BGTimeSport

ELEKTRONICZNY POMIAR CZASU

MTB UPHILL LIPOWSKA O PUCHAR PANI KIEROWNICZKI

8.08.2021 Złatna Huta, Schronisko PTTK na Hali Lipowskiej

Organizator:
Tatra Active Club
Kontakt:
info@tatraactiveclub.pl
661997784
Strona internetowa:
Pliki do pobrania:
I edycja zawodów Uphill Lipowska o Puchar Pani Kierowniczki!

Idea zawodów zrodziła się w naszych głowach w ubiegłym roku jednak z uwagi na obowiązujące restrykcje i w trosce o bezpieczeństwo uczestników zdecydowaliśmy się poczekać.
Czekaliśmy długo, ale wreszcie nadszedł ten czas. Czas, w którym wspólnie możemy uczcić 50 lat gazdowania Pani Heleny Gowin w schronisku PTTK na Hali Lipowskiej. Przypominamy tylko, że jest to rekord wśród gospodarzy górskich schronisk!

Przygotowaliśmy dla Was dwie sekcje.

Nordic Walking - luźny spacer na dystansie 4 km wzdłuż czarnego, żółtego, a później niebieskiego szlaku. Dla rodzin, dla przyjaciół, dla tych młodszych i tych starszych, dla zatwardziałych włóczykijów i dla nowicjuszy górskich wędrówek. Start umiejscowiony będzie w Złatnej Hucie tuż za mostkiem przy parkingu. Meta to oczywiście schronisko PTTK na Hali Lipowskiej. Pomimo tego, że każdy otrzyma numer startowy i medal za uczestnictwo, a jego czas przejścia będzie odnotowany, marsz ma charakter rekreacyjny, bez rywalizacji na czas!
Lista końcowa uczestników będzie podana alfabetycznie z indywidualnym czasem przejścia. Opłaty są symboliczne, a miejsca ograniczone więc nie zwlekajcie z zapisami do ostatniej chwili.

MTB -  na miłośników górskich rowerów czeka 7-kilometrowa trasa. Start umiejscowiony będzie w Złatnej Hucie tuż za mostkiem przy parkingu. Meta to oczywiście schronisko PTTK na Hali Lipowskiej. Większość dystansu poprowadzona jest stokówką o dość łagodnym stopniu nachylenia, a mocne pedałowanie zacznie się dopiero pod koniec trasy: ) To tutaj głównie rozegrają się losy zawodów. Wystartować możecie w jednej z dwóch kategorii:

1. SOLO -zawody indywidualne. Start interwałowy.
2. RoweLOVE- dla zakochanych! Pary dwuosobowe. Start wspólny. Pamiętajcie jednak, że linie mety musicie przekroczyć razem, a czas liczony do klasyfikacji zależy od drugiego wyniku w parze! Tu liczy się współpraca.

A teraz niespodzianka! Każdy startujący stanie na podium! Medale za uczestnictwo będą odpowiednio złote, srebrne i brązowe. Więcej informacji już wkrótce! Również niebawem opublikujemy dokładne trasy dla sekcji MTB i Nordic Walking.

Puchar Pani Kierowniczki powędruje do:
Zwycięzcy kategorii SOLO
Zwyciężczyni kategorii SOLO
Zwycięskiej pary RoweLOVE
 
Serdecznie zapraszamy do udziału i wspólnego świętowania!
Zapisy dostępne na: https://www.bgtimesport.pl/zawody/info/id/526

Jeżeli macie pytania do piszcie śmiało pw na profilu schroniska PTTK na Hali Lipowskiej i Tatra Active Club, lub pod numerem telefonu 661-997-784

Do zobaczenia!