XXIII Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2022

Wydarzenie:
XXIII Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2022 XXIII Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2022
Organizator:
Urząd Gminy Czernichów i Stowarzyszenie Bajeczne Beskidy Czernichów
Data:
25.06.2022
Miejsce:
Międzybrodzie Żywieckie
Dystans:
8.6 km
Zgłoszonych:
70
Ukończyło:
68
Nieklasyfikowani:
2
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Kobiety

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGminaKrajKlubMiastoCzasStratamin/km
1 41 Ciszek Urszula K (1) 1989 K20 (1) POL Żywiec 59:49,7 06:57
2 14 Polańska Julia K (2) 1996 K20 (2) POL Przemyski Klub Biegacza Bielsko- Biała 1:00:06,5 00:16,8 06:59
3 70 Gałuszka Halina K (3) 1971 K50 (1) POL Porąbka 1:00:53,3 01:03,6 07:04
4 65 Czekiel Julia K (4) 1981 K35 (1) Gmina-K (1) POL Międzybrodzie Żywieckie 1:02:00,3 02:10,6 07:12
5 33 Adamus-Kowalska Justyna K (5) 1979 K35 (2) POL Przybędza 1:02:56,4 03:06,7 07:19
6 40 Radczuk Daria K (6) 1986 K35 (3) POL Trifamily.pl Skoczów 1:04:05,7 04:16,0 07:27
7 50 Zawada Elżbieta K (7) 2006 K16 (1) POL MKS Istebna Istebna 1:06:00,4 06:10,7 07:40
8 67 Krupa Gabriela K (8) 1976 K35 (4) POL SCI Górscy Entuzjaści Mnich 1:08:08,7 08:19,0 07:55
9 51 Rucka Julia K (9) 2006 K16 (2) POL MKS Istebna Istebna 1:11:12,9 11:23,2 08:16
10 47 Worek Magdalena K (10) 1973 K35 (5) POL RunRysiankaTeam Żabnica 1:14:21,5 14:31,8 08:38
11 10 Homel-Grochowska Alicja K (11) 1970 K50 (2) POL Żywiec 1:15:47,0 15:57,3 08:48
12 35 Sołtysek Barbara K (12) 1978 K35 (6) POL JustFeelFit Cisiec 1:17:35,1 17:45,4 09:01
13 37 Kupczak Bogusława K (13) 1967 K50 (3) POL Brzuśnik 1:18:16,3 18:26,6 09:06
14 69 Andrusiewicz Marta K (14) 1990 K20 (3) POL Żywiec 1:18:25,2 18:35,5 09:07
15 45 Motyka Agata K (15) 1965 K50 (4) POL RunRysiankaTeam Żabnica 1:19:55,0 20:05,3 09:17
16 3 Sobolewska Stefania K (16) 1977 K35 (7) POL Gliwice 1:19:57,9 20:08,2 09:17
17 23 Matuszczyk Grażyna K (17) 1979 K35 (8) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA Rybnik 1:21:49,2 21:59,5 09:30
18 1 Łach Justyna K (18) 1986 K35 (9) Gmina-K (2) POL Międzybrodzie Żywieckie 1:26:31,0 26:41,3 10:03
19 54 Rachwol Wiktoria K (19) 2012 K16 (3) POL Rachwolki Świętochłowice 1:30:11,7 30:22,0 10:29
20 12 Stolarczyk Zuzanna K (20) 1979 K35 (10) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE Rybnik 1:30:55,2 31:05,5 10:34
21 25 Cholewa Julia K (21) 2005 K16 (4) POL Oświęcim 1:37:45,2 37:55,5 11:22
22 7 Dudek Anita K (22) 1984 K35 (11) Gmina-K (3) POL Międzybrodzie Żywieckie 1:40:21,3 40:31,6 11:40
DNF 4 Hilaszek Marzena K 1978 K35 POL Gliwice

BGTimeSport © 2015-2020