Hałda Run Extreme - Pierwsza Szychta 10km

Wydarzenie:
Hałda Run Extreme Hałda Run Extreme
Organizator:
Stowarzyszenie Skyrunning Polska
Data:
28.08.2021
Miejsce:
Suszec
Dystans:
11.0 km
Zgłoszonych:
168
Ukończyło:
146
Nieklasyfikowani:
22
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Kobiety

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGSKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 325 Chromik Julia K (1) 2002 K-20 (1) POL LKS Pogórze Pogórze 50:41,5 04:36
2 323 Bańbor Aleksandra K (2) 1997 K-20 (2) POL Ex Team Knurów 56:44,0 06:02,5 05:09
3 345 Morawska Julia K (3) 2000 K-20 (3) POL UKS Chromik Mysłowice Mysłowice 59:08,7 08:27,2 05:22
4 362 Witoszek Barbara K (4) 1989 K-30 (1) POL Suszec 1:01:40,8 10:59,3 05:36
5 335 Jarawka Natalia K (5) 1986 K-30 (2) POL Natalczywi Biegacze Katowice 1:03:09,4 12:27,9 05:44
6 360 Wenglorz Karolina K (6) 1995 K-20 (4) S (3) POL Kaczyce 1:05:15,7 14:34,2 05:55
7 334 Gnaś Anna K (7) 1983 K-30 (3) POL Drużyna Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 1:05:37,0 14:55,5 05:57
8 363 Wróblewska Judyta K (8) 1993 K-20 (5) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 1:05:44,2 15:02,7 05:58
9 339 Kamińska Dorota K (9) 1991 K-30 (4) POL Grubiorze Lotajom Jastrzębie-Zdrój 1:07:09,2 16:27,7 06:06
10 326 Cisło Natalia K (10) 1991 K-30 (5) POL Tychy 1:08:05,3 17:23,8 06:11
11 352 PIWISZKIS BARBARA K (11) 1980 K-40 (1) S (6) POL Kobiety Na 5 + Jastrzębie-Zdrój 1:08:45,1 18:03,6 06:15
12 351 Pękala Teresa K (12) 1983 K-30 (6) POL Rajcza 1:09:39,9 18:58,4 06:19
13 329 Gajda Beata K (13) 1978 K-40 (2) POL AugusTeam Katowice 1:09:55,6 19:14,1 06:21
14 318 Wiśniewska Ewelina K (14) 1981 K-40 (3) POL Nessi Tim Żpry 1:10:20,7 19:39,2 06:23
15 364 Wrucha Sylwia K (15) 1979 K-40 (4) POL Jastrzębie Zdrój 1:11:01,5 20:20,0 06:27
16 328 Fiebig Natalia K (16) 1992 K-20 (6) POL www.fiebig.pl Leszno 1:11:44,2 21:02,7 06:31
17 327 Cyman Aleksandra K (17) 1981 K-40 (5) G (32) POL BZIKERSI Orzesze 1:13:58,6 23:17,1 06:43
18 358 Szymańska Ewa K (18) 1979 K-40 (6) POL Sosnowiec 1:16:24,0 25:42,5 06:56
19 357 Suchocka Dorota K (19) 1973 K-40 (7) POL Apollona Milewo 1:17:21,9 26:40,4 07:01
20 319 Balcarek Magdalena K (20) 1979 K-40 (8) POL Połomia 1:17:34,3 26:52,8 07:03
21 350 Ostrowska Aleksandra K (21) 1988 K-30 (7) POL Hager Sport Team Jankowice 1:17:35,5 26:54,0 07:03
22 338 Kaczorek Anna K (22) 1978 K-40 (9) POL HRmax Żory Żory 1:18:02,0 27:20,5 07:05
23 342 Macura Ewa K (23) 1965 K-50 (1) POL HRmax Żory Żory 1:18:02,0 27:20,5 07:05
24 361 Widera Elżbieta K (24) 1981 K-40 (10) POL HRmax Żory Żory 1:18:02,0 27:20,5 07:05
25 331 Gibas Agnieszka K (25) 1975 K-40 (11) POL Highlanders Meszna 1:18:29,2 27:47,7 07:08
26 330 Gdula Martyna K (26) 1988 K-30 (8) POL Lędziny 1:19:16,3 28:34,8 07:12
27 321 Balcarek Magdalena K (27) 1979 K-40 (12) POL Połomia 1:19:24,7 28:43,2 07:13
28 349 Ordzowiała Karolina K (28) 1983 K-30 (9) POL Żory 1:19:27,4 28:45,9 07:13
29 333 Gliniany Małgorzata K (29) 1970 K-50 (2) G (36) POL Zabiegana rodzinka Wyry 1:20:05,9 29:24,4 07:16
30 355 Różewicz Ewa K (30) 1961 K-60 (1) POL PANCE Tychy 1:21:57,5 31:16,0 07:27
31 324 Cebula Beata K (31) 1982 K-30 (10) POL Ruda Śląska 1:22:12,9 31:31,4 07:28
32 346 Mosz Weronika K (32) 1981 K-40 (13) POL LittleUltraRUNster Rydułtowy 1:23:53,5 33:12,0 07:37
33 365 Wysocka Magdalena K (33) 1980 K-40 (14) POL LittleUltraRUNster Rydułtowy 1:23:53,5 33:12,0 07:37
34 343 Mikołajczak Magdalena K (34) 1975 K-40 (15) POL Żory 1:25:44,1 35:02,6 07:47
35 359 Śmiałkowska Katarzyna K (35) 1983 K-30 (11) POL Karetki na mecie Zabrze 1:25:48,5 35:07,0 07:48
36 353 Pyzik Barbara K (36) 1982 K-30 (12) POL Jastrzębie-Zdrój 1:27:04,8 36:23,3 07:54
37 332 Glapiak Monika K (37) 1984 K-30 (13) S (14) POL www.fiebig.pl Garzyn 1:28:32,9 37:51,4 08:02
38 366 Zontek Patrycja K (38) 1982 K-30 (14) G (38) POL Highlanders Bielsko-Biała 1:28:55,6 38:14,1 08:05
39 337 Junka Marta K (39) 1985 K-30 (15) POL brak Jastrzębie Zdrój 1:31:28,5 40:47,0 08:18
40 336 Jaskóła Iza K (40) 1989 K-30 (16) POL Jastrzębie Zdrój 1:31:29,0 40:47,5 08:19
41 367 Zysk Katarzyna K (41) 1980 K-40 (16) POL Katowice 1:32:11,8 41:30,3 08:22
42 341 Kroczek Ewelina K (42) 1982 K-30 (17) POL Mikołów 1:32:20,3 41:38,8 08:23
43 347 Myśliwiec Barbara K (43) 1994 K-20 (7) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 1:35:14,7 44:33,2 08:39
DNS 322 Balcerak Beata K 1985 K-30 POL Żory
DNS 340 Kiełbasa Karolina K 1990 K-30 G POL Żory
DNS 344 Młynek Ewelina K 1985 K-30 POL Bonnie & Clyde Rybnik
DNS 348 Nowak Karolina K 1991 K-30 POL Bielsko-Biala
DNS 354 Rogalewicz Agnieszka K 1977 K-40 POL Grupa pościgowa Sosnowiec

BGTimeSport © 2015-2020