Toggle navigation
Zawody
WYNIKI OPEN.pdf
Leśny Bieg Suszecki 5km
Wydarzenie:
Leśny Bieg Suszecki
Leśny Bieg Suszecki
Organizator:
Gminny Ośrodek Sportu w Suszcu
Data:
05.06.2022
Miejsce:
Suszec
Dystans:
5
.000 km
Zgłoszonych:
65
Ukończyło:
63
Nieklasyfikowani:
2
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K1
K2
K3
M1
M2
M3
Klasyfikacja w kategorii: M2
(M2)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Kraj
Klub
Miasto
Wynik
Strata
Tempo
1
33
Szulik Grzegorz
M (2)
1981
M2 (1)
POL
ZSRG sp.z o.o.
Jastrzębie Zdrój
18:43,5
03:44
2
32
Olszewski Jarosław
M (3)
1983
M2 (2)
POL
Bimber Squad
Kozy
19:04,8
00:21,3
03:48
3
19
Niebrzydowski Łukasz
M (4)
1985
M2 (3)
POL
Nessi Time Żory
Rybnik
19:11,5
00:28,0
03:50
4
59
Walczyński Mariusz
M (5)
1981
M2 (4)
POL
Niewybiegani
Żory
19:19,5
00:36,0
03:51
5
29
Skupień Robert
M (6)
1981
M2 (5)
POL
Turza Śląska
19:26,5
00:43,0
03:53
6
22
Szymura Wojciech
M (7)
1973
M2 (6)
POL
RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE
Rybnik
19:54,7
01:11,2
03:58
7
58
Kokot Krzysztof
M (9)
1974
M2 (7)
POL
Niewybiegani
Żory
20:29,6
01:46,1
04:05
8
7
Łysek Paweł
M (13)
1975
M2 (8)
POL
Wataha
Jastrzębie Zdrój
21:47,1
03:03,6
04:21
9
6
Drążewski Łukasz
M (14)
1981
M2 (9)
POL
Żory
21:51,1
03:07,6
04:22
10
16
Slowik Marcin
M (16)
1984
M2 (10)
POL
Żory
22:37,7
03:54,2
04:31
11
56
Podbioł Łukasz
M (19)
1985
M2 (11)
POL
Suszec
23:58,4
05:14,9
04:47
12
28
Grunka Tomasz
M (20)
1973
M2 (12)
POL
Suszec
24:35,9
05:52,4
04:55
13
43
Lubski Dawid
M (21)
1986
M2 (13)
POL
TT Team
Pawłowice
24:46,9
06:03,4
04:57
14
52
Wowra Michał
M (22)
1982
M2 (14)
POL
Jankowice
25:00,5
06:17,0
05:00
15
14
Siekiera Paweł
M (24)
1982
M2 (15)
POL
Rudziczka
25:04,9
06:21,4
05:00
16
63
Dąbrowski Sebastian
M (25)
1981
M2 (16)
POL
Byle dobiec
Żory
25:36,6
06:53,1
05:07
17
24
Sokulski Wojciech
M (26)
1976
M2 (17)
POL
Brenna
25:51,7
07:08,2
05:10
18
17
Budkowski Sebastian
M (27)
1981
M2 (18)
POL
Mysłowice
27:09,4
08:25,9
05:25
19
27
Dynia Krystian
M (29)
1980
M2 (19)
POL
Jastrzębie Zdrój
27:24,7
08:41,2
05:28
20
49
Pala Mariusz
M (30)
1985
M2 (20)
POL
Goczałkowice-Zdrój
27:25,0
08:41,5
05:29
21
38
Skoneczny Adam
M (32)
1984
M2 (21)
POL
Żory
27:39,5
08:56,0
05:31
22
65
Skrzyński Janusz
M (33)
1981
M2 (22)
POL
Rybnicka Grupa Biegowa PędzimyRazem
Rybnik
28:40,5
09:57,0
05:44
23
10
Tyrytko Jarosław
M (34)
1972
M2 (23)
POL
WATAHA
Pruchna
31:24,4
12:40,9
06:16
24
8
Michalik Przemysław
M (35)
1973
M2 (24)
POL
Żory
31:42,1
12:58,6
06:20
DNS
34
Cyman Mariusz
M
1978
M2
POL
Bzikersi
Woszczyce
BGTimeSport
© 2015 - 2024