XXX BIEG PRZEŁAJOWY NA GROJEC

Wydarzenie:
XXX BIEG PRZEŁAJOWY NA GROJEC XXX BIEG PRZEŁAJOWY NA GROJEC
Organizator:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żywcu
Data:
30.04.2022
Miejsce:
Żywiec
Dystans:
4.9 km
Zgłoszonych:
63
Ukończyło:
62
Nieklasyfikowani:
1
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 4 Biel Szymon M (1) 1987 M-IV (1) POL Żywiec 25:24,2 05:11
2 9 Wilk Dariusz M (2) 1977 M-V (1) POL Wapiennik 25:29,8 00:05,6 05:12
3 58 Ficoń Łukasz M (3) 1996 M-III (1) POL Sopotnia Wielka 25:44,0 00:19,8 05:15
4 78 Krupa Przemysław M (4) 1983 M-IV (2) POL Biegiem Przez Chybie Mnich 26:18,4 00:54,2 05:22
5 52 Firlej Marek M (5) 1989 M-IV (3) POL PoWoli do celu Rychwałdek 26:43,0 01:18,8 05:27
6 35 Stopka Slawek M (6) 1995 M-III (2) POL Justfeelfit Team Żywiec 26:50,7 01:26,5 05:28
7 16 Firek Adrian M (7) 1985 M-IV (4) POL HIT THE TRAIL TOMASZ KLISZ Bielsko-Biała 27:00,3 01:36,1 05:30
8 37 Szatanik Zbigniew M (8) 1968 M-VI (1) POL Ujsoły 27:31,6 02:07,4 05:37
9 7 Polanowski Andrzej M (9) 1986 M-IV (5) POL Częstchowa 27:33,7 02:09,5 05:37
10 32 Myśliwiec Jan M (10) 1965 M-VI (2) POL Amator Ślemień Ślemień 27:42,2 02:18,0 05:39
11 36 Lasek Dariusz M (11) 1972 M-VI (3) POL Byledobiec Anin Kozy 27:46,5 02:22,3 05:40
12 15 Sawicki Marek M (12) 1987 M-IV (6) POL SKLEPSONO.PL Lipowa 27:56,1 02:31,9 05:42
13 72 Święczyk Krzysztof M (13) 1985 M-IV (7) POL FCK COV-ID Chybie 28:16,0 02:51,8 05:46
14 60 Magiera Janusz M (14) 1963 M-VI (4) POL FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI Wodzisław Śląski 28:29,3 03:05,1 05:48
15 14 Sawicki Lucjan M (15) 1976 M-V (2) POL Team Brothers Żywiec 28:44,7 03:20,5 05:51
16 54 Fijak Andrzej M (16) 1967 M-VI (5) POL Oaza Rodzin Żywiec Żywiec 28:45,5 03:21,3 05:52
17 3 Data Tomasz M (17) 1972 M-VI (6) POL HRmax Żory Żory 28:53,3 03:29,1 05:53
18 83 Proksa Robert M (18) 1964 M-VI (7) POL Mysłowice 29:06,4 03:42,2 05:56
19 69 Dobija Andrzej M (19) 1961 M-VII (1) POL MKS Żywiec Węgierska Górka 29:42,8 04:18,6 06:03
20 40 Rybiński Bartłomiej M (20) 2006 M-I (1) POL Proszowice 29:59,0 04:34,8 06:07
21 26 Wandzel Adrian M (21) 1990 M-IV (8) POL wkurw_team Żywiec 30:28,7 05:04,5 06:13
22 1 Moczek Kamil M (22) 1992 M-IV (9) POL Żywiec 30:30,7 05:06,5 06:13
23 5 Nosalik Marek M (23) 1965 M-VI (8) POL MTA Zywiec 30:37,8 05:13,6 06:15
24 79 Klappholz Ada K (1) 1972 K-VI (1) POL Stańczak Team Cieszyn 31:43,6 06:19,4 06:28
25 91 Orlicki Stanisław M (24) 1959 M-VII (2) POL Orzeł Rudze Rudze 32:13,1 06:48,9 06:34
26 73 Hajto Dominik M (25) 1985 M-IV (10) POL Chybie 32:16,6 06:52,4 06:35
27 31 Radomski Zbigniew M (26) 1951 M-VIII (1) POL TKKF Beskidek Bielsko-Biała 32:36,6 07:12,4 06:39
28 19 Golonka Marek M (27) 1970 M-VI (9) POL Mysłowice 32:48,3 07:24,1 06:41
29 18 Mieszczak Wiola K (2) 1988 K-IV (1) POL Żywiec 32:50,3 07:26,1 06:42
30 75 Krupa Gabriela K (3) 1976 K-V (1) POL Biegiem Przez Chybie Mnich 34:18,6 08:54,4 07:00
31 45 Kowalski Franciszek M (28) 2008 M-I (2) POL Infinity Gym Proszowice 34:59,4 09:35,2 07:08
32 81 Blecha Michał M (29) 2000 M-III (3) POL Żywiec 35:02,4 09:38,2 07:09
33 20 Stawarz Anna K (4) 1986 K-IV (2) POL Żywiec 35:25,1 10:00,9 07:13
34 59 Firlej Grzegorz M (30) 1993 M-III (4) POL Rychwałdek 35:36,7 10:12,5 07:16
35 13 Kijas Sebastian M (31) 2006 M-I (3) POL BLKS Żywiec Żywiec 35:43,5 10:19,3 07:17
36 30 Sikora Stefan M (32) 1949 M-VIII (2) POL team sikora Bielsko Biala 37:09,1 11:44,9 07:34
37 11 Kidoń Marta K (5) 2005 K-II (1) POL BLKS Żywiec Żywiec 37:19,1 11:54,9 07:36
38 22 Sobel Izabela K (6) 1983 K-IV (3) POL Żywiec 37:34,3 12:10,1 07:40
39 21 Kastelik Tomasz M (33) 1970 M-VI (10) POL Wkurw_Team Żywiec 37:34,9 12:10,7 07:40
40 8 Pękalska Dorota K (7) 1981 K-V (2) POL Żywiec 37:47,4 12:23,2 07:42
41 6 Ryczkiewicz Andrzej M (34) 1976 M-V (3) POL MIY-OF-UTE Żywiec 37:57,9 12:33,7 07:44
42 85 Krywult Mirosław M (35) 1959 M-VII (3) POL JKS-SKS Komorowice Bielsko -Biała 38:09,9 12:45,7 07:47
43 56 Figura Andrzej M (36) 1951 M-VIII (3) POL Cięcina 38:44,3 13:20,1 07:54
44 25 Homel-Grochowska Alicja K (8) 1970 K-VI (2) POL Żywiec 38:46,5 13:22,3 07:54
45 68 Kupczak Maciej M (37) 1959 M-VII (4) POL Cisiec 38:48,9 13:24,7 07:55
46 34 Ponikiewska Małgorzata K (9) 1984 K-IV (4) POL Pewel Mała 39:03,3 13:39,1 07:58
47 51 Kowalski Krzysztof M (38) 1976 M-V (4) POL MCS ADR KRAKUS Proszowice 39:20,1 13:55,9 08:01
48 70 Rygiel Janusz M (39) 1983 M-IV (11) POL Zbytków 40:07,9 14:43,7 08:11
49 39 Jaraczewski Wiktor M (40) 2006 M-I (4) POL Praszowice 40:25,7 15:01,5 08:15
50 10 Motyka Agata K (10) 1965 K-VI (3) POL Rysianka Team Żabnica 40:39,9 15:15,7 08:17
51 61 Gowin Dagmara K (11) 1991 K-IV (5) POL Żywiec 40:41,6 15:17,4 08:18
52 67 Zdynowski Jacek M (41) 1965 M-VI (11) POL Żywiec 40:44,5 15:20,3 08:18
53 89 Kolanko Laura K (12) 2005 K-II (2) POL Zywiec 41:14,6 15:50,4 08:25
54 88 Szymańska Martyna K (13) 2005 K-II (3) POL Żywiec 41:17,4 15:53,2 08:25
55 66 Zdynowski Stanisław M (42) 1996 M-III (5) POL Żywiec 42:49,3 17:25,1 08:44
56 29 Sikora Alicja K (14) 1952 K-VI (4) POL team sikora Bielsko Biala 42:57,8 17:33,6 08:46
57 17 Czarnota Krzysztof M (43) 1971 M-VI (12) POL Żywiec 43:55,9 18:31,7 08:57
58 38 Jaraczewski Piotr M (44) 1975 M-V (5) POL Proszowice 46:35,4 21:11,2 09:30
59 64 Klęka Zuza K (15) 1989 K-IV (6) POL Grunt to regularny trening Przyłękow 48:24,6 23:00,4 09:52
60 62 Skórzak Marta K (16) 1985 K-IV (7) POL Grunt to regularny trening Łodygowice 48:25,7 23:01,5 09:53
61 2 Mikołajczak Magdalena K (17) 1975 K-V (3) POL HRmax Żory Żory 50:20,7 24:56,5 10:16
62 27 Urban-Misztalska Aleksandra K (18) 1982 K-V (4) POL Siemianowice i Przyjaciele Biegają Czeladź 1:05:40,9 40:16,7 13:24
DNF 48 Janik Oskar M 2006 M-I POL Suski Klub Lekkoatletyczny SKL

BGTimeSport © 2015-2020