BGTimeSport

ELEKTRONICZNY POMIAR CZASU

II UPHILL LIPOWSKA - MEMORIAŁ IM. MARII HELENY GOWIN

25.06.2022 Złatna Huta, Schronisko PTTK na Hali Lipowskiej

Organizator:
Tatra Active Club
Kontakt:
info@tatraactiveclub.pl
661-997-784
Strona internetowa:
Pliki do pobrania:
Gdy w sierpniu’21 organizowaliśmy I edycję zawodów rowerowych i Nordic Walking na Hale Lipowską o Puchar Pani Kierowniczki nikt nie przypuszczał, że będzie to pierwsza i ostatnia edycja w której Pani Kierowniczka osobiście wręczy puchary dla zwycięzców.   To było raptem kilka miesięcy temu, a wydaje się, że minęła wieczność…
Miał być II Uphill o Puchar Pani Kierowniczki.

Będzie Memoriał Marii Heleny Gowin.
Zapraszamy do udziału i wspólnego upamiętnienia ponad 50 lat gazdowania Pani Marii w schronisku PTTK na Hali Lipowskiej.

Przygotowaliśmy dla Was 3 kategorie:

Nordic Walking - luźny spacer na dystansie 4 km wzdłuż czarnego, żółtego, a później niebieskiego szlaku. Dla rodzin, dla przyjaciół, dla tych młodszych i tych starszych, dla zatwardziałych włóczykijów i dla nowicjuszy górskich wędrówek. Start umiejscowiony będzie w Złatnej Hucie tuż za mostkiem przy parkingu. Meta to oczywiście schronisko PTTK na Hali Lipowskiej. Pomimo tego, że każdy otrzyma numer startowy i medal za uczestnictwo, a jego czas przejścia będzie odnotowany, marsz ma charakter rekreacyjny, bez rywalizacji na czas!
Lista końcowa uczestników będzie podana alfabetycznie z indywidualnym czasem przejścia.

MTB -  na miłośników górskich rowerów czeka 7-kilometrowa trasa. Start umiejscowiony będzie w Złatnej Hucie tuż za mostkiem przy parkingu. Meta to oczywiście schronisko PTTK na Hali Lipowskiej. Większość dystansu poprowadzona jest stokówką o dość łagodnym stopniu nachylenia, a mocne pedałowanie zacznie się dopiero pod koniec trasy. To tutaj głównie rozegrają się losy zawodów. Uczestnicy otrzymają numery startowe z czipami do pomiaru czasu, a w ręce zwycięzców trafi Puchar Pani Kierowniczki!

BIEG -  Sprawdzimy kto najszybciej wbiegnie na Hale Lipowską! Trasa również będzie miała długość 7km. Zawodnicy otrzymają numery startowe z czipami do pomiaru czasu. Dla najszybszego mężczyzny i najszybszej kobiety będzie czekał Puchar Pani Kierowniczki!

Piękne medale, puchary, świetna atmosfera, sportowa rywalizacja, a przede wszystkim możliwość upamiętnienia życia i pracy jedynej w swoim rodzaju - Pani Marii!

Zapraszamy do udziału!