8. Bieg o Złotą Szyszkę

Wydarzenie:
8. Bieg o Złotą Szyszkę 8. Bieg o Złotą Szyszkę
Organizator:
Ultra Beskid Sport
Data:
08.10.2022
Miejsce:
Hotel Magnus Resort Bystra Śląska
Dystans:
20.0 km
Zgłoszonych:
173
Ukończyło:
155
Nieklasyfikowani:
18
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGWKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 29 Dulski Daniel M (1) 1992 M30 (1) POL Brenna 1:35:46,3 04:47
2 116 Orawczak Kamil M (2) 1991 M30 (2) POL Carbon Silesia Sport Kozy 1:42:47,5 07:01,2 05:08
3 57 Hatala Paweł M (3) 1988 M30 (3) POL Bielsko-Biała 1:43:23,3 07:37,0 05:10
4 74 Kaszuba Michał M (4) 1975 M40 (1) POL Grupa Nomax Piekary Śląskie 1:44:58,9 09:12,6 05:14
5 63 Jarząbek Robert M (5) 1992 M30 (4) POL CREADIS Skomielna Biała 1:45:41,5 09:55,2 05:17
6 9 Broj Marcel M (6) 2000 M20 (1) POL BRO TEAM ŹLINICE Źlinice 1:46:48,0 11:01,7 05:20
7 91 Kunina Paweł M (7) 1971 M50 (1) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie Zdrój 1:49:01,9 13:15,6 05:27
8 151 Szromba Szymon M (8) 2004 M20 (2) POL UKS Brzeszcze Oświęcim 1:51:39,1 15:52,8 05:34
9 17 Chajdas Mateusz M (9) 1992 M30 (5) POL Inżynieria Biegania Katowice 1:52:45,7 16:59,4 05:38
10 169 Waśko Paweł M (10) 1973 M40 (2) POL Centrum Masażu Bielsko Biała 1:53:12,3 17:26,0 05:39
11 14 Brzozowski Jacek M (11) 1977 M40 (3) POL Ustroń 1:55:13,3 19:27,0 05:45
12 139 Sawicki Marek M (12) 1987 M30 (6) POL SKLEPSONO.PL Radziechowy 1:55:47,2 20:00,9 05:47
13 82 Konkol Dominik M (13) 1997 M20 (3) POL Carbon Silesia Sport Gilowice 1:56:14,5 20:28,2 05:48
14 77 Klimczak Arkadiusz M (14) 1977 M40 (4) POL Biegam By Żreć Więcej Ciastków Bielsko-Biała 1:57:26,3 21:40,0 05:52
15 80 Kołodziej Roman M (15) 1978 M40 (5) POL Perfekta Karlowice Karłowice 1:59:39,1 23:52,8 05:58
16 113 Nikiel Tomasz M (16) 1989 M30 (7) GW-M (1) POL #fizjobiegacza Reha-Forma Bystra 1:59:52,0 24:05,7 05:59
17 142 Skalska Anna K (1) 1980 K40 (1) POL Carbon Silesia Sport Bytom 2:00:30,2 24:43,9 06:01
18 114 Nowicki Tomasz M (17) 1986 M30 (8) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 2:01:08,8 25:22,5 06:03
19 152 Sztefko Jozef M (18) 1965 M50 (2) POL Kozy 2:01:21,4 25:35,1 06:04
20 24 Data Tomasz M (19) 1972 M50 (3) POL HRmax Żory Żory 2:01:29,5 25:43,2 06:04
21 127 Pilśniak Krzysztof M (20) 1973 M40 (6) POL Kraków 2:01:56,8 26:10,5 06:05
22 87 Kozak Tomasz M (21) 1995 M20 (4) POL Kotórz Wielki 2:02:11,4 26:25,1 06:06
23 30 Dwornik Maciej M (22) 1982 M40 (7) POL Warczące szprychy Kraków 2:03:22,9 27:36,6 06:10
24 25 Dąbrowski Michał M (23) 1969 M50 (4) POL Cinclus Świętochłowice 2:03:34,8 27:48,5 06:10
25 7 Bohun Dawid M (24) 1978 M40 (8) POL PEPITKA TEAM Kraków 2:03:38,1 27:51,8 06:10
26 140 Sawicki Lucjan M (25) 1976 M40 (9) POL Team Brothers Żywiec 2:04:01,8 28:15,5 06:12
27 133 Pronobis Marek M (26) 1979 M40 (10) GW-M (2) POL Pronobis Team Wilkowice 2:05:06,1 29:19,8 06:15
28 15 Bułka Mateusz M (27) 1979 M40 (11) POL Sprintex Team Słotwina 2:05:49,5 30:03,2 06:17
29 148 Szczęsna Edyta K (2) 1987 K30 (1) POL STAŃCZAK TEAM Czechowice - Dziedzice 2:05:53,5 30:07,2 06:17
30 145 Stańko Michał M (28) 1985 M30 (9) POL Franek$Lawinka Team Istebna 2:06:04,5 30:18,2 06:18
31 34 Fabian Bogusław M (29) 1971 M50 (5) POL Evanlite.com Pyskowice 2:06:45,0 30:58,7 06:20
32 149 Szewczyk Damian M (30) 1976 M40 (12) POL Jejkowice biegają Jejkowice 2:07:10,1 31:23,8 06:21
33 135 Przybyłko Nikodem M (31) 1985 M30 (10) POL Huragan Ligota Katowice 2:08:19,3 32:33,0 06:24
34 107 Mrowiec Bernard M (32) 1966 M50 (6) POL MKS SMS VICTORIA RACIBÓRZ Tworków 2:08:46,2 32:59,9 06:26
35 168 Waniek Tomasz M (33) 1983 M30 (11) ND POL Tarnowskie Góry 2:09:33,1 33:46,8 06:28
36 95 Lasek Dariusz M (34) 1972 M50 (7) POL Byledobiec Anin Kozy 2:10:57,0 35:10,7 06:32
37 50 Gruszka Grzegorz M (35) 1977 M40 (13) POL Endurance Team Siemianowice Śląskie 2:11:58,3 36:12,0 06:35
38 110 Nawrocki Szymon M (36) 1974 M40 (14) POL DCWRP Mikołów 2:12:37,0 36:50,7 06:37
39 81 Komisarczyk Anna K (3) 1987 K30 (2) POL Szczecin 2:13:01,8 37:15,5 06:39
40 122 Patlewicz Leszek M (37) 1988 M30 (12) GW-M (3) POL Bystra 2:14:23,9 38:37,6 06:43
41 141 Silnicka Maryla K (4) 1972 K50 (1) POL Pisarzowice 2:14:38,7 38:52,4 06:43
42 67 Kaczmarczyk Piotr M (38) 1983 M30 (13) POL Jest sposób Bielsko Biała 2:14:39,9 38:53,6 06:43
43 4 Białecki Patryk M (39) 1989 M30 (14) POL Ciepłe Bambosze Bielsko-Biała 2:15:56,4 40:10,1 06:47
44 146 Stańko Tymon M (40) 2004 M20 (5) POL Franek&Lawinka Team Istebna 2:16:52,3 41:06,0 06:50
45 163 Tworzydło Piotr M (41) 1971 M50 (8) POL Jasienica 2:17:11,5 41:25,2 06:51
46 46 Głód Rafał M (42) 1986 M30 (15) POL Międzyrzecze Górne 2:17:57,3 42:11,0 06:53
47 100 Malec Arkadiusz M (43) 1990 M30 (16) POL Bielsko-Biała 2:18:08,2 42:21,9 06:54
48 144 Stanisławski Michał M (44) 1986 M30 (17) ND POL BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓW Bielsko-Biała 2:18:12,5 42:26,2 06:54
49 137 Pukocz Paweł M (45) 1985 M30 (18) POL Future Processing Running Team Orzesze 2:19:04,9 43:18,6 06:57
50 38 Gacek Mariusz M (46) 1989 M30 (19) POL Pszczyna 2:19:25,1 43:38,8 06:58
51 119 Paluch Paweł M (47) 1981 M40 (15) POL Chmielnik 2:19:58,7 44:12,4 06:59
52 136 Przybysz Ryszard M (48) 1968 M50 (9) POL Żory 2:21:00,5 45:14,2 07:03
53 162 Tsynkush Gennadii M (49) 1982 M40 (16) UKR Bielsko-Biała 2:21:18,3 45:32,0 07:03
54 93 Kwaśny Marcin M (50) 1978 M40 (17) POL Wild Buchays Buczkowice 2:21:27,3 45:41,0 07:04
55 69 Kaleta Karol M (51) 1980 M40 (18) POL 40-latek Tychy Tychy 2:21:32,8 45:46,5 07:04
56 1 Adamus-Kowalska Justyna K (5) 1979 K40 (2) POL Przybędza 2:22:09,0 46:22,7 07:06
57 68 Kaczor Łukasz M (52) 1982 M40 (19) POL WILD BUCHAYS Buczkowice 2:22:12,4 46:26,1 07:06
58 153 Szymański Maciej M (53) 1984 M30 (20) POL Bielsko- Biała 2:22:38,3 46:52,0 07:07
59 78 Kluz Anna K (6) 1976 K40 (3) POL Fantastic Team Ustroń 2:22:43,5 46:57,2 07:08
60 126 Pilch Angelika K (7) 2000 K20 (1) POL Brenna 2:23:11,9 47:25,6 07:09
61 44 Glajc Andrzej M (54) 1968 M50 (10) POL WYPAS RUN Pierściec, Cieszyński, Śląskie 2:23:38,1 47:51,8 07:10
62 60 Iwanicki Slawomir M (55) 1985 M30 (21) POL Gorki Wielkie 2:24:12,3 48:26,0 07:12
63 158 Tokarz Paweł M (56) 1975 M40 (20) POL Ave Pantokrator Jasienica 2:24:21,6 48:35,3 07:13
64 10 Bromirski Patryk M (57) 1985 M30 (22) POL Bielsko - Biała 2:24:38,8 48:52,5 07:13
65 128 Pisarek Radosław M (58) 1996 M20 (6) POL Pawłowice 2:24:48,1 49:01,8 07:14
66 99 Maciejczyk Sebastian M (59) 1991 M30 (23) POL Jelenia Góra 2:25:04,0 49:17,7 07:15
67 53 Gulajski Rafał M (60) 1975 M40 (21) POL OSIEM Kopienica 2:27:34,2 51:47,9 07:22
68 79 Koczur Arkadiusz M (61) 1972 M50 (11) POL Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków Kozy 2:27:39,0 51:52,7 07:22
69 98 Loska Piotr M (62) 1976 M40 (22) POL Gliwice 2:28:32,5 52:46,2 07:25
70 32 Dziemba Wojciech M (63) 1987 M30 (24) POL Inżynieria Biegania Katowice 2:28:54,0 53:07,7 07:26
71 13 Brzeski Mariusz M (64) 1977 M40 (23) POL Częstochowa 2:29:25,6 53:39,3 07:28
72 170 Wysocka Joanna K (8) 1991 K30 (3) POL Częstochowa 2:29:25,9 53:39,6 07:28
73 104 Michoń Piotr M (65) 1982 M40 (24) POL Latające Psy Częstochowa 2:30:22,4 54:36,1 07:31
74 5 Bizoń Łukasz M (66) 1972 M50 (12) POL Tychy 2:31:33,0 55:46,7 07:34
75 83 Konstanty Katarzyna K (9) 1978 K40 (4) POL Kraków 2:31:43,2 55:56,9 07:35
76 26 Dobrenko Edyta K (10) 1976 K40 (5) POL Rybnik 2:32:00,0 56:13,7 07:36
77 65 Jonkisz Dorota K (11) 1966 K50 (2) POL Rytm Czechowice Dziedzice 2:32:32,2 56:45,9 07:37
78 157 Tobiasz Marzena K (12) 1994 K20 (2) GW-K (1) POL Biegam żeby żreć więcej ciastków Wilkowice 2:33:45,3 57:59,0 07:41
79 105 Mikołajewicz Przemysław M (67) 1987 M30 (25) POL Kraków 2:34:09,2 58:22,9 07:42
80 156 Śpiewak Rafał M (68) 1974 M40 (25) GW-M (4) POL Bystra 2:34:10,6 58:24,3 07:42
81 8 Boryczka Szymon M (69) 1980 M40 (26) POL Międzyrzecze 2:34:51,6 59:05,3 07:44
82 112 Nieznaj Sebastian M (70) 1975 M40 (27) POL Oświęcim 2:34:58,3 59:12,0 07:44
83 49 Groborz Mateusz M (71) 1993 M20 (7) POL Klub Biegacza Fartlek Rybnik 2:35:05,9 59:19,6 07:45
84 96 Lasota Arkadiusz M (72) 1970 M50 (13) POL Sosnowiec 2:35:14,0 59:27,7 07:45
85 97 Lazar Grażyna K (13) 1974 K40 (6) POL Endurance Team Siemianowice Śląskie 2:35:17,7 59:31,4 07:45
86 125 Pieczara Krzysztof M (73) 1981 M40 (28) POL KB MCKiS Jaworzno Jaworzno 2:36:26,2 1:00:39,9 07:49
87 150 Szota Magdalena K (14) 1977 K40 (7) POL DCWRP Mikołów 2:36:31,8 1:00:45,5 07:49
88 115 Oczkowski Wojciech M (74) 1980 M40 (29) POL Bielsko-Biała 2:36:40,9 1:00:54,6 07:50
89 20 Cieślar Barbara K (15) 1981 K40 (8) POL Bielsko-Biała 2:36:50,7 1:01:04,4 07:50
90 120 Pałka Krzysztof M (75) 1973 M40 (30) POL HRmaxŻory Żory 2:37:10,6 1:01:24,3 07:51
91 147 Stec Agnieszka K (16) 1984 K30 (4) POL Biegowa Rodzina Bielsko-Biała 2:37:47,1 1:02:00,8 07:53
92 61 Janczyk Grzegorz M (76) 1974 M40 (31) POL Rybnicka Grupa Biegowa Rybnik 2:38:04,0 1:02:17,7 07:54
93 3 Bąk Tymoteusz M (77) 1977 M40 (32) POL merce.com Gliwice 2:38:57,6 1:03:11,3 07:56
94 84 Kopicz Marceli M (78) 1980 M40 (33) POL Bielsko-Biała 2:39:15,2 1:03:28,9 07:57
95 43 Gęsiarz Bartłomiej M (79) 1982 M40 (34) POL Bukowno 2:39:17,6 1:03:31,3 07:57
96 39 Gajewska Isabela K (17) 1975 K40 (9) POL Biegaj z Irem Sosnowiec 2:40:06,2 1:04:19,9 08:00
97 40 Gajewski Ireneusz M (80) 1973 M40 (35) POL Sosnowiec 2:40:06,5 1:04:20,2 08:00
98 28 Drabczyk Robert M (81) 1974 M40 (36) POL ForzaRunners Czarny Las 2:40:14,4 1:04:28,1 08:00
99 6 Boczkowska Justyna K (18) 1966 K50 (3) POL Zakopane 2:40:39,8 1:04:53,5 08:01
100 72 Karkoszka Dawid M (82) 1993 M20 (8) POL Szczyrk 2:43:48,8 1:08:02,5 08:11
101 2 Bańdur Marta K (19) 1968 K50 (4) POL Dla zabawy Rzeszów 2:43:58,7 1:08:12,4 08:11
102 161 Trzopek Marcin M (83) 1992 M30 (26) POL Iron Team Ujsoły Ujsoły 2:44:01,9 1:08:15,6 08:12
103 131 Pogorzelska Alina K (20) 1968 K50 (5) POL DB Leszczyny Czerwionka-Leszczyny 2:44:03,3 1:08:17,0 08:12
104 36 Formas Adrian M (84) 1996 M20 (9) POL Hati Team Bestwina 2:44:07,2 1:08:20,9 08:12
105 88 Kubacki Jarosław M (85) 1970 M50 (14) POL Bielsko-Biała 2:44:42,7 1:08:56,4 08:14
106 108 Muzyk-Świętek Paulina K (21) 1983 K30 (5) POL Tychy 2:44:54,8 1:09:08,5 08:14
107 76 Klag Marian M (86) 1959 M50 (15) POL Top 33 Rybarzowice 2:45:48,6 1:10:02,3 08:17
108 41 Gańczak Waldemar M (87) 1978 M40 (37) POL Silesia Runers Club Świętochłowice 2:46:22,6 1:10:36,3 08:19
109 48 Grabska Magdalena K (22) 1980 K40 (10) POL Szpital św. Łukasza Bielsko-Biała Bielsko-Biała 2:46:37,4 1:10:51,1 08:19
110 45 Głogowski Konrad M (88) 1987 M30 (27) POL Gliwice 2:47:04,8 1:11:18,5 08:21
111 172 Żeliński Marek M (89) 1968 M50 (16) POL Chorzów 2:47:09,6 1:11:23,3 08:21
112 56 Hankus Olimpia K (23) 1984 K30 (6) POL Świnna 2:48:13,7 1:12:27,4 08:24
113 21 Cieślar Kasia K (24) 1984 K30 (7) POL Dream Team Ustroń 2:49:05,6 1:13:19,3 08:27
114 22 Cupiał Dariusz M (90) 1966 M50 (17) POL W pogoni za duchem Sosnowiec 2:50:39,3 1:14:53,0 08:31
115 123 Peciak Robert M (91) 1976 M40 (38) POL ForzaRunners Zawiercie 2:51:54,0 1:16:07,7 08:35
116 58 Heinc Artur M (92) 1979 M40 (39) POL DTR Bielsko-Biała 2:56:38,1 1:20:51,8 08:49
117 19 Chrzan - Caputa Agnieszka K (25) 1980 K40 (11) POL Buczkowice 2:58:38,3 1:22:52,0 08:55
118 92 Kurysia Piotr M (93) 1975 M40 (40) POL Highlanders Bujakow 2:59:04,8 1:23:18,5 08:57
119 42 Garncarczyk Aneta K (26) 1974 K40 (12) POL Żywiec 2:59:38,4 1:23:52,1 08:58
120 124 Pękalska Dorota K (27) 1981 K40 (13) POL Żywiec 2:59:38,5 1:23:52,2 08:58
121 73 Karliński Łukasz M (94) 1982 M40 (41) POL Sosnowiec 3:00:48,0 1:25:01,7 09:02
122 129 Podstawny Rafał M (95) 1982 M40 (42) POL Sosnowiec 3:00:51,5 1:25:05,2 09:02
123 31 Bajcar Beata K (28) 1972 K50 (6) POL KOBIETY NA 5+ Chybie 3:01:52,5 1:26:06,2 09:05
124 121 Pasławska Katarzyna K (29) 1978 K40 (14) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój 3:01:52,7 1:26:06,4 09:05
125 109 Napora Adam M (96) 1966 M50 (18) POL Dla zabawy Piotrków Trybunalski 3:02:15,4 1:26:29,1 09:06
126 37 Furgał-Żurek Joanna K (30) 1980 K40 (15) POL Kraków 3:02:38,6 1:26:52,3 09:07
127 160 Trela Aniela K (31) 1972 K50 (7) POL DB Leszczyny Czerwionka-Leszczyny 3:02:55,3 1:27:09,0 09:08
128 159 Trela Miroslaw M (97) 1968 M50 (19) POL DB Leszczyny Czerwionka-Leszczyny 3:02:56,0 1:27:09,7 09:08
129 11 Bruliński Adam M (98) 1984 M30 (28) POL MDM NT Bielsko - Biala 3:03:25,0 1:27:38,7 09:10
130 35 Fałowska Sonia K (32) 1999 K20 (3) POL Andrychów 3:03:33,7 1:27:47,4 09:10
131 70 Kaleta Agnieszka K (33) 1974 K40 (16) POL 40-latek Tychy Tychy 3:05:45,3 1:29:59,0 09:17
132 132 Popiołek Bożena K (34) 1979 K40 (17) POL Highlanders Cieszyn 3:08:23,6 1:32:37,3 09:25
133 66 Jura-Szupina Dorota K (35) 1985 K30 (8) POL Bielsko-Biała 3:09:21,3 1:33:35,0 09:28
134 54 Hałyk Michał M (99) 1991 M30 (29) POL Wadowice 3:11:56,5 1:36:10,2 09:35
135 173 Żurek Michał M (100) 1981 M40 (43) POL Kraków 3:13:23,0 1:37:36,7 09:40
136 106 Mleczko Monika K (36) 1966 K50 (8) POL Bielsko -Biala 3:13:25,0 1:37:38,7 09:40
137 52 Gulajska Magdalena K (37) 1975 K40 (18) POL OSIEM Kopienica 3:14:16,3 1:38:30,0 09:42
138 12 Brylska Roksana K (38) 1976 K40 (19) POL Bielsko-Biała 3:15:01,9 1:39:15,6 09:45
139 85 Koterbicka Ewa K (39) 1982 K40 (20) POL Bielsko-Biała 3:15:40,9 1:39:54,6 09:47
140 94 Kwaterski Marcin M (101) 1984 M30 (30) POL Bielsko-Biała 3:17:13,8 1:41:27,5 09:51
141 16 Cebulska Magdalena K (40) 1985 K30 (9) POL Rebellion Of Free Runners Dąbrowa Górnicza 3:17:33,2 1:41:46,9 09:52
142 154 Szyszka Adam M (102) 1976 M40 (44) POL Chmielnik 3:24:23,9 1:48:37,6 10:13
143 118 Paluch Anna K (41) 1982 K40 (21) POL Chmielnik 3:24:24,0 1:48:37,7 10:13
144 23 Cupiał Mariola K (42) 1966 K50 (9) POL W pogoni za duchem Sosnowiec 3:29:26,3 1:53:40,0 10:28
145 143 Stachowicz Sebastian M (103) 1978 M40 (45) GW-M (5) POL Explore Beskidy Bystra 3:30:54,2 1:55:07,9 10:32
146 55 Hankus Łukasz M (104) 1983 M30 (31) POL Świnna 3:34:09,0 1:58:22,7 10:42
147 166 Walecki Filip M (105) 1997 M20 (10) POL Filip na 21-szym biegu Czarków 3:35:49,2 2:00:02,9 10:47
148 167 Walecki Michał M (106) 1972 M50 (20) POL Filip na 21-szym biegu Czarków 3:35:51,2 2:00:04,9 10:47
149 27 Dorobisz Magdalena K (43) 1981 K40 (22) POL #Diablak120 Sosnowiec 3:43:38,1 2:07:51,8 11:10
150 102 Manda Bogdan M (107) 1966 M50 (21) POL Andrychów 3:45:38,4 2:09:52,1 11:16
151 18 Chmielewski Marcin M (108) 1975 M40 (46) POL UBS Bielsko-Biała 3:45:38,9 2:09:52,6 11:16
152 89 Kukowska Agnieszka K (44) 1983 K30 (10) POL Katowice 4:03:14,0 2:27:27,7 12:09
153 155 Szyszka Monika K (45) 1977 K40 (23) POL Chmielnik 4:04:15,2 2:28:28,9 12:12
154 171 Zawadzka Joanna K (46) 1968 K50 (10) POL Chmielnik 4:04:15,4 2:28:29,1 12:12
155 90 Kukowski Dariusz M (109) 1986 M30 (32) POL Katowice 4:05:39,9 2:29:53,6 12:16
DNS 33 Dzierżawa Krzychu M 1979 M40 POL Ynovino Mizerów
DNS 47 Grabowski Tomasz M 1982 M40 POL Cross Sport Rybnik Radlin
DNS 51 Gruszka Tomasz M 1973 M40 POL Suszec
DNS 59 Iwanicka Sylwia K 1983 K30 POL Kraków
DNS 62 Janik Iro M 1973 M40 POL Suszec
DNS 64 Jelonek Łukasz M 1982 M40 POL EKO-TECH - Taśmy Samoprzylepne Tarnowskie Gory
DNS 71 Kamyczek Adam M 1979 M40 POL DZIADY OCR Bąków
DNS 75 Kinal Karol M 1994 M20 POL Środa Śląska
DNS 86 Kowalczyk Kazimierz M 1968 M50 POL KS Murzasichle Witów
DNS 101 Małek Andrzej M 1989 M30 GW-M POL Bystra
DNS 103 Marek Błażej M 1988 M30 POL Bielsko-Biała
DNS 111 Niedoba Paweł M 2002 M20 POL Uks Brenna-Górki Górki Wielkie
DNS 117 Owerko Tomasz M 1981 M40 POL SNW KW Kraków Modlniczka
DNS 130 Podwacietnik Przemysław M 1972 M50 POL Bielsko-Biała
DNS 134 Przybyłko Krzysztof M 1959 M50 POL Lipowa
DNS 138 Pysz Grzegorz M 1975 M40 POL Hrmax Żory Żory
DNS 164 Urbański Michał M 1988 M30 POL Lądek-Zdrój Runners Wrocław
DNS 165 Vereshchynskyi Volodymyr M 1987 M30 UKR Triatlon Trening Center Lwów

BGTimeSport © 2015-2020