9 Jesienny Bieg Potrójnej

Wydarzenie:
9 Jesienny Bieg Potrójnej 9 Jesienny Bieg Potrójnej
Organizator:
Klub Skialpinistyczny KANDAHAR
Data:
12.11.2022
Miejsce:
Rzyki-Praciaki
Dystans:
15.0 km
Zgłoszonych:
197
Ukończyło:
165
Nieklasyfikowani:
32
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 67 Klamut Michał M (1) 1992 M-18 (1) POL KS Kandahar / GOPR Karkonosze Karpacz 1:18:38,7 05:14
2 51 Grządziel Dominik M (2) 1983 M-35 (1) POL ATTIQ TEAM Dziekanowice 1:19:39,1 01:00,4 05:18
3 11 Biel Szymon M (3) 1987 M-35 (2) POL Żywiec 1:21:01,5 02:22,8 05:24
4 12 Biernawski Piotr M (4) 1977 M-35 (3) POL KS Kandahar Nowy Targ 1:22:04,6 03:25,9 05:28
5 169 Żuchowski Daniel M (5) 1988 M-18 (2) POL Hoka Runners Poland Kraków 1:22:23,9 03:45,2 05:29
6 16 Boczar Bartłomiej M (6) 1997 M-18 (3) POL Ornontowice 1:22:38,2 03:59,5 05:30
7 115 Piętka Marcin M (7) 1978 M-35 (4) POL KS Kandahar / GOPR Beskidy Roczyny 1:23:33,9 04:55,2 05:34
8 25 Chajdas Mateusz M (8) 1992 M-18 (4) POL Inżynieria Biegania Katowice 1:25:34,7 06:56,0 05:42
9 117 Podsiadło Mikołaj M (9) 1992 M-18 (5) POL KS Kandahar / Szpital Św. Łukasza Bielsko-Biała 1:25:49,2 07:10,5 05:43
10 76 Kozioł Kamil M (10) 1991 M-18 (6) POL G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice 1:28:54,7 10:16,0 05:55
11 38 Fabian Bogusław M (11) 1971 M-50 (1) POL EVANLITE.COM Pyskowice 1:29:15,2 10:36,5 05:57
12 161 Wilk Katarzyna K (1) 1985 K-35 (1) POL Pleśna 1:29:33,3 10:54,6 05:58
13 110 Paprocka Urszula K (2) 1990 K-18 (1) POL Nowa Huta Team Kraków 1:29:56,9 11:18,2 05:59
14 103 Odróbka Stanisław M (12) 1979 M-35 (5) POL KS Kandahar Siemianowice Śląskie 1:30:38,5 11:59,8 06:02
15 20 Buczyński Adam M (13) 1975 M-35 (6) POL Non Stop Trail Kraków 1:30:57,9 12:19,2 06:03
16 164 Woźniczka Marek M (14) 1979 M-35 (7) POL Nonstop Adventure Siemianowice Śląskie 1:31:24,2 12:45,5 06:05
17 35 Del Bosque Jorge M (15) 1995 M-18 (7) ESP DUBOIS RUN Kraków 1:31:58,1 13:19,4 06:07
18 37 Dyda Michał M (16) 1997 M-18 (8) POL KAGB / GOPR Podhale Krościenko Nad Dunajcem 1:32:09,7 13:31,0 06:08
19 18 Borycki Mirosław M (17) 1976 M-35 (8) POL Chorzów 1:32:18,0 13:39,3 06:09
20 26 Chłopek Rafał M (18) 1972 M-50 (2) POL EDB Janków Przygodzki 1:33:22,3 14:43,6 06:13
21 138 Szatanik Zbigniew M (19) 1968 M-50 (3) POL Szatanik Ujsoły 1:33:28,4 14:49,7 06:13
22 96 Mrowiec Mateusz M (20) 1996 M-18 (9) POL ZTPL.CC Gierałtowice 1:33:29,2 14:50,5 06:13
23 85 Lassak Beata K (3) 1994 K-18 (2) POL TKG Vertical Ząb 1:33:36,7 14:58,0 06:14
24 197 Szczerba Jakub M (21) 1988 M-18 (10) POL KW Lubliniec Lubliniec 1:34:38,2 15:59,5 06:18
25 93 Miśkiewicz Paweł M (22) 1978 M-35 (9) POL KS Kandahar / Outdoorzy S.A. Bielsko-Biała 1:35:09,5 16:30,8 06:20
26 121 Puchlerski Marek M (23) 1970 M-50 (4) POL KS Kandahar Gliwice 1:35:32,4 16:53,7 06:22
27 97 Mrożek Sławomir M (24) 1972 M-50 (5) POL Czechowice-Dziedzice 1:35:46,5 17:07,8 06:23
28 126 Ryłko Krzysztof M (25) 1973 M-35 (10) POL KS Kandahar / Zadyszka Oświęcim Oświęcim 1:36:22,8 17:44,1 06:25
29 15 Bochenek Magdalena K (4) 1992 K-18 (3) POL G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice 1:36:38,1 17:59,4 06:26
30 195 Kik Marcin M (26) 1985 M-35 (11) POL Zabierzów 1:36:38,2 17:59,5 06:26
31 10 Biegun Dariusz M (27) 1974 M-35 (12) POL Andrychów Running Sułkowice 1:36:49,0 18:10,3 06:27
32 194 Kleszcz Grzegorz M (28) 1979 M-35 (13) POL GK RUNNERS Rzyki 1:36:49,2 18:10,5 06:27
33 139 Szczęsna Edyta K (5) 1987 K-35 (2) POL STAŃCZAK TEAM Czechowice - Dziedzice 1:36:50,5 18:11,8 06:27
34 90 Łyjak Olga K (6) 1980 K-35 (3) POL KS Kandahar / ATTIQ TEAM Zakopane 1:36:51,5 18:12,8 06:27
35 78 Krakowczak Rysiek M (29) 1977 M-35 (14) POL KS Kandahar / Zadyszka Oświęcim Oświęcim 1:37:05,0 18:26,3 06:28
36 140 Szczypka Piotr M (30) 1989 M-18 (11) POL Chybie 1:38:04,2 19:25,5 06:32
37 106 Oziębło Rafał M (31) 1983 M-35 (15) POL KS Kandahar / 42k.com.pl Chorzów 1:38:05,4 19:26,7 06:32
38 48 Góralik Sylwia K (7) 1977 K-35 (4) POL TKKF UKLEJNA Jawornik, Myślenice, Myślenicki, Małopolskie 1:38:10,4 19:31,7 06:32
39 32 Czernik Krzysztof M (32) 1990 M-18 (12) POL KS Kandahar Buczkowice 1:38:56,0 20:17,3 06:35
40 68 Kobiela Maciej M (33) 1988 M-18 (13) POL KW Kraków/ GOPR Podhale Kraków 1:39:03,0 20:24,3 06:36
41 101 Nowicki Tomasz M (34) 1986 M-35 (16) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 1:39:05,0 20:26,3 06:36
42 65 Kaźmierczak Sławomir M (35) 1985 M-35 (17) POL KS Kandahar Łaziska Górne 1:39:09,9 20:31,2 06:36
43 108 Pałka Tomasz M (36) 1975 M-35 (18) POL KB Parantela Limanowa 1:39:12,9 20:34,2 06:36
44 133 Spyrka Piotr M (37) 1988 M-18 (14) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie Zdrój 1:39:26,8 20:48,1 06:37
45 152 Thier Dominik M (38) 1978 M-35 (19) POL KS Kandahar Warszawa 1:39:52,7 21:14,0 06:39
46 17 Bolechowska Dominika K (8) 1975 K-35 (5) POL Alpin sport Rabka-Zdrój 1:40:00,2 21:21,5 06:40
47 75 Kozak Tomasz M (39) 1995 M-18 (15) POL Kotórz Wielki 1:40:35,2 21:56,5 06:42
48 107 Paczkowski Robert M (40) 1983 M-35 (20) POL Pierońskie Hanysy Siemianowice Śląskie 1:41:41,6 23:02,9 06:46
49 24 Bytniewski Darek M (41) 1977 M-35 (21) POL Pierońskie Hanysy Katowice 1:42:12,9 23:34,2 06:48
50 151 Tatarek-Konik Agnieszka K (9) 1991 K-18 (4) POL Alpin Sport Team Czeladź 1:42:20,5 23:41,8 06:49
51 180 Legaszewska Maria K (10) 2000 K-18 (5) POL KS Kandahar Gliwice 1:43:25,4 24:46,7 06:53
52 23 Bułka Mateusz M (42) 1979 M-35 (22) POL Sprintex Team Słotwina 1:43:32,5 24:53,8 06:54
53 160 Więcek Przemysław M (43) 1980 M-35 (23) POL Kęckie Harpagany Kęty 1:44:52,6 26:13,9 06:59
54 30 Cieslak Ryszard M (44) 1966 M-50 (6) POL KS Kandahar Kozy 1:46:44,1 28:05,4 07:06
55 56 Jaroszek Piotr M (45) 1977 M-35 (24) POL Rychwałd 1:46:56,2 28:17,5 07:07
56 162 Witek Łukasz M (46) 1978 M-35 (25) POL Wyznawcy Końca Sezonu Biegowego Jaworze 1:47:24,7 28:46,0 07:09
57 119 Polańska Julia K (11) 1996 K-18 (6) POL Bielsko- Biała 1:47:48,9 29:10,2 07:11
58 155 Trzaska Pawel M (47) 1985 M-35 (26) POL iFitt Inwałd 1:47:54,6 29:15,9 07:11
59 64 Kasperski Adam M (48) 1984 M-35 (27) POL Pierońskie Hanysy Katowice 1:47:58,7 29:20,0 07:11
60 154 Trzaska Agnieszka K (12) 1987 K-35 (6) POL iFitt Andrychów 1:48:24,6 29:45,9 07:13
61 21 Bućko Marcin M (49) 1978 M-35 (28) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 1:48:56,0 30:17,3 07:15
62 143 Sznajder Joanna K (13) 1982 K-35 (7) POL G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice 1:49:06,2 30:27,5 07:16
63 132 Skrzypczyk Michał M (50) 1989 M-18 (16) POL Aktywne Beskidy Jawiszowice 1:49:17,2 30:38,5 07:17
64 53 Horak Roland M (51) 1982 M-35 (29) POL KĘCKIE HARPAGANY Kęty 1:49:31,1 30:52,4 07:18
65 131 Silnicka Maryla K (14) 1972 K-50 (1) POL Pisarzowice 1:49:44,2 31:05,5 07:18
66 148 Szymczyk Agnieszka K (15) 1996 K-18 (7) POL Gliwice 1:50:31,8 31:53,1 07:22
67 13 Bizoń Tomasz M (52) 1971 M-50 (7) POL Andrychów Running Andrychów 1:50:46,5 32:07,8 07:23
68 177 Kopciowska-Wątroba Joanna K (16) 1977 K-35 (8) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie Zdrój 1:51:44,8 33:06,1 07:26
69 113 Pieczara Błażej M (53) 1979 M-35 (30) POL tylko przelotem Jaworzno 1:52:51,0 34:12,3 07:31
70 73 Kośny Aleksandra K (17) 1977 K-35 (9) POL KS Kandahar Bytom 1:53:05,4 34:26,7 07:32
71 47 Gołębiowski Piotrek M (54) 1980 M-35 (31) POL Biegowa Kuźnia Chorzów 1:53:06,8 34:28,1 07:32
72 71 Konik Diana K (18) 1993 K-18 (8) POL G.O.A.T. Team Michałowice Oświęcim 1:53:23,6 34:44,9 07:33
73 87 Lasyk Maciej M (55) 1982 M-35 (32) POL Triwise Kraków 1:53:25,4 34:46,7 07:33
74 61 Kaczor Bastek M (56) 1972 M-50 (8) POL RUNHOGS Tychy Tychy 1:53:33,2 34:54,5 07:34
75 1 Badura Wojtek M (57) 1967 M-50 (9) POL KS Kandahar Bielsko-Biała 1:53:37,4 34:58,7 07:34
76 40 Fyda Robert M (58) 1980 M-35 (33) POL Kęty 1:53:52,3 35:13,6 07:35
77 134 Stelmach Artur M (59) 1978 M-35 (34) POL Międzybrodzie Bialskie 1:54:04,4 35:25,7 07:36
78 144 Sznajder Rafał M (60) 1975 M-35 (35) POL G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice 1:54:20,7 35:42,0 07:37
79 127 Sidor Alicja K (19) 1984 K-35 (10) POL KB Harcownik Jelcz-Laskowice Jelcz-Laskowice 1:55:41,9 37:03,2 07:42
80 43 Gąszczak Michał M (61) 1985 M-35 (36) POL RUNHOGS Tychy Tychy 1:55:52,8 37:14,1 07:43
81 60 Juzepczuk Marcin M (62) 1982 M-35 (37) POL Chorzów 1:56:14,6 37:35,9 07:44
82 3 Bartuś Monika K (20) 1996 K-18 (9) POL Kraków 1:56:19,9 37:41,2 07:45
83 122 Rajda Jakub M (63) 1983 M-35 (38) POL iFitt Sulkowice 1:56:54,2 38:15,5 07:47
84 77 Krajewski Bartek M (64) 1976 M-35 (39) POL DCWRP Katowice 1:57:10,7 38:32,0 07:48
85 146 Szust Marek M (65) 1979 M-35 (40) POL Tychy 1:57:27,3 38:48,6 07:49
86 69 Koehler Ola K (21) 1989 K-18 (10) POL Dzikie Lisy Kraków 1:58:11,5 39:32,8 07:52
87 39 Fidor Michał M (66) 1979 M-35 (41) POL RUNHOGS Tychy Tychy 1:58:23,1 39:44,4 07:53
88 54 Hubczak Wojciech M (67) 1972 M-50 (10) POL Artech Forklift Żywiec 1:58:35,0 39:56,3 07:54
89 70 Kolasa Robert M (68) 1977 M-35 (42) POL KS Kandahar / Signify Bielsko-Biała 1:58:51,1 40:12,4 07:55
90 123 Ring Rafał M (69) 1975 M-35 (43) POL Porąbka 1:59:07,8 40:29,1 07:56
91 136 Strzelecki Michał M (70) 1981 M-35 (44) POL Smashing Pąpkins Warszawa 1:59:08,9 40:30,2 07:56
92 102 Nyc - Zimny Małgorzata K (22) 1984 K-35 (11) POL 4TriTeam Kraków 1:59:50,1 41:11,4 07:59
93 63 Kania Marian M (71) 1973 M-35 (45) POL Ledwo Zipie Rybnik 2:00:16,8 41:38,1 08:01
94 52 Gzela Nikodem M (72) 2002 M-18 (17) POL iFitt Andrychów 2:00:17,8 41:39,1 08:01
95 105 Opalska Karolina K (23) 1985 K-35 (12) POL Zasole Bielańskie 2:00:29,0 41:50,3 08:01
96 84 Lasota Arkadiusz M (73) 1970 M-50 (11) POL Sosnowiec 2:01:30,9 42:52,2 08:06
97 28 Ciasnocha Rafał M (74) 1977 M-35 (46) POL Pierońskie Hanysy Katowice 2:01:51,0 43:12,3 08:07
98 59 Jędrzejczak Artur M (75) 1971 M-50 (12) POL tylko przelotem Jaworzno 2:01:53,7 43:15,0 08:07
99 22 Bugański Damian M (76) 1988 M-18 (18) POL Carbon Silesia Sport Będzin 2:02:29,4 43:50,7 08:09
100 9 Białek Paweł M (77) 1984 M-35 (47) POL Żyrafy wbiegają na telegrafy Marklowice 2:02:46,7 44:08,0 08:11
101 157 Wesołowski Marcin M (78) 1970 M-50 (13) POL Wyznawcy Końca Sezonu Biegowego Bielsko-Biała 2:02:57,4 44:18,7 08:11
102 158 Wesołowski Maciej M (79) 1978 M-35 (48) POL Wyznawcy Końca Sezonu Biegowego Grodzisk Mazowiecki 2:02:59,9 44:21,2 08:11
103 88 Legat Ewa K (24) 1981 K-35 (13) POL Tychy 2:03:19,4 44:40,7 08:13
104 44 Gęsiarz Bartłomiej M (80) 1982 M-35 (49) POL Bukowno 2:05:22,6 46:43,9 08:21
105 19 Boryczka Szymon M (81) 1980 M-35 (50) POL BoruśRun Międzyrzecze 2:06:02,2 47:23,5 08:24
106 42 Gawroński Ireneusz M (82) 1960 M-50 (14) POL Amator Czechowice - Dziedzice 2:06:46,3 48:07,6 08:27
107 82 Kuś Gabriela K (25) 1973 K-35 (14) POL tylko przelotem Jaworzno 2:07:34,4 48:55,7 08:30
108 4 Bąk Katarzyna K (26) 1982 K-35 (15) POL Częstochowa 2:07:38,0 48:59,3 08:30
109 27 Chowaniak Andrzej M (83) 1982 M-35 (51) POL Covid Lungs on Fire Rzyki 2:07:44,7 49:06,0 08:30
110 66 Kitala Piotr M (84) 1987 M-35 (52) POL Covid Lungs on Fire Wojkowice Kościelne 2:08:23,5 49:44,8 08:33
111 45 Gibas Tomasz M (85) 1987 M-35 (53) POL Andrychów Running Andrychów 2:10:14,3 51:35,6 08:40
112 50 Groborz Mateusz M (86) 1993 M-18 (19) POL Klub Biegacza Fartlek Rybnik 2:10:26,1 51:47,4 08:41
113 165 Zachariasz Agnieszka K (27) 1983 K-35 (16) POL Biegowa Kuźnia Gródków 2:10:47,8 52:09,1 08:43
114 163 Wojtyła Piotr M (87) 1978 M-35 (54) POL Roczyny 2:11:03,0 52:24,3 08:44
115 193 Zimny Jakub M (88) 1984 M-35 (55) POL Kraków 2:11:16,2 52:37,5 08:45
116 89 Lejman Adam M (89) 1969 M-50 (15) POL Warszawa 2:12:12,6 53:33,9 08:48
117 95 Moń Sebastian M (90) 1986 M-35 (56) POL Carbon Silesia Sport Dąbrowa Górnicza 2:12:16,0 53:37,3 08:49
118 57 Jaskólski Piotr M (91) 1980 M-35 (57) POL Carbon Silesia Sport Siemianowice Śląskie 2:12:16,1 53:37,4 08:49
119 33 Ćwiertnia Szymon M (92) 1995 M-18 (20) POL iFitt Inwałd 2:12:46,6 54:07,9 08:51
120 124 Ryczkiewicz Andrzej M (93) 1976 M-35 (58) POL MIY-OF-UTE Żywiec 2:13:15,1 54:36,4 08:53
121 116 Pilawska Sandra K (28) 1996 K-18 (11) POL Kraków 2:14:32,2 55:53,5 08:58
122 153 Tokarczyk Tomasz M (94) 1989 M-18 (21) POL LAP Jaworze 2:14:41,5 56:02,8 08:58
123 92 Męcik Adrianna K (29) 1994 K-18 (12) POL LAP Łazy 2:14:41,6 56:02,9 08:58
124 2 Bajer Magdalena K (30) 1995 K-18 (13) POL iFitt Wieprz 2:15:20,3 56:41,6 09:01
125 141 Szkudlarek Artur M (95) 1987 M-35 (59) POL Andrychów Running Andrychów 2:15:24,2 56:45,5 09:01
126 94 Młynarczyk Krzysztof M (96) 1987 M-35 (60) POL iFitt Wieprz 2:15:35,7 56:57,0 09:02
127 91 Majkowski Konrad M (97) 1999 M-18 (22) POL iFitt Polanka Wielka 2:15:48,0 57:09,3 09:03
128 29 Cichoń Konrad M (98) 1997 M-18 (23) POL Skawina 2:16:40,6 58:01,9 09:06
129 80 Krzyżewski Roger M (99) 1988 M-18 (24) POL Kraków 2:16:55,6 58:16,9 09:07
130 114 Pieczara Agnieszka K (31) 1980 K-35 (17) POL tylko przelotem Jaworzno 2:17:18,5 58:39,8 09:09
131 137 Syrek Bartosz M (100) 1985 M-35 (61) POL KS Połamaniec Rzeszow 2:17:22,2 58:43,5 09:09
132 196 Legaszewski Marek M (101) 1996 M-18 (25) POL KS Kandahar Gliwice 2:17:25,0 58:46,3 09:09
133 55 Janosz Jadwiga K (32) 1986 K-35 (18) POL Fundacja Dzięki Tobie❤❤ Andrychów 2:17:25,4 58:46,7 09:09
134 34 Ćwiklińska Ewa K (33) 1973 K-35 (19) POL Cz - wa run team Częstochowa 2:17:53,5 59:14,8 09:11
135 31 Czernecki Jacek M (102) 1991 M-18 (26) POL Carbon Silesia Sport Katowice 2:17:55,0 59:16,3 09:11
136 167 Zielonka Wiesław M (103) 1960 M-50 (16) POL PACCOR-POLSKA Katowice 2:18:03,9 59:25,2 09:12
137 62 Kałamaga Agnieszka K (34) 1980 K-35 (20) POL Fundacja Dzięki Tobie Wrocław 2:19:01,3 1:00:22,6 09:16
138 36 Deptuła Marcin M (104) 1972 M-50 (17) POL DCWRP Katowice 2:19:56,9 1:01:18,2 09:19
139 83 Laskowska-Deptuła Joanna K (35) 1974 K-35 (21) POL Katowice 2:19:57,0 1:01:18,3 09:19
140 58 Jędrzejczak Anna K (36) 1972 K-50 (2) POL tylko przelotem Jaworzno 2:20:35,1 1:01:56,4 09:22
141 118 Podstawska Justyna K (37) 1988 K-18 (14) POL Katowice 2:20:44,8 1:02:06,1 09:22
142 86 Lasyk Agnieszka K (38) 1983 K-35 (22) POL Kraków 2:23:41,3 1:05:02,6 09:34
143 109 Pałka Ewa K (39) 1976 K-35 (23) POL KB PARANTELA Limanowa 2:24:04,5 1:05:25,8 09:36
144 49 Górniak Adam M (105) 1968 M-50 (18) POL Harpagan Sosnowiec Sosnowiec 2:24:20,7 1:05:42,0 09:37
145 142 Szmolowski Grzegorz M (106) 1981 M-35 (62) POL Fundacja Dzięki Tobie ♥️♥️ Bytom 2:24:22,3 1:05:43,6 09:37
146 99 Musik Alina K (40) 1981 K-35 (24) POL Coca Cola Runners Mysłowice 2:24:57,1 1:06:18,4 09:39
147 72 Kostyra Anna K (41) 1983 K-35 (25) POL Coca Cola Runners Katowice 2:24:57,5 1:06:18,8 09:39
148 166 Zawadzki Wiesław M (107) 1973 M-35 (63) POL Wyznawcy Końca Sezony Biegowego Brzoskwinia 2:26:16,6 1:07:37,9 09:45
149 81 Kudzia Marcela K (42) 1984 K-35 (26) POL iFitt Inwałd 2:27:24,1 1:08:45,4 09:49
150 5 Bąkowski Włodzimierz M (108) 1958 M-50 (19) POL KS Kandahar Warszawa 2:27:58,2 1:09:19,5 09:51
151 128 Sielicka Julia K (43) 1981 K-35 (27) POL Unilogo Running Team Mysiadło 2:29:14,5 1:10:35,8 09:56
152 129 Sielicki Krzysztof M (109) 1981 M-35 (64) POL Mysiadło 2:29:15,2 1:10:36,5 09:57
153 41 Gardyna Ewa K (44) 1986 K-35 (28) POL Bielsko-Biała 2:33:19,5 1:14:40,8 10:13
154 150 Targosz Justyna K (45) 1986 K-35 (29) POL UNICORN BB Bielsko-Biała 2:33:20,8 1:14:42,1 10:13
155 159 Wiertelorz Paweł M (110) 1982 M-35 (65) POL UNICORN BB Bielsko-Biała 2:33:26,8 1:14:48,1 10:13
156 7 Bąkowski Karol M (111) 1999 M-18 (27) POL Warszawa 2:34:42,4 1:16:03,7 10:18
157 145 Szpernalowski Grzegorz M (112) 1985 M-35 (66) POL Bytom 2:35:41,6 1:17:02,9 10:22
158 111 Paszek Katarzyna K (46) 1985 K-35 (30) POL Suszec 2:38:17,7 1:19:39,0 10:33
159 8 Bednarczyk Magdalena K (47) 1976 K-35 (31) POL Biegowa Kuźnia Będzin 2:45:42,9 1:27:04,2 11:02
160 112 Pawęzowska Anna K (48) 1974 K-35 (32) POL Biegowa Kuźnia Będzin 2:48:24,9 1:29:46,2 11:13
161 168 Żabska Asia K (49) 1988 K-18 (15) POL Częstochowa 2:48:49,6 1:30:10,9 11:15
162 120 Poraj Paweł M (113) 1990 M-18 (28) POL Częstochowa 2:48:51,3 1:30:12,6 11:15
163 125 Rygał Dariusz M (114) 1978 M-35 (67) POL iFitt Inwałd 2:55:51,1 1:37:12,4 11:43
164 100 Nowak Olgierd M (115) 2005 - POL Warszawa 3:03:46,5 1:45:07,8 12:15
165 104 Olma Przemysław M (116) 1978 M-35 (68) POL KS Kandahar / Skiturowe Bielsko Bielsko-Biała 3:03:51,0 1:45:12,3 12:15
DNS 6 Bąkowski Daniel M 1990 M-18 POL KS Kandahar Warszawa
DNS 14 Błasiak Henryk M 1973 M-35 POL Kęckie Harpagany Porąbka
DNF 46 Gibas Dawid M 1986 M-35 POL iFitt Andrychów
DNS 74 Kowalczyk Kazimierz M 1968 M-50 POL KS Murzasichle Witów
DNS 79 Krasoń Marcin M 1996 M-18 POL Hucisko
DNS 98 Mucha Grzegorz M 1976 M-35 POL Diabły Pancerne Zabierzow
DNS 130 Sikończyk Miłosz M 1993 M-18 POL TS Wisła Kraków Kraków
DNS 135 Stojanowski Dawid M 1979 M-35 POL RUNHOGS Tychy Tychy
DNS 147 Szyjka Jacek M 1980 M-35 POL KS Kandahar Bobrek
DNF 149 Szypulski Jan M 1997 M-18 POL KW Warszawa Warszawa
DNS 156 Uczniak Miroslaw M 1979 M-35 POL KS Kandahar Jaworze
DNS 170 Ciesielski Michał M 1987 M-35 POL Adidas Runners Warsaw Warszawa
DNS 171 Czernicka Magdalena K 1982 K-35 POL Rybnik
DNS 172 Fojcik Grzegorz M 1967 M-50 POL Rybnik
DNS 173 Handy Samanta K 1987 K-35 POL PoWoli do celu Kęty
DNS 174 Jandura Adrian M 1997 M-18 POL KABG GOPR/ GOPR Podhale Krościenko Nad Dunajcem
DNS 175 Jasicki Krzysztof M 1980 M-35 POL RUNHOGS Tychy Tychy
DNS 176 Koch Marta K 1977 K-35 POL Ornontowice
DNS 178 Kowalczyk Pawel M 1974 M-35 POL POWSiNOGI-KĘCKI HARPAGAN Kęty
DNS 179 Kukuczka Dominik M 1997 M-18 POL Razem przez Góry Jaworzynka
DNS 181 Matłosz Mariusz M 1976 M-35 POL SNW KW Kraków Gbiska
DNS 182 Matłosz Jola K 1987 K-35 POL KW Kraków Gbiska
DNS 183 Matyssek Karol M 1990 M-18 POL KS Kandahar Katowice
DNS 184 Mieszczak Piotr M 1971 M-50 POL Beskid Paragliding Żywiec
DNS 185 Miszczyk Roman M 1970 M-50 POL Aktywne Beskidy WKSB Bystra
DNS 186 Ocylok Adam M 1972 M-50 POL Ruda Śląska
DNS 187 Piotrowski Andrzej M 1972 M-50 POL Ortoreh team Warszawa
DNS 188 Tajak Tomasz M 1974 M-35 POL Krakow
DNS 189 Ungehojer Małgorzata K 1981 K-35 POL Czechowice Dziedzice
DNS 190 Wolf Krzysiek M 1992 M-18 POL Międzybrodzie Żywieckie
DNS 191 Zasadni Paweł M 1985 M-35 POL Envol Swimrun Szczawnica
DNS 192 Żesławska Wioletta K 1982 K-35 POL Bytom

BGTimeSport © 2015-2020