Hałda Run Extreme - Pierwsza Szychta 10km

Wydarzenie:
Hałda Run Extreme Hałda Run Extreme
Organizator:
Stowarzyszenie Skyrunning Polska
Data:
28.08.2021
Miejsce:
Suszec
Dystans:
11.0 km
Zgłoszonych:
168
Ukończyło:
146
Nieklasyfikowani:
22
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: Górnik 10km - open (G)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGSKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 266 Oślizło Tomasz M (1) 1987 M-30 (1) G (1) POL Socios Silesia Świerklany 47:47,0 04:20
2 259 Nieszporek Dawid M (3) 1990 M-30 (3) G (2) POL Jarząbkowice 47:55,4 00:08,4 04:21
3 317 Kunina Paweł M (5) 1971 M-50 (1) G (3) POL Fartlek Jastrzębie Zdrój 49:26,0 01:39,0 04:29
4 284 Siegmund Tadeusz M (10) 1970 M-50 (2) G (4) POL TL Athletics Jastrzębie Jastrzębie 54:39,8 06:52,8 04:58
5 278 Respondek Leszek M (12) 1980 M-40 (3) G (5) POL Klono Team Żory 55:32,2 07:45,2 05:02
6 229 Góra Łukasz M (13) 1992 M-20 (2) G (6) POL Kryry 55:47,4 08:00,4 05:04
7 296 Sztangierski Piotr M (15) 1986 M-30 (7) G (7) POL Gorzyczki 56:27,7 08:40,7 05:07
8 217 Dostoł Dominik M (18) 1981 M-40 (6) G (8) POL K.S. M.E.T.A. Łaziska 56:43,0 08:56,0 05:09
9 250 Łącki Wojciech M (19) 1989 M-30 (9) G (9) POL GZL-H Ruda Śląska 57:04,7 09:17,7 05:11
10 314 Zoran Henryk M (21) 1968 M-50 (3) G (10) POL KWK RUDA Ruda Śląska 57:30,5 09:43,5 05:13
11 308 Wystyrk Marek M (23) 1973 M-40 (9) G (11) S (1) POL LittleUltraRUNster Rydułtowy 58:41,8 10:54,8 05:20
12 243 Krzyżowski Dariusz M (27) 1968 M-50 (5) G (12) POL Orzesze 59:11,1 11:24,1 05:22
13 268 Pala Marcin M (28) 1982 M-30 (11) G (13) POL ChwaliszCzyNieChwalisz-Lotej z nami Bieruń 59:15,8 11:28,8 05:23
14 239 Kamieński Marcin M (30) 1981 M-40 (11) G (14) POL Grubiorze Lotajom Jastrzębie Zdrój 59:22,2 11:35,2 05:23
15 291 Stefański Zbigniew M (31) 1972 M-40 (12) G (15) POL HEBEL Libiąż 59:32,0 11:45,0 05:24
16 287 Skupień Robert M (34) 1981 M-40 (15) G (16) POL Turza Śląska 1:00:16,1 12:29,1 05:28
17 272 Pietrasz Krzysztof M (38) 1983 M-30 (14) G (17) POL RunPatola Radlin 1:00:51,1 13:04,1 05:31
18 207 Chrobok Michał M (39) 1985 M-30 (15) G (18) POL RunPatola Gołkowice 1:00:53,5 13:06,5 05:32
19 280 Rybakiewicz Grzegorz M (41) 1974 M-40 (17) G (19) POL Knurów 1:02:32,7 14:45,7 05:41
20 201 Antosz Wojciech M (46) 1986 M-30 (19) G (20) POL Mizerów 1:03:16,6 15:29,6 05:45
21 248 Losza Arkadiusz M (47) 1989 M-30 (20) G (21) POL Zatyrani Gmina Pilchowice Wilcza 1:03:32,6 15:45,6 05:46
22 231 Grzonka Andrzej M (49) 1977 M-40 (20) G (22) POL KAMUFLAŻ Tatto Jastrzębie-zdrój 1:03:56,1 16:09,1 05:48
23 210 Cyman Mariusz M (52) 1978 M-40 (22) G (23) POL BZIKERSI Orzesze 1:04:17,7 16:30,7 05:50
24 260 Nowak Łukasz M (54) 1989 M-30 (23) G (24) POL Lędziny 1:04:55,7 17:08,7 05:54
25 251 Mandrysz Adrian M (61) 1985 M-30 (26) G (25) POL Wilkowice 1:07:18,5 19:31,5 06:07
26 269 Pastuszka Artur M (63) 1986 M-30 (28) G (26) POL Viking Training Center Bieruń 1:07:43,4 19:56,4 06:09
27 208 Cieślik Rafał M (66) 1985 M-30 (30) G (27) POL Wodzisław Śląski 1:08:11,1 20:24,1 06:11
28 240 Kędzierski Krzysztof M (71) 1972 M-40 (29) G (28) POL Rybnik 1:09:47,5 22:00,5 06:20
29 224 Garboś Cezary M (72) 1960 M-60 (1) G (29) POL Żory Żory 1:09:59,2 22:12,2 06:21
30 253 Miczek Michał M (74) 1983 M-30 (31) G (30) POL Jastrzębie Zdrój 1:10:23,5 22:36,5 06:23
31 274 Podbioł Łukasz M (80) 1985 M-30 (33) G (31) POL Suszec 1:11:42,4 23:55,4 06:31
32 327 Cyman Aleksandra K (17) 1981 K-40 (5) G (32) POL BZIKERSI Orzesze 1:13:58,6 26:11,6 06:43
33 204 Bińkowski Czesław M (89) 1960 M-60 (2) G (33) S (12) POL Orzesze 1:15:49,9 28:02,9 06:53
34 221 Fryc Jerzy M (90) 1966 M-50 (10) G (34) POL Ruda Śląska 1:16:36,8 28:49,8 06:57
35 235 Jabłonka Mariusz M (95) 1974 M-40 (39) G (35) POL DZIADY OCR Mysłowice 1:19:19,7 31:32,7 07:12
36 333 Gliniany Małgorzata K (29) 1970 K-50 (2) G (36) POL Zabiegana rodzinka Wyry 1:20:05,9 32:18,9 07:16
37 279 Różewicz Dariusz M (98) 1962 M-50 (11) G (37) POL PANCE Tychy 1:21:57,2 34:10,2 07:27
38 366 Zontek Patrycja K (38) 1982 K-30 (14) G (38) POL Highlanders Bielsko-Biała 1:28:55,6 41:08,6 08:05
DNS 218 Drybczewski Daniel M 1974 M-40 G POL Mysłowicki Klub Biegacza No. 1 Mysłowice
DNS 222 Frydrych Przemysław M 1983 M-30 G POL KEMPER TEAM Gliwice
DNS 232 Grzyb Leszek M 1981 M-40 G POL KAC RUNNERS Łąka
DNF 252 Meredyk Adrian M 1982 M-30 G POL All Stars Jastrzębie Zdrój Jastrzębie Zdrój
DNS 265 OSETEK Paweł M 1988 M-30 G POL RADLINIOKI W BIEGU PSZÓW
DNS 271 Perlikowski Kamil M 1996 M-20 G POL Rybnik
DNS 282 Schimmelpfennig Przemysław M 1984 M-30 G POL Latające Ryle Skrzyszów
DNS 290 Stańczak Kamil M 1989 M-30 G POL SPORTOWE ZABORZE Zabrze
DNS 297 Szulik Grzegorz M 1981 M-40 G POL ZSRG sp z o.o. Jastrzębie Zdrój
DNS 298 Szymaszek Adam M 1979 M-40 G S POL Kraków
DNS 299 Szymikowski-Piotrowski Paweł M 1986 M-30 G POL Katowice
DNS 306 Wojciech Stefan M 1989 M-30 G POL Ćwiklice
DNS 307 Wojciechowski Marcin M 1984 M-30 G POL Run Patola Radlin
DNS 340 Kiełbasa Karolina K 1990 K-30 G POL Żory

BGTimeSport © 2015-2020