka 3:19:54,4(269) 5:05:54,8 2:19:51,7 12:14
24 188 Maronka Agnieszka K (47) 1972 K-35 (24) POL Kraków 3:10:46,2(253) 5:08:36,1 2:22:33,0 12:20
25 227 Ostapińska Magda K (50) 1974 K-35 (25) POL OSTreSROki Piaseczno 3:23:44,5(271) 5:16:05,8 2:30:02,7 12:38
26 312 Świętoniowska Justyna K (52) 1982 K-35 (26) POL STGRz Rzeszów 3:43:21,3(279) 5:37:05,9 2:51:02,8 13:29
27 248 Potęga Izabela K (53) 1985 K-35 (27) POL Niegoszowice 3:40:28,3(278) 5:37:49,4 2:51:46,3 13:30
28 185 Małachowska Izabela K (54) 1980 K-35 (28) POL Runners Team Quibl Warszawa 3:27:40,2(273) 5:52:04,0 3:06:00,9 14:04
29 141 Klimiuk Małgorzata K (55) 1979 K-35 (29) POL Białystok 3:48:30,5(280) 5:54:22,0 3:08:18,9 14:10
30 124 Jaromińska Marta K (56) 1982 K-35 (30) POL Białystok 3:50:12,5(282) 5:57:30,6 3:11:27,5 14:18
31 47 Clowes Zuzanna K (57) 1985 K-35 (31) POL Katowice 3:52:05,5(283) 6:14:31,6 3:28:28,5 14:58
LIMIT 269 Rzadkiewicz Anna K 1980 K-35 POL Elbląg 4:00:44,8(284)
LIMIT 300 Suliga Wioletta K 1982 K-35 POL Sosnowiec 4:10:14,2(286)
LIMIT 332 Winiarczyk Iwona K 1984 K-35 POL Kornelcia Team Poznań 5:09:56,0(290)

BGTimeSport © 2015-2020