TATRA RACE RUN - CHÓD TATRZAŃSKI

Wydarzenie:
TATRA RACE RUN - CHÓD TATRZAŃSKI TATRA RACE RUN - CHÓD TATRZAŃSKI
Organizator:
Spotkania z Filmem Górskim
Data:
27.06.2021
Miejsce:
Zakopane - Tatry
Dystans:
25.0 km
Zgłoszonych:
307
Ukończyło:
282
Nieklasyfikowani:
25
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: K-18 (K-18)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoOrnakWynikStrataTempo
1 82 Gaggi Alice K (2) 1987 K-18 (1) ITA Morbegno 1:48:54,7(23) 2:47:12,5 06:41
2 122 Januszyk Iwona K (3) 1992 K-18 (2) POL KS Kandahar Oświęcim 1:51:12,7(26) 2:50:54,0 03:41,5 06:50
3 23 Beccaria Lorenza K (4) 1997 K-18 (3) ITA Atl. Saluzzo / Saucony 1:53:09,0(28) 2:51:26,9 04:14,4 06:51
4 189 Maršánová Lucie K (5) 1990 K-18 (4) CZE SALOMON Czech 2:06:35,6(59) 3:06:56,0 19:43,5 07:28
5 117 Jakieła-Rzadkosz Katarzyna K (6) 1987 K-18 (5) POL Zakopane 2:01:05,0(43) 3:07:35,3 20:22,8 07:30
6 380 Frączysta Katarzyna K (8) 1988 K-18 (6) POL 2:04:30,6(53) 3:10:04,0 22:51,5 07:36
7 246 Posztós Kitti K (9) 1995 K-18 (7) HUN Magyar Futósport Egyesület MFSE P Budapest 2:10:22,2(75) 3:14:20,7 27:08,2 07:46
8 239 Piątek Joanna K (11) 1990 K-18 (8) POL Katowice 2:11:15,0(78) 3:21:41,7 34:29,2 08:04
9 31 Borbála Lantos K (12) 1988 K-18 (9) HUN Zolna Skyrunning Team Eger 2:11:33,9(79) 3:24:23,2 37:10,7 08:10
10 360 Naczyk Marta K (14) 1989 K-18 (10) POL Dietetyk/ Dynafit PL Kraków 2:14:35,5(91) 3:28:22,0 41:09,5 08:20
11 3 Andruszków Aleksandra K (16) 1997 K-18 (11) POL Trzebnica 2:22:03,6(115) 3:36:05,7 48:53,2 08:38
12 355 Żółtak Anna K (17) 1995 K-18 (12) POL LKB Rudnik/LKS Markam Wiśniowa Busko-Zdrój 2:16:59,6(99) 3:36:47,6 49:35,1 08:40
13 115 Jabłońska Weronika K (21) 2000 K-18 (13) POL Nowy Targ 2:25:44,1(127) 3:52:40,3 1:05:27,8 09:18
14 102 Hajda Justyna K (22) 1994 K-18 (14) POL Mafia Team Lubliniec Radzionków 2:31:52,9(145) 3:56:37,5 1:09:25,0 09:27
15 2 Afanasyeva Yana K (23) 1994 K-18 (15) POL Krakow 2:44:00,6(176) 4:10:24,5 1:23:12,0 10:00
16 337 Woźniak Maria K (26) 1990 K-18 (16) POL Skawina Biega Skawina 2:48:47,4(199) 4:14:35,9 1:27:23,4 10:11
17 181 Makówka Justyna K (29) 1993 K-18 (17) POL Kraków 2:49:50,9(206) 4:27:05,7 1:39:53,2 10:41
18 293 Stencel Wiktoria K (30) 1994 K-18 (18) POL Wodzisław Śląski 2:57:16,6(226) 4:28:17,7 1:41:05,2 10:43
19 220 Olborska Gabriela K (35) 1991 K-18 (19) POL Mszczonów 2:54:25,3(215) 4:34:58,7 1:47:46,2 10:59
20 133 Kaproń Martyna K (40) 1999 K-18 (20) POL KB Harcownik Jelcz-Laskowice Jelcz-Laskowice 2:59:36,0(232) 4:44:39,3 1:57:26,8 11:23
21 123 Jańczyk Ewa K (48) 1993 K-18 (21) POL Kraków 3:13:31,6(261) 5:11:47,6 2:24:35,1 12:28
22 340 Zabironina Olya K (49) 1988 K-18 (22) POL Power Training Warszawa 3:13:48,9(265) 5:15:29,2 2:28:16,7 12:37
LIMIT 303 Szafrańska Joanna K 1987 K-18 POL Katowice 4:10:14,0(285)
LIMIT 244 Podemska Patrycja K 1988 K-18 POL Forest Gang Bydgoszcz 4:11:12,7(287)
DNS 257 Rosa Karolina K 1992 K-18 POL Warszawa

BGTimeSport © 2015-2020