XXIII Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2022

Wydarzenie:
XXIII Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2022 XXIII Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2022
Organizator:
Urząd Gminy Czernichów i Stowarzyszenie Bajeczne Beskidy Czernichów
Data:
25.06.2022
Miejsce:
Międzybrodzie Żywieckie
Dystans:
8.6 km
Zgłoszonych:
70
Ukończyło:
68
Nieklasyfikowani:
2
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGminaKrajKlubMiastoCzasStratamin/km
1 20 Dudczak Michał M (1) 2000 M20 (1) POL Buff/ The North Face Rytro 46:59,6 05:27
2 13 Kuropatwa Gabriel M (2) 1999 M20 (2) POL Przemyski Klub Biegacza Bielsko-Biała 48:46,1 01:46,5 05:40
3 66 Wilk Dariusz M (3) 1977 M40 (1) POL brak Wapiennik 49:32,6 02:33,0 05:45
4 59 Suchański Michał M (4) 1992 M30 (1) POL Pewel Mała 50:24,9 03:25,3 05:51
5 60 Olszewski Jarosław M (5) 1983 M30 (2) POL Bimber Squad Kozy 52:17,2 05:17,6 06:04
6 68 Krupa Przemysław M (6) 1983 M30 (3) POL SCI Górscy Entuzjaści Mnich 53:07,8 06:08,2 06:10
7 39 Magiera Janusz M (7) 1963 M50 (1) POL FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI Wodzisław Śląski 53:29,3 06:29,7 06:13
8 46 Maślanka Tomasz M (8) 1972 M50 (2) POL KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska Bytom 54:28,3 07:28,7 06:20
9 31 Milota Maciej M (9) 1962 M60 (1) POL Bielsko-Biała 56:34,7 09:35,1 06:34
10 15 Grzywacz Marcin M (10) 1974 M40 (2) POL MKS CZECHOWICE-DZIEDZICE Czechowice-Dziedzice 56:40,6 09:41,0 06:35
11 2 Sobolewski Krzysztof M (11) 1972 M50 (3) POL Gliwice 57:03,5 10:03,9 06:38
12 30 Fijak Jan M (12) 1973 M40 (3) POL Sienna 57:55,1 10:55,5 06:44
13 42 Nosalik Marek M (13) 1965 M50 (4) POL MTA Z 58:31,7 11:32,1 06:48
14 17 Wolf Krzysiek M (14) 1992 M30 (4) Gmina-M (1) POL Międzybrodzie Żywieckie 58:48,1 11:48,5 06:50
15 22 Wandzel Adrian M (15) 1990 M30 (5) POL Żywiec 59:41,3 12:41,7 06:56
16 41 Ciszek Urszula K (1) 1989 K20 (1) POL Żywiec 59:49,7 12:50,1 06:57
17 14 Polańska Julia K (2) 1996 K20 (2) POL Przemyski Klub Biegacza Bielsko- Biała 1:00:06,5 13:06,9 06:59
18 38 Kupczak Tadeusz M (16) 1962 M60 (2) POL Brzuśnik 1:00:17,1 13:17,5 07:00
19 61 Amiaud Romain M (17) 1990 M30 (6) POL Trifamily.pl Kraków 1:00:40,0 13:40,4 07:03
20 70 Gałuszka Halina K (3) 1971 K50 (1) POL Porąbka 1:00:53,3 13:53,7 07:04
21 29 Kocierz Piotr M (18) 1975 M40 (4) POL Żywiec 1:01:26,0 14:26,4 07:08
22 65 Czekiel Julia K (4) 1981 K35 (1) Gmina-K (1) POL Międzybrodzie Żywieckie 1:02:00,3 15:00,7 07:12
23 49 Olszowski Sebastian M (19) 1991 M30 (7) POL Kraków 1:02:22,2 15:22,6 07:15
24 33 Adamus-Kowalska Justyna K (5) 1979 K35 (2) POL Przybędza 1:02:56,4 15:56,8 07:19
25 56 Kos Piotr M (20) 1989 M30 (8) POL Kobiernice 1:03:49,3 16:49,7 07:25
26 40 Radczuk Daria K (6) 1986 K35 (3) POL Trifamily.pl Skoczów 1:04:05,7 17:06,1 07:27
27 21 Kastelik Tomek M (21) 1970 M50 (5) POL Wkurw _Team Żywiec 1:04:09,1 17:09,5 07:27
28 26 Golonka Marek M (22) 1970 M50 (6) POL Mysłowice 1:04:10,5 17:10,9 07:27
29 11 Jędrusik Mateusz M (23) 1979 M40 (5) POL Brzeszowe 1:04:26,1 17:26,5 07:29
30 43 Moczek Kamil M (24) 1992 M30 (9) POL Żywiec 1:04:43,1 17:43,5 07:31
31 24 Matuszczyk Marek M (25) 1979 M40 (6) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA Rybnik 1:05:35,3 18:35,7 07:37
32 34 Słaby Adam M (26) 1972 M50 (7) POL Dla Żony Bierna 1:05:37,7 18:38,1 07:37
33 50 Zawada Elżbieta K (7) 2006 K16 (1) POL MKS Istebna Istebna 1:06:00,4 19:00,8 07:40
34 52 Piontek Piotr M (27) 1978 M40 (7) POL Megawat Run Team Knurów 1:06:14,6 19:15,0 07:42
35 57 Kupczak Tomasz M (28) 1983 M30 (10) POL Cisiec 1:06:45,0 19:45,4 07:45
36 16 Stwora Bartłomiej M (29) 1981 M40 (8) Gmina-M (2) POL Międzybrodzie Bialskie 1:07:03,7 20:04,1 07:47
37 62 Greń Zygmunt M (30) 1955 M60 (3) POL UKS Brenna Górki Brenna Brenna 1:07:22,3 20:22,7 07:50
38 44 Białecki Maciej M (31) 1969 M50 (8) POL LZS Rykalec Zarzecze Chybie - Zarzecze 1:07:51,6 20:52,0 07:53
39 67 Krupa Gabriela K (8) 1976 K35 (4) POL SCI Górscy Entuzjaści Mnich 1:08:08,7 21:09,1 07:55
40 53 Hyrkiel Pawel M (32) 1979 M40 (9) POL Il Gatto Rampante Krakow 1:11:02,4 24:02,8 08:15
41 58 Kupczak Maciej M (33) 1959 M60 (4) POL Cisiec 1:11:04,5 24:04,9 08:15
42 51 Rucka Julia K (9) 2006 K16 (2) POL MKS Istebna Istebna 1:11:12,9 24:13,3 08:16
43 32 Cholewa Jan M (34) 1948 M70 (1) POL Suska Grupa Biegowa Sucha Beskidzka 1:11:59,1 24:59,5 08:22
44 47 Worek Magdalena K (10) 1973 K35 (5) POL RunRysiankaTeam Żabnica 1:14:21,5 27:21,9 08:38
45 6 Ryczkiewicz Andrzej M (35) 1976 M40 (10) POL MIY-OF-UTE Żywiec 1:14:57,1 27:57,5 08:42
46 5 Kuźmik Bogdan M (36) 1981 M40 (11) Gmina-M (3) POL Tresna 1:15:16,5 28:16,9 08:45
47 10 Homel-Grochowska Alicja K (11) 1970 K50 (2) POL Żywiec 1:15:47,0 28:47,4 08:48
48 35 Sołtysek Barbara K (12) 1978 K35 (6) POL JustFeelFit Cisiec 1:17:35,1 30:35,5 09:01
49 36 Sołtysek Marcin M (37) 1975 M40 (12) POL JustFeelFit Cisiec 1:17:35,9 30:36,3 09:01
50 37 Kupczak Bogusława K (13) 1967 K50 (3) POL Brzuśnik 1:18:16,3 31:16,7 09:06
51 69 Andrusiewicz Marta K (14) 1990 K20 (3) POL Żywiec 1:18:25,2 31:25,6 09:07
52 64 Gajewski Krzysztof M (38) 1956 M60 (5) POL UKS Brenne Górki 1:19:16,5 32:16,9 09:13
53 45 Motyka Agata K (15) 1965 K50 (4) POL RunRysiankaTeam Żabnica 1:19:55,0 32:55,4 09:17
54 3 Sobolewska Stefania K (16) 1977 K35 (7) POL Gliwice 1:19:57,9 32:58,3 09:17
55 23 Matuszczyk Grażyna K (17) 1979 K35 (8) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA Rybnik 1:21:49,2 34:49,6 09:30
56 8 Kliś Franciszek M (39) 2006 M16 (1) Gmina-M (4) POL Międzybrodzie Żywiecki 1:23:27,1 36:27,5 09:42
57 1 Łach Justyna K (18) 1986 K35 (9) Gmina-K (2) POL Międzybrodzie Żywieckie 1:26:31,0 39:31,4 10:03
58 28 Witkowski Mateusz M (40) 2011 M16 (2) POL Jaworzno 1:26:32,0 39:32,4 10:03
59 27 Witkowski Andrzej M (41) 1980 M40 (13) POL Jaworzno 1:26:32,1 39:32,5 10:03
60 9 Kliś Łukasz M (42) 1979 M40 (14) Gmina-M (5) POL Międzybrodzie Żywiecki 1:27:36,9 40:37,3 10:11
61 54 Rachwol Wiktoria K (19) 2012 K16 (3) POL Rachwolki Świętochłowice 1:30:11,7 43:12,1 10:29
62 55 Rachwol Krzysztof M (43) 1979 M40 (15) POL Rachwolki Świtochłowice 1:30:15,6 43:16,0 10:29
63 12 Stolarczyk Zuzanna K (20) 1979 K35 (10) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE Rybnik 1:30:55,2 43:55,6 10:34
64 18 Janus Krzysztof M (44) 1952 M70 (2) POL Niezrzeszony Dąbrowa Górnicza 1:32:42,2 45:42,6 10:46
65 63 Tyka Edward M (45) 1943 M70 (3) POL Niestowarzyszony Polsks 1:36:25,5 49:25,9 11:12
66 25 Cholewa Julia K (21) 2005 K16 (4) POL Oświęcim 1:37:45,2 50:45,6 11:22
67 7 Dudek Anita K (22) 1984 K35 (11) Gmina-K (3) POL Międzybrodzie Żywieckie 1:40:21,3 53:21,7 11:40
68 19 Ptak Zbigniew M (46) 1952 M70 (4) POL B$ZK RELAK$ Kozy 1:45:29,1 58:29,5 12:15
DNF 4 Hilaszek Marzena K 1978 K35 POL Gliwice
DNS 48 Olszowski Władysław M 1967 M50 Gmina-M POL Międzybrodzie Bialskie

BGTimeSport © 2015-2020