Leśny Bieg Suszecki 5km

Wydarzenie:
Leśny Bieg Suszecki Leśny Bieg Suszecki
Organizator:
Gminny Ośrodek Sportu w Suszcu
Data:
05.06.2022
Miejsce:
Suszec
Dystans:
5.0 km
Zgłoszonych:
65
Ukończyło:
63
Nieklasyfikowani:
2
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 42 Wojcik Paweł M (1) 1998 M1 (1) POL Zadyszka Oświęcim Brzeszcze 18:26,3 03:41
2 33 Szulik Grzegorz M (2) 1981 M2 (1) POL ZSRG sp.z o.o. Jastrzębie Zdrój 18:43,5 00:17,2 03:44
3 32 Olszewski Jarosław M (3) 1983 M2 (2) POL Bimber Squad Kozy 19:04,8 00:38,5 03:48
4 19 Niebrzydowski Łukasz M (4) 1985 M2 (3) POL Nessi Time Żory Rybnik 19:11,5 00:45,2 03:50
5 59 Walczyński Mariusz M (5) 1981 M2 (4) POL Niewybiegani Żory 19:19,5 00:53,2 03:51
6 29 Skupień Robert M (6) 1981 M2 (5) POL Turza Śląska 19:26,5 01:00,2 03:53
7 22 Szymura Wojciech M (7) 1973 M2 (6) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE Rybnik 19:54,7 01:28,4 03:58
8 44 Ardelli Adaś M (8) 1997 M1 (2) POL Bytom 20:14,6 01:48,3 04:02
9 58 Kokot Krzysztof M (9) 1974 M2 (7) POL Niewybiegani Żory 20:29,6 02:03,3 04:05
10 11 Proksa Robert M (10) 1964 M3 (1) POL Mysłowice 20:31,9 02:05,6 04:06
11 41 Głuszyk Andrzej M (11) 1971 M3 (2) POL Żory 21:03,4 02:37,1 04:12
12 26 Serafin Dariusz M (12) 1969 M3 (3) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie Zdrój 21:23,3 02:57,0 04:16
13 61 Bartecka Sabina K (1) 1977 K2 (1) POL Nessi Time Żory Żory 21:30,8 03:04,5 04:18
14 7 Łysek Paweł M (13) 1975 M2 (8) POL Wataha Jastrzębie Zdrój 21:47,1 03:20,8 04:21
15 6 Drążewski Łukasz M (14) 1981 M2 (9) POL Żory 21:51,1 03:24,8 04:22
16 23 Barczyk Łukasz M (15) 1988 M1 (3) POL TT Team Żory 21:54,7 03:28,4 04:22
17 48 Janko Anna K (2) 1991 K1 (1) POL HRmax Żory Żory 22:00,8 03:34,5 04:24
18 4 Witoszek Barbara K (3) 1989 K1 (2) POL Suszec 22:37,4 04:11,1 04:31
19 16 Slowik Marcin M (16) 1984 M2 (10) POL Żory 22:37,7 04:11,4 04:31
20 64 Rusin Adam M (17) 1994 M1 (4) POL Zatyrani Gmina Pilchowice Nieborowice 22:49,1 04:22,8 04:33
21 45 Sędzik Aleksander M (18) 1968 M3 (4) POL Bytom 23:24,1 04:57,8 04:40
22 40 Żbel Ania K (4) 1980 K2 (2) POL HRmax Żory Zebrzydowice 23:37,0 05:10,7 04:43
23 62 Opalska Karolina K (5) 1985 K2 (3) POL Zasole Bielańskie 23:56,6 05:30,3 04:47
24 56 Podbioł Łukasz M (19) 1985 M2 (11) POL Suszec 23:58,4 05:32,1 04:47
25 57 Bogusławska Angelika K (6) 1986 K2 (4) POL NESI TIME Żory 23:59,9 05:33,6 04:47
26 36 Griman Martyna K (7) 2004 K1 (3) POL RMKS RYBNIK Rybnik 24:04,4 05:38,1 04:48
27 60 Sradomska Barbara K (8) 1972 K3 (1) POL HRmax Żory Żory 24:11,7 05:45,4 04:50
28 28 Grunka Tomasz M (20) 1973 M2 (12) POL Suszec 24:35,9 06:09,6 04:55
29 51 Jakubowska Małgorzata K (9) 1987 K2 (5) POL Wataha Pawłowice 24:42,8 06:16,5 04:56
30 43 Lubski Dawid M (21) 1986 M2 (13) POL TT Team Pawłowice 24:46,9 06:20,6 04:57
31 5 Niesłańczyk Małgorzata K (10) 1979 K2 (6) POL WATAHA Jastrzębie-Zdrój 24:53,3 06:27,0 04:58
32 52 Wowra Michał M (22) 1982 M2 (14) POL Jankowice 25:00,5 06:34,2 05:00
33 46 Kubica Tadeusz M (23) 1960 M3 (5) POL Nessi Time Żory Żory 25:01,5 06:35,2 05:00
34 14 Siekiera Paweł M (24) 1982 M2 (15) POL Rudziczka 25:04,9 06:38,6 05:00
35 25 Widera Elżbieta K (11) 1981 K2 (7) POL HRmax Żory Żory 25:18,7 06:52,4 05:03
36 63 Dąbrowski Sebastian M (25) 1981 M2 (16) POL Byle dobiec Żory 25:36,6 07:10,3 05:07
37 50 Firla Wioletta K (12) 2000 K1 (4) POL Rybnik 25:42,7 07:16,4 05:08
38 24 Sokulski Wojciech M (26) 1976 M2 (17) POL Brenna 25:51,7 07:25,4 05:10
39 53 Pankiewicz Barbara K (13) 1970 K3 (2) POL Yno Wytrwej Team Rudziczka 25:52,2 07:25,9 05:10
40 13 Trybała Danuta K (14) 1984 K2 (8) POL WATAHA Pielgrzymowice 25:52,6 07:26,3 05:10
41 39 Cyman Aleksandra K (15) 1981 K2 (9) POL Bzikersi Woszczyce 26:22,5 07:56,2 05:16
42 54 Mikołajec Paulina K (16) 1999 K1 (5) POL Żory 26:37,4 08:11,1 05:19
43 2 Reinert Aleksandra K (17) 1978 K2 (10) POL Pszczyna 27:03,0 08:36,7 05:24
44 17 Budkowski Sebastian M (27) 1981 M2 (18) POL Mysłowice 27:09,4 08:43,1 05:25
45 12 Trybała Weronika K (18) 1995 K1 (6) POL WATAHA Pielgrzymowice 27:14,9 08:48,6 05:26
46 35 Dulniok Patryk M (28) 1998 M1 (5) POL Jankowice 27:17,0 08:50,7 05:27
47 20 Cielanga Barbara K (19) 1989 K1 (7) POL WATAHA Golasowice 27:19,7 08:53,4 05:27
48 27 Dynia Krystian M (29) 1980 M2 (19) POL Jastrzębie Zdrój 27:24,7 08:58,4 05:28
49 49 Pala Mariusz M (30) 1985 M2 (20) POL Goczałkowice-Zdrój 27:25,0 08:58,7 05:29
50 1 Gaszczyk Damian M (31) 1965 M3 (6) POL Suszec 27:27,0 09:00,7 05:29
51 3 Pala Aleksandra K (20) 1975 K2 (11) POL Lady pink Łąka 27:39,2 09:12,9 05:31
52 38 Skoneczny Adam M (32) 1984 M2 (21) POL Żory 27:39,5 09:13,2 05:31
53 15 Koniecko Karolina K (21) 1992 K1 (8) POL Mizerów 28:33,7 10:07,4 05:42
54 65 Skrzyński Janusz M (33) 1981 M2 (22) POL Rybnicka Grupa Biegowa PędzimyRazem Rybnik 28:40,5 10:14,2 05:44
55 21 Szymura Izabela K (22) 1976 K2 (12) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE Rybnik 28:43,6 10:17,3 05:44
56 55 Pala Zuzanna K (23) 2004 K1 (9) POL 28:53,8 10:27,5 05:46
57 37 Griman Dominika K (24) 2000 K1 (10) POL Rybnik 29:20,2 10:53,9 05:52
58 30 Trybała Monika K (25) 1981 K2 (13) POL WATAHA Jastrzębie - Zdrój 29:47,1 11:20,8 05:57
59 9 Tyrytko Sylwia K (26) 1982 K2 (14) POL WATAHA Pruchna 31:24,4 12:58,1 06:16
60 10 Tyrytko Jarosław M (34) 1972 M2 (23) POL WATAHA Pruchna 31:24,4 12:58,1 06:16
61 31 Kafara Joanna K (27) 1985 K2 (15) POL WATAHA Pielgrzymowice 31:33,0 13:06,7 06:18
62 8 Michalik Przemysław M (35) 1973 M2 (24) POL Żory 31:42,1 13:15,8 06:20
63 47 Chwastek Ilona K (28) 1978 K2 (16) POL Yno wytrwej team Żory 32:51,9 14:25,6 06:34
DNS 18 Góra Łukasz M 1992 M1 POL Kryry
DNS 34 Cyman Mariusz M 1978 M2 POL Bzikersi Woszczyce

BGTimeSport © 2015-2020