Toggle navigation
Zawody
11 km.pdf
23 km.pdf
Hałda Run Extreme - Pierwsza Szychta 10km
Wydarzenie:
Hałda Run Extreme
Hałda Run Extreme
Organizator:
Stowarzyszenie Skyrunning Polska
Data:
28.08.2021
Miejsce:
Suszec
Dystans:
11
.000 km
Zgłoszonych:
168
Ukończyło:
146
Nieklasyfikowani:
22
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K-20
K-30
K-40
K-50
K-60
M-20
M-30
M-40
M-50
M-60
G
S
Klasyfikacja w kategorii: Kategoria Mężczyzn 40-49 lat
(M-40)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
G
S
Kraj
Klub
Miasto
Wynik
Strata
Tempo
1
245
Kwiatkowski Rafał
M (6)
1974
M-40 (1)
POL
Forever Young
Chrzanów
49:48,4
04:31
2
294
Szewczyk Damian
M (7)
1976
M-40 (2)
POL
Jejkowice biegają
Jejkowice
50:56,2
01:07,8
04:37
3
278
Respondek Leszek
M (12)
1980
M-40 (3)
G (5)
POL
Klono Team
Żory
55:32,2
05:43,8
05:02
4
320
Wituła Stanisław
M (14)
1979
M-40 (4)
POL
Łąka
56:06,0
06:17,6
05:06
5
375
Walczyński Mariusz
M (16)
1981
M-40 (5)
POL
Niewybiegani
Żory
56:36,5
06:48,1
05:08
6
217
Dostoł Dominik
M (18)
1981
M-40 (6)
G (8)
POL
K.S. M.E.T.A.
Łaziska
56:43,0
06:54,6
05:09
7
234
Hulin Sebastian
M (20)
1974
M-40 (7)
POL
Pałac Młodzieży Judo Katowice
Katowice
57:22,5
07:34,1
05:12
8
254
Miech Szymon
M (22)
1981
M-40 (8)
POL
Husaria Race Team
Ustroń
58:21,7
08:33,3
05:18
9
308
Wystyrk Marek
M (23)
1973
M-40 (9)
G (11)
S (1)
POL
LittleUltraRUNster
Rydułtowy
58:41,8
08:53,4
05:20
10
213
Dąbrowski Krzysztof
M (26)
1973
M-40 (10)
POL
SOCIOS SILESIA
Zabrze
59:03,5
09:15,1
05:22
11
239
Kamieński Marcin
M (30)
1981
M-40 (11)
G (14)
POL
Grubiorze Lotajom
Jastrzębie Zdrój
59:22,2
09:33,8
05:23
12
291
Stefański Zbigniew
M (31)
1972
M-40 (12)
G (15)
POL
HEBEL
Libiąż
59:32,0
09:43,6
05:24
13
264
Ołubek Robert
M (32)
1975
M-40 (13)
POL
HRmax Żory
Żory
59:46,1
09:57,7
05:26
14
305
Wisniewski Tomasz
M (33)
1978
M-40 (14)
POL
Bielsko-Biała
1:00:08,5
10:20,1
05:28
15
287
Skupień Robert
M (34)
1981
M-40 (15)
G (16)
POL
Turza Śląska
1:00:16,1
10:27,7
05:28
16
356
Stefańczuk Waldemar
M (37)
1977
M-40 (16)
POL
Medicover
Katowice
1:00:44,4
10:56,0
05:31
17
280
Rybakiewicz Grzegorz
M (41)
1974
M-40 (17)
G (19)
POL
Knurów
1:02:32,7
12:44,3
05:41
18
286
Skubis Grzegorz
M (43)
1980
M-40 (18)
POL
Tychy
1:02:48,9
13:00,5
05:42
19
226
Gil Tomasz
M (48)
1981
M-40 (19)
POL
Endurance Team
Katowice
1:03:42,7
13:54,3
05:47
20
231
Grzonka Andrzej
M (49)
1977
M-40 (20)
G (22)
POL
KAMUFLAŻ Tatto
Jastrzębie-zdrój
1:03:56,1
14:07,7
05:48
21
205
Boryczka Szymon
M (51)
1980
M-40 (21)
POL
PoWoli do celu
Miedzyrzecze
1:04:08,2
14:19,8
05:49
22
210
Cyman Mariusz
M (52)
1978
M-40 (22)
G (23)
POL
BZIKERSI
Orzesze
1:04:17,7
14:29,3
05:50
23
241
Kot Robert
M (55)
1975
M-40 (23)
POL
Dabrowa Gornicza
1:04:57,5
15:09,1
05:54
24
258
Nieradzik Marek
M (56)
1979
M-40 (24)
POL
Gostyń
1:05:40,3
15:51,9
05:58
25
249
Łapa Piotr
M (59)
1978
M-40 (25)
S (5)
POL
Aktywna Pszczyna Runners Team
Pszczyna
1:05:52,6
16:04,2
05:59
26
209
Cnota Adam
M (67)
1974
M-40 (26)
POL
Rybnik
1:08:25,1
18:36,7
06:13
27
302
Toborek Artur
M (68)
1973
M-40 (27)
POL
Tychy
1:08:35,7
18:47,3
06:14
28
236
Janikowski Piotr
M (70)
1977
M-40 (28)
POL
Grupa pościgowa
Sosnowiec
1:09:40,1
19:51,7
06:20
29
240
Kędzierski Krzysztof
M (71)
1972
M-40 (29)
G (28)
POL
Rybnik
1:09:47,5
19:59,1
06:20
30
311
ZEMBRZUSKI KRZYSZTOF
M (75)
1973
M-40 (30)
POL
ZEBIX
OSTRÓW WIELKOPOLSKI
1:10:50,4
21:02,0
06:26
31
276
Pyzik Marcin
M (76)
1978
M-40 (31)
POL
Klub Biegacza Fartlek
Jastrzębie-Zdrój
1:10:52,2
21:03,8
06:26
32
304
Trzeciak Arkadiusz
M (78)
1979
M-40 (32)
POL
Świętochłowice
1:11:27,3
21:38,9
06:29
33
288
Słomka Andrzej
M (81)
1977
M-40 (33)
S (8)
POL
HURAGAN LIGOTA
Katowice
1:12:37,2
22:48,8
06:36
34
227
Gilner Mariusz
M (84)
1976
M-40 (34)
POL
TelegilixTeam
Sosnowiec
1:13:42,6
23:54,2
06:42
35
310
Zadarnowski Wojtek
M (86)
1981
M-40 (35)
S (9)
POL
Viking Training Center
Tychy
1:14:28,8
24:40,4
06:46
36
267
Owczarek Kamil
M (87)
1981
M-40 (36)
S (10)
POL
MIASTO ŻORY
Zory, Poland
1:14:42,6
24:54,2
06:47
37
237
Jędrzejek Krzysztof
M (91)
1973
M-40 (37)
POL
Jaworzno
1:17:23,2
27:34,8
07:02
38
300
Świerczek Dawid
M (92)
1981
M-40 (38)
S (13)
POL
Zory
1:18:25,6
28:37,2
07:07
39
235
Jabłonka Mariusz
M (95)
1974
M-40 (39)
G (35)
POL
DZIADY OCR
Mysłowice
1:19:19,7
29:31,3
07:12
40
275
Połącarz Adam
M (96)
1981
M-40 (40)
POL
.
Bielsko-Biala
1:20:00,0
30:11,6
07:16
41
261
Nowak Tadeusz
M (97)
1981
M-40 (41)
POL
Katowice
1:21:05,7
31:17,3
07:22
42
228
Gołębiowski Kazimierz
M (101)
1978
M-40 (42)
POL
KEMPER TEAM
Gliwice
1:36:25,1
46:36,7
08:45
43
293
Szendzielorz Marek
M (102)
1977
M-40 (43)
POL
Kemper Team
Gliwice
1:36:54,4
47:06,0
08:48
44
313
Znamirowski Krzysztof
M (103)
1972
M-40 (44)
POL
Radio Wrocław
Wrocław
1:37:24,5
47:36,1
08:51
DNS
218
Drybczewski Daniel
M
1974
M-40
G
POL
Mysłowicki Klub Biegacza No. 1
Mysłowice
DNS
232
Grzyb Leszek
M
1981
M-40
G
POL
KAC RUNNERS
Łąka
DNS
238
Kaczorek Robert
M
1973
M-40
POL
HRmax Żory
Żory
DNS
255
Młynek Wojciech
M
1981
M-40
POL
Bonnie & Clyde
Rybnik
DNS
297
Szulik Grzegorz
M
1981
M-40
G
POL
ZSRG sp z o.o.
Jastrzębie Zdrój
DNS
298
Szymaszek Adam
M
1979
M-40
G
S
POL
Kraków
DNS
315
Zysk Dariusz
M
1980
M-40
POL
Katowice
BGTimeSport
© 2015 - 2024