Toggle navigation
Zawody
WYNIKI OPEN.pdf
9 Jesienny Bieg Potrójnej
Wydarzenie:
9 Jesienny Bieg Potrójnej
9 Jesienny Bieg Potrójnej
Organizator:
Klub Skialpinistyczny KANDAHAR
Data:
12.11.2022
Miejsce:
Rzyki-Praciaki
Dystans:
15
.000 km
Zgłoszonych:
197
Ukończyło:
165
Nieklasyfikowani:
32
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K-18
K-35
K-50
M-18
M-35
M-50
Klasyfikacja w kategorii: M-50
(M-50)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Kraj
Klub
Miasto
Wynik
Strata
Tempo
1
38
Fabian Bogusław
M (11)
1971
M-50 (1)
POL
EVANLITE.COM
Pyskowice
1:29:15,2
05:57
2
26
Chłopek Rafał
M (18)
1972
M-50 (2)
POL
EDB
Janków Przygodzki
1:33:22,3
04:07,1
06:13
3
138
Szatanik Zbigniew
M (19)
1968
M-50 (3)
POL
Szatanik
Ujsoły
1:33:28,4
04:13,2
06:13
4
121
Puchlerski Marek
M (23)
1970
M-50 (4)
POL
KS Kandahar
Gliwice
1:35:32,4
06:17,2
06:22
5
97
Mrożek Sławomir
M (24)
1972
M-50 (5)
POL
Czechowice-Dziedzice
1:35:46,5
06:31,3
06:23
6
30
Cieslak Ryszard
M (44)
1966
M-50 (6)
POL
KS Kandahar
Kozy
1:46:44,1
17:28,9
07:06
7
13
Bizoń Tomasz
M (52)
1971
M-50 (7)
POL
Andrychów Running
Andrychów
1:50:46,5
21:31,3
07:23
8
61
Kaczor Bastek
M (56)
1972
M-50 (8)
POL
RUNHOGS Tychy
Tychy
1:53:33,2
24:18,0
07:34
9
1
Badura Wojtek
M (57)
1967
M-50 (9)
POL
KS Kandahar
Bielsko-Biała
1:53:37,4
24:22,2
07:34
10
54
Hubczak Wojciech
M (67)
1972
M-50 (10)
POL
Artech Forklift
Żywiec
1:58:35,0
29:19,8
07:54
11
84
Lasota Arkadiusz
M (73)
1970
M-50 (11)
POL
Sosnowiec
2:01:30,9
32:15,7
08:06
12
59
Jędrzejczak Artur
M (75)
1971
M-50 (12)
POL
tylko przelotem
Jaworzno
2:01:53,7
32:38,5
08:07
13
157
Wesołowski Marcin
M (78)
1970
M-50 (13)
POL
Wyznawcy Końca Sezonu Biegowego
Bielsko-Biała
2:02:57,4
33:42,2
08:11
14
42
Gawroński Ireneusz
M (82)
1960
M-50 (14)
POL
Amator
Czechowice - Dziedzice
2:06:46,3
37:31,1
08:27
15
89
Lejman Adam
M (89)
1969
M-50 (15)
POL
Warszawa
2:12:12,6
42:57,4
08:48
16
167
Zielonka Wiesław
M (103)
1960
M-50 (16)
POL
PACCOR-POLSKA
Katowice
2:18:03,9
48:48,7
09:12
17
36
Deptuła Marcin
M (104)
1972
M-50 (17)
POL
DCWRP
Katowice
2:19:56,9
50:41,7
09:19
18
49
Górniak Adam
M (105)
1968
M-50 (18)
POL
Harpagan Sosnowiec
Sosnowiec
2:24:20,7
55:05,5
09:37
19
5
Bąkowski Włodzimierz
M (108)
1958
M-50 (19)
POL
KS Kandahar
Warszawa
2:27:58,2
58:43,0
09:51
DNS
74
Kowalczyk Kazimierz
M
1968
M-50
POL
KS Murzasichle
Witów
DNS
172
Fojcik Grzegorz
M
1967
M-50
POL
Rybnik
DNS
184
Mieszczak Piotr
M
1971
M-50
POL
Beskid Paragliding
Żywiec
DNS
185
Miszczyk Roman
M
1970
M-50
POL
Aktywne Beskidy WKSB
Bystra
DNS
186
Ocylok Adam
M
1972
M-50
POL
Ruda Śląska
DNS
187
Piotrowski Andrzej
M
1972
M-50
POL
Ortoreh team
Warszawa
BGTimeSport
© 2015 - 2024