BGTimeSport

ELEKTRONICZNY POMIAR CZASU

Bieg z okazji 30-lecia powstania Placówki Straży Granicznej w Katowicach-Pyrzowicach

27.04.2024 Ożarowice

Organizator:
NSZZ Funkcjonariuszy Straży Granicznej przy Placówce Straży Granicznej w Katowicach-Pyrzowicach
Kontakt:
30leciepsgkatowicepyrzowice@op.pl
796797519
Strona internetowa:
Pliki do pobrania:
NSZZ Funkcjonariuszy Straży Granicznej przy Placówce Straży Granicznej w Katowicach-Pyrzowicach zaprasza do rywalizacji sportowej w Biegu z okazji uczczenia 30-lecia powstania Placówki Straży Granicznej w Katowicach-Pyrzowicah.

Bieg oraz marsz NW na dystansie ok. 6 km rozegrane zostaną w dniu 27 kwietnia 2024 r. Start oraz meta zlokalizowane będą na terenie kompleksu sportowego w Ożarowicach.Trasa przebiegać będzie ulicami Ożarowic: Sportową-Tarnogórską-Szkolną-Tadeusza Kościuszki-Witomin-Tarnogórską-Sportową. L
imit czasowy dla wszystkich kategorii wynosić będzie 1,5 godziny.

Kwalifikacja prowadzona będzie w kategoriach: SŁUŻBY MUNDUROWE, OPEN oraz NORDIC WALKING /kobiety - mężczyźni w każdej z kategorii. 

Zapisy do dnia 21 kwietnia 2024 roku w stałej kwocie 50,00 zł. 
● W ramach opłaty startowej uczestnicy otrzymają:
o okolicznościowy numer startowy z chipem, agrafki,
o posiłek oraz napój po biegu,
o medal okolicznościowy
o buff (komin) okolicznościowy.

 Zapraszamy do udziału oraz po szczegółowe informacje, które ukażą się na stronie wydarzenia (Facebook, Instagram) oraz pod adresem e-mail: 30leciepsgkatowicepyrzowice@op.pl.

Wraz z wydarzeniem sportowym na terenie kompleksu po biegu odbędzie się okolicznościowy piknik, który uświetni występ Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej oraz pokazy służb mundurowych oraz sprzętu i psów służbowych.